[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Śląski ZPN - Rybnik

I runda - 3 sierpnia
LKS Bełk - wolny los

Orzeł Palowice 5-3 Płomień Połomia 3 sierpnia, 17:00
pd.
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 2-4 Polonia Łaziska Rybnickie 3 sierpnia, 17:00
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 0-2 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 3 sierpnia, 17:00
pd.
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3-0 KS Żory 3 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 2-3 Gwiazda Skrzyszów 3 sierpnia, 17:00
LKS Zwonowice 1-7 Rymer Rybnik 3 sierpnia, 17:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 0-2 Energetyk ROW II Rybnik 3 sierpnia, 17:00
LKS Rój (Żory) 1-3 KS 27 Gołkowice 2 sierpnia, 17:00
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-3 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Polonia Niewiadom (Rybnik) 3-6 Jedność Jejkowice 3 sierpnia, 17:00
LKS Baranowice (Żory) 8-1 Polonia Marklowice 3 sierpnia, 17:00

II runda - 3 września
Do gry dołączyli: Forteca Świerklany, GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój).
Forteca Świerklany, GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - wolny los

Orzeł Palowice 4-6 Polonia Łaziska Rybnickie 3 września, 16:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 0-2 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 3 września, 16:30
Gwiazda Skrzyszów 2-4 LKS Bełk 3 września, 16:30
Energetyk ROW II Rybnik 1-2 Rymer Rybnik 3 września, 16:30
na stadionie Rymera; Energetyk ROW II gospodarzem
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 0-1 KS 27 Gołkowice 3 września, 16:30
LKS Baranowice (Żory) 2-2 Jedność Jejkowice 3 września, 16:30
pd. k. 4-3

III runda - 24 września

Polonia Łaziska Rybnickie 1-3 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 24 września, 15:30
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 2-8 LKS Bełk 24 września, 15:30
LKS Baranowice (Żory) 1-5 Forteca Świerklany 24 września, 15:30
Rymer Rybnik 1-4 KS 27 Gołkowice 24 września, 15:30

IV runda - 15 października

LKS Bełk 2-3 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 15 października, 15:00
Mariusz Obarski 20, Piotr Bysiec 31 - Damian Tront 22, Bartosz Hajczuk 26, Paweł Sękowski 52
KS 27 Gołkowice 0-3 Forteca Świerklany 15 października, 15:00
(wo)
Dawid Bober 90 - Kamil Kuczok 55, Sławomir Musiolik 72, 75
na boisku 1-3 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Finał - 1 kwietnia

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-0 Forteca Świerklany 1 kwietnia, 17:00
Dawid Weis 50, 70, Bartosz Hajczuk 68, Kamil Gorzała 90 (k)
w Jastrzębiu Zdroju

Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas