[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Śląski ZPN - Częstochowa

Runda wstępna - 9 sierpnia
(Losowanie - 11 lipca 2014 - siedziba Podokręgu Częstochowa)

Orlik Blachownia 3-4 Czarni Starcza 9 sierpnia, 17:00
Iskra Mokrzesz 1-11 Grom Miedźno 9 sierpnia, 17:00
WS Częstochowa 0-9 Olimpia Huta Stara 5 sierpnia, 18:00
Polonia-Unia Widzów 4-2 Naprzód Ostrowy 9 sierpnia, 17:00
pd.
Koral Kłobuck 3-0 LZS Mrzygłód (Myszków) 5 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Sparta Siedlec Duży 6-4 Grom Cykarzew 9 sierpnia, 17:00
Sparta Szczekociny 0-3 Stradom Częstochowa 12 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
GKS Niegowa 2-3 Maraton Waleńczów 9 sierpnia, 17:00
pd.
Sokół Wręczyca Wielka 2-4 Sokół Olsztyn 9 sierpnia, 17:00
Unia Rędziny 1-5 Liswarta Popów 9 sierpnia, 17:00
Sokół II Olsztyn 2-1 Płomień Czarny Las 9 sierpnia, 17:00
pd.

I runda - 20 sierpnia
(Losowanie - 11 lipca 2014 - siedziba Podokręgu Częstochowa)
Do gry dołączyli: Amator Golce, Gmina Kłomnice, KS Panki, Liswarta Krzepice, LKS Kamienica Polska, Lot Konopiska, Lotnik Kościelec, MKS Myszków, Orkan Rzerzęczyce, Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa), Pilica Koniecpol, Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa), Pogoń Kamyk, Polonia Poraj, Raków II Częstochowa, Skra Częstochowa, Skra II Częstochowa, Victoria Częstochowa, Warta Mstów, Zieloni Żarki, Znicz Kłobuck.

Czarni Starcza 2-13 Skra Częstochowa 26 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu meczu ligowego gości
Grom Miedźno 0-1 Pogoń Kamyk 20 sierpnia, 17:00
Olimpia Huta Stara 5-0 Warta Mstów 20 sierpnia, 17:00
Polonia-Unia Widzów 0-1 Lotnik Kościelec 20 sierpnia, 17:00
Koral Kłobuck 0-10 Pilica Koniecpol 10 września, 16:30
Orkan Rzerzęczyce 0-3 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 20 sierpnia, 17:00
(wo)
Amator Golce 3-4 Lot Konopiska 20 sierpnia, 17:30
pd.
Liswarta Krzepice 1-2 LKS Kamienica Polska 20 sierpnia, 17:00
Znicz Kłobuck 0-9 Raków II Częstochowa 20 sierpnia, 17:00
Sparta Siedlec Duży 5-2 Gmina Kłomnice 20 sierpnia, 17:00
Stradom Częstochowa 3-1 Skra II Częstochowa 20 sierpnia, 17:00
Maraton Waleńczów 3-0 KS Panki 20 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Sokół Olsztyn 0-5 Zieloni Żarki 3 września, 17:00
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:00) odwołany
Liswarta Popów 4-1 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 20 sierpnia, 17:00
Sokół II Olsztyn 1-2 MKS Myszków 20 sierpnia, 17:00
Victoria Częstochowa 3-0 Polonia Poraj 20 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

II runda - 10 września

Pogoń Kamyk 0-3 Skra Częstochowa 10 września, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Olimpia Huta Stara 2-3 Lotnik Kościelec 10 września, 16:30
pd.
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-3 Pilica Koniecpol 14 marca
w pierwotnym terminie (17 września, 16:30) odwołany
Lot Konopiska 3-5 LKS Kamienica Polska 10 września, 16:30
Sparta Siedlec Duży 0-3 Raków II Częstochowa 10 września, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Maraton Waleńczów 0-3 Stradom Częstochowa 10 września, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Liswarta Popów 1-2 Zieloni Żarki 10 września, 16:30
MKS Myszków 3-0 Victoria Częstochowa 17 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

III runda - 14 marca

Skra Częstochowa 4-0 Lotnik Kościelec 31 marca, 19:00
Dominik Marek 41, Adrian Musiał 55, Krzysztof Łazowski 65, 70
Pilica Koniecpol 3-0 LKS Kamienica Polska
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Stradom Częstochowa 0-3 Raków II Częstochowa
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
MKS Myszków 3-0 Zieloni Żarki 14 marca, 13:00
Kamil Korbel 10, Piotr Nowakowski 50, Robert Szczepaniak 65 (k)

1/2 finału - 15 kwietnia

Pilica Koniecpol 0-3 Skra Częstochowa 21 kwietnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
MKS Myszków 1-3 Raków II Częstochowa 15 kwietnia, 17:00
Marcin Czerwiński 65 - Arkadiusz Porochnicki 7, Daniel Rumin 11, Łukasz Kowalczyk 35

Finał - 6 maja

Raków II Częstochowa 1-2 Skra Częstochowa 6 maja, 17:00 (100)
Artur Kierat 71 - Rafał Czerwiński 1 (k), Eryk Krupa 6 (s)
w Częstochowie; na Stadionie Rakowa

Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Adam Broda
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas