[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2003/2004, grupa: łódzka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ceramika Paradyż 34 80 24 8 2 74-18 12 4 1 39-10 12 4 1 35-8
2.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 34 67 19 10 5 64-28 10 6 1 39-11 9 4 4 25-17
3.  Ekolog Wojsławice 34 58 18 4 12 52-42 12 2 3 31-15 6 2 9 21-27
4.  WKS Wieluń 34 56 17 5 12 56-42 10 4 3 31-15 7 1 9 25-27
5.  LKS Gomunice 34 53 16 5 13 59-39 10 1 6 34-20 6 4 7 25-19 2 4 1 1 0 1-0
6.  Sokół Aleksandrów Łódzki 34 53 15 8 11 53-44 9 7 1 26-8 6 1 10 27-36 2 1 0 1 1 0-1
7.  Górnik Łęczyca 34 51 16 3 15 48-51 9 2 6 26-23 7 1 9 22-28 4 9 3 0 1 6-5
8.  Widzew II Łódź 34 51 15 6 13 57-47 8 1 8 29-25 7 5 5 28-22 4 6 2 0 2 7-5
9.  Bzura Ozorków 34 51 15 6 13 57-34 8 4 5 38-16 7 2 8 19-18 4 3 1 0 3 4-7
10.  Omega Kleszczów 34 49 14 7 13 47-48 10 4 3 32-13 4 3 10 15-35
11.  MKP Zgierz 34 47 14 5 15 43-41 9 1 7 22-16 5 4 8 21-25
12.  Łódzki KS II 34 46 13 7 14 56-51 10 2 5 39-19 3 5 9 17-32
13.  Ceramika Opoczno 34 45 13 6 15 39-42 7 4 6 23-22 6 2 9 16-20 4 7 2 1 1 6-5
14.  Warta Działoszyn 34 45 14 3 17 41-56 11 1 5 28-16 3 2 12 13-40 4 7 2 1 1 6-7
15.  GKS II Bełchatów 34 45 14 3 17 53-52 10 0 7 36-21 4 3 10 17-31 4 3 1 0 3 6-6
16.  RKS II Radomsko 34 33 9 6 19 38-69 7 2 8 25-27 2 4 11 13-42
17.  Victoria Szadek 34 25 7 4 23 34-72 5 2 10 24-34 2 2 13 10-38
18.  Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 34 14 4 2 28 34-129 3 2 12 19-53 1 0 16 15-76
Białka Biała Rawska połączyła się z Mazovią Rawa Mazowiecka.
Ceramika II/WOY Bukowiec Opoczyński stała się w przerwie zimowej pierwszą drużyną klubu i od rundy wiosennej grała jako Ceramika Opoczno.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Ceramika Paradyż    1-0 2-2 0-1 2-0 4-1 1-1 1-1 3-1 5-0 2-0 4-1 2-1 3-0 2-0 0-0 2-1 5-0 
 2 Włókniarz Konstantynów Łódzki2-2     1-0 0-2 2-0 3-1 6-1 6-0 1-1 2-2 0-0 2-1 0-0 5-0 0-0 4-1 2-0 3-0 
 3 Ekolog Wojsławice0-2 2-3     2-0 1-0 2-0 1-2 2-2 1-0 1-0 2-1 3-0 2-1 2-1 1-0 1-1 2-0 6-2 
 4 WKS Wieluń2-1 1-1 2-0     2-1 3-2 1-0 1-1 2-0 0-1 2-1 2-2 1-2 1-1 4-1 0-1 2-0 5-0 
 5 LKS Gomunice0-3 2-2 3-1 2-3     1-0 1-0 1-2 0-1 3-1 1-2 0-1 1-0 1-0 2-1 2-1 3-1 11-1 
 6 Sokół Aleksandrów Łódzki1-1 2-1 1-0 2-1 0-0     1-0 1-1 1-0 0-0 4-0 2-2 2-0 3-0 0-1 1-1 0-0 5-0 
 7 Górnik Łęczyca1-2 0-0 4-2 3-2 1-3 1-2     3-1 1-0 1-2 0-3* 1-0 1-0 1-0 1-3 2-1 0-0 5-2 
 8 Widzew II Łódź0-2 2-3 1-0 0-1 1-4 4-0 0-2     2-0 4-3 2-2 4-0 3-0* 2-1 0-1 1-4 0-2 3-0* 
 9 Bzura Ozorków0-0 0-0 4-0 1-1 1-2 3-2 4-0 0-4     4-0 1-1 1-3 0-1 0-1 3-0 8-0 6-0 2-1 
 10 Omega Kleszczów1-1 0-1 2-2 0-1 2-1 3-3 3-0* 2-0 0-2     2-1 0-0 2-0 2-0 4-0 1-0 3-1 5-0 
 11 MKP Zgierz0-2 0-1 0-2 1-0 2-1 0-1 1-0 0-2 1-3 1-0     1-0 1-0 0-1 1-1 6-1 2-0 5-1 
 12 Łódzki KS II0-4 0-2 3-0 2-0 1-2 3-2 1-2 0-2 1-0 1-1 4-0     0-0 8-1 1-0 6-0 3-0* 5-3 
 13 Ceramika Opoczno0-4 0-1 1-2 1-3 0-0 1-4 2-1 2-1 2-1 1-2 1-1 0-0     2-2 2-0 3-0 4-0 1-0 
 14 Warta Działoszyn1-3 2-1 1-2 1-0 2-1 1-2 1-2 1-0 2-2 3-0 1-0 5-1 2-0     1-0 1-0 2-0 1-2 
 15 GKS II Bełchatów0-2 2-0 0-1 4-2 0-3 2-1 2-1 2-3 1-2 4-1 0-1 3-0 1-2 5-1     3-1 4-0 3-0* 
 16 RKS II Radomsko0-2 0-1 2-1 4-2 0-5 2-3 1-3 0-0 0-1 1-0 1-3 1-1 1-3 2-0 3-0     3-2 4-0 
 17 Victoria Szadek0-2 3-4 0-1 1-4 1-1 1-3 1-5 0-3 0-2 1-2 1-0 1-0 0-1 2-0 3-3 2-0     7-3 
 18 Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka0-2 0-4 0-5 3-2 1-1 2-0 1-2 0-5 0-3* 3-0 1-5 2-5 1-5 1-4 3-6 1-1 0-3*     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Victoria Szadek 1-4 WKS Wieluń 10 sierpnia, 11:00
Perliński 55 - Walczak 3, Śmiałek 9, 32, Nowak 90
Włókniarz Konstantynów Łódzki 6-0 Widzew II Łódź 9 sierpnia, 17:00
Jarzębowski 23, 42, 72, Dziąg 51, 82, Krzysztof Smakowski 57
RKS II Radomsko 0-1 Bzura Ozorków 10 sierpnia, 17:00
Koźlik 72
Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 1-2 Górnik Łęczyca 9 sierpnia, 16:00
Jędrzejewski 57 - Simson 63, Laskowski 83
Omega Kleszczów 2-0 Ceramika Opoczno 9 sierpnia, 17:00
Gliszczyński 8, Wiśniewski 23
MKP Zgierz 2-1 LKS Gomunice 10 sierpnia, 11:00
Bartczak 70, 89 - Jończyk 74
Ceramika Paradyż 2-0 GKS II Bełchatów 9 sierpnia, 17:00
Mariusz Koćmin 22, 55
Łódzki KS II 3-0 Ekolog Wojsławice 10 sierpnia, 17:00
Wachowicz 43, Artur Nabiałek 70, 87
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-0 Warta Działoszyn 9 sierpnia, 17:00
Szpak 27, Czaplarski 33, Bernaciak 65

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

WKS Wieluń 1-1 Warta Działoszyn 16 sierpnia, 17:00
Walczak 22 - Herski 15
Ekolog Wojsławice 2-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 sierpnia, 17:00
Góralski 18, 48 (k)
GKS II Bełchatów 3-0 Łódzki KS II 17 sierpnia, 11:00
Pierzchała 52, 90, Wesecki 58
LKS Gomunice 0-3 Ceramika Paradyż 16 sierpnia, 17:00
Bartosik 24, 37, Mariusz Koćmin 90
Ceramika Opoczno 1-1 MKP Zgierz 17 sierpnia, 17:00
Krzysztofik 73 - Szefer 60
Górnik Łęczyca 1-2 Omega Kleszczów 16 sierpnia, 16:00
Rosiak 88 - Sowała 51, 90
Bzura Ozorków 2-1 Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 17 sierpnia, 11:00
Koźlik 16, 49 - Jędrzejewski 23
Widzew II Łódź 1-4 RKS II Radomsko 17 sierpnia, 11:00
Grzeszczakowski 90 - Osiński 13, Tomasiak 48, Dziuba 60, Bałecki 80
Victoria Szadek 3-4 Włókniarz Konstantynów Łódzki 17 sierpnia, 11:00
Piotr Plisiecki 17, Baczyński 33, 61 - Firych 5, Tomasz Smakowski 30, Gajek 77, Jarzębowski 88 (k)

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-2 WKS Wieluń 20 sierpnia, 17:00
Napieraj 21, Koper 69
RKS II Radomsko 3-2 Victoria Szadek 20 sierpnia, 17:00
Lamch 41, Bałecki 80, Walioszczyk 82 - Piotr Plisiecki 64, Perliński 65
Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 0-5 Widzew II Łódź 20 sierpnia, 17:00
Pińkowski 32, 70, 84, Podbrożny 35, Becalik 58
Omega Kleszczów 0-2 Bzura Ozorków 20 sierpnia, 17:00
samobójcza 20 (s), Koźlik 45 (k)
MKP Zgierz 1-0 Górnik Łęczyca 20 sierpnia, 17:00
Szefer 34
Ceramika Paradyż 2-1 Ceramika Opoczno 20 sierpnia, 17:00
Wolski 5, Sobalczyk 42 (k) - Kowalski 26 (k)
Łódzki KS II 1-2 LKS Gomunice 20 sierpnia, 17:00
Artur Nabiałek 53 - Bryl 5, Szkudlarek 54
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-1 GKS II Bełchatów 20 sierpnia, 17:00
Piórkowski 89
Warta Działoszyn 1-2 Ekolog Wojsławice 20 sierpnia, 17:00
Herski 66 (k) - Janicki 48, Góralski 90 (k)

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

WKS Wieluń 2-0 Ekolog Wojsławice 23 sierpnia, 17:00
Karol Ciszewski 65, Walczak 89
GKS II Bełchatów 5-1 Warta Działoszyn 24 sierpnia, 11:00
Pokładowski 4, Wesecki 5, Garguła 34, 67, Jelonkowski 82 - Krawczyk 7
LKS Gomunice 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 23 sierpnia, 17:00
Łukasz Krzynówek 90
Ceramika Opoczno 0-0 Łódzki KS II 24 sierpnia, 17:00
Górnik Łęczyca 1-2 Ceramika Paradyż 24 sierpnia, 16:00
Rosiak 82 - Mariusz Koćmin 75, Łęgowiak 89
Bzura Ozorków 1-1 MKP Zgierz 24 sierpnia, 11:00
Szczęsny 43 - Waliszewski 19
Widzew II Łódź 4-3 Omega Kleszczów 24 sierpnia, 11:00
Podbrożny 5, 50, Pieprzyk 42, Celio 70 - Wiśniewski 38 (k), Gliszczyński 80, Robaszek 88
Victoria Szadek 7-3 Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 23 sierpnia, 17:00
Piotr Plisiecki 21 (k), 35, 64, Kurpesa 41, Ożóg 44, Baczyński 56, Peliński 83 - Mańkowski 46, Abramczyk 66 (k), 69 (k)
Włókniarz Konstantynów Łódzki 4-1 RKS II Radomsko 23 sierpnia, 17:00
Tomasz Smakowski 21, Marciniak 44, Firych 67, Jarzębowski 72 - Bałecki 85

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

RKS II Radomsko 4-2 WKS Wieluń 31 sierpnia, 16:00
Folc 5, 76, Moliński 13, Filipczak 20 - Koper 42, Walczak 55
Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 0-4 Włókniarz Konstantynów Łódzki 3 września
Firych 2, Jarzębowski 23 (k), 75, Pietrzak 71
Omega Kleszczów 3-1 Victoria Szadek 30 sierpnia, 17:00
Gliszczyński 17, Sowała 24, Popiel 88 - Baczyński 30
MKP Zgierz 0-2 Widzew II Łódź 30 sierpnia, 17:00
Pińkowski 25, Pieprzyk 78
Ceramika Paradyż 3-1 Bzura Ozorków 31 sierpnia, 17:00
Sobalczyk 45 (k), 85, Bartosik 57 - Koźlik 58
Łódzki KS II 1-2 Górnik Łęczyca 30 sierpnia, 17:00
Maciąg 86 - Laskowski 11, 75
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 Ceramika Opoczno 30 sierpnia, 16:00
Szpak 35, A.Świętosławski 87
Warta Działoszyn 2-1 LKS Gomunice 30 sierpnia, 17:00
Krawczyk 12, Kołaczyk 87 - Szczepanik 80
Ekolog Wojsławice 1-0 GKS II Bełchatów 30 sierpnia, 17:00
Przybylski 79

Kolejka 6 - 6-7 września

WKS Wieluń 4-1 GKS II Bełchatów 6 września, 16:00
Walczak 11, Koper 26, Surma 77, Śmiałek 86 - Bobrowski 37
LKS Gomunice 3-1 Ekolog Wojsławice 6 września, 17:00
Szczepanik 44, Kurzawa 60, Bryl 82 - Janicki 7
Ceramika Opoczno 2-2 Warta Działoszyn 7 września, 17:00
Błotnicki 27, Knap 75 - Krawczyk 76, Kołaczyk 88
Górnik Łęczyca 1-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 września, 16:00
Rosiak 46 - Szpak 45, Bernaciak 49
Bzura Ozorków 1-3 Łódzki KS II 6 września, 17:00
Koźlik 60 - Winiarek 12, Kociński 33, Grawiec 56
Widzew II Łódź 0-2 Ceramika Paradyż 7 września, 11:00
Zawadzak 17, Sobalczyk 69
Victoria Szadek 1-0 MKP Zgierz 6 września, 16:00
Bańkosz 55
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-2 Omega Kleszczów 6 września, 17:00
Jarzębowski 21, Jakiel 90 - Wiśniewski 7, Sowała 74
RKS II Radomsko 4-0 Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 6 września, 16:00
Walioszczyk 7, Bałecki 48, 56, 75

Kolejka 7 - 13-14 września

Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 3-2 WKS Wieluń 13 września, 16:00
Bassey 46, Rzepecki 57, Witasiński 90 - Walczak 14, 44
Omega Kleszczów 1-0 RKS II Radomsko 13 września, 17:00
Walewacz 65
MKP Zgierz 0-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 14 września, 11:00
Derczyński 88
Ceramika Paradyż 2-1 Victoria Szadek 14 września, 16:00
Łęgowiak 48, Sobalczyk 52 - Sebastian Plisiecki 80
Łódzki KS II 0-2 Widzew II Łódź 24 września
Rybski 19, Pińkowski 88
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Bzura Ozorków 13 września, 16:00
Buchowicz 65
Warta Działoszyn 1-2 Górnik Łęczyca 13 września, 16:00
Herski 4 (k) - Skalski 36, Rosiak 75
Ekolog Wojsławice 2-1 Ceramika Opoczno 14 września, 17:00
Janicki 46, Góralski 85 (k) - Wojciechowski 32
GKS II Bełchatów 0-3 LKS Gomunice 14 września, 11:00
Jończyk 55, Szczepanik 57, Łukasz Krzynówek 85

Kolejka 8 - 17 września

WKS Wieluń 2-1 LKS Gomunice 17 września, 16:00
Karol Ciszewski 8, Adamczyk 19 - Kuliberda 36
Ceramika Opoczno 2-0 GKS II Bełchatów 17 września, 16:00
Bazler 44, 67
Górnik Łęczyca 4-2 Ekolog Wojsławice 17 września, 16:00
Rosiak 30, 65, Janeczko 74, Wojtasik 85 - Góralski 39 (k), Janicki 50
Bzura Ozorków 0-1 Warta Działoszyn 17 września, 17:00
Bociąga 21
Widzew II Łódź 4-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 września, 16:00
Podbrożny 30, 52, Brodecki 80, Matys 85
Victoria Szadek 1-0 Łódzki KS II 17 września, 16:00
Baczyński 88
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-2 Ceramika Paradyż 17 września, 16:00
Firych 17, Jarzębowski 29 - Bartosik 46, Sobalczyk 60
RKS II Radomsko 1-3 MKP Zgierz 17 września, 16:00
Pluta 17 - Bartczak 5, Szefer 43, Matusiak 75
Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 3-0 Omega Kleszczów 17 września, 16:00
Abramczyk 21, 44, Choderski 90

Kolejka 9 - 20-21 września

Omega Kleszczów 0-1 WKS Wieluń 21 września, 17:00
Surma 58
MKP Zgierz 5-1 Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 21 września, 11:00
Szefer 42, 53, Matusiak 45, 58, 63 (k) - Mańkowski 60
Ceramika Paradyż 0-0 RKS II Radomsko 20 września, 16:00
Łódzki KS II 0-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 20 września, 16:00
Łanowy 60, Jarzębowski 74
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Victoria Szadek 20 września, 16:00
Warta Działoszyn 1-0 Widzew II Łódź 20 września, 16:00
Wróblewski 38
Ekolog Wojsławice 1-0 Bzura Ozorków 21 września, 16:00
Janicki 39
GKS II Bełchatów 2-1 Górnik Łęczyca 21 września, 11:00
Zadworny 8, 84 - Rosiak 15
LKS Gomunice 1-0 Ceramika Opoczno 20 września, 17:00
Kurzawa 16 (k)

Kolejka 10 - 27-28 września

WKS Wieluń 1-2 Ceramika Opoczno 27 września, 16:00
samobójcza 85 (s) - Wojciechowski 2, Machniewski 24
Górnik Łęczyca 1-3 LKS Gomunice 27 września, 16:00
Robert Czekalski 84 - Szczepanik 6, 70, 75
Bzura Ozorków 3-0 GKS II Bełchatów 27 września, 17:00
Kałuziński 18, Koźlik 60, Chmielecki 75
Widzew II Łódź 1-0 Ekolog Wojsławice 28 września, 11:00
Pieprzyk 25
Victoria Szadek 2-0 Warta Działoszyn 27 września, 16:00
Baczyński 17, Sebastian Plisiecki 50
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 27 września, 15:00
samobójcza 8 (s), Szmydt 19, Tomasz Smakowski 60 - Czaplarski 81
RKS II Radomsko 1-1 Łódzki KS II 28 września, 15:30
Bałecki 63 - Artur Nabiałek 63 (k)
Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 0-2 Ceramika Paradyż 27 września, 15:00
Sobalczyk 61 (k), 69
Omega Kleszczów 2-1 MKP Zgierz 28 września, 16:00
Lesiakowski 45, Sowała 66 - Baranowski 9

Kolejka 11 - 4-5 października

MKP Zgierz 1-0 WKS Wieluń 5 października, 15:00
Matusiak 65
Ceramika Paradyż 5-0 Omega Kleszczów 5 października, 16:00
Bartosik 7, 69, Sobalczyk 22, Mariusz Koćmin 25, 62
Łódzki KS II 5-3 Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 4 października, 15:00
Geruzel 7, Sobkowicz 25, Artur Nabiałek 38, 63, Zasada 58 - Rzepecki 18, Abramczyk 73 (k), 89 (k)
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 RKS II Radomsko 4 października, 16:00
samobójcza 40 (s) - Moliński 39
Warta Działoszyn 2-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 4 października, 16:00
Ciszewski 33, Wróblewski 70 - Tomasz Smakowski 3
Ekolog Wojsławice 2-0 Victoria Szadek 5 października, 15:00
Królewiak 73, Dąbrowski 82
GKS II Bełchatów 2-3 Widzew II Łódź 5 października, 11:00
Wesecki 41, 84 - Pieprzyk 85, Podbrożny 86, Pińkowski 87
LKS Gomunice 0-1 Bzura Ozorków 4 października, 16:00
Michał Koziak 75
Ceramika Opoczno 2-1 Górnik Łęczyca 5 października, 15:00
Krzysztofik 9, 28 - samobójcza 89 (s)

Kolejka 12 - 11-12 października

WKS Wieluń 1-0 Górnik Łęczyca 11 października, 15:00
Karol Ciszewski 12
Bzura Ozorków 0-1 Ceramika Opoczno 11 października, 16:00
Wojciechowski 10
Widzew II Łódź 1-4 LKS Gomunice 12 października, 11:00
Błachnio 51 - Kurzawa 38 (k), Nowaczyk 73, Szczepanik 76, Antczak 82
Victoria Szadek 3-3 GKS II Bełchatów 12 października, 11:00
Sebastian Plisiecki 32, Rólczyk 67, Piotr Plisiecki 84 - Krukiewicz 60, Grzywiński 65, Bobrownik 81
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 Ekolog Wojsławice 11 października, 15:00
Tomasz Smakowski 75
RKS II Radomsko 2-0 Warta Działoszyn 11 października, 15:00
Tomasiak 44, Moliński 75
Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 2-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 11 października, 14:00
Rzepecki 62, Bassey 90
Omega Kleszczów 0-0 Łódzki KS II 11 października, 15:00
MKP Zgierz 0-2 Ceramika Paradyż 12 października, 11:00
Zawadzak 78, Sobalczyk 86

Kolejka 13 - 15 października

Ceramika Paradyż 0-1 WKS Wieluń 15 października, 15:00
Walczak 90
Łódzki KS II 4-0 MKP Zgierz 15 października, 15:00
Dębiński 32, Zasada 70, Geruzel 73, 86
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Omega Kleszczów 15 października, 16:00
Warta Działoszyn 1-2 Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 15 października, 15:30
Wróblewski 72 - Wielgus 30, Bassey 78
Ekolog Wojsławice 1-1 RKS II Radomsko 15 października, 15:00
Janicki 8 - Osiński 78
GKS II Bełchatów 2-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 15 października, 15:00
Grzywiński 12, Bobrowski 44
LKS Gomunice 3-1 Victoria Szadek 15 października, 16:00
Szkudlarek 27, Szczepański 40, Jabłecki 77 - Baczyński 86 (k)
Ceramika Opoczno 2-1 Widzew II Łódź 15 października, 15:00
Błotnicki 14, Knap 90 - Podbrożny 65
Górnik Łęczyca 1-0 Bzura Ozorków 15 października, 15:00
Mariusz Czekalski 54

Kolejka 14 - 18-19 października

WKS Wieluń 2-0 Bzura Ozorków 18 października, 15:00
Koper 31, Karol Ciszewski 69
Widzew II Łódź 0-2 Górnik Łęczyca 19 października, 11:00
Rosiak 17, Zawistowski 47
Victoria Szadek 0-1 Ceramika Opoczno 18 października, 15:00
Ocetek 7
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-0 LKS Gomunice 18 października, 14:00
Marciniak 8, Jarzębowski 80
RKS II Radomsko 3-0 GKS II Bełchatów 19 października, 14:30
Folc 9, Bugajski 20, Filipczak 76
Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 0-5 Ekolog Wojsławice 18 października, 12:00
Przybylski 2, Janicki 57, 76, Matysiak 62, Kaczmarek 89
Omega Kleszczów 2-0 Warta Działoszyn 19 października, 15:00
Wiśniewski 35, 80
MKP Zgierz 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 października, 11:00
Szpak 28
Ceramika Paradyż 4-1 Łódzki KS II 18 października, 15:00
Zawadzak 47, Mariusz Koćmin 73, Łęgowiak 74, Słowiński 87 (k) - Artur Nabiałek 34

Kolejka 15 - 25-26 października

Łódzki KS II 2-0 WKS Wieluń 26 października, 14:00
Sobkowicz 60, Niwiński 75
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Ceramika Paradyż 25 października, 14:00
Saganowski 5 - Sobalczyk 75
Warta Działoszyn 1-0 MKP Zgierz 25 października, 15:00
Marczykowski 44
Ekolog Wojsławice 1-0 Omega Kleszczów 26 października, 14:00
Góralski 8
GKS II Bełchatów 3-0 Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 26 października, 11:00
(wo)
goście nie przyjechali
LKS Gomunice 2-1 RKS II Radomsko 25 października, 15:30
Szczepanik 22, Bryl 88 - Moliński 9
Ceramika Opoczno 0-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 26 października, 15:00
Jarzębowski 19 (k)
Górnik Łęczyca 0-0 Victoria Szadek 25 października, 15:00
Bzura Ozorków 0-4 Widzew II Łódź 25 października, 15:00
Rybski 49, 57, Matys 51, Frasunek 79

Kolejka 16 - 8-9 listopada

WKS Wieluń 1-1 Widzew II Łódź 8 listopada, 14:00
Walczak 41 - Pińkowski 68 (k)
Victoria Szadek 0-2 Bzura Ozorków 9 listopada, 11:00
Szpiegowski 38, Koźlik 44
Włókniarz Konstantynów Łódzki 6-1 Górnik Łęczyca 8 listopada, 11:00
Zieliński 3, Jarzębowski 23, 60, Osiński 27, Derczyński 37, Krata 71 - Znyk 85
RKS II Radomsko 1-3 Ceramika Opoczno 9 listopada, 13:00
Bałecki 74 - Reszka 23, Twardowski 68, Krzysztofik 90
Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 1-1 LKS Gomunice 8 listopada, 12:00
Dec 4 - Jędrzejewski 57
Omega Kleszczów 4-0 GKS II Bełchatów 8 listopada, 14:00
Wiśniewski 70, 76, 88, Błaszczyk 82
MKP Zgierz 0-2 Ekolog Wojsławice 9 listopada, 11:00
Przybylski 30, Janicki 48
Ceramika Paradyż 3-0 Warta Działoszyn 9 listopada, 14:00
Bartosik 6, Sobalczyk 46, Mariusz Koćmin 52
Łódzki KS II 3-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 listopada, 14:00
Sierant 39, Bolimowski 48, Artur Nabiałek 71 - Szpak ?, Bernaciak 21 (k)

Kolejka 17 - 15-16 listopada

Sokół Aleksandrów Łódzki 2-1 WKS Wieluń 15 listopada, 14:00
A.Świętosławski 5 (k), 43 (k) - Lichosik 32 (k)
Warta Działoszyn 5-1 Łódzki KS II 15 listopada, 14:00
Olszewski 27, Marczykowski 43, Wróblewski 50, 87, Bielawski 53 - Artur Nabiałek 77
Ekolog Wojsławice 0-2 Ceramika Paradyż 16 listopada, 13:00
Łabędzki 18, 61
GKS II Bełchatów 0-1 MKP Zgierz 15 listopada, 11:00
Waliszewski 54
LKS Gomunice 3-1 Omega Kleszczów 15 listopada, 15:00
Kurzawa 50 (k), Szczepanik 67, Nowaczyk 77 - Wiśniewski 52 (k)
Ceramika Opoczno 1-0 Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 16 listopada, 13:00
Błotnicki 76
Górnik Łęczyca 2-1 RKS II Radomsko 15 listopada, 14:00
Wojtasik 8, Janeczko 86 - Frankowski 18
Bzura Ozorków 0-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 16 listopada, 11:00
Widzew II Łódź 0-2 Victoria Szadek 15 listopada, 14:00
Piotr Plisiecki 63 (k), 90

Kolejka 18 - 22-23 listopada

WKS Wieluń 2-0 Victoria Szadek 22 listopada, 13:00
Walczak 57, 74
Widzew II Łódź 2-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 23 listopada, 11:00
Polak 64, Brodecki 90 - Gajek 20, 72, Jarzębowski 75
Bzura Ozorków 8-0 RKS II Radomsko 22 listopada, 11:00
Koźlik 15, 18 (k), 31 (k), Szpiegowski 45, Szczęsny 64, 70, 86, Śludkowski 72
Górnik Łęczyca 5-2 Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 22 listopada, 12:00
Skalski 2, Laskowski 20, Niedzielski 69, Wojtasik 75, Rosiak 80 - Mańkowski 47 (k), Rzepecki 66
Ceramika Opoczno 1-2 Omega Kleszczów 23 listopada, 13:00
Ocetek 45 - Błaszczyk 11, 67
LKS Gomunice 1-2 MKP Zgierz 21 kwietnia, 17:00
Jończyk 18 - Pińkowski 6, Matusiak 40
GKS II Bełchatów 0-2 Ceramika Paradyż 23 listopada, 17:00
Mariusz Koćmin 19, 34
Ekolog Wojsławice 3-0 Łódzki KS II 22 listopada, 13:00
Janicki 59, Sikora 69, Matysiak 72
Warta Działoszyn 1-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 22 listopada, 12:00
Bielawski 10 - Buchowicz 28, A.Świętosławski 56

Kolejka 19 - 20-21 marca

Warta Działoszyn 1-0 WKS Wieluń 20 marca, 15:00
Andrzejczak 83
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Ekolog Wojsławice 20 marca, 15:00
A.Świętosławski 55
Łódzki KS II 1-0 GKS II Bełchatów 21 marca, 15:00
Kułyk 87
Ceramika Paradyż 2-0 LKS Gomunice 21 marca, 15:00
Mariusz Koćmin 42, Sobalczyk 77 (k)
MKP Zgierz 1-0 Ceramika Opoczno 21 marca, 11:00
Smerdel 74
Omega Kleszczów 3-0 Górnik Łęczyca 20 marca, 14:00
(wo)
Sowała 23
Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 0-3 Bzura Ozorków 20 marca, 15:00
(wo)
Herski 18, 50, Stankiewicz 27
RKS II Radomsko 0-0 Widzew II Łódź 21 marca, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-0 Victoria Szadek 20 marca, 15:00
Dziubałtowski 75, 80

Kolejka 20 - 27-28 marca

WKS Wieluń 1-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Nowak 90 - Marciniak 28
w pierwotnym terminie (27 marca) mecz się nie odbył
Victoria Szadek 2-0 RKS II Radomsko 27 marca, 14:00
Miszczak 32, Piotr Plisiecki 82
Widzew II Łódź 3-0 Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 28 marca, 11:00
(wo)
Pieprzyk 6, 50
Bzura Ozorków 4-0 Omega Kleszczów 28 marca, 11:00
Stankiewicz 28, Podolski 40, Karolak 85, Ziemniak 90
Górnik Łęczyca 0-3 MKP Zgierz 27 marca, 14:00
(wo)
Ceramika Opoczno 0-4 Ceramika Paradyż 28 marca, 15:00
Sobalczyk 25 (k), 65 (k), Starus 43 (s), Łabędzki 87
LKS Gomunice 0-1 Łódzki KS II 27 marca, 15:00
Wachowicz 78
GKS II Bełchatów 2-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 28 marca, 11:00
Wesecki 32, Adamski 43 - Michał Wiśniewski 50
Ekolog Wojsławice 2-1 Warta Działoszyn 28 marca, 13:00
Przybylski 64, 69 - Bielawski 2

Kolejka 21 - 3-4 kwietnia

Ekolog Wojsławice 2-0 WKS Wieluń 4 kwietnia, 16:00
Janicki 62, Zdzieszek 76
Warta Działoszyn 1-0 GKS II Bełchatów 3 kwietnia, 16:00
Bielawski 63
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 LKS Gomunice 3 kwietnia, 16:00
Łódzki KS II 0-0 Ceramika Opoczno 4 kwietnia, 15:00
Ceramika Paradyż 1-1 Górnik Łęczyca 4 kwietnia, 16:00
Mariusz Koćmin 70 - Banasiak 83
MKP Zgierz 1-3 Bzura Ozorków 4 kwietnia, 11:00
Koźlik 17 - Janeczko 3, Marcin Koziak 20, Herski 82
Omega Kleszczów 2-0 Widzew II Łódź 3 kwietnia, 14:00
Sowała 62, Wiśniewski 78
Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 0-3 Victoria Szadek 3 kwietnia, 15:00
(wo)
Pietrzak 55 (k) - Baczyński 15
RKS II Radomsko 0-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 4 kwietnia, 15:00
Jarzębowski 1

Kolejka 22 - 9-10 kwietnia

WKS Wieluń 0-1 RKS II Radomsko 9 kwietnia, 16:00
Kociński 80
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-0 Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 9 kwietnia, 15:00
Łanowy 14, Gajek 44, Dziubałtowski 64
Victoria Szadek 1-2 Omega Kleszczów 10 kwietnia, 14:00
Baczyński 62 (k) - Wiśniewski 13, Karpiński 60
Widzew II Łódź 2-2 MKP Zgierz 7 kwietnia, 16:00
Lelo 40, Rachubiński 82 - Krysiak 33 (k), Kołodziejski 89
Bzura Ozorków 0-0 Ceramika Paradyż 9 kwietnia, 11:00
Górnik Łęczyca 1-0 Łódzki KS II 10 kwietnia, 14:00
Milczarek 75
Ceramika Opoczno 1-4 Sokół Aleksandrów Łódzki 10 kwietnia, 15:00
Reszka 36 - Czaplarski 32, 86, Ł.Świętosławski 70, A.Świętosławski 77
LKS Gomunice 1-0 Warta Działoszyn 9 kwietnia, 15:00
Kurzawa 62
GKS II Bełchatów 0-1 Ekolog Wojsławice 9 kwietnia, 11:00
Sikora 81

Kolejka 23 - 17-18 kwietnia

GKS II Bełchatów 4-2 WKS Wieluń 18 kwietnia, 11:00
Kolendowicz 22, Warmuziński 40, Kaczorowski 60, 72 - Surma 2, 88
Ekolog Wojsławice 1-0 LKS Gomunice 18 kwietnia, 16:00
Matysiak 48
Warta Działoszyn 2-0 Ceramika Opoczno 17 kwietnia, 16:00
Rogowskoj 7, Bielawski 34
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Górnik Łęczyca 17 kwietnia, 16:00
Walczak 43
Łódzki KS II 1-0 Bzura Ozorków 18 kwietnia, 16:00
Kułyk 35
Ceramika Paradyż 1-1 Widzew II Łódź 17 kwietnia, 16:00
Olszewski 60 - Rybski 70 (k)
MKP Zgierz 2-0 Victoria Szadek 18 kwietnia, 11:00
Kołodziejski 45, Krysiak 82
Omega Kleszczów 0-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 17 kwietnia, 15:00
Jarzębowski 68
Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 1-1 RKS II Radomsko 17 kwietnia, 15:00
Balcerak 73 - Marchewka 81

Kolejka 24 - 24-25 kwietnia

WKS Wieluń 5-0 Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 24 kwietnia, 16:00
Napieraj 20, 72, Adamczyk 32, Paluszek 58, Ciszewski 82
RKS II Radomsko 1-0 Omega Kleszczów 25 kwietnia, 16:00
Veljović 57
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-0 MKP Zgierz 24 kwietnia, 16:00
Victoria Szadek 0-2 Ceramika Paradyż 25 kwietnia, 14:00
Łopata 7, Banasiak 28
Widzew II Łódź 4-0 Łódzki KS II 19 maja
Rybski 19, Seweryn 44, 88, Masłowski 67
Bzura Ozorków 3-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 25 kwietnia, 11:00
Herski 11, Olczyk 33, Janeczko 81 - A.Świętosławski 20, Bernaciak 36 (k)
Górnik Łęczyca 1-0 Warta Działoszyn 24 kwietnia, 15:00
Rosiak 60
Warta zagrała bez kilku podstawowych zawodników, którzy ucierpieli w wypadku jadąc do Łęczycy
Ceramika Opoczno 1-2 Ekolog Wojsławice 25 kwietnia, 17:00
Jura 35 - Janicki 8, 60
LKS Gomunice 2-1 GKS II Bełchatów 24 kwietnia, 16:00
Czarczyński 5, Nowaczyk 50 - samobójcza 45 (s)

Kolejka 25 - 1-2 maja

LKS Gomunice 2-3 WKS Wieluń 1 maja, 17:00
Czarczyński 82, Krzynówek 89 - Surma 15, Misiek 17, Napieraj 46
GKS II Bełchatów 1-2 Ceramika Opoczno 2 maja, 11:00
Wesecki 53 - Krzysztofik 61, Wojciechowski 85
Ekolog Wojsławice 1-2 Górnik Łęczyca 2 maja, 17:00
Kaczmarek 42 - Robert Czekalski 6, Rosiak 33
Warta Działoszyn 2-2 Bzura Ozorków 1 maja, 17:00
Bielawski 22 (k), Wróblewski 30 - Herski 28, samobójcza 90 (s)
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Widzew II Łódź 1 maja, 17:00
Walczak 35 - Pieprzyk 70
Łódzki KS II 3-0 Victoria Szadek 2 maja, 17:00
(wo)
Piotr Plisiecki 10, Baczyński 20 (k)
na boisku 0:2
Ceramika Paradyż 1-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 1 maja, 17:00
Bartosik 31
MKP Zgierz 6-1 RKS II Radomsko 2 maja, 11:00
Pińkowski 22, 53, Rosiecki 28, Matusiak 41, 77, Krysiak 80 (k) - Moliński 1
Omega Kleszczów 5-0 Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 2 maja, 15:00
Walewacz 41, Karpiński 54, Wiśniewski 75, Sowała 84, 89

Kolejka 26 - 8-9 maja

WKS Wieluń 0-1 Omega Kleszczów 8 maja, 17:00
Sowała 90
Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 1-5 MKP Zgierz 8 maja, 17:00
Pietrzak 27 - Matusiak 7, Pińkowski 10, 85, Koźlik 19 (k), 31
RKS II Radomsko 0-2 Ceramika Paradyż 9 maja, 17:00
Sobalczyk 21 (k), 38
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-1 Łódzki KS II 8 maja, 17:00
Jarzębowski 71 (k), Bienias 85 - Kowalczyk 62
Victoria Szadek 1-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 maja, 15:00
Grzelak 14 - Walczak 16, 53, 74
Widzew II Łódź 2-1 Warta Działoszyn 9 maja, 17:00
Rybski 8, Pieprzyk 90 - Wróblewski 62
Bzura Ozorków 4-0 Ekolog Wojsławice 9 maja, 11:00
Olczyk 8, 50, Stankiewicz 56, Szpiegowski 76 (k)
Górnik Łęczyca 1-3 GKS II Bełchatów 8 maja, 15:00
Rosiak 23 - Konkiewicz 27, Wesecki 59, 90
Ceramika Opoczno 0-0 LKS Gomunice 9 maja, 17:00

Kolejka 27 - 12 maja

Ceramika Opoczno 1-3 WKS Wieluń 12 maja, 17:00
Krzysztofik 90 - Napieraj 20, Ciszewski 40, Nowak 77
LKS Gomunice 1-0 Górnik Łęczyca 12 maja, 17:00
Kurek 43
GKS II Bełchatów 1-2 Bzura Ozorków 12 maja, 17:00
Grzywiński 90 - Herski 47 (k), 57
Ekolog Wojsławice 2-2 Widzew II Łódź 12 maja, 17:00
Sikora 10, Janicki 87 - Pieprzyk 30, Rybarczyk 45 (k)
Warta Działoszyn 2-0 Victoria Szadek 12 maja, 17:00
Kołaczyk 11, 44
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 12 maja, 17:00
A.Świętosławski 15, Ratajczyk 52 - Gajek 60
Łódzki KS II 6-0 RKS II Radomsko 12 maja, 17:00
Gossa 25, Ambroż 34, Patora 48, 60, Ostalczyk 61, Rączka 78 (k)
Ceramika Paradyż 5-0 Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 12 maja, 17:00
Sobalczyk 11, 23, Bartosik 20, Banasiak 59, Mariusz Koćmin 90
MKP Zgierz 1-0 Omega Kleszczów 12 maja, 17:00
Smerdel 63

Kolejka 28 - 15-16 maja

WKS Wieluń 2-1 MKP Zgierz 15 maja, 17:00
Koper 36, Napieraj 89 - Waliszewski 62
Omega Kleszczów 1-1 Ceramika Paradyż 16 maja, 16:00
Karpiński 18 - Mariusz Koćmin 90
Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 2-5 Łódzki KS II 15 maja, 17:00
Stasiewicz 42, Karaś 57 - Ambroż 14, 64, 78, Patora 73, 79
RKS II Radomsko 2-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 16 maja, 17:00
Bałecki 28, Walioszczyk 43 - Saganowski 14, 41, Buchowicz 39
Włókniarz Konstantynów Łódzki 5-0 Warta Działoszyn 15 maja, 17:00
Derczyński 30, 45, Dziubałtowski 63, Tomasz Smakowski 73, Firych 77
Victoria Szadek 0-1 Ekolog Wojsławice 15 maja, 16:00
Sikora 56
Widzew II Łódź 0-1 GKS II Bełchatów 16 maja, 11:00
Konkiewicz 18
Bzura Ozorków 1-2 LKS Gomunice 16 maja, 11:00
Podolski 65 - Flaszka 37 (k), Jabłecki 40
Górnik Łęczyca 1-0 Ceramika Opoczno 26 maja, 17:00
Rosiak 90

Kolejka 29 - 22-23 maja

Górnik Łęczyca 3-2 WKS Wieluń 22 maja, 16:00
Rosiak 63 (k), 68, Czajkowski 90 - Nowak 23, Surma 53
Ceramika Opoczno 2-1 Bzura Ozorków 23 maja, 17:00
Krzysztofik 75, 90 - Fortecki 65 (k)
LKS Gomunice 1-2 Widzew II Łódź 22 maja, 17:00
Jończyk 86 - Ramięga 34, Rachubiński 38
GKS II Bełchatów 4-0 Victoria Szadek 23 maja, 11:00
Wesecki 17, 37, Kaczorowski 43 (k), 55
Ekolog Wojsławice 2-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 22 maja, 17:00
Janicki 37, 89 - Jarzębowski 39, Derczyński 40, Gajek 44
Warta Działoszyn 1-0 RKS II Radomsko 22 maja, 17:00
Bielawski 51
Sokół Aleksandrów Łódzki 5-0 Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 22 maja, 17:00
Ratajczyk 3, Kaczmarek 5, 30, Walczak 66, Saganowski 73
Łódzki KS II 1-1 Omega Kleszczów 22 maja, 17:00
Ambroż 5 - Nowakowski 10
Ceramika Paradyż 2-0 MKP Zgierz 23 maja, 17:00
Łopata 42, Sobalczyk 65

Kolejka 30 - 29-30 maja

WKS Wieluń 2-1 Ceramika Paradyż 29 maja, 17:00
Adamczyk 81 (k), 83 - Sobalczyk 50
MKP Zgierz 1-0 Łódzki KS II 29 maja, 17:00
Waliszewski 75
Omega Kleszczów 3-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 29 maja, 16:00
Wiśniewski 48 (k), 65 (k), Błaszczyk 70 - Szpak 35, Walczak 36, Bernaciak 42 (k)
Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 1-4 Warta Działoszyn 29 maja, 12:00
Pietrzak 48 - Rogan 20 (k), Kołaczyk 34, Marczykowski 41, Bielawski 75 (k)
RKS II Radomsko 2-1 Ekolog Wojsławice 30 maja, 17:00
Żelazowski 3, Filipczak 11 - Janicki 61
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-0 GKS II Bełchatów 26 maja, 17:00
Victoria Szadek 1-1 LKS Gomunice 30 maja, 11:00
Baczyński 13 - Szczepanik 46
Widzew II Łódź 3-0 Ceramika Opoczno 30 maja, 11:00
(wo)
Pieprzyk 80 - Wojciechowski 50, 58
na boisku 1-2
Bzura Ozorków 4-0 Górnik Łęczyca 30 maja, 11:00
Ciszewski 19, Olczyk 54, Stankiewicz 73, Fortecki 87 (k)

Kolejka 31 - 2 czerwca

Bzura Ozorków 1-1 WKS Wieluń 2 czerwca, 17:00
Olczyk 7 - Nowak 18
Górnik Łęczyca 3-1 Widzew II Łódź 2 czerwca, 17:00
Laskowski 23, Milczarek 44, 60 - Frasunek 87
Ceramika Opoczno 4-0 Victoria Szadek 2 czerwca, 17:00
Ocetek 40, 79, Wojciechowski 45, Barański 88
LKS Gomunice 2-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 2 czerwca, 17:00
Szczepanik 12, Antczak 67 - Osiński 47, 75
GKS II Bełchatów 3-1 RKS II Radomsko 8 czerwca, 17:00
Stobieniecki 37, Wesecki 70, 74 - Kociuga 41 (k)
Ekolog Wojsławice 6-2 Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 2 czerwca, 17:00
Janicki 30, 88 (k), Przybylski 44, Zdziszek 63, Dąbrowski 64, B.Zalewski 84 - Pietrzak 10, Jakubczak 19
Warta Działoszyn 3-0 Omega Kleszczów 2 czerwca, 17:00
Kołaczyk 22, Krawczyk 38, Wróblewski 71
Sokół Aleksandrów Łódzki 4-0 MKP Zgierz 2 czerwca, 17:00
Kaczmarek 44, Saganowski 49, 72, Szpak 88
Łódzki KS II 0-4 Ceramika Paradyż 2 czerwca, 17:00
Bartosik 15, 45, Sobalczyk 69, Łopata 82

Kolejka 32 - 5-6 czerwca

WKS Wieluń 2-2 Łódzki KS II 5 czerwca, 17:00
Koper 51, Napieraj 65 - Kułyk 28, 34
Ceramika Paradyż 4-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 czerwca, 17:00
Bartosik 44, Pawlak 46, Sobalczyk 52, 60 - Szpak 83
MKP Zgierz 0-1 Warta Działoszyn 6 czerwca, 11:00
Bielawski 80 (k)
Omega Kleszczów 2-2 Ekolog Wojsławice 5 czerwca, 16:00
Robaszek 45, Błaszczyk 90 - Kaczmarek 30, 65
Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 3-6 GKS II Bełchatów 5 czerwca, 17:00
Nowicki 3, Jakubczak 12, Pawełczyk 58 - Borkowski 1, Bobrowski 35, Och 65, Grzywiński 73, Karoń 78, Berłowski 88
RKS II Radomsko 0-5 LKS Gomunice 5 czerwca, 16:00
Szczepanik 8, 74, Jabłecki 31, Czarczyński 38, 67
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-0 Ceramika Opoczno 5 czerwca, 17:00
Victoria Szadek 1-5 Górnik Łęczyca 5 czerwca, 17:00
Piotr Plisiecki 10 - Rosiak 30, 61, Laskowski 53, 87, Robert Czekalski 56
Widzew II Łódź 2-0 Bzura Ozorków 6 czerwca, 11:00
Sołtys 31, Ogiński 63

Kolejka 33 - 13 czerwca

Widzew II Łódź 0-1 WKS Wieluń 13 czerwca, 11:00
Ciszewski 82
Bzura Ozorków 6-0 Victoria Szadek 13 czerwca, 11:00
Herski 3, 30, 74, Olczyk 11, Śludkowski 27, Fortecki 85 (k)
Górnik Łęczyca 0-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 13 czerwca, 11:00
Ceramika Opoczno 3-0 RKS II Radomsko 13 czerwca, 11:00
Starus 35, Krzysztofik 75, Ocetek 90
LKS Gomunice 11-1 Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 13 czerwca, 11:00
Szczepanik 19, 22, 26, 52, 54, 58, 88, 90, Antczak 42, Jabłecki 44, 56 - Pietrzak 73
GKS II Bełchatów 4-1 Omega Kleszczów 13 czerwca, 11:00
Adamski 45, 63, 78, Wesecki 82 - Wiśniewski 5 (k)
Ekolog Wojsławice 2-1 MKP Zgierz 13 czerwca, 11:00
Janicki 35 (k), Kaczmarek 68 - Koźlik 71
Warta Działoszyn 1-3 Ceramika Paradyż 13 czerwca, 11:00
Wróblewski 5 - Bartosik 6, 28, Banasik 86
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-2 Łódzki KS II 13 czerwca, 11:00
Ratajczyk 20, Szpak 73 - Kułyk 55, 65

Kolejka 34 - 16 czerwca

WKS Wieluń 3-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 16 czerwca, 17:00
Nowak 18, Gruszczyński 25, Misiek 69 - Walczak 55, Saganowski 75
Łódzki KS II 8-1 Warta Działoszyn 16 czerwca, 17:00
Orliński 25, 80, Kułyk 30, 35, 47, Zimoń 65, Ostalczyk 83, Kamiński 90 - Wróblewski 88
Ceramika Paradyż 2-2 Ekolog Wojsławice 16 czerwca, 17:00
Banasiak 58, Łabędzki 65 - Janicki 32, Zdzieszek 60
MKP Zgierz 1-1 GKS II Bełchatów 16 czerwca, 17:00
Pińkowski 37 - Pietrasiak 4
Omega Kleszczów 2-1 LKS Gomunice 16 czerwca, 17:00
Wiśniewski 76, Sowała 87 - Krzynówek 17
Białka/Mazovia Rawa Mazowiecka 1-5 Ceramika Opoczno 16 czerwca, 17:00
Pietrzak 32 - Majsak 12, Wojciechowski 17, 82, Jura 28, Krzysztofik 71
RKS II Radomsko 1-3 Górnik Łęczyca 16 czerwca, 17:00
Woźniak 70 - Voss 35, Milczarek 60, Rosiak 68
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-1 Bzura Ozorków 16 czerwca, 17:00
Derczyński 51 - Herski 44
Victoria Szadek 0-3 Widzew II Łódź 16 czerwca, 17:00
Walentynowicz 21, Rybski 25, Pieprzyk 45
Victoria grała bez bramkarzy - w bramce stanął piłkarz z pola Rosiak, którego po przerwie zastąpił Frątczak.

Baraże o udział w III lidze (1)
Baraże o udział w IV lidze (łódzka)

III liga 2003/2004 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))

IV liga 2003/2004 (mazowiecka)
IV liga 2003/2004 (podlaska)
IV liga 2003/2004 (warmińsko-mazurska)

Liga okręgowa 2003/2004 (Łódź I)
Liga okręgowa 2003/2004 (Łódź II)
Liga okręgowa 2003/2004 (Piotrków Trybunalski)
Liga okręgowa 2003/2004 (Sieradz)
Liga okręgowa 2003/2004 (Skierniewice)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas