[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
19 goli - Boguski (ŁKS Łomża),
15 goli - Hawryluk (Hetman Białystok),
14 goli - Sazonowicz (ŁKS Łomża), Wawrzeniuk (Tur Bielsk Podlaski),
13 goli - Sawko (ŁKS Łomża),
10 goli - Najdyhor (MKS Mielnik),
8 goli - Sokół (Jagiellonia II Białystok), Trzaskalski (Wigry Suwałki),
7 goli - Grądkowski (Olimpia Zambrów), Konończuk (Hetman Białystok), Ołowniuk (Wigry Suwałki), Szugzda (ŁKS Łomża), Tomar (Supraślanka Supraśl),
6 goli - Chabasiński (Sparta Augustów), Drozd (Sparta Augustów), Gliński (Pomorzanka Sejny), Lis (ŁKS Łomża), Martyniuk (Tur Bielsk Podlaski 5, Olimpia Zambrów 1), Minow (Pogoń Łapy), Pieczywek (ŁKS Łomża), Pietkiewicz (Wigry Suwałki),
5 goli - Bajko (Wigry Suwałki), K.Brzózka (Olimpia Zambrów), Burchart (Pogoń Łapy), Czereszewski (Wigry Suwałki), Gajewski (Kolejarz Czeremcha), Giedrojć (Pogoń Łapy), Harasim (Sparta Augustów 4, Wigry Suwałki 1), Kaliszewicz (Kolejarz Czeremcha), Kądzior (Supraślanka Supraśl 4, Tur Bielsk Podlaski 1), Lech (Sparta Augustów), Pardo (MKS Mielnik), Rukściński (Pomorzanka Sejny), Trocki (Wigry Suwałki), Tyczkowski (Jagiellonia II Białystok), Ułanowicz (Pomorzanka Sejny 3, Sparta Augustów 2), Wojtkielewicz (Hetman Białystok), Wojtkowski (Hetman Białystok), Zawadzki (KS Stawiski),
4 gole - Dryglas (Kolejarz Czeremcha 2, Tur Bielsk Podlaski 2), Grygoruk (Jagiellonia II Białystok), Jewdokimow (Pomorzanka Sejny 3, Sparta Augustów 1), Jurczak (KS Stawiski 3, Supraślanka Supraśl 1), Kanoza (Sparta Augustów), Kowalczyk (Olimpia Zambrów), S.Kozłowski (Hetman Białystok), Miłosiewicz (Pogoń Łapy), Ostrowski (Hetman Białystok), Pawluczuk (Tur Bielsk Podlaski), Piotrowski (MKS Mielnik), Płoński (ŁKS Łomża), Szmurło (Tur Bielsk Podlaski), T.Tupalski (Jagiellonia II Białystok), Żornaczuk (MKS Mielnik),
3 gole - Adamski (Supraślanka Supraśl), Bezubik (Sokół Sokółka), Bogdan (Hetman Białystok), Chrobot (ŁKS Łomża), Czykier (Supraślanka Supraśl), Dębkowski (Wigry Suwałki), Kropiwnicki (Sparta Augustów 1, Pomorzanka Sejny 2), K.Kucharski (Kolejarz Czeremcha), Lewczuk (Hetman Białystok), Maliszewski (Jagiellonia II Białystok), Markow (Hetman Białystok), Onofryjuk (Jagiellonia II Białystok), Papiński (MKS Mielnik), Rogowski (Olimpia Zambrów), Szpakowski (Supraślanka Supraśl), Z.Szugzda (ŁKS Łomża), Toczydłowski (Sokół Sokółka),
2 gole - Artyszuk (MKS Mielnik), Czyżewski (Sparta Augustów), Falkowski (Jagiellonia II Białystok), Gawędzki (KS Stawiski), Hermanowski (ŁKS Łomża), Joszczyk (Supraślanka Supraśl), Kazimierowicz (Supraślanka Supraśl), Kondrusiewicz (Sokół Sokółka), Kowalski (ŁKS Łomża), Kozicz (Pogoń Łapy), Kujawski (Hetman Białystok), Kunicki (Pomorzanka Sejny), Lenkiewicz (Sokół Sokółka), Maćkowski (ŁKS Łomża), Młynarczuk (Jagiellonia II Białystok), Nerowski (ŁKS Łomża), Niewiński (Tur Bielsk Podlaski), Olędzki (Olimpia Zambrów), Ostaszewski (KS Stawiski), Pajnowski (MKS Mielnik), J.Pieczyński (Tur Bielsk Podlaski), Stelmaszek (Sokół Sokółka), Strzeliński (Jagiellonia II Białystok), Waluk (KS Stawiski 1, Supraślanka Supraśl 1), Wiśniewski (Supraślanka Supraśl), Wojnar (MKS Mielnik), Wojtulewicz (Wigry Suwałki), Woroniecki (Hetman Białystok),
1 gol - Anuszkiewicz (Olimpia Zambrów), Bańkowski (Jagiellonia II Białystok), Borkowski (Wigry Suwałki), Bukin (Jagiellonia II Białystok), Chomczyk (Supraślanka Supraśl), Dąbkowski (KS Stawiski), Demiańczuk (Pogoń Łapy), D.Doliwa (Sparta Augustów), Duchnowski (Olimpia Zambrów), Dunda (Kolejarz Czeremcha), Dworzańczyk (Jagiellonia II Białystok), Ejdulis (Pomorzanka Sejny), Fiedorczuk (Olimpia Zambrów), Gałczyk (Pogoń Łapy), Greś (Sokół Sokółka), Gumieniak (Pogoń Łapy), Iwanowski (Pomorzanka Sejny), Jurgielewicz (Jagiellonia II Białystok), Kaliszewski (Kolejarz Czeremcha), Kamiński (ŁKS Łomża), Kaniuk (KS Stawiski), Kiszko (Tur Bielsk Podlaski), Kowalczuk (Olimpia Zambrów), Kozłowski (Hetman Białystok), Kudrycki (Jagiellonia II Białystok), Kulesza (Pogoń Łapy), Kutaszewicz (Jagiellonia II Białystok), Lauryn (Wigry Suwałki), Łempicki (Kolejarz Czeremcha), Maksymowicz (MKS Mielnik), Mężyński (Jagiellonia II Białystok), Mikucki (Sparta Augustów), Milanowski (Sparta Augustów), Mirynowicz (Hetman Białystok), Muraszkowski (Sokół Sokółka), Najdychor (MKS Mielnik), M.Naumczuk (Tur Bielsk Podlaski), Nazaruk (Kolejarz Czeremcha), Niedzielski (Supraślanka Supraśl), Niwiński (Tur Bielsk Podlaski), Olszewski (MKS Mielnik), Ostapowicz (Sokół Sokółka), Paszkowski (Sokół Sokółka), Pawłowski (MKS Mielnik), Pieślak (Pomorzanka Sejny), Purzycki (Pogoń Łapy), Raczkowski (Sokół Sokółka), Rosiński (Olimpia Zambrów), Samosiuk (Kolejarz Czeremcha), L.Sawicki (Sokół Sokółka), Sieczkowski (Wigry Suwałki), Siemieniuk (Kolejarz Czeremcha), Sulżycki (Wigry Suwałki), Szpuda (Supraślanka Supraśl), Szymański (MKS Mielnik), Śliwecki (ŁKS Łomża), Tomaszewski (ŁKS Łomża), Walicki (Wigry Suwałki), Witkowski (Tur Bielsk Podlaski), Woronowicz (Sokół Sokółka), Zakrzewski (Pogoń Łapy), Zalewski (Sparta Augustów).

Strzelcy według drużyn:
 
Hetman Białystok: 15 - Hawryluk, 7 - Konończuk, 5 - Wojtkielewicz, Wojtkowski, 4 - S.Kozłowski, Ostrowski, 3 - Bogdan, Lewczuk, Markow, 2 - Kujawski, Woroniecki, 1 - Kozłowski, Mirynowicz
Jagiellonia II Białystok: 8 - Sokół, 5 - Tyczkowski, 4 - Grygoruk, T.Tupalski, 3 - Maliszewski, Onofryjuk, 2 - Falkowski, Młynarczuk, Strzeliński, 1 - Bańkowski, Bukin, Dworzańczyk, Jurgielewicz, Kudrycki, Kutaszewicz, Mężyński
Kolejarz Czeremcha: 5 - Gajewski, Kaliszewicz, 3 - K.Kucharski, 2 - Dryglas, 1 - Dunda, Kaliszewski, Łempicki, Nazaruk, Samosiuk, Siemieniuk
KS Stawiski: 5 - Zawadzki, 3 - Jurczak, 2 - Gawędzki, Ostaszewski, 1 - Dąbkowski, Kaniuk, Waluk
ŁKS Łomża: 19 - Boguski, 14 - Sazonowicz, 13 - Sawko, 7 - Szugzda, 6 - Lis, Pieczywek, 4 - Płoński, 3 - Chrobot, Z.Szugzda, 2 - Hermanowski, Kowalski, Maćkowski, Nerowski, 1 - Kamiński, Śliwecki, Tomaszewski
MKS Mielnik: 10 - Najdyhor, 5 - Pardo, 4 - Piotrowski, Żornaczuk, 3 - Papiński, 2 - Artyszuk, Pajnowski, Wojnar, 1 - Maksymowicz, Najdychor, Olszewski, Pawłowski, Szymański
Olimpia Zambrów: 7 - Grądkowski, 5 - K.Brzózka, 4 - Kowalczyk, 3 - Rogowski, 2 - Olędzki, 1 - Anuszkiewicz, Duchnowski, Fiedorczuk, Kowalczuk, Martyniuk, Rosiński
Pogoń Łapy: 6 - Minow, 5 - Burchart, Giedrojć, 4 - Miłosiewicz, 2 - Kozicz, 1 - Demiańczuk, Gałczyk, Gumieniak, Kulesza, Purzycki, Zakrzewski
Pomorzanka Sejny: 6 - Gliński, 5 - Rukściński, 3 - Jewdokimow, Ułanowicz, 2 - Kropiwnicki, Kunicki, 1 - Ejdulis, Iwanowski, Pieślak
Sokół Sokółka: 3 - Bezubik, Toczydłowski, 2 - Kondrusiewicz, Lenkiewicz, Stelmaszek, 1 - Greś, Muraszkowski, Ostapowicz, Paszkowski, Raczkowski, L.Sawicki, Woronowicz
Sparta Augustów: 6 - Chabasiński, Drozd, 5 - Lech, 4 - Harasim, Kanoza, 2 - Czyżewski, Ułanowicz, 1 - D.Doliwa, Jewdokimow, Kropiwnicki, Mikucki, Milanowski, Zalewski
Supraślanka Supraśl: 7 - Tomar, 4 - Kądzior, 3 - Adamski, Czykier, Szpakowski, 2 - Joszczyk, Kazimierowicz, Wiśniewski, 1 - Chomczyk, Jurczak, Niedzielski, Szpuda, Waluk
Tur Bielsk Podlaski: 14 - Wawrzeniuk, 5 - Martyniuk, 4 - Pawluczuk, Szmurło, 2 - Dryglas, Niewiński, J.Pieczyński, 1 - Kądzior, Kiszko, M.Naumczuk, Niwiński, Witkowski
Wigry Suwałki: 8 - Trzaskalski, 7 - Ołowniuk, 6 - Pietkiewicz, 5 - Bajko, Czereszewski, Trocki, 3 - Dębkowski, 2 - Wojtulewicz, 1 - Borkowski, Harasim, Lauryn, Sieczkowski, Sulżycki, Walicki

Autor: Paweł Myszkowski
Link źródłowy: http://warmia.www.grajewo.pl

 

Napisz do nas