[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Śląski ZPN - Tychy

Runda wstępna
(Losowanie - 25 lipca 2014 - siedziba Podokręgu Tychy)

Czarni Piasek 0-3 Leśnik Kobiór 2 sierpnia, 17:00
(wo)
drużyna gospodarzy wycofała się z rozgrywek
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 1-1 GTS Bojszowy 2 sierpnia, 17:00
k. 1-3
LKS Woszczyce 2-2 LKS Wisła Wielka 2 sierpnia, 17:00
k. 3-1

I runda

1/8 finału - 13 sierpnia
(Losowanie - 25 lipca 2014 - siedziba Podokręgu Tychy)
Do gry dołączyli: GKS II Tychy, Iskra Pszczyna, Krupiński Suszec, LKS Łąka (k. Pszczyny), MKS Lędziny, Ogrodnik Cielmice (Tychy), Piast Bieruń Nowy (Bieruń), Pniówek Pawłowice Śląskie, Polonia Łaziska Górne, Sokół Orzesze, Sokół Wola, Unia Bieruń Stary (Bieruń), Znicz Jankowice.

Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 1-1 Polonia Łaziska Górne 12 sierpnia, 17:30
k. 5-4
Rzepa 28 (k) - Maciej Wolny 20
Leśnik Kobiór 0-3 Sokół Orzesze 13 sierpnia, 17:30
nieznany 65, 79, 81
GKS II Tychy 1-2 GTS Bojszowy 13 sierpnia, 17:30
Dawid Dzięgielewski 85 - Arkadiusz Bula 36, Łukasz Pyrlik 90
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 4-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 13 sierpnia, 17:30
LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-7 Pniówek Pawłowice Śląskie 13 sierpnia, 17:30
Arkadiusz Lalko 3, Marcin Sobczak 18, 41, 58, 60, Łukasz Mozler 81, Tomasz Zyzak 82
Znicz Jankowice 2-2 Krupiński Suszec 13 sierpnia, 17:30
k. 5-4
Paweł Paliczka 47, Mateusz Jędrysik 65 - Kamil Szydłowski 45, Grzegorz Świenty 75
LKS Woszczyce 0-1 Iskra Pszczyna 13 sierpnia, 17:30
Damian Kraus 87
Sokół Wola 0-3 MKS Lędziny 13 sierpnia, 17:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

1/4 finału - 10 września

Sokół Orzesze 3-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 10 września, 17:00
(wo)
drużyna gości wycofała sie z rozgrywek
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-3 GTS Bojszowy 10 września, 17:00
Rafał Bednarczyk 33, Michał Pyrlik 41, 51
Znicz Jankowice 2-4 Pniówek Pawłowice Śląskie 10 września, 17:00
Mateusz Żemła 38, 82 - Tomasz Zyzak 50, 61, Marcin Sobczak 64, Kamil Benauer 77
MKS Lędziny 4-3 Iskra Pszczyna 10 września, 17:00
Dawid Karlik 21, Marcin Józefowicz 30 (k), Mateusz Śliwa 39, Michał Gadaj 60 - Kamil Żemła 33 (k), Michał Chrysteczko 53, Adam Maślorz 74

1/2 finału - 1 października

Sokół Orzesze 0-1 GTS Bojszowy 1 października, 16:15
Artur Moroń 46
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu złych warunków atmosferycznych
MKS Lędziny 0-5 Pniówek Pawłowice Śląskie 30 września, 16:15
Tomasz Zyzak 33, 45, Łukasz Mozler 34, Dawid Stramski 59, Artur Gać 73

Finał - 15 października

GTS Bojszowy 3-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 15 października, 15:30
Grzegorz Chrząścik 44 (k), Michał Pyrlik 56, Tomasz Fijoł 86 - Artur Gać 90
w Bojszowach

Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas