[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2003/2004, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ŁKS Łomża 24 67 22 1 1 87-13 11 0 1 39-7 11 1 0 48-6
2.  Wigry Suwałki 24 50 14 8 2 48-19 8 3 1 27-10 6 5 1 21-9
3.  Hetman Białystok 24 49 15 4 5 55-22 10 2 0 33-5 5 2 5 22-17
4.  Tur Bielsk Podlaski 24 46 13 7 4 38-26 6 4 2 19-17 7 3 2 19-9
5.  Sparta Augustów 24 31 8 7 9 34-34 4 4 4 18-20 4 3 5 16-14
6.  Jagiellonia II Białystok 24 30 8 6 10 34-31 4 3 5 14-16 4 3 5 20-15
7.  Olimpia Zambrów 24 28 8 4 12 26-31 5 1 6 17-15 3 3 6 9-16 2 3 1 0 1 5-2
8.  MKS Mielnik 24 28 8 4 12 36-65 5 2 5 17-31 3 2 7 19-34 2 3 1 0 1 2-5
9.  Supraślanka Supraśl 24 25 6 7 11 31-44 4 5 3 18-18 2 2 8 13-26
10.  Sokół Sokółka 24 23 5 8 11 22-34 4 3 5 10-12 1 5 6 12-22
11.  Pogoń Łapy 24 21 5 6 13 27-43 2 3 7 15-21 3 3 6 12-22 2 6 2 0 0 4-1
12.  Pomorzanka Sejny 24 21 5 6 13 22-45 3 2 7 10-21 2 4 6 12-24 2 0 0 0 2 1-4
13.  Kolejarz Czeremcha 24 10 0 10 14 21-74 0 7 5 14-37 0 3 9 7-37
KS Stawiski wycofał się po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 ŁKS Łomża    2-0 3-1 3-1 0-1 3-1 2-0 5-0 4-1 2-1 3-1 5-0 7-0 
 2 Wigry Suwałki0-3*     1-1 0-0 1-1 1-0 3-1 7-2 3-1 2-0 5-1 1-0 3-0 
 3 Hetman Białystok1-1 1-1     2-0 2-0 3-0 1-0 4-0 5-2 6-1 3-0 4-0 1-0 
 4 Tur Bielsk Podlaski1-2 0-3 3-2     2-2 0-0 1-1 2-1 1-0 0-0 1-0 5-4 3-2 
 5 Sparta Augustów0-2 0-2 3-5 0-2     3-1 2-0 2-1 1-1 3-2 2-2 1-1 1-1 
 6 Jagiellonia II Białystok0-3* 2-2 2-0 0-2 1-1     2-1 0-3* 0-2 1-1 2-0 0-1 4-0 
 7 Olimpia Zambrów0-2 1-4 0-2 0-2 0-2 1-1     5-0 3-1 1-0 0-1 2-0 4-0 
 8 MKS Mielnik0-9 0-0 0-6 1-4 1-0 1-5 2-0     4-1 3-2 4-1 0-2 1-1 
 9 Supraślanka Supraśl2-5 1-1 2-1 1-1 2-1 2-1 0-0 0-0     1-2 1-4 1-1 5-1 
 10 Sokół Sokółka0-3 0-2 2-0 0-0 0-1 0-3 0-1 2-0 1-0     0-0 2-2 3-0* 
 11 Pogoń Łapy0-1 1-2 0-1 1-3 2-0 0-3 1-2 4-4 1-2 1-1     3-1 1-1 
 12 Pomorzanka Sejny1-5 0-3 0-0 0-1 1-0 0-4 1-2 2-4 1-0 0-0 0-1     4-1 
 13 Kolejarz Czeremcha1-12 1-1 1-3 1-3 2-7 1-1 1-1 1-4 2-2 2-2 1-1 0-0     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Pomorzanka Sejny 0-3 Wigry Suwałki (700)
Bajko 15, Pietkiewicz 25, 87
Sparta Augustów 0-2 ŁKS Łomża (500)
Kowalski 69, Płoński 85
Jagiellonia II Białystok 2-0 Pogoń Łapy (100)
Grygoruk 34, Dworzańczyk 50
Kolejarz Czeremcha 1-1 Olimpia Zambrów (100)
Gajewski 65 (k) - Anuszkiewicz 56
MKS Mielnik 4-1 Supraślanka Supraśl (100)
Olszewski 7, Maksymowicz 47, Szymański 74, Najdyhor 88 - Tomar 29
KS Stawiski - Hetman Białystok (50)
Kujawski 61
było 0-1, anulowany
Tur Bielsk Podlaski 0-0 Sokół Sokółka (300)

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Hetman Białystok 2-0 Tur Bielsk Podlaski (50)
Konończuk 38, Markow 53
Supraślanka Supraśl - KS Stawiski (200)
Zawadzki 32, Gawędzki 75, Dąbkowski 90
było 0-3, anulowany
Olimpia Zambrów 5-0 MKS Mielnik (100)
Kowalczyk 2, 58, K.Brzózka 38 (k), Grądkowski 43, 71
Pogoń Łapy 1-1 Kolejarz Czeremcha (450)
Minow 35 - K.Kucharski 90
ŁKS Łomża 3-1 Jagiellonia II Białystok (600)
Boguski 6, Sazonowicz 6, Pieczywek 39 - Onofryjuk 6
Wigry Suwałki 1-1 Sparta Augustów (400)
Czereszewski 15 - Milanowski 87 (k)
Pomorzanka Sejny 0-0 Sokół Sokółka (200)

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Pomorzanka Sejny 1-0 Sparta Augustów (400)
Ułanowicz 18
Jagiellonia II Białystok 2-2 Wigry Suwałki (100)
Młynarczuk 27, Tyczkowski 89 (k) - Dębkowski 34, Wojtulewicz 73 (k)
Kolejarz Czeremcha 1-12 ŁKS Łomża (200)
K.Kucharski 23 - Sazonowicz 11, 15, 19, 43, Boguski 16, 33, Sawko 28, Pieczywek 60, Hermanowski 71, 75, Nerowski 76, Kamiński 77
MKS Mielnik 4-1 Pogoń Łapy (300)
Pardo 2, Żornaczuk 24, Papiński 45 (k), R.Gąsowski 89 (s) - Burchart 38 (k)
KS Stawiski - Olimpia Zambrów (200)
Gawędzki 16, Zawadzki 21, Jurczak 50, Ostaszewski 78 - Kowalczyk 38
było 4-1, anulowany
Tur Bielsk Podlaski 1-0 Supraślanka Supraśl (300)
Kiszko 90
Sokół Sokółka 2-0 Hetman Białystok (200)
Stelmaszek 15, Muraszkowski 75

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Hetman Białystok 4-0 Pomorzanka Sejny (150)
Markow 21, Wojtkielewicz 61, Konończuk 79, Bogdan 83
Supraślanka Supraśl 1-2 Sokół Sokółka (200)
Szpuda 15 (k) - Toczydłowski 10, 30
Olimpia Zambrów 0-2 Tur Bielsk Podlaski (250)
Martyniuk 31, Szmurło 72
Pogoń Łapy - KS Stawiski (400)
Minow 84
było 1-0, anulowany
ŁKS Łomża 5-0 MKS Mielnik (800)
Sazonowicz 15, 26, Maćkowski 44, Boguski 58, Nerowski 75
Wigry Suwałki 3-0 Kolejarz Czeremcha (200)
Czereszewski 49, Pietkiewicz 51, Lauryn 62
Sparta Augustów 3-1 Jagiellonia II Białystok (100)
Harasim 25, Chabasiński 39, 62 - Sokół 50

Kolejka 5 - 6-7 września

Pomorzanka Sejny 0-4 Jagiellonia II Białystok (350)
Tyczkowski 45, 83, Strzeliński 81, Maliszewski 88
Kolejarz Czeremcha 2-7 Sparta Augustów (100)
Kaliszewicz 50, Dryglas 89 - Lech 4, 39, Harasim 23, 33 (k), Drozd 36, Zalewski 63, Chabasiński 70
MKS Mielnik 0-0 Wigry Suwałki (200)
KS Stawiski - ŁKS Łomża (300)
Jurczak 54 - Sazonowicz 26, Pieczywek 48, Boguski 86, Sawko 89
było 1-4, anulowany
Tur Bielsk Podlaski 1-0 Pogoń Łapy (250)
Wawrzeniuk 8
Sokół Sokółka 0-1 Olimpia Zambrów (150)
K.Brzózka 35
Hetman Białystok 5-2 Supraślanka Supraśl (250)
Hawryluk 8, 34, 48, Konończuk 38, Wojtkowski 57 - Adamski 43, Tomar 56

Kolejka 6 - 13-14 września

Supraślanka Supraśl 1-1 Pomorzanka Sejny (100)
Tomar 45 - Jewdokimow 90
Olimpia Zambrów 0-2 Hetman Białystok (300)
Hawryluk 66 (k), Markow 90
Pogoń Łapy 1-1 Sokół Sokółka (300)
Minow 35 - Lenkiewicz 50
ŁKS Łomża 3-1 Tur Bielsk Podlaski (1000)
Boguski 16 (k), Sawko 20, Sazonowicz 88 - Witkowski 40
Wigry Suwałki - KS Stawiski (150)
Zawadzki 34, 72
było 0-2, anulowany
Sparta Augustów 2-1 MKS Mielnik (250)
Czyżewski 63, 78 - Żornaczuk 67
Jagiellonia II Białystok 4-0 Kolejarz Czeremcha (50)
Onofryjuk 20, Bańkowski 38, Sokół 55, Jurgielewicz 78

Kolejka 7 - 20-21 września

Pomorzanka Sejny 4-1 Kolejarz Czeremcha (200)
Gliński 38, 72, Jewdokimow 67, Rukściński 89 - Dryglas 75 (k)
MKS Mielnik 1-5 Jagiellonia II Białystok (300)
Najdyhor 57 - Młynarczuk 38, Sokół 50, Grygoruk 65, Onofryjuk 68, Maliszewski 85
KS Stawiski - Sparta Augustów (150)
Lech 56
było 0-1, anulowany
Tur Bielsk Podlaski 0-3 Wigry Suwałki (360)
Czereszewski 22, Trocki 57, Trzaskalski 72
Sokół Sokółka 0-3 ŁKS Łomża (200)
Boguski 16, Sazonowicz 23, 60
Hetman Białystok 3-0 Pogoń Łapy (150)
Ostrowski 3, Wojtkowski 6, Hawryluk 19
Supraślanka Supraśl 0-0 Olimpia Zambrów (150)

Kolejka 8 - 27-28 września

Olimpia Zambrów 2-0 Pomorzanka Sejny (150)
Olędzki 29, Grądkowski 84
Pogoń Łapy 1-2 Supraślanka Supraśl (300)
Purzycki 6 - Wiśniewski 36, 90
ŁKS Łomża 3-1 Hetman Białystok (1500)
Boguski 7, 89 (k), Sawko 19 - Hawryluk 75
Wigry Suwałki 2-0 Sokół Sokółka (200)
Trocki 30 (k), Bajko 82
Sparta Augustów 0-2 Tur Bielsk Podlaski (150)
Wawrzeniuk 5, 34
Jagiellonia II Białystok - KS Stawiski (100)
było 0-0, anulowany
Kolejarz Czeremcha 1-4 MKS Mielnik (150)
Kaliszewicz 26 - Papiński 2, Najdyhor 35, 58, Pardo 75

Kolejka 9 - 11-12 października

Pomorzanka Sejny 2-4 MKS Mielnik (150)
Ułanowicz 3, Gliński 50 - Piotrowski 7, 81, Żornaczuk 60, Pajnowski 69
KS Stawiski - Kolejarz Czeremcha (100)
Zawadzki 65
było 1-0, anulowany
Tur Bielsk Podlaski 0-0 Jagiellonia II Białystok (200)
Sokół Sokółka 0-1 Sparta Augustów (150)
Drozd 51
Hetman Białystok 1-1 Wigry Suwałki (100)
Wojtkowski 66 (k) - Sieczkowski 73
Supraślanka Supraśl 2-5 ŁKS Łomża (200)
Adamski 31, Szpakowski 83 (k) - Pieczywek 6, 27, Boguski 78, 88, 90
Olimpia Zambrów 0-1 Pogoń Łapy (100)
Burchart 67
w Czyżewie

Kolejka 10 - 18-19 października

Pogoń Łapy 3-1 Pomorzanka Sejny
Burchart 44, Minow 48, Demiańczuk 77 - Ułanowicz 32
ŁKS Łomża 2-0 Olimpia Zambrów
Śliwecki 76, Sawko 90
Wigry Suwałki 3-1 Supraślanka Supraśl
Pietkiewicz 14, Trocki 58 (k), Trzaskalski 90 - Kądzior 32
Sparta Augustów 3-5 Hetman Białystok
Drozd 24, Lech 29, 43 - Konończuk 26, Ostrowski 65, Hawryluk 67, Wojtkielewicz 69, 85
Jagiellonia II Białystok 1-1 Sokół Sokółka
Mężyński 70 - Lenkiewicz 10
Kolejarz Czeremcha 1-3 Tur Bielsk Podlaski
Kaliszewicz 80 - Szmurło 35, 65, Niwiński 72
MKS Mielnik - KS Stawiski
Najdyhor 30, 57, Papiński 32, Pardo 69 - Jurczak 45, Waluk 68, Olszewski 85 (s)
było 4-3, anulowany

Kolejka 11 - 25-26 października

Pomorzanka Sejny - KS Stawiski
Kunicki 20, Gliński 89 - Anuszkiewicz 14 (s), Ostaszewski 39 (k)
było 2-2, anulowany
Tur Bielsk Podlaski 2-1 MKS Mielnik
Martyniuk 3, Pawluczuk 24 - Najdychor 65 (k)
Sokół Sokółka 3-0 Kolejarz Czeremcha
(wo)
pierwotnie mecz się nie odbył z powodu złego stanu boiska
Hetman Białystok 3-0 Jagiellonia II Białystok
Konończuk 41, Wojtkowski 72 (k), Hawryluk 86
Supraślanka Supraśl 2-1 Sparta Augustów
Kądzior 32, Niedzielski 55 - Chabasiński 23
Olimpia Zambrów 1-4 Wigry Suwałki
Kowalczyk 62 - Trocki 41, Bajko 48, 60, Wojtulewicz 75
Pogoń Łapy 0-1 ŁKS Łomża
Boguski 62 (k)

Kolejka 12 - 2 listopada

Wigry Suwałki 5-1 Pogoń Łapy (150)
Trocki 9, Pietkiewicz 17, 41, Dębkowski 26, Trzaskalski 70 - Gumieniak 32
Sparta Augustów 2-0 Olimpia Zambrów (50)
Kropiwnicki 7, Harasim 22
Kolejarz Czeremcha 1-3 Hetman Białystok (50)
Samosiuk 34 - Wojtkowski 20, Konończuk 52, Wojtkielewicz 66
MKS Mielnik 3-2 Sokół Sokółka (150)
Żornaczuk 11, Najdyhor 19, Pardo 61 - Bezubik 34, Ostapowicz 90
KS Stawiski - Tur Bielsk Podlaski (100)
było 0-0, anulowany
Pomorzanka Sejny 1-5 ŁKS Łomża (100)
Rukściński 39 - Sazonowicz 23, 80, Boguski 75, Płoński 78, Lis 83
Supraślanka Supraśl 2-1 Jagiellonia II Białystok 30 października
Szpakowski 1, Joszczyk 53 - Tyczkowski 15 (k)

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Sokół Sokółka - KS Stawiski
Kaniuk 87
było 0-1, anulowany
Hetman Białystok 4-0 MKS Mielnik
Konończuk 24, Kujawski 45, Hawryluk 72, Wojtkielewicz 83
Supraślanka Supraśl 5-1 Kolejarz Czeremcha
Kądzior 31, Tomar 58, 61, Czykier 59, 85 - K.Kucharski 20
Olimpia Zambrów 1-1 Jagiellonia II Białystok
Duchnowski 85 - Sokół 70
Pogoń Łapy 2-0 Sparta Augustów
Kulesza 49, Miłosiewicz 66
ŁKS Łomża 2-0 Wigry Suwałki
Sazonowicz 21, Sawko 26
Tur Bielsk Podlaski 5-4 Pomorzanka Sejny
Wawrzeniuk 16, 24, Szmurło 21, Martyniuk 34, Pawluczuk 39 - Gliński 32, Jewdokimow 57, Rukściński 72, Ejdulis 82 (k)

Kolejka 14 - 27-28 marca

Pauza: Hetman Białystok.
 
Wigry Suwałki 1-0 Pomorzanka Sejny 27 marca, 15:00 (300)
Trzaskalski 54
ŁKS Łomża 0-1 Sparta Augustów 27 marca, 15:00 (900)
Ułanowicz 66
Pogoń Łapy 0-3 Jagiellonia II Białystok 27 marca, 12:00 (100)
Tyczkowski 14, Sokół 38, Maliszewski 87
Olimpia Zambrów 4-0 Kolejarz Czeremcha 27 marca, 14:00 (200)
Grądkowski 12, 48, Rosiński 20, Rogowski 90
Supraślanka Supraśl 0-0 MKS Mielnik 27 marca, 15:00 (100)
Sokół Sokółka 0-0 Tur Bielsk Podlaski 22 kwietnia
w pierwotnym terminie (28 marca) mecz nie odbył się z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 3-4 kwietnia

Pauza: Supraślanka Supraśl.
 
Sokół Sokółka 2-2 Pomorzanka Sejny 4 kwietnia, 16:00
Kondrusiewicz 31, Raczkowski 42 - Rukściński 43, 90
Tur Bielsk Podlaski 3-2 Hetman Białystok 3 kwietnia, 16:00
M.Naumczuk 38, Wawrzeniuk 45, Pawluczuk 75 - Woroniecki 29, S.Kozłowski 89
MKS Mielnik 2-0 Olimpia Zambrów 4 kwietnia, 15:00
Piotrowski 5, Pajnowski 14
Kolejarz Czeremcha 1-1 Pogoń Łapy 4 kwietnia, 14:00
Siemieniuk 10 - Giedrojć 90
Jagiellonia II Białystok 0-3 ŁKS Łomża 3 kwietnia, 16:00
(wo)
Strzeliński 11 - Lis 14
na boisku 1-1, wynik zweryfikowany, ponieważ w drużynie Jagiellonii wystąpił nieuprawniony do gry zawodnik
Sparta Augustów 0-2 Wigry Suwałki 3 kwietnia, 16:30
Czereszewski 52, Bajko 71

Kolejka 16 - 8-10 kwietnia

Pauza: Olimpia Zambrów.
 
Sparta Augustów 1-1 Pomorzanka Sejny 10 kwietnia, 12:00
Ułanowicz 54 - Gliński 49
Wigry Suwałki 1-0 Jagiellonia II Białystok 9 kwietnia, 16:00
Trzaskalski 45
ŁKS Łomża 7-0 Kolejarz Czeremcha 10 kwietnia, 12:00
Lis 32, Szugzda 39, 40, Sawko 45, 90, Boguski 85, Płoński 86
Pogoń Łapy 4-4 MKS Mielnik 8 kwietnia, 16:00
Miłosiewicz 26, 29, Giedrojć 52, Gałczyk 87 - Pawłowski 48, Najdyhor 60, 77, Wojnar 70
Supraślanka Supraśl 1-1 Tur Bielsk Podlaski 8 kwietnia, 16:00
Kądzior 68 - Martyniuk 38
Hetman Białystok 6-1 Sokół Sokółka 8 kwietnia, 16:00
Hawryluk 8, Ostrowski 19, Stelmaszek 23 (s), Lewczuk 30, S.Kozłowski 44, Bogdan 86 - Paszkowski 61

Kolejka 17 - 17-18 kwietnia

Pauza: Pogoń Łapy.
 
Pomorzanka Sejny 0-0 Hetman Białystok 18 kwietnia, 14:00 (300)
Sokół Sokółka 1-0 Supraślanka Supraśl 18 kwietnia, 16:00 (300)
L.Sawicki 50
Tur Bielsk Podlaski 1-1 Olimpia Zambrów 17 kwietnia, 16:00 (540)
Kądzior 68 - Martyniuk 36
MKS Mielnik 0-9 ŁKS Łomża 18 kwietnia, 16:00 (250)
Kowalski 2, Z.Szugzda 7, 42, 58, Boguski 20, 82, 89, Sawko 75, Tomaszewski 80
Kolejarz Czeremcha 1-1 Wigry Suwałki 18 kwietnia, 15:00 (150)
Kaliszewicz 85 - Harasim 52 (k)
Jagiellonia II Białystok 1-1 Sparta Augustów 18 kwietnia, 16:00 (100)
T.Tupalski 87 - Drozd 28

Kolejka 18 - 24-25 kwietnia

Pauza: ŁKS Łomża.
 
Jagiellonia II Białystok 0-1 Pomorzanka Sejny 24 kwietnia, 17:00
Iwanowski 65
Sparta Augustów 1-1 Kolejarz Czeremcha 23 kwietnia, 17:30
Drozd 12 - Łempicki 27
Wigry Suwałki 7-2 MKS Mielnik 24 kwietnia, 16:00
Ołowniuk 41, 42, 70, 89, Dębkowski 44, Trzaskalski 55, Sulżycki 63 - Artyszuk 10, 61
Pogoń Łapy 1-3 Tur Bielsk Podlaski 24 kwietnia, 16:00
Minow 30 - Wawrzeniuk 59, 78, 85 (k)
Olimpia Zambrów 1-0 Sokół Sokółka 24 kwietnia, 16:00
K.Brzózka 7
Supraślanka Supraśl 2-1 Hetman Białystok 24 kwietnia, 16:00
Waluk 5, Tomar 26 - Woroniecki 13 (k)

Kolejka 19 - 1-2 maja

Pauza: Wigry Suwałki.
 
Pomorzanka Sejny 1-0 Supraślanka Supraśl 2 maja, 15:00
Kropiwnicki 47
Hetman Białystok 1-0 Olimpia Zambrów 1 maja, 16:00
Kozłowski 70
Sokół Sokółka 0-0 Pogoń Łapy 2 maja, 16:00
Tur Bielsk Podlaski 1-2 ŁKS Łomża 2 maja, 16:00
Dryglas 75 - Szugzda 40, Lis 80
MKS Mielnik 1-0 Sparta Augustów 2 maja, 16:00
Piotrowski 57
Kolejarz Czeremcha 1-1 Jagiellonia II Białystok 1 maja, 15:00
Dunda 6 - Kutaszewicz 40

Kolejka 20 - 8-9 maja

Pauza: Sparta Augustów.
 
Kolejarz Czeremcha 0-0 Pomorzanka Sejny 9 maja, 15:00 (200)
Jagiellonia II Białystok 0-3 MKS Mielnik 9 maja, 17:00 (50)
(wo)
Bukin 20, T.Tupalski 25, 49, Kudrycki 55 (k), Sokół 70 - Wojnar 75
na boisku 5-1, Jagiellonia została ukarana za grę nieuprawnionego zawodnika
Wigry Suwałki 0-0 Tur Bielsk Podlaski 8 maja, 17:00 (250)
ŁKS Łomża 2-1 Sokół Sokółka 8 maja, 16:00 (300)
Płoński 10, Maćkowski 34 - Bezubik 9
Pogoń Łapy 0-1 Hetman Białystok 9 maja, 15:00 (300)
Bogdan 69
Olimpia Zambrów 3-1 Supraślanka Supraśl 8 maja, 16:00 (50)
K.Brzózka 7, Rogowski 12, Grądkowski 17 - Czykier 53 (k)

Kolejka 21 - 15-16 maja

Pauza: Jagiellonia II Białystok.
 
Pomorzanka Sejny 1-2 Olimpia Zambrów 16 maja, 16:00 (100)
Kropiwnicki 60 - Fiedorczuk 70, Kowalczuk 87
Supraślanka Supraśl 1-4 Pogoń Łapy 15 maja, 17:00 (100)
Jurczak 20 - Miłosiewicz 48, Burchart 60, Giedrojć 75, Zakrzewski 90
Hetman Białystok 1-1 ŁKS Łomża 15 maja, 16:00 (50)
Hawryluk 62 - Sawko 34
Sokół Sokółka 0-2 Wigry Suwałki 16 maja, 16:00 (200)
Ołowniuk 45, Trzaskalski 85
Tur Bielsk Podlaski 2-2 Sparta Augustów 15 maja, 17:00 (450)
Wawrzeniuk 7 (k), J.Pieczyński 60 - Jewdokimow 22, Mikucki 26
MKS Mielnik 1-1 Kolejarz Czeremcha 16 maja, 16:00 (250)
Najdyhor 30 (k) - Gajewski 52 (k)

Kolejka 22 - 22-23 maja

Pauza: Kolejarz Czeremcha.
 
MKS Mielnik 0-2 Pomorzanka Sejny 23 maja, 17:00 (200)
Kunicki 5, Pieślak 67
Jagiellonia II Białystok 0-2 Tur Bielsk Podlaski 23 maja, 17:00 (200)
Dryglas 77, Martyniuk 82
Sparta Augustów 3-2 Sokół Sokółka 23 maja, 16:00 (100)
Chabasiński 4, 66, Drozd 6 - Stelmaszek 10, Greś 18
Wigry Suwałki 1-1 Hetman Białystok 22 maja, 17:00 (250)
Lewczuk 57 (s) - Hawryluk 68
ŁKS Łomża 4-1 Supraślanka Supraśl 22 maja, 16:00 (700)
Sawko 10, Chrobot 23, 77, Pieczywek 90 - Joszczyk 65
Pogoń Łapy 1-2 Olimpia Zambrów 23 maja, 16:00 (300)
Giedrojć 63 (k) - Olędzki 55, K.Brzózka 65

Kolejka 23 - 29-30 maja

Pauza: MKS Mielnik.
 
Pomorzanka Sejny 0-1 Pogoń Łapy 29 maja, 16:00 (250)
Kozicz 81
Olimpia Zambrów 0-2 ŁKS Łomża 28 maja, 17:00 (350)
Chrobot 28, Sawko 80
Supraślanka Supraśl 1-1 Wigry Suwałki 29 maja, 15:00 (150)
Adamski 20 - Borkowski 24
Hetman Białystok 2-0 Sparta Augustów 29 maja, 16:00 (50)
Lewczuk 17, 90
Sokół Sokółka 0-3 Jagiellonia II Białystok 29 maja, 16:00 (100)
Falkowski 53, 65, Sokół 75
Tur Bielsk Podlaski 3-2 Kolejarz Czeremcha 29 maja, 17:00 (500)
J.Pieczyński 18, Wawrzeniuk 71, 80 (k) - Gajewski 18, Nazaruk 90

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

Pauza: Pomorzanka Sejny.
 
MKS Mielnik 1-4 Tur Bielsk Podlaski 6 czerwca, 17:00 (150)
Pardo 38 - Wawrzeniuk 12, 80, Pawluczuk 26, Niewiński 32
Kolejarz Czeremcha 2-2 Sokół Sokółka 6 czerwca, 15:00 (200)
Kaliszewicz 35, Gajewski 40 (k) - Toczydłowski 65, Woronowicz 78
Jagiellonia II Białystok 2-0 Hetman Białystok 6 czerwca, 11:00 (50)
Grygoruk 28, T.Tupalski 55
Sparta Augustów 1-1 Supraślanka Supraśl 6 czerwca, 17:00 (100)
Kanoza 36 - Szpakowski 81 (k)
Wigry Suwałki 3-1 Olimpia Zambrów 5 czerwca, 16:00 (236)
Czereszewski 49, Ołowniuk 73, Trzaskalski 90 - Grądkowski 82
ŁKS Łomża 3-1 Pogoń Łapy 5 czerwca, 16:00 (500)
Szugzda 28, Lis 30, 31 - Kozicz 48

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Pauza: Tur Bielsk Podlaski.
 
ŁKS Łomża 5-0 Pomorzanka Sejny 10 czerwca, 17:00 (450)
Sawko 20, Boguski 22, Szugzda 61, 85, 90
Jagiellonia II Białystok 0-2 Supraślanka Supraśl 9 czerwca, 17:00 (100)
Kazimierowicz 30, 65
w Supraślu
Pogoń Łapy 1-2 Wigry Suwałki 10 czerwca, 17:00 (250)
Giedrojć 10 - Walicki 52, Ołowniuk 62
Olimpia Zambrów 0-2 Sparta Augustów 10 czerwca, 17:00 (100)
Kanoza 40, D.Doliwa 60 (k)
Hetman Białystok 1-0 Kolejarz Czeremcha 10 czerwca, 17:00 (100)
S.Kozłowski 47
Sokół Sokółka 2-0 MKS Mielnik 10 czerwca, 17:00 (200)
Kondrusiewicz 40, Bezubik 46

Kolejka 26 - 13 czerwca

Pauza: Sokół Sokółka.
 
Pomorzanka Sejny 0-1 Tur Bielsk Podlaski 13 czerwca, 17:00 (200)
Niewiński 45
MKS Mielnik 0-6 Hetman Białystok 13 czerwca, 17:00 (200)
Mirynowicz 16, Ostrowski 18, Hawryluk 30, 44, 72, S.Kozłowski 38
Kolejarz Czeremcha 2-2 Supraślanka Supraśl 13 czerwca, 17:00 (150)
Kaliszewski 35, Gajewski 87 (k) - Chomczyk 7, Tomar 43
Jagiellonia II Białystok 2-1 Olimpia Zambrów 13 czerwca, 17:00 (150)
Sokół 26, Grygoruk 75 - Rogowski 36
Sparta Augustów 2-2 Pogoń Łapy 13 czerwca, 17:00 (100)
Kanoza 5, 38 - Minow 23, Burchart 71 (k)
Wigry Suwałki 0-3 ŁKS Łomża
(wo)
mecz się nie odbył - piłkarze Wigier zażądali wypłaty zaległych wynagrodzeń pod groźbą niewyjścia na mecz z ŁKS Łomża - zarząd Wigier zdecydował o oddaniu meczu walkowerem

Baraże o udział w III lidze (1)

III liga 2003/2004 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))

IV liga 2003/2004 (łódzka)
IV liga 2003/2004 (mazowiecka)
IV liga 2003/2004 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2003/2004 (podlaska)

Autor: Paweł Myszkowski
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://warmia.www.grajewo.pl

 

Napisz do nas