[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

T-Mobile Ekstraklasa 2011/2012
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Śląsk Wrocław 30 56 17 5 8 47-31 9 2 4 26-14 8 3 4 21-17
2.  Ruch Chorzów 30 55 16 7 7 44-28 9 3 3 24-12 7 4 4 20-16
3.  Legia Warszawa 30 53 15 8 7 42-17 8 4 3 22-8 7 4 4 20-9
4.  Lech Poznań 30 52 15 7 8 42-22 11 1 3 25-8 4 6 5 17-14
5.  Korona Kielce 30 48 13 9 8 34-29 7 5 3 19-13 6 4 5 15-16
6.  Polonia Warszawa 30 45 13 6 11 33-32 9 3 3 22-14 4 3 8 11-18
7.  Wisła Kraków 30 43 12 7 11 29-26 7 2 6 14-11 5 5 5 15-15
8.  Górnik Zabrze 30 42 11 9 10 36-30 9 3 3 23-10 2 6 7 13-20
9.  Zagłębie Lubin 30 40 11 7 12 36-42 6 6 3 18-20 5 1 9 18-22
10.  Jagiellonia Białystok 30 39 11 6 13 35-45 10 2 3 23-14 1 4 10 12-31 2 3 1 0 1 6-5
11.  Widzew Łódź 30 39 9 12 9 25-26 5 6 4 14-11 4 6 5 11-15 2 3 1 0 1 5-6
12.  Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 35 9 8 13 26-39 4 6 5 12-14 5 2 8 14-25
13.  Lechia Gdańsk 30 31 7 10 13 21-30 3 7 5 9-13 4 3 8 12-17 2 4 1 1 0 3-1
14.  GKS Bełchatów 30 31 7 10 13 34-36 6 5 4 25-18 1 5 9 9-18 2 1 0 1 1 1-3
15.  Łódzki KS 30 24 5 9 16 23-53 1 6 8 12-29 4 3 8 11-24
16.  Cracovia 30 22 4 10 16 20-41 3 4 8 10-20 1 6 8 10-21
W związku ze zdobyciem Pucharu Polski przez Legię Warszawa, w Lidze Europy zagra czwarta drużyna ekstraklasy - Lech Poznań.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Śląsk Wrocław    1-1 0-4 3-1 1-2 4-0 0-1 1-1 2-1 3-1 1-2 1-0 1-0 1-0 4-0 3-0 
 2 Ruch Chorzów0-1     0-1 3-0 4-1 0-1 1-0 0-0 2-1 1-0 3-1 2-2 2-1 2-1 2-2 2-0 
 3 Legia Warszawa1-2 2-0     0-1 1-0 0-0 2-0 3-1 3-0 1-1 2-0 1-2 3-0 1-1 2-0 0-0 
 4 Lech Poznań2-0 3-0 0-0     1-0 1-0 0-1 1-0 3-2 4-1 0-1 1-0 2-1 0-1 4-0 3-1 
 5 Korona Kielce2-1 2-2 1-0 2-2     3-0 0-0 2-0 0-2 2-0 0-2 2-0 1-0 2-2 0-2 0-0 
 6 Polonia Warszawa3-0 0-1 2-1 1-0 0-0     1-1 1-1 0-4 4-1 1-2 2-1 1-0 2-1 2-0 2-1 
 7 Wisła Kraków0-1 3-2 0-0 0-0 0-1 0-1     0-1 1-0 3-1 1-0 0-1 0-1 2-0 3-2 1-0 
 8 Górnik Zabrze0-2 1-2 2-0 2-1 2-0 1-0 2-0     4-1 2-0 1-1 3-0 2-2 1-0 0-0 0-1 
 9 Zagłębie Lubin1-5 1-1 0-4 1-1 3-1 1-0 2-2 2-1     2-1 1-0 0-0 0-1 1-1 2-1 1-1 
 10 Jagiellonia Białystok0-2 0-1 0-0 2-0 1-1 3-2 1-0 2-1 3-1     4-1 0-2 2-1 1-0 2-1 2-1 
 11 Widzew Łódź2-2 1-2 1-1 0-0 0-0 1-0 1-1 2-0 0-0 4-2     0-1 0-1 1-0 0-1 1-0 
 12 Podbeskidzie Bielsko-Biała1-1 0-1 0-1 0-0 2-3 1-1 1-3 1-1 1-0 2-2 0-0     1-0 1-0 0-1 1-0 
 13 Lechia Gdańsk1-1 1-0 1-0 0-0 0-0 1-3 0-2 2-1 0-1 0-1 0-0 2-3     0-0 0-0 1-1 
 14 GKS Bełchatów3-0 1-1 0-2 0-3 0-2 2-1 2-2 1-1 2-1 2-0 0-0 6-0 1-3     3-0 2-2 
 15 Łódzki KS1-2 0-4 1-3 0-5 0-2 0-2 1-2 1-1 1-2 1-1 1-1 2-1 0-0 1-1     2-2 
 16 Cracovia0-1 0-2 1-3 0-3 1-2 0-0 1-0 1-3 0-2 0-0 0-0 3-1 1-1 2-1 0-1     

Kolejka 1 - 30-31 lipca

Cracovia 1-2 Korona Kielce 30 lipca, 13:30 (9564)
Alexandru Suvorov 11 (k) - Aleksandar Vuković 62 (k), Michał Zieliński 90
Legia Warszawa 3-0 Zagłębie Lubin 23 listopada, 18:30 (14 654)
Maciej Rybus 19, Miroslav Radović 60, Danijel Ljuboja 75
w pierwotnym terminie (31 lipca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łódzki KS 0-5 Lech Poznań 29 lipca, 18:00 (600)
Artjoms Rudņevs 21, 75, 79, Cezary Stefańczyk 24 (s), Semir Štilić 30
w Bełchatowie
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 Jagiellonia Białystok 1 sierpnia, 18:30 (3969)
Róbert Demjan 82, Adam Cieśliński 89 (k) - Tomasz Frankowski 6 (k), 41
Polonia Warszawa 1-0 Lechia Gdańsk 29 lipca, 20:30 (3500)
Bruno 79
Ruch Chorzów 2-1 GKS Bełchatów 30 lipca, 15:45 (4500)
Arkadiusz Piech 61, Paweł Abbott 90 (k) - Marcin Żewłakow 79
Śląsk Wrocław 1-1 Górnik Zabrze 31 lipca, 14:30 (7890)
Johan Voskamp 78 - Paweł Olkowski 32
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Widzew Łódź 1-1 Wisła Kraków 30 lipca, 18:00 (5900)
Przemysław Oziębała 75 - Dudu Biton 90

Kolejka 2 - 6-7 sierpnia

Cracovia 1-3 Legia Warszawa 7 sierpnia, 17:00 (12 546)
Saïdi Ntibazonkiza 90 - Manú 12, 24, Miroslav Radović 68
GKS Bełchatów 6-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 6 sierpnia, 13:30 (1600)
Jacek Popek 6, 9, 71, Miroslav Božok 33, Marcin Żewłakow 48, Maciej Szmatiuk 52
Górnik Zabrze 1-1 Widzew Łódź 5 sierpnia, 18:00 (3500)
Aleksander Kwiek 46 - Łukasz Broź 70 (k)
Jagiellonia Białystok 2-1 Lechia Gdańsk 6 sierpnia, 15:45 (3691)
Andrius Skerla 39, Tomasz Frankowski 89 - Ivans Lukjanovs 7
Korona Kielce 2-2 Ruch Chorzów 8 sierpnia, 18:30 (7128)
Michał Zieliński 6, Aleksandar Vuković 37 - Gábor Straka 8, Paweł Abbott 33 (k)
W 37. minucie Aleksandar Vuković (Korona Kielce) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Warszawa 1-1 Wisła Kraków 6 sierpnia, 18:00 (4000)
Bruno 24 - Dudu Biton 66
Śląsk Wrocław 4-0 Łódzki KS 7 sierpnia, 14:30 (7500)
Dariusz Sztylka 5 (k), 37, Johan Voskamp 44, Łukasz Madej 48
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie Lubin 1-1 Lech Poznań 5 sierpnia, 20:30 (11 115)
Szymon Pawłowski 85 - Luis Henríquez 49

Kolejka 3 - 13-14 sierpnia

GKS Bełchatów 0-3 Lech Poznań 15 sierpnia, 18:30 (3300)
Artjoms Rudņevs 52, 57, 63
Jagiellonia Białystok 1-1 Korona Kielce 13 sierpnia, 13:30 (4067)
Tomasz Frankowski 90 - Michał Zieliński 3
Lechia Gdańsk 1-1 Cracovia 14 sierpnia, 17:00 (34 444)
Fred Benson 25 - Aleksejs Višņakovs 69
Legia Warszawa 3-1 Górnik Zabrze 12 sierpnia, 20:30 (17 558)
Danijel Ljuboja 7, 90, Miroslav Radović 75 - Tomasz Zahorski 52
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Widzew Łódź 14 sierpnia, 14:30 (3500)
Polonia Warszawa 2-0 Łódzki KS 13 sierpnia, 15:45 (3200)
Bruno 34, Marcin Adamski 84 (s)
Ruch Chorzów 0-1 Śląsk Wrocław 12 sierpnia, 18:00 (5500)
Cristián Díaz 88
Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Lubin 13 sierpnia, 18:00 (12 825)
Dudu Biton 50 (k)
W 76. minucie Andraž Kirm (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Górnik Zabrze 1-0 GKS Bełchatów 20 sierpnia, 13:30 (3500)
Adam Marciniak 90
Jagiellonia Białystok 2-1 Cracovia 21 sierpnia, 14:30 (4168)
Tomasz Kupisz 30, Tomasz Frankowski 72 (k) - Alexandru Suvorov 90
Korona Kielce 0-0 Wisła Kraków 20 sierpnia, 18:00 (9246)
Lech Poznań 3-0 Ruch Chorzów 19 sierpnia, 20:30 (2832)
Artjoms Rudņevs 20, 48, Mateusz Możdżeń 30
we Wronkach
Lechia Gdańsk 0-0 Łódzki KS 22 sierpnia, 18:30 (22 624)
Legia Warszawa 1-2 Śląsk Wrocław 21 sierpnia, 17:00 (18 520)
Danijel Ljuboja 77 - Łukasz Madej 6, Johan Voskamp 43
Widzew Łódź 1-0 Polonia Warszawa 20 sierpnia, 15:45 (6600)
Princewill Okachi 47
W 13. minucie Łukasz Broź (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 sierpnia, 18:00 (6128)

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Górnik Zabrze 2-1 Lech Poznań 26 sierpnia, 18:00 (3500)
Aleksander Kwiek 45, Adam Banaś 49 (k) - Siergiej Kriwiec 90
Łódzki KS 1-3 Legia Warszawa 29 sierpnia, 18:30 (900)
Sebastian Szałachowski 15 - Ivica Vrdoljak 13 (k), Janusz Gol 19, Danijel Ljuboja 81
w Bełchatowie
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-3 Korona Kielce 27 sierpnia, 13:30 (3284)
Bartłomiej Konieczny 53, Róbert Demjan 80 - Krzysztof Kiercz 32, Aleksandar Vuković 45 (k), Maciej Korzym 68
Polonia Warszawa 2-1 GKS Bełchatów 27 sierpnia, 15:45 (2600)
Bruno 18, Łukasz Teodorczyk 52 - Dawid Nowak 14
Ruch Chorzów 1-0 Jagiellonia Białystok 28 sierpnia, 17:00 (4500)
Paweł Abbott 68
W 7. minucie Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok) nie wykorzystał rzutu karnego.
Śląsk Wrocław 1-2 Widzew Łódź 28 sierpnia, 14:30 (7980)
Sebastian Mila 66 - Nika Dzalamidze 33, Jarosław Bieniuk 38
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Wisła Kraków 0-1 Lechia Gdańsk 27 sierpnia, 18:00 (13 550)
Piotr Wiśniewski 54
Zagłębie Lubin 1-1 Cracovia 26 sierpnia, 18:00 (6534)
Dominykas Galkevičius 19 - Saïdi Ntibazonkiza 84

Kolejka 6 - 10-11 września

Cracovia 0-1 Łódzki KS 11 września, 14:30 (10 084)
Antoni Łukasiewicz 30
GKS Bełchatów 0-0 Widzew Łódź 10 września, 13:30 (2500)
Jagiellonia Białystok 3-2 Polonia Warszawa 11 września, 17:00 (4016)
Andrius Skerla 25, Tomasz Frankowski 53, Rafał Grzyb 72 - Thiago Cionek 66 (s), Róbert Jež 87
Korona Kielce 2-1 Śląsk Wrocław 10 września, 15:45 (7327)
Pavol Staňo 25, Kamil Kuzera 37 - Johan Voskamp 21
Lech Poznań 0-1 Wisła Kraków 9 września, 20:30 (18 200)
Dudu Biton 25
Lechia Gdańsk 2-1 Górnik Zabrze 12 września, 18:30 (18 566)
Mateusz Machaj 59, Piotr Wiśniewski 82 (k) - Daniel Gołębiewski 31
Legia Warszawa 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 września, 18:00 (18 500)
Ivica Vrdoljak 47 - Tomasz Górkiewicz 24, Sylwester Patejuk 45
Ruch Chorzów 2-1 Zagłębie Lubin 9 września, 18:00 (5200)
Maciej Jankowski 19, Arkadiusz Piech 77 - Arkadiusz Woźniak 90

Kolejka 7 - 17-18 września

Cracovia 0-1 Śląsk Wrocław 18 września, 14:30 (7614)
Waldemar Sobota 66
Korona Kielce 1-0 Lechia Gdańsk 17 września, 18:00 (9183)
Jacek Kiełb 9
Lech Poznań 4-1 Jagiellonia Białystok 16 września, 20:30 (10 389)
Artjoms Rudņevs 24, 57, 62, Thiago Cionek 64 (s) - Dawid Plizga 32
Łódzki KS 1-1 Górnik Zabrze 17 września, 15:45 (900)
Sebastian Szałachowski 70 - Préjuce Nakoulma 18
w Bełchatowie
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Ruch Chorzów 17 września, 13:30 (3350)
Maciej Jankowski 34
Polonia Warszawa 2-1 Legia Warszawa 18 września, 17:00 (6500)
Tomasz Jodłowiec 60, Edgar Çani 75 - Miroslav Radović 23
Widzew Łódź 0-0 Zagłębie Lubin 16 września, 18:00 (7200)
Wisła Kraków 2-0 GKS Bełchatów 19 września, 18:30 (11 280)
Dudu Biton 49, 59

Kolejka 8 - 24-25 września

GKS Bełchatów 0-2 Legia Warszawa 24 września, 18:00 (2500)
Jakub Wawrzyniak 79, Miroslav Radović 82
Górnik Zabrze 0-1 Cracovia 24 września, 13:30 (3500)
Andrzej Niedzielan 78
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Lechia Gdańsk 23 września, 18:00 (3000)
Piotr Malinowski 70
Polonia Warszawa 0-0 Korona Kielce 26 września, 18:30 (3500)
Śląsk Wrocław 3-1 Lech Poznań 23 września, 20:30 (8300)
Piotr Celeban 11, Łukasz Madej 38, Cristián Díaz 72 - Artjoms Rudņevs 81
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Widzew Łódź 4-2 Jagiellonia Białystok 25 września, 14:30 (7500)
Piotr Grzelczak 16, Sebastian Madera 49, Jarosław Bieniuk 54, Adrian Budka 65 - Tomasz Kupisz 14, 51
Wisła Kraków 3-2 Ruch Chorzów 25 września, 17:00 (16 280)
Dudu Biton 42, Andraž Kirm 71, Júnior Díaz 82 - Igor Lewczuk 56, Maciej Jankowski 75
Zagłębie Lubin 2-1 Łódzki KS 24 września, 15:45 (4519)
Arkadiusz Woźniak 9, 77 - Marek Saganowski 44

Kolejka 9 - 1-2 października

Cracovia 0-3 Lech Poznań 1 października, 18:00 (10 198)
Rafał Murawski 4, Artjoms Rudņevs 48, 83
Jagiellonia Białystok 3-1 Zagłębie Lubin 1 października, 15:45 (3960)
Tomasz Frankowski 26, 87, Ermin Seratlić 43 - Darvydas Šernas 29
Korona Kielce 2-0 Górnik Zabrze 3 października, 18:30 (8315)
Michał Zieliński 20, Jacek Kiełb 26
Lechia Gdańsk 0-0 GKS Bełchatów 30 września, 20:30 (17 313)
Legia Warszawa 2-0 Wisła Kraków 2 października, 17:00 (25 165)
Danijel Ljuboja 25, Janusz Gol 70
Łódzki KS 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 września, 18:00 (3550)
Sebastian Szałachowski 55, Marek Saganowski 65 - Róbert Demjan 48
Ruch Chorzów 3-1 Widzew Łódź 1 października, 13:30 (6400)
Maciej Jankowski 28, 51, Arkadiusz Piech 67 - Piotr Grzelczak 71
W 67. minucie Wojciech Grzyb (Ruch Chorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Śląsk Wrocław 4-0 Polonia Warszawa 2 października, 14:30 (8100)
Piotr Celeban 25, Sebastian Mila 45, Łukasz Gikiewicz 77, Dariusz Pietrasiak 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 10 - 15-16 października

GKS Bełchatów 3-0 Śląsk Wrocław 15 października, 13:30 (1300)
Paweł Buzała 6, 22, Miroslav Božok 65
Lech Poznań 1-0 Korona Kielce 14 października, 20:30 (13 156)
Grzegorz Wojtkowiak 64
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Cracovia 14 października, 18:00 (3450)
Sylwester Patejuk 66 (k)
Polonia Warszawa 1-1 Górnik Zabrze 15 października, 15:45 (2500)
Edgar Çani 32 - Préjuce Nakoulma 90
W 32. minucie Edgar Çani (Polonia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Chorzów 0-1 Legia Warszawa 16 października, 17:00 (7000)
Danijel Ljuboja 45
Widzew Łódź 0-1 Łódzki KS 17 października, 18:30 (9770)
Marcin Mięciel 84
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Bogusław Wyparło
Wisła Kraków 3-1 Jagiellonia Białystok 15 października, 18:00 (15 323)
Dudu Biton 79, Cwetan Genkow 87, Andraž Kirm 89 - Jan Pawłowski 57
Zagłębie Lubin 0-1 Lechia Gdańsk 16 października, 14:30 (5946)
Marcin Pietrowski 45

Kolejka 11 - 22-23 października

Cracovia 0-0 Polonia Warszawa 24 października, 18:30 (7522)
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Szymon Gąsiński
Górnik Zabrze 1-2 Ruch Chorzów 21 października, 20:30 (3031)
Préjuce Nakoulma 14 (k) - Marek Szyndrowski 60, Arkadiusz Piech 78
Jagiellonia Białystok 1-0 GKS Bełchatów 22 października, 13:30 (3989)
Tomasz Frankowski 66
Lechia Gdańsk 0-0 Lech Poznań 22 października, 18:00 (24 997)
Legia Warszawa 2-0 Widzew Łódź 23 października, 17:00 (21 478)
Michał Żyro 65, Rafał Wolski 90
Łódzki KS 1-2 Wisła Kraków 23 października, 14:30 (3887)
Sebastian Szałachowski 8 - Michael Lamey 30, Dudu Biton 51
Śląsk Wrocław 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 22 października, 15:45 (7100)
Piotr Celeban 22
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie Lubin 3-1 Korona Kielce 21 października, 18:00 (4615)
Costa Nhamoinesu 37, Darvydas Šernas 54, Arkadiusz Woźniak 60 - Paweł Kaczmarek 84

Kolejka 12 - 29-30 października

GKS Bełchatów 2-1 Zagłębie Lubin 29 października, 13:30 (1389)
Grzegorz Baran 16, Paweł Buzała 59 - Patryk Rachwał 27
Górnik Zabrze 2-0 Jagiellonia Białystok 28 października, 18:00 (2568)
Préjuce Nakoulma 81, Daniel Gołębiewski 87
Korona Kielce 0-2 Łódzki KS 30 października, 14:30 (8180)
Marek Saganowski 74, Dariusz Kłus 90
Lech Poznań 0-0 Legia Warszawa 30 października, 17:00 (33 125)
Ruch Chorzów 0-1 Polonia Warszawa 31 października, 18:30 (6000)
Pavel Šultes 65
Śląsk Wrocław 1-0 Lechia Gdańsk 28 października, 20:30 (40 000)
Johan Voskamp 51
na Stadionie Miejskim
Widzew Łódź 1-0 Cracovia 29 października, 15:45 (5500)
Przemysław Oziębała 9
druga żółta kartka Mateusza Bartczaka nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Wisła Kraków 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 29 października, 18:00 (13 620)
Juraj Dančík 26

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Cracovia 1-0 Wisła Kraków 6 listopada, 17:00 (14 055)
Koen van der Biezen 37
Jagiellonia Białystok 0-0 Legia Warszawa 7 listopada, 18:30 (4907)
Korona Kielce 2-2 GKS Bełchatów 5 listopada, 13:30 (6500)
Pavol Staňo 15, Tomasz Lisowski 45 - Tomasz Wróbel 74, Maciej Mysiak 90
Lechia Gdańsk 0-0 Widzew Łódź 5 listopada, 18:00 (14 261)
Łódzki KS 0-4 Ruch Chorzów 5 listopada, 15:45 (3442)
Piotr Stawarczyk 7, Rafał Grodzicki 50, Arkadiusz Piech 64, Paweł Abbott 66
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Górnik Zabrze 4 listopada, 18:00 (3800)
Adam Cieśliński 80 - Tomasz Zahorski 63
Polonia Warszawa 1-0 Lech Poznań 4 listopada, 20:30 (5000)
Edgar Çani 90
Zagłębie Lubin 1-5 Śląsk Wrocław 6 listopada, 14:30 (10 329)
Krzysztof Wołczek 77 (s) - Cristián Díaz 2, Piotr Ćwielong 20, Piotr Celeban 64, Johan Voskamp 84, Bojan Isailović 90 (s)

Kolejka 14 - 19-20 listopada

GKS Bełchatów 3-0 Łódzki KS 19 listopada, 13:30 (2155)
Paweł Buzała 40, Miroslav Božok 66, Grzegorz Baran 86 (k)
Jagiellonia Białystok 0-2 Śląsk Wrocław 18 listopada, 20:30 (4198)
Jarosław Fojut 72, Thiago Cionek 90 (s)
Legia Warszawa 3-0 Lechia Gdańsk 19 listopada, 18:00 (19 846)
Ivica Vrdoljak 45, Rafał Wolski 55, Miroslav Radović 84
od 89. minuty w bramce gości stał Vytautas Andriuškevičius
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Lech Poznań 21 listopada, 18:30 (4200)
Ruch Chorzów 2-0 Cracovia 19 listopada, 15:45 (3800)
Łukasz Nawotczyński 62 (s), Paweł Abbott 84
Widzew Łódź 0-0 Korona Kielce 20 listopada, 14:30 (5900)
Wisła Kraków 0-1 Górnik Zabrze 20 listopada, 17:00 (15 830)
Michał Jonczyk 87
Zagłębie Lubin 1-0 Polonia Warszawa 18 listopada, 18:00 (3103)
Mouhamadou Traoré 80

Kolejka 15 - 26-27 listopada

Cracovia 2-1 GKS Bełchatów 27 listopada, 14:30 (5296)
Mateusz Żytko 5, Vladimir Boljević 90 - Miloš Kosanović 60 (s)
Górnik Zabrze 4-1 Zagłębie Lubin 26 listopada, 15:45 (2298)
Préjuce Nakoulma 15, 74, Sergio Reina 40 (s), Tomasz Zahorski 56 - Łukasz Hanzel 57
po meczu drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Bartosz Rymaniak
Korona Kielce 1-0 Legia Warszawa 26 listopada, 18:00 (9168)
Maciej Korzym 24
Lech Poznań 0-1 Widzew Łódź 27 listopada, 17:00 (11 248)
Bruno Pinheiro 57
Lechia Gdańsk 1-0 Ruch Chorzów 28 listopada, 18:30 (12 351)
Piotr Stawarczyk 12 (s)
Łódzki KS 1-1 Jagiellonia Białystok 26 listopada, 13:30 (2513)
Antoni Łukasiewicz 16 - Alexis Norambuena 63 (k)
Polonia Warszawa 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 25 listopada, 18:00 (3000)
Edgar Çani 72, 84 - Mariusz Sacha 3
Śląsk Wrocław 0-1 Wisła Kraków 25 listopada, 20:30 (40 917)
Rafał Boguski 50 (k)
na Stadionie Miejskim

Kolejka 16 - 3-4 grudnia

GKS Bełchatów 1-1 Ruch Chorzów 2 grudnia, 18:00 (1877)
Tomasz Wróbel 13 - Maciej Jankowski 58
W 33. minucie Dawid Nowak (GKS Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 0-2 Śląsk Wrocław 4 grudnia, 14:30 (3000)
Piotr Celeban 37, Waldemar Sobota 85
Jagiellonia Białystok 0-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 grudnia, 15:45 (3724)
Sebastian Ziajka 34, Mariusz Sacha 56
Korona Kielce 0-0 Cracovia 3 grudnia, 13:30 (6504)
Lech Poznań 4-0 Łódzki KS 3 grudnia, 18:00 (8000)
Siergiej Kriwiec 13, Aleksandyr Tonew 31, Artjoms Rudņevs 33, Mateusz Możdżeń 42
Lechia Gdańsk 1-3 Polonia Warszawa 2 grudnia, 20:30 (11 342)
Abdou Razack Traoré 37 - Edgar Çani 9, 14, 43
Wisła Kraków 1-0 Widzew Łódź 4 grudnia, 17:00 (14 830)
Cwetan Genkow 33
Zagłębie Lubin 0-4 Legia Warszawa 5 grudnia, 18:30 (3827)
Maciej Rybus 23, Ivica Vrdoljak 38, Danijel Ljuboja 86, Ariel Borysiuk 90

Kolejka 17 - 10-11 grudnia

Lech Poznań 3-2 Zagłębie Lubin 12 grudnia, 18:30 (9150)
Artjoms Rudņevs 21, 53, 80 - Darvydas Šernas 55 (k), Ariel Famulski 82
Lechia Gdańsk 0-1 Jagiellonia Białystok 11 grudnia, 17:00 (12 754)
Grzegorz Rasiak 85
Legia Warszawa 0-0 Cracovia 10 grudnia, 18:00 (19 341)
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Szymon Gąsiński
Łódzki KS 1-2 Śląsk Wrocław 11 grudnia, 14:30 (2575)
Antoni Łukasiewicz 10 - Przemysław Kaźmierczak 78, Marek Wasiluk 88
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 GKS Bełchatów 9 grudnia, 18:00 (3100)
Sebastian Ziajka 57
Ruch Chorzów 4-1 Korona Kielce 10 grudnia, 13:30 (4867)
Marek Zieńczuk 22, 25, 35 (k), Paweł Abbott 90 - Aleksandar Vuković 45 (k)
Widzew Łódź 2-0 Górnik Zabrze 10 grudnia, 15:45 (5500)
Adrian Budka 9, Przemysław Oziębała 28
Wisła Kraków 0-1 Polonia Warszawa 9 grudnia, 20:30 (13 020)
Pavel Šultes 82
żółta kartka Cezarego Wilka nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie

Kolejka 18 - 18-19 lutego

Cracovia 1-1 Lechia Gdańsk 18 lutego, 15:45 (7542)
Koen van der Biezen 88 - Piotr Wiśniewski 48
Górnik Zabrze 2-0 Legia Warszawa 19 lutego, 17:00 (3000)
Préjuce Nakoulma 24, Mariusz Magiera 76
Korona Kielce 2-0 Jagiellonia Białystok 20 lutego, 18:30 (4607)
Łukasz Jamróz 30, 41
Lech Poznań 0-1 GKS Bełchatów 17 lutego, 20:30 (10 798)
Dawid Nowak 89
Łódzki KS 0-2 Polonia Warszawa 17 lutego, 18:00 (2568)
Róbert Jež 15, Edgar Çani 70
Śląsk Wrocław 1-1 Ruch Chorzów 18 lutego, 18:00 (18 000)
Mateusz Cetnarski 29 - Arkadiusz Piech 77
na Stadionie Miejskim
Widzew Łódź 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 lutego, 13:30 (4500)
Sylwester Patejuk 67
W 4. minucie Sylwester Patejuk (Podbeskidzie Bielsko-Biała) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 2-2 Wisła Kraków 19 lutego, 14:30 (7019)
Adam Banaś 17, David Abwo 80 - Ivica Iliev 30, Andraž Kirm 55

Kolejka 19 - 25-26 lutego

Cracovia 0-0 Jagiellonia Białystok 25 lutego, 15:45 (7512)
GKS Bełchatów 1-1 Górnik Zabrze 27 lutego, 18:30 (2250)
Dawid Nowak 59 - Michał Pazdan 74
W 45. minucie Préjuce Nakoulma (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
Łódzki KS 0-0 Lechia Gdańsk 24 lutego, 18:00 (2720)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Zagłębie Lubin 25 lutego, 13:30 (3000)
Sebastian Ziajka 32
Polonia Warszawa 1-2 Widzew Łódź 25 lutego, 18:00 (3500)
Wladimer Dwaliszwili 90 - Mehdi Ben Dhifallah 15, Tomasz Brzyski 32 (s)
Ruch Chorzów 3-0 Lech Poznań 24 lutego, 20:30 (7000)
Hubert Wołąkiewicz 14 (s), Marek Zieńczuk 40, Maciej Jankowski 51
po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Gábor Straka
Śląsk Wrocław 0-4 Legia Warszawa 26 lutego, 14:30 (32 196)
Janusz Gol 1, 13, Danijel Ljuboja 35, Iñaki Astiz 69
na Stadionie Miejskim
Wisła Kraków 0-1 Korona Kielce 26 lutego, 17:00 (13 550)
Paweł Sobolewski 59

Kolejka 20 - 3-4 marca

Cracovia 0-2 Zagłębie Lubin 2 marca, 20:30 (8234)
Élton Lira 50, Roman Sloboda 90
GKS Bełchatów 2-1 Polonia Warszawa 3 marca, 13:30 (2050)
Kamil Kosowski 47, Mateusz Mak 59 - Bruno 66
Jagiellonia Białystok 0-1 Ruch Chorzów 4 marca, 17:00 (4026)
Arkadiusz Piech 62
Korona Kielce 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 marca, 18:00 (6372)
Maciej Korzym 14, Jacek Kiełb 20
Lech Poznań 1-0 Górnik Zabrze 28 marca, 18:45 (14 000)
Rafał Murawski 71
w pierwotnym terminie (5 marca, 18:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Lechia Gdańsk 0-2 Wisła Kraków 3 marca, 18:00 (19 704)
Kew Jaliens 8, Dudu Biton 40 (k)
w przerwie czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Sebastian Małkowski
Legia Warszawa 2-0 Łódzki KS 3 marca, 15:45 (20 424)
Rafał Wolski 24, Michał Kucharczyk 73
Widzew Łódź 2-2 Śląsk Wrocław 4 marca, 14:30 (7050)
Princewill Okachi 42, Przemysław Oziębała 90 - Marek Wasiluk 20, Łukasz Madej 78

Kolejka 21 - 10-11 marca

Górnik Zabrze 2-2 Lechia Gdańsk 10 marca, 13:30 (3000)
Ołeksandr Szeweluchin 46, Préjuce Nakoulma 77 - Łukasz Surma 8, Abdou Razack Traoré 44
Łódzki KS 2-2 Cracovia 9 marca, 18:00 (3250)
Marek Saganowski 28 (k), Artur Gieraga 33 - Vladimir Boljević 60, Hesdey Suart 84
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Legia Warszawa 10 marca, 15:45 (4279)
Rafał Wolski 45
W 84. minucie Danijel Ljuboja (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Warszawa 4-1 Jagiellonia Białystok 12 marca, 18:30 (4000)
Edgar Çani 36, Paweł Wszołek 74, Tomasz Brzyski 83, Łukasz Teodorczyk 90 - Maciej Makuszewski 59
Śląsk Wrocław 1-2 Korona Kielce 11 marca, 17:00 (17 000)
Łukasz Madej 6 - Tadas Kijanskas 20, Piotr Malarczyk 76
na Stadionie Miejskim
Widzew Łódź 1-0 GKS Bełchatów 11 marca, 14:30 (7000)
Hachem Abbès 41
Wisła Kraków 0-0 Lech Poznań 9 marca, 20:30 (21 046)
Zagłębie Lubin 1-1 Ruch Chorzów 10 marca, 18:00 (7262)
Łukasz Hanzel 55 - Marek Zieńczuk 36

Kolejka 22 - 17-18 marca

GKS Bełchatów 2-2 Wisła Kraków 17 marca, 15:45 (2400)
Paweł Buzała 30, Tomasz Wróbel 48 - Cwetan Genkow 62, Dudu Biton 90
Górnik Zabrze 0-0 Łódzki KS 17 marca, 13:30 (3000)
Jagiellonia Białystok 2-0 Lech Poznań 17 marca, 18:00 (3675)
Tomasz Frankowski 30, Grzegorz Rasiak 90
żółta kartka Tomasza Kupisza nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Lechia Gdańsk 0-0 Korona Kielce 19 marca, 18:30 (10 565)
Legia Warszawa 0-0 Polonia Warszawa 16 marca, 20:30 (29 017)
Ruch Chorzów 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 marca, 17:00 (7000)
Arkadiusz Piech 19, Łukasz Janoszka 25 - Rafał Grodzicki 69 (s), Ondřej Šourek 81
Śląsk Wrocław 3-0 Cracovia 18 marca, 14:30 (14 758)
Cristián Díaz 4 (k), Sebastian Mila 21, 45
na Stadionie Miejskim
Zagłębie Lubin 1-0 Widzew Łódź 16 marca, 18:00 (6729)
Costa Nhamoinesu 90

Kolejka 23 - 24-25 marca

Cracovia 1-3 Górnik Zabrze 23 marca, 20:30 (7839)
Koen van der Biezen 74 - Aleksander Kwiek 33, Michał Zieliński 43, 59
Jagiellonia Białystok 4-1 Widzew Łódź 23 marca, 18:00 (4217)
Tomasz Frankowski 22 (k), 65 (k), Thiago Cionek 41, Maciej Makuszewski 72 - Mehdi Ben Dhifallah 28
Korona Kielce 3-0 Polonia Warszawa 26 marca, 18:30 (8012)
Paweł Golański 48, Maciej Korzym 54, Artur Lenartowski 59
Lech Poznań 2-0 Śląsk Wrocław 25 marca, 14:30 (16 880)
Piotr Celeban 51 (s), Artjoms Rudņevs 90 (k)
Lechia Gdańsk 2-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 24 marca, 15:45 (10 525)
Jakub Kosecki 18, 38 - Róbert Demjan 8, 67, Sylwester Patejuk 40 (k)
Legia Warszawa 1-1 GKS Bełchatów 24 marca, 18:00 (16 237)
Rafał Wolski 36 - Marcin Żewłakow 57
Łódzki KS 1-2 Zagłębie Lubin 24 marca, 13:30 (3202)
Ronald Gërçaliu 82 (k) - Jiří Bílek 79, Szymon Pawłowski 90 (k)
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Arkadiusz Woźniak
Ruch Chorzów 1-0 Wisła Kraków 25 marca, 17:00 (9500)
Rafał Grodzicki 54 (k)

Kolejka 24 - 31 marca-1 kwietnia

GKS Bełchatów 1-3 Lechia Gdańsk 30 marca, 18:00 (1800)
Marcin Żewłakow 61 - Abdou Razack Traoré 41, Sebastian Madera 48, Piotr Grzelczak 75
Górnik Zabrze 2-0 Korona Kielce 1 kwietnia, 14:30 (3000)
Arkadiusz Milik 34 (k), 38
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Szymon Sobczak
Lech Poznań 3-1 Cracovia 31 marca, 18:00 (15 000)
Mateusz Możdżeń 14, Vojo Ubiparip 37, Artjoms Rudņevs 62 - Bartłomiej Grzelak 28 (k)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Łódzki KS 31 marca, 15:45 (3200)
Wojciech Łobodziński 43
Polonia Warszawa 3-0 Śląsk Wrocław 1 kwietnia, 17:00 (4500)
Wladimer Dwaliszwili 38, Łukasz Trałka 54, Łukasz Teodorczyk 69
Widzew Łódź 1-2 Ruch Chorzów 31 marca, 13:30 (5000)
Mariusz Rybicki 88 - Maciej Jankowski 6, Arkadiusz Piech 55
Wisła Kraków 0-0 Legia Warszawa 30 marca, 20:30 (24 010)
Zagłębie Lubin 2-1 Jagiellonia Białystok 2 kwietnia, 18:30 (6127)
Szymon Pawłowski 9, 54 - Tomasz Porębski 72

Kolejka 25 - 7 kwietnia

Cracovia 3-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 kwietnia, 18:45 (6720)
Marcin Budziński 8, Miloš Kosanović 54, Saïdi Ntibazonkiza 76 (k) - Marek Sokołowski 17
Górnik Zabrze 1-0 Polonia Warszawa 5 kwietnia, 18:45 (3000)
Adam Danch 73
Jagiellonia Białystok 1-0 Wisła Kraków 7 kwietnia, 18:00 (4520)
Maciej Makuszewski 19
W 24. minucie Alexis Norambuena (Jagiellonia Białystok) nie wykorzystał rzutu karnego.
Korona Kielce 2-2 Lech Poznań 9 kwietnia, 18:30 (8863)
Daniel Gołębiewski 3, Kamil Kuzera 45 - Aleksandyr Tonew 55, Luis Henríquez 90
Lechia Gdańsk 0-1 Zagłębie Lubin 9 kwietnia, 16:00 (14 985)
Maciej Małkowski 11
Legia Warszawa 2-0 Ruch Chorzów 7 kwietnia, 13:30 (19 552)
Michał Kucharczyk 57, Danijel Ljuboja 83
Łódzki KS 1-1 Widzew Łódź 9 kwietnia, 13:45 (3900)
Marek Saganowski 52 - Marcin Kaczmarek 50
Śląsk Wrocław 1-0 GKS Bełchatów 7 kwietnia, 15:45 (7500)
Cristián Díaz 84 (k)
W 4. minucie Grzegorz Baran (GKS Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego.
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 26 - 14-15 kwietnia

GKS Bełchatów 2-0 Jagiellonia Białystok 13 kwietnia, 18:00 (2000)
Marcin Żewłakow 2, Damian Zbozień 7
Korona Kielce 0-2 Zagłębie Lubin 13 kwietnia, 20:30 (7986)
Darvydas Šernas 33 (k), Maciej Małkowski 78
Lech Poznań 2-1 Lechia Gdańsk 15 kwietnia, 14:30 (19 737)
Vojo Ubiparip 43, Mateusz Możdżeń 86 - Dimitrije Injac 64 (s)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Śląsk Wrocław 14 kwietnia, 13:30 (3055)
Róbert Demjan 90 - Piotr Celeban 63
Polonia Warszawa 2-1 Cracovia 16 kwietnia, 18:30 (2700)
Wladimer Dwaliszwili 4 (k), Edgar Çani 70 - Koen van der Biezen 87 (k)
Ruch Chorzów 0-0 Górnik Zabrze 15 kwietnia, 17:00 (9300)
Widzew Łódź 1-1 Legia Warszawa 14 kwietnia, 18:00 (7500)
Radosław Matusiak 39 (k) - Michał Kucharczyk 22
Wisła Kraków 3-2 Łódzki KS 14 kwietnia, 15:45 (15 019)
Cwetan Genkow 8, 27, 55 - Marek Gancarczyk 57, Rafał Kujawa 67

Kolejka 27 - 21-22 kwietnia

Cracovia 0-0 Widzew Łódź 20 kwietnia, 18:00 (7271)
Jagiellonia Białystok 2-1 Górnik Zabrze 21 kwietnia, 15:45 (3950)
Tomasz Frankowski 28, 57 - Arkadiusz Milik 80
Lechia Gdańsk 1-1 Śląsk Wrocław 22 kwietnia, 17:00 (14 792)
Jakub Wilk 83 - Łukasz Gikiewicz 63
Legia Warszawa 0-1 Lech Poznań 21 kwietnia, 13:30 (26 744)
Artjoms Rudņevs 25
Łódzki KS 0-2 Korona Kielce 23 kwietnia, 18:30 (3045)
Paweł Sobolewski 8, Artur Lenartowski 17
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-3 Wisła Kraków 21 kwietnia, 18:00 (4279)
Liran Cohen 84 - Tomáš Jirsák 76, Andraž Kirm 81, Cwetan Genkow 87
Polonia Warszawa 0-1 Ruch Chorzów 20 kwietnia, 20:30 (4786)
Željko Đokić 55
Zagłębie Lubin 1-1 GKS Bełchatów 22 kwietnia, 14:30 (7210)
Adam Banaś 90 - Grzegorz Baran 55

Kolejka 28 - 28-29 kwietnia

GKS Bełchatów 0-2 Korona Kielce 28 kwietnia, 15:45 (2200)
Pavol Staňo 5, 28
Górnik Zabrze 3-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 kwietnia, 18:00 (3000)
Préjuce Nakoulma 36 (k), Marcin Wodecki 82, 85
Lech Poznań 1-0 Polonia Warszawa 27 kwietnia, 20:30 (26 150)
Vojo Ubiparip 59
Legia Warszawa 1-1 Jagiellonia Białystok 29 kwietnia, 17:00 (22 528)
Danijel Ljuboja 63 - Tomasz Frankowski 61
Ruch Chorzów 2-2 Łódzki KS 28 kwietnia, 18:00 (199)
Arkadiusz Piech 1, Piotr Stawarczyk 66 - Artur Gieraga 15, Rafał Kujawa 32
Śląsk Wrocław 2-1 Zagłębie Lubin 29 kwietnia, 14:30 (18 136)
Paweł Widanow 4 (s), Mateusz Cetnarski 45 - Arkadiusz Woźniak 76
na Stadionie Miejskim
Widzew Łódź 0-1 Lechia Gdańsk 28 kwietnia, 13:30 (5100)
Abdou Razack Traoré 14
W 87. minucie Abdou Razack Traoré (Lechia Gdańsk) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Kraków 1-0 Cracovia 30 kwietnia, 18:30 (23 215)
Maor Melikson 29

Kolejka 29 - 3 maja

Cracovia 0-2 Ruch Chorzów 3 maja, 18:00 (6703)
Arkadiusz Piech 63, Marek Zieńczuk 70
Górnik Zabrze 2-0 Wisła Kraków 3 maja, 18:00 (3000)
Mariusz Przybylski 18, Arkadiusz Milik 66
W 49. minucie Cwetan Genkow (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Korona Kielce 0-2 Widzew Łódź 3 maja, 18:00 (10 661)
Mehdi Ben Dhifallah 10, 43
Lech Poznań 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 maja, 18:00 (27 184)
Artjoms Rudņevs 86 (k)
Lechia Gdańsk 1-0 Legia Warszawa 3 maja, 18:00 (21 359)
Jakub Wilk 43
Łódzki KS 1-1 GKS Bełchatów 3 maja, 18:00 (2746)
Marek Saganowski 29 - Dawid Nowak 10
Polonia Warszawa 0-4 Zagłębie Lubin 3 maja, 18:00 (2000)
Szymon Pawłowski 10, 52, 65, 79
od 64. minuty w bramce gospodarzy stał Łukasz Teodorczyk
Śląsk Wrocław 3-1 Jagiellonia Białystok 3 maja, 18:00 (19 976)
Przemysław Kaźmierczak 22, 86, Rok Elsner 38 - Tomasz Kupisz 71 (k)
na Stadionie Miejskim

Kolejka 30 - 6 maja

GKS Bełchatów 2-2 Cracovia 6 maja, 17:00 (1500)
Dawid Nowak 40, 90 - Bartłomiej Dudzic 15, Sebastian Steblecki 36
Jagiellonia Białystok 2-1 Łódzki KS 6 maja, 17:00 (4157)
Dawid Plizga 59, Tomasz Kupisz 78 (k) - Grzegorz Bonin 71
Legia Warszawa 1-0 Korona Kielce 6 maja, 17:00 (24 351)
Rafał Wolski 64
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Polonia Warszawa 6 maja, 17:00 (2461)
Sylwester Patejuk 90 (k) - Paweł Wszołek 12
W 55. minucie Radek Mynář (Polonia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Chorzów 2-1 Lechia Gdańsk 6 maja, 17:00 (7600)
Arkadiusz Piech 18, Gábor Straka 21 - Sebastian Madera 85
Widzew Łódź 0-0 Lech Poznań 6 maja, 17:00 (5000)
Wisła Kraków 0-1 Śląsk Wrocław 6 maja, 17:00 (22 627)
Rok Elsner 51
Zagłębie Lubin 2-1 Górnik Zabrze 6 maja, 17:00 (6916)
Maciej Małkowski 19, Darvydas Šernas 86 - Błażej Telichowski 70

I liga 2011/2012

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas