[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
5 goli - Marcin Sobczak (Pniówek Pawłowice Śląskie), Tomasz Zyzak (Pniówek Pawłowice Śląskie),
3 gole - Michał Pyrlik (GTS Bojszowy),
2 gole - Artur Gać (Pniówek Pawłowice Śląskie), Łukasz Mozler (Pniówek Pawłowice Śląskie), Mateusz Żemła (Znicz Jankowice),
1 gol - Rafał Bednarczyk (GTS Bojszowy), Kamil Benauer (Pniówek Pawłowice Śląskie), Arkadiusz Bula (GTS Bojszowy), Michał Chrysteczko (Iskra Pszczyna), Grzegorz Chrząścik (GTS Bojszowy), Dawid Dzięgielewski (GKS II Tychy), Tomasz Fijoł (GTS Bojszowy), Michał Gadaj (MKS Lędziny), Mateusz Jędrysik (Znicz Jankowice), Marcin Józefowicz (MKS Lędziny), Dawid Karlik (MKS Lędziny), Damian Kraus (Iskra Pszczyna), Arkadiusz Lalko (Pniówek Pawłowice Śląskie), Adam Maślorz (Iskra Pszczyna), Artur Moroń (GTS Bojszowy), Paweł Paliczka (Znicz Jankowice), Łukasz Pyrlik (GTS Bojszowy), Rzepa (Piast Bieruń Nowy (Bieruń)), Dawid Stramski (Pniówek Pawłowice Śląskie), Kamil Szydłowski (Krupiński Suszec), Mateusz Śliwa (MKS Lędziny), Grzegorz Świenty (Krupiński Suszec), Maciej Wolny (Polonia Łaziska Górne), Kamil Żemła (Iskra Pszczyna).

Strzelcy według drużyn:
 
GKS II Tychy: 1 - Dawid Dzięgielewski
GTS Bojszowy: 3 - Michał Pyrlik, 1 - Rafał Bednarczyk, Arkadiusz Bula, Grzegorz Chrząścik, Tomasz Fijoł, Artur Moroń, Łukasz Pyrlik
Iskra Pszczyna: 1 - Michał Chrysteczko, Damian Kraus, Adam Maślorz, Kamil Żemła
Krupiński Suszec: 1 - Kamil Szydłowski, Grzegorz Świenty
MKS Lędziny: 1 - Michał Gadaj, Marcin Józefowicz, Dawid Karlik, Mateusz Śliwa
Piast Bieruń Nowy (Bieruń): 1 - Rzepa
Pniówek Pawłowice Śląskie: 5 - Marcin Sobczak, Tomasz Zyzak, 2 - Artur Gać, Łukasz Mozler, 1 - Kamil Benauer, Arkadiusz Lalko, Dawid Stramski
Polonia Łaziska Górne: 1 - Maciej Wolny
Sokół Orzesze: 3 - ?
Znicz Jankowice: 2 - Mateusz Żemła, 1 - Mateusz Jędrysik, Paweł Paliczka

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas