[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2003/2004, grupa: Sieradz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta Sieradz 30 78 25 3 2 105-19 13 2 0 59-5 12 1 2 46-14
2.  Mabudo Suchoczasy 30 64 20 4 6 62-34 10 2 3 29-16 10 2 3 33-18
3.  Jutrzenka Warta 30 53 15 8 7 79-49 8 4 3 42-23 7 4 4 37-26
4.  Pogoń Łask Kolumna 30 52 15 7 8 46-30 7 3 5 20-12 8 4 3 26-18
5.  LKS Kwiatkowice 30 46 13 7 10 62-50 9 4 2 42-21 4 3 8 20-29
6.  Zawisza Pajęczno 30 45 12 9 9 54-47 8 2 5 33-28 4 7 4 21-19
7.  Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 30 42 12 6 12 41-46 6 5 4 19-12 6 1 8 22-34
8.  BKS Bałucz 30 41 11 8 11 59-64 7 2 6 36-36 4 6 5 23-28 4 7 2 1 1 11-7
9.  Złoczevia Złoczew 30 41 12 5 13 46-69 7 4 4 28-28 5 1 9 18-41 4 6 2 0 2 5-9
10.  LGKS Charłupia Mała 30 41 11 8 11 49-42 4 6 5 22-21 7 2 6 27-21 4 4 1 1 2 7-7
11.  Piast Błaszki 30 38 11 5 14 38-48 6 4 5 23-19 5 1 9 15-29
12.  Warta Osjaków 30 36 9 9 12 45-54 6 4 5 26-24 3 5 7 19-30
13.  Czarni Rząśnia 30 34 9 7 14 49-51 6 2 7 33-27 3 5 7 16-24
14.  LKS Kalinowa 30 28 7 7 16 28-48 4 3 8 13-22 3 4 8 15-26
15.  RKS Rychłocice 30 17 4 5 21 42-96 3 3 9 23-37 1 2 12 19-59
16.  LZS Kraszkowice 30 14 4 2 24 24-82 3 0 12 10-40 1 2 12 14-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Warta Sieradz    3-0 8-1 1-1 5-0 4-1 5-0 5-0 7-0 3-0 2-0 3-0 3-1 1-1 6-0 3-0* 
 2 Mabudo Suchoczasy3-2     1-3 0-3 3-0 1-1 2-0 1-1 3-0 0-2 1-0 1-0 2-0 3-1 4-2 4-1 
 3 Jutrzenka Warta2-3 1-1     4-2 2-0 1-6 9-0 1-0 5-2 3-0 0-3 1-1 1-1 2-2 5-1 5-1 
 4 Pogoń Łask Kolumna0-1 0-2 1-2     1-0 0-0 2-0 0-0 0-3* 1-0 0-0 3-0 2-0 5-1 3-0* 2-3 
 5 LKS Kwiatkowice3-2 5-1 2-2 2-3     4-0 1-3 4-4 3-0 1-0 3-0 2-2 4-1 3-1 2-2 3-0* 
 6 Zawisza Pajęczno1-1 2-5 0-1 1-1 1-0     3-2 2-1 1-3 2-4 3-2 3-2 0-3 3-1 9-1 2-1 
 7 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)0-3 0-0 1-0 3-0 1-1 0-0     1-1 2-0 2-2 3-0 0-2 0-2 0-1 5-0 1-0 
 8 BKS Bałucz2-5 1-5 0-6 1-2 3-2 2-4 3-1     4-1 4-1 1-2 4-3 2-0 1-1 2-2 6-1 
 9 Złoczevia Złoczew1-5 1-3 2-4 1-1 3-3 1-0 1-0 3-1     0-4 3-0 1-1 3-3 3-1 2-0 3-2 
 10 LGKS Charłupia Mała0-4 0-1 1-1 0-1 4-2 2-2 1-1 2-2 0-1     1-2 5-0 1-1 1-0 2-1 2-2 
 11 Piast Błaszki1-3 2-1 2-2 1-1 1-1 0-2 1-0 1-3 0-1 1-0     1-2 3-1 1-1 3-0 5-1 
 12 Warta Osjaków0-2 2-3 3-2 1-4 1-2 1-1 2-3 4-1 2-2 1-1 4-1     0-0 1-0 3-2 1-0 
 13 Czarni Rząśnia0-3 0-1 3-0 1-0 0-1 1-0 1-4 3-3 8-1 2-3 4-1 1-3     0-2 8-4 1-1 
 14 LKS Kalinowa0-5 0-2 1-6 0-1 2-1 1-1 0-1 0-1 0-2 0-1 2-0 1-1 0-0     5-0 1-0 
 15 RKS Rychłocice1-6 0-5 1-1 2-3 2-3 1-1 2-3 0-3 4-2 1-2 2-3 2-2 2-1 0-1     3-1 
 16 LZS Kraszkowice0-1 1-3 0-6 0-3 0-4 0-2 1-4 1-2 2-0 0-7 0-1 2-0 1-2 2-1 0-4     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Warta Osjaków 2-3 Mabudo Suchoczasy
Pogoń Łask Kolumna 0-0 Piast Błaszki
Czarni Rząśnia 1-0 Zawisza Pajęczno
LGKS Charłupia Mała 2-1 RKS Rychłocice
LZS Kraszkowice 0-1 Warta Sieradz
Jutrzenka Warta 9-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
LKS Kwiatkowice 3-0 Złoczevia Złoczew
BKS Bałucz 1-1 LKS Kalinowa

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Mabudo Suchoczasy 3-1 LKS Kalinowa
Złoczevia Złoczew 3-1 BKS Bałucz
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-1 LKS Kwiatkowice
Warta Sieradz 8-1 Jutrzenka Warta
RKS Rychłocice 3-1 LZS Kraszkowice
Zawisza Pajęczno 2-4 LGKS Charłupia Mała
Piast Błaszki 3-1 Czarni Rząśnia
Warta Osjaków 1-4 Pogoń Łask Kolumna

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Czarni Rząśnia 1-3 Warta Osjaków
LGKS Charłupia Mała 1-2 Piast Błaszki
LZS Kraszkowice 0-2 Zawisza Pajęczno
Jutrzenka Warta 5-1 RKS Rychłocice
LKS Kwiatkowice 3-2 Warta Sieradz
BKS Bałucz 3-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
LKS Kalinowa 0-2 Złoczevia Złoczew
Mabudo Suchoczasy 0-3 Pogoń Łask Kolumna

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Mabudo Suchoczasy 3-0 Złoczevia Złoczew
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-1 LKS Kalinowa
Warta Sieradz 5-0 BKS Bałucz
RKS Rychłocice 2-3 LKS Kwiatkowice
Zawisza Pajęczno 0-1 Jutrzenka Warta
Piast Błaszki 5-1 LZS Kraszkowice
Warta Osjaków 1-1 LGKS Charłupia Mała
Pogoń Łask Kolumna 2-0 Czarni Rząśnia

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Czarni Rząśnia 0-1 Mabudo Suchoczasy 3 września
LGKS Charłupia Mała 0-1 Pogoń Łask Kolumna
LZS Kraszkowice 2-0 Warta Osjaków
Jutrzenka Warta 0-3 Piast Błaszki
LKS Kwiatkowice 4-0 Zawisza Pajęczno
BKS Bałucz 2-2 RKS Rychłocice
LKS Kalinowa 0-5 Warta Sieradz
Złoczevia Złoczew 1-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)

Kolejka 6 - 7 września

Mabudo Suchoczasy 2-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Warta Sieradz 7-0 Złoczevia Złoczew
RKS Rychłocice 0-1 LKS Kalinowa
Zawisza Pajęczno 2-1 BKS Bałucz
Piast Błaszki 1-1 LKS Kwiatkowice
Warta Osjaków 3-2 Jutrzenka Warta
Pogoń Łask Kolumna 2-3 LZS Kraszkowice
Czarni Rząśnia 2-3 LGKS Charłupia Mała

Kolejka 7 - 14 września

LGKS Charłupia Mała 0-1 Mabudo Suchoczasy
LZS Kraszkowice 1-2 Czarni Rząśnia
Jutrzenka Warta 4-2 Pogoń Łask Kolumna
LKS Kwiatkowice 2-2 Warta Osjaków
BKS Bałucz 1-2 Piast Błaszki
LKS Kalinowa 1-1 Zawisza Pajęczno
Złoczevia Złoczew 2-0 RKS Rychłocice
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-3 Warta Sieradz

Kolejka 8 - 21 września

RKS Rychłocice 2-3 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Zawisza Pajęczno 1-3 Złoczevia Złoczew
Piast Błaszki 1-1 LKS Kalinowa
Warta Osjaków 4-1 BKS Bałucz
Pogoń Łask Kolumna 1-0 LKS Kwiatkowice
Czarni Rząśnia 3-0 Jutrzenka Warta
LGKS Charłupia Mała 2-2 LZS Kraszkowice
Warta Sieradz 3-0 Mabudo Suchoczasy

Kolejka 9 - 28 września

Jutrzenka Warta 3-0 LGKS Charłupia Mała
LKS Kwiatkowice 4-1 Czarni Rząśnia
BKS Bałucz 1-2 Pogoń Łask Kolumna
LKS Kalinowa 1-1 Warta Osjaków
Złoczevia Złoczew 3-0 Piast Błaszki
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-0 Zawisza Pajęczno
Warta Sieradz 6-0 RKS Rychłocice
Mabudo Suchoczasy 4-1 LZS Kraszkowice

Kolejka 10 - 5 października

Mabudo Suchoczasy 4-2 RKS Rychłocice
Zawisza Pajęczno 1-1 Warta Sieradz
Piast Błaszki 1-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Warta Osjaków 2-2 Złoczevia Złoczew
Pogoń Łask Kolumna 5-1 LKS Kalinowa
Czarni Rząśnia 3-3 BKS Bałucz
LGKS Charłupia Mała 4-2 LKS Kwiatkowice
LZS Kraszkowice 0-6 Jutrzenka Warta

Kolejka 11 - 12 października

Jutrzenka Warta 1-1 Mabudo Suchoczasy
LKS Kwiatkowice 3-0 LZS Kraszkowice
(wo)
goście nie przyjechali
BKS Bałucz 4-1 LGKS Charłupia Mała
LKS Kalinowa 0-0 Czarni Rząśnia
Złoczevia Złoczew 1-1 Pogoń Łask Kolumna
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-2 Warta Osjaków
Warta Sieradz 2-0 Piast Błaszki
RKS Rychłocice 1-1 Zawisza Pajęczno

Kolejka 12 - 19 października

Mabudo Suchoczasy 1-1 Zawisza Pajęczno
Piast Błaszki 3-0 RKS Rychłocice
Warta Osjaków 0-2 Warta Sieradz
Pogoń Łask Kolumna 2-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Czarni Rząśnia 8-1 Złoczevia Złoczew
LGKS Charłupia Mała 1-0 LKS Kalinowa
LZS Kraszkowice 1-2 BKS Bałucz
Jutrzenka Warta 2-0 LKS Kwiatkowice

Kolejka 13 - 26 października

LKS Kwiatkowice 5-1 Mabudo Suchoczasy
BKS Bałucz 0-6 Jutrzenka Warta
LKS Kalinowa 1-0 LZS Kraszkowice
Złoczevia Złoczew 0-4 LGKS Charłupia Mała
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-2 Czarni Rząśnia
Warta Sieradz 1-1 Pogoń Łask Kolumna
RKS Rychłocice 2-2 Warta Osjaków
Zawisza Pajęczno 3-2 Piast Błaszki

Kolejka 14 - 2 listopada

Mabudo Suchoczasy 1-0 Piast Błaszki
Warta Osjaków 1-1 Zawisza Pajęczno
Pogoń Łask Kolumna 3-0 RKS Rychłocice
(wo)
Czarni Rząśnia 0-3 Warta Sieradz
LGKS Charłupia Mała 1-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
LZS Kraszkowice 2-0 Złoczevia Złoczew
Jutrzenka Warta 2-2 LKS Kalinowa
LKS Kwiatkowice 4-4 BKS Bałucz

Kolejka 15 - 9 listopada

BKS Bałucz 1-5 Mabudo Suchoczasy
LKS Kalinowa 2-1 LKS Kwiatkowice
Złoczevia Złoczew 2-4 Jutrzenka Warta
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-0 LZS Kraszkowice
Warta Sieradz 3-0 LGKS Charłupia Mała
RKS Rychłocice 2-1 Czarni Rząśnia
Zawisza Pajęczno 1-1 Pogoń Łask Kolumna
Piast Błaszki 1-2 Warta Osjaków

Kolejka 16 - 14 marca

Mabudo Suchoczasy 1-0 Warta Osjaków
Piast Błaszki 1-1 Pogoń Łask Kolumna
Zawisza Pajęczno 0-3 Czarni Rząśnia
RKS Rychłocice 1-2 LGKS Charłupia Mała
Warta Sieradz 3-0 LZS Kraszkowice
(wo)
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-0 Jutrzenka Warta
Złoczevia Złoczew 3-3 LKS Kwiatkowice
LKS Kalinowa 0-1 BKS Bałucz

Kolejka 17 - 21 marca

LKS Kalinowa 0-2 Mabudo Suchoczasy
BKS Bałucz 4-1 Złoczevia Złoczew
LKS Kwiatkowice 1-3 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Jutrzenka Warta 2-3 Warta Sieradz
LZS Kraszkowice 0-4 RKS Rychłocice
LGKS Charłupia Mała 2-2 Zawisza Pajęczno
Czarni Rząśnia 4-1 Piast Błaszki
Pogoń Łask Kolumna 3-0 Warta Osjaków 28 kwietnia
przełożony

Kolejka 18 - 27-28 marca

Pogoń Łask Kolumna 0-2 Mabudo Suchoczasy
Warta Osjaków 0-0 Czarni Rząśnia
Piast Błaszki 1-0 LGKS Charłupia Mała
Zawisza Pajęczno 2-1 LZS Kraszkowice
RKS Rychłocice 1-1 Jutrzenka Warta
Warta Sieradz 5-0 LKS Kwiatkowice
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-1 BKS Bałucz
Złoczevia Złoczew 3-1 LKS Kalinowa

Kolejka 19 - 4 kwietnia

Złoczevia Złoczew 1-3 Mabudo Suchoczasy
LKS Kalinowa 0-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
BKS Bałucz 2-5 Warta Sieradz
LKS Kwiatkowice 2-2 RKS Rychłocice
Jutrzenka Warta 1-6 Zawisza Pajęczno
LZS Kraszkowice 0-1 Piast Błaszki
LGKS Charłupia Mała 5-0 Warta Osjaków
Czarni Rząśnia 1-0 Pogoń Łask Kolumna

Kolejka 20 - 18 kwietnia

Mabudo Suchoczasy 2-0 Czarni Rząśnia
Pogoń Łask Kolumna 1-0 LGKS Charłupia Mała
Warta Osjaków 1-0 LZS Kraszkowice
Piast Błaszki 2-2 Jutrzenka Warta
Zawisza Pajęczno 1-0 LKS Kwiatkowice
RKS Rychłocice 0-3 BKS Bałucz
Warta Sieradz 1-1 LKS Kalinowa
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2-0 Złoczevia Złoczew

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-0 Mabudo Suchoczasy
Złoczevia Złoczew 1-5 Warta Sieradz 26 maja
przełożony
LKS Kalinowa 5-0 RKS Rychłocice
BKS Bałucz 2-4 Zawisza Pajęczno
LKS Kwiatkowice 3-0 Piast Błaszki
Jutrzenka Warta 1-1 Warta Osjaków
LZS Kraszkowice 0-3 Pogoń Łask Kolumna
LGKS Charłupia Mała 1-1 Czarni Rząśnia
przełożony

Kolejka 22 - 1-3 maja

Mabudo Suchoczasy 0-2 LGKS Charłupia Mała 13 maja
przełożony
Czarni Rząśnia 1-1 LZS Kraszkowice
Pogoń Łask Kolumna 1-2 Jutrzenka Warta
Warta Osjaków 1-2 LKS Kwiatkowice
Piast Błaszki 1-3 BKS Bałucz
Zawisza Pajęczno 3-1 LKS Kalinowa
RKS Rychłocice 4-2 Złoczevia Złoczew
Warta Sieradz 5-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)

Kolejka 23 - 8-9 maja

Mabudo Suchoczasy 3-2 Warta Sieradz
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 5-0 RKS Rychłocice
Złoczevia Złoczew 1-0 Zawisza Pajęczno
LKS Kalinowa 2-0 Piast Błaszki
BKS Bałucz 4-3 Warta Osjaków
LKS Kwiatkowice 2-3 Pogoń Łask Kolumna
Jutrzenka Warta 1-1 Czarni Rząśnia
LZS Kraszkowice 0-7 LGKS Charłupia Mała

Kolejka 24 - 16 maja

LZS Kraszkowice 1-3 Mabudo Suchoczasy
LGKS Charłupia Mała 1-1 Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia 0-1 LKS Kwiatkowice
Pogoń Łask Kolumna 0-0 BKS Bałucz
Warta Osjaków 1-0 LKS Kalinowa
Piast Błaszki 0-1 Złoczevia Złoczew
Zawisza Pajęczno 3-2 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
RKS Rychłocice 1-6 Warta Sieradz

Kolejka 25 - 19 maja

RKS Rychłocice 0-5 Mabudo Suchoczasy
Warta Sieradz 4-1 Zawisza Pajęczno
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 3-0 Piast Błaszki
Złoczevia Złoczew 1-1 Warta Osjaków
LKS Kalinowa 0-1 Pogoń Łask Kolumna
BKS Bałucz 2-0 Czarni Rząśnia
LKS Kwiatkowice 1-0 LGKS Charłupia Mała
Jutrzenka Warta 5-1 LZS Kraszkowice

Kolejka 26 - 23 maja

Mabudo Suchoczasy 1-3 Jutrzenka Warta
LZS Kraszkowice 0-4 LKS Kwiatkowice
LGKS Charłupia Mała 2-2 BKS Bałucz
Czarni Rząśnia 0-2 LKS Kalinowa
Pogoń Łask Kolumna 0-3 Złoczevia Złoczew
(wo)
mecz przerwany w 88 minucie przy stanie 2-1
Warta Osjaków 2-3 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Piast Błaszki 1-3 Warta Sieradz
Zawisza Pajęczno 9-1 RKS Rychłocice

Kolejka 27 - 29-30 maja

Zawisza Pajęczno 2-5 Mabudo Suchoczasy
RKS Rychłocice 2-3 Piast Błaszki
Warta Sieradz 3-0 Warta Osjaków
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 3-0 Pogoń Łask Kolumna
Złoczevia Złoczew 3-3 Czarni Rząśnia
LKS Kalinowa 0-1 LGKS Charłupia Mała
BKS Bałucz 6-1 LZS Kraszkowice
LKS Kwiatkowice 2-2 Jutrzenka Warta

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Mabudo Suchoczasy 3-0 LKS Kwiatkowice
Jutrzenka Warta 1-0 BKS Bałucz
LZS Kraszkowice 2-1 LKS Kalinowa
LGKS Charłupia Mała 0-1 Złoczevia Złoczew
Czarni Rząśnia 1-4 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Pogoń Łask Kolumna 0-1 Warta Sieradz
Warta Osjaków 3-2 RKS Rychłocice
Piast Błaszki 0-2 Zawisza Pajęczno

Kolejka 29 - 10 czerwca

Piast Błaszki 2-1 Mabudo Suchoczasy
Zawisza Pajęczno 3-2 Warta Osjaków
RKS Rychłocice 2-3 Pogoń Łask Kolumna
Warta Sieradz 3-1 Czarni Rząśnia
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2-2 LGKS Charłupia Mała
Złoczevia Złoczew 3-2 LZS Kraszkowice
LKS Kalinowa 1-6 Jutrzenka Warta
BKS Bałucz 3-2 LKS Kwiatkowice

Kolejka 30 - 13 czerwca

Mabudo Suchoczasy 1-1 BKS Bałucz
LKS Kwiatkowice 3-1 LKS Kalinowa
Jutrzenka Warta 5-2 Złoczevia Złoczew
LZS Kraszkowice 1-4 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
LGKS Charłupia Mała 0-4 Warta Sieradz
Czarni Rząśnia 8-4 RKS Rychłocice
Pogoń Łask Kolumna 0-0 Zawisza Pajęczno
Warta Osjaków 4-1 Piast Błaszki

Baraże o udział w IV lidze (łódzka)

IV liga 2003/2004 (łódzka)

Liga okręgowa 2003/2004 (Łódź I)
Liga okręgowa 2003/2004 (Łódź II)
Liga okręgowa 2003/2004 (Piotrków Trybunalski)
Liga okręgowa 2003/2004 (Skierniewice)

Klasa A 2003/2004 (Sieradz I)
Klasa A 2003/2004 (Sieradz II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas