[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2003/2004, grupa: Piotrków Trybunalski
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Concordia Piotrków Trybunalski 26 71 23 2 1 106-17 13 0 0 59-9 10 2 1 47-8
2.  Pilica Przedbórz 26 65 20 5 1 56-19 12 1 0 32-8 8 4 1 24-11
3.  Stal Niewiadów 26 51 15 6 5 58-40 8 4 1 27-14 7 2 4 31-26
4.  Włókniarz Moszczenica 26 45 14 3 9 56-39 9 1 3 35-15 5 2 6 21-24
5.  Skalnik Sulejów 25 40 12 4 9 47-41 7 2 3 24-19 5 2 6 23-22
6.  LKS Mierzyn 26 36 10 6 10 38-44 6 2 5 23-19 4 4 5 15-25
7.  Warta Pławno 25 35 10 5 10 43-37 6 3 4 26-15 4 2 6 17-22
8.  LKS Wola Krzysztoporska 26 34 10 4 12 48-53 7 3 3 26-16 3 1 9 22-37
9.  Szczerbiec Wolbórz 26 31 8 7 11 44-51 5 3 5 28-23 3 4 6 16-28
10.  Start Niechcice 26 30 8 6 12 35-46 6 2 5 21-20 2 4 7 14-26
11.  Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 27 8 3 15 45-52 4 3 6 23-28 4 0 9 22-24 2 3 1 0 1 5-3
12.  Polonia Rokiciny 26 27 8 3 15 31-55 7 1 5 23-24 1 2 10 8-31 2 3 1 0 1 3-5
13.  Alma Grocholice (Bełchatów) 26 10 2 4 20 17-87 2 1 10 12-41 0 3 10 5-46
14.  VIS Gidle 26 9 1 6 19 12-55 1 6 6 5-21 0 0 13 7-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Concordia Piotrków Trybunalski    6-0 6-3 4-0 3-0 4-0 3-2 3-2 9-1 2-0 1-0 4-0 10-1 4-0 
 2 Pilica Przedbórz0-0     2-0 2-0 3-2 3-1 2-0 4-3 1-0 2-0 4-1 3-1 2-0 4-0 
 3 Stal Niewiadów2-1 0-0     5-2 1-1 0-0 3-0 3-0 3-3 0-3 2-1 4-1 2-1 2-1 
 4 Włókniarz Moszczenica0-4 0-2 4-2     1-0 1-1 5-0 3-1 1-3 6-2 3-0 2-0 5-0 4-0 
 5 Skalnik Sulejów1-9 1-1 1-2 0-0     4-1 4-2 3-0 4-0 0-3* 2-1 3-0 1-0 
 6 LKS Mierzyn0-3 2-3 0-3 0-3 1-2     4-3 5-0 2-0 0-0 2-1 1-1 3-0* 3-0 
 7 Warta Pławno1-2 0-0 2-3 4-0 2-1 0-1     6-0 3-3 3-1 1-2 1-0 1-1 2-1 
 8 LKS Wola Krzysztoporska4-6 0-1 1-2 2-1 4-1 1-1 1-1     0-0 2-1 3-1 4-1 3-0 1-0 
 9 Szczerbiec Wolbórz0-2 0-1 5-5 1-1 2-4 3-3 0-3 3-0*     1-2 2-1 4-0 3-1 4-0 
 10 Start Niechcice0-5 1-3 0-1 4-1 2-2 3-0 3-0 1-0 1-2     2-4 1-0 1-1 2-1 
 11 Lechia Tomaszów Mazowiecki0-6 0-2 2-2 1-3 0-3 4-0 0-3* 2-5 1-1 0-0     4-1 6-0 3-2 
 12 Polonia Rokiciny0-1 1-6 2-1 1-2 3-2 1-4 1-1 0-4 2-1 2-1 2-1     7-0 1-0 
 13 Alma Grocholice (Bełchatów)0-8 0-5 1-5 0-4 0-3 1-2 0-2 2-4 1-2 2-2 1-0 1-2     3-2 
 14 VIS Gidle0-0 0-0 0-2 0-4 0-2 0-1 0-2 1-1 1-0 2-2 1-7 0-0 0-0     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Warta Pławno 4-0 Włókniarz Moszczenica
Polonia Rokiciny 2-1 Start Niechcice
Alma Grocholice (Bełchatów) 0-3 Skalnik Sulejów
VIS Gidle 0-1 LKS Mierzyn
Pilica Przedbórz 4-3 LKS Wola Krzysztoporska
Concordia Piotrków Trybunalski 1-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Szczerbiec Wolbórz 5-5 Stal Niewiadów

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Włókniarz Moszczenica 4-2 Stal Niewiadów
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 Szczerbiec Wolbórz
LKS Wola Krzysztoporska 4-6 Concordia Piotrków Trybunalski
LKS Mierzyn 2-3 Pilica Przedbórz
Skalnik Sulejów 1-0 VIS Gidle
Start Niechcice 1-1 Alma Grocholice (Bełchatów)
Warta Pławno 1-0 Polonia Rokiciny

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Polonia Rokiciny 1-2 Włókniarz Moszczenica
Alma Grocholice (Bełchatów) 0-2 Warta Pławno
VIS Gidle 2-2 Start Niechcice
Pilica Przedbórz 3-2 Skalnik Sulejów
Concordia Piotrków Trybunalski 4-0 LKS Mierzyn
Szczerbiec Wolbórz 3-0 LKS Wola Krzysztoporska
(wo)
na boisku 1-2
Stal Niewiadów 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 4 - 6-7 września

Włókniarz Moszczenica 3-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
LKS Wola Krzysztoporska 1-2 Stal Niewiadów
LKS Mierzyn 2-0 Szczerbiec Wolbórz
Skalnik Sulejów 1-9 Concordia Piotrków Trybunalski
Start Niechcice 1-3 Pilica Przedbórz
Warta Pławno 2-1 VIS Gidle
Polonia Rokiciny 7-0 Alma Grocholice (Bełchatów)

Kolejka 5 - 13-14 września

Alma Grocholice (Bełchatów) 0-4 Włókniarz Moszczenica
VIS Gidle 0-0 Polonia Rokiciny
Pilica Przedbórz 2-0 Warta Pławno
Concordia Piotrków Trybunalski 2-0 Start Niechcice
Szczerbiec Wolbórz 2-4 Skalnik Sulejów
Stal Niewiadów 0-0 LKS Mierzyn
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-5 LKS Wola Krzysztoporska

Kolejka 6 - 20-21 września

Włókniarz Moszczenica 3-1 LKS Wola Krzysztoporska
LKS Mierzyn 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Skalnik Sulejów 1-2 Stal Niewiadów
Start Niechcice 1-2 Szczerbiec Wolbórz
Warta Pławno 1-2 Concordia Piotrków Trybunalski
Polonia Rokiciny 1-6 Pilica Przedbórz
Alma Grocholice (Bełchatów) 3-2 VIS Gidle

Kolejka 7 - 27-28 września

VIS Gidle 0-4 Włókniarz Moszczenica
Pilica Przedbórz 2-0 Alma Grocholice (Bełchatów)
Concordia Piotrków Trybunalski 4-0 Polonia Rokiciny
Szczerbiec Wolbórz 0-3 Warta Pławno
Stal Niewiadów 0-3 Start Niechcice
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-3 Skalnik Sulejów
LKS Wola Krzysztoporska 1-1 LKS Mierzyn

Kolejka 8 - 4-5 października

Włókniarz Moszczenica 1-1 LKS Mierzyn
Skalnik Sulejów 4-2 LKS Wola Krzysztoporska
Start Niechcice 2-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Pławno 2-3 Stal Niewiadów
Polonia Rokiciny 2-1 Szczerbiec Wolbórz
Alma Grocholice (Bełchatów) 0-8 Concordia Piotrków Trybunalski
VIS Gidle 0-0 Pilica Przedbórz

Kolejka 9 - 11-12 października

Pilica Przedbórz 2-0 Włókniarz Moszczenica
Concordia Piotrków Trybunalski 4-0 VIS Gidle
Szczerbiec Wolbórz 3-1 Alma Grocholice (Bełchatów)
Stal Niewiadów 4-1 Polonia Rokiciny
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-3 Warta Pławno
(wo)
LKS Wola Krzysztoporska 2-1 Start Niechcice
LKS Mierzyn 1-2 Skalnik Sulejów

Kolejka 10 - 18-19 października

Włókniarz Moszczenica 1-0 Skalnik Sulejów
Start Niechcice 3-0 LKS Mierzyn
Warta Pławno 6-0 LKS Wola Krzysztoporska
Polonia Rokiciny 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Alma Grocholice (Bełchatów) 1-5 Stal Niewiadów
VIS Gidle 1-0 Szczerbiec Wolbórz
Pilica Przedbórz 0-0 Concordia Piotrków Trybunalski

Kolejka 11 - 25-26 października

Concordia Piotrków Trybunalski 4-0 Włókniarz Moszczenica
Szczerbiec Wolbórz 0-1 Pilica Przedbórz
Stal Niewiadów 2-1 VIS Gidle
Lechia Tomaszów Mazowiecki 6-0 Alma Grocholice (Bełchatów)
LKS Wola Krzysztoporska 4-1 Polonia Rokiciny
LKS Mierzyn 4-3 Warta Pławno
Skalnik Sulejów 4-0 Start Niechcice

Kolejka 12 - 2 listopada

Włókniarz Moszczenica 6-2 Start Niechcice
Warta Pławno 2-1 Skalnik Sulejów
Polonia Rokiciny 1-4 LKS Mierzyn
Alma Grocholice (Bełchatów) 2-4 LKS Wola Krzysztoporska
VIS Gidle 1-7 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pilica Przedbórz 2-0 Stal Niewiadów
Concordia Piotrków Trybunalski 9-1 Szczerbiec Wolbórz

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Szczerbiec Wolbórz 1-1 Włókniarz Moszczenica
Stal Niewiadów 2-1 Concordia Piotrków Trybunalski
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-2 Pilica Przedbórz
LKS Wola Krzysztoporska 1-0 VIS Gidle
LKS Mierzyn 3-0 Alma Grocholice (Bełchatów)
(wo)
Skalnik Sulejów 2-1 Polonia Rokiciny
Start Niechcice 3-0 Warta Pławno

Kolejka 14 - 15-16 listopada

Włókniarz Moszczenica 5-0 Warta Pławno
Start Niechcice 1-0 Polonia Rokiciny
Skalnik Sulejów 3-0 Alma Grocholice (Bełchatów)
LKS Mierzyn 3-0 VIS Gidle
LKS Wola Krzysztoporska 0-1 Pilica Przedbórz
Przywrócono wynik 0:1, który wcześniej zmieniono, dając walkowera na korzyść gospodarzy
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-6 Concordia Piotrków Trybunalski
Stal Niewiadów 3-3 Szczerbiec Wolbórz

Kolejka 15 - 20-21 marca

Stal Niewiadów 5-2 Włókniarz Moszczenica
Szczerbiec Wolbórz 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Concordia Piotrków Trybunalski 3-2 LKS Wola Krzysztoporska
Pilica Przedbórz 3-1 LKS Mierzyn
VIS Gidle 0-2 Skalnik Sulejów
Alma Grocholice (Bełchatów) 2-2 Start Niechcice
Polonia Rokiciny 1-1 Warta Pławno

Kolejka 16 - 27-28 marca

Włókniarz Moszczenica 2-0 Polonia Rokiciny
Warta Pławno 1-1 Alma Grocholice (Bełchatów)
Start Niechcice 2-1 VIS Gidle
Skalnik Sulejów 1-1 Pilica Przedbórz
LKS Mierzyn 0-3 Concordia Piotrków Trybunalski
LKS Wola Krzysztoporska 0-0 Szczerbiec Wolbórz
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-2 Stal Niewiadów

Kolejka 17 - 3-4 kwietnia

Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-3 Włókniarz Moszczenica
Stal Niewiadów 3-0 LKS Wola Krzysztoporska
Szczerbiec Wolbórz 3-3 LKS Mierzyn
Concordia Piotrków Trybunalski 3-0 Skalnik Sulejów
Pilica Przedbórz 2-0 Start Niechcice
VIS Gidle 0-2 Warta Pławno
Alma Grocholice (Bełchatów) 1-2 Polonia Rokiciny

Kolejka 18 - 10-11 kwietnia

Włókniarz Moszczenica 5-0 Alma Grocholice (Bełchatów)
Polonia Rokiciny 1-0 VIS Gidle
Warta Pławno 0-0 Pilica Przedbórz
Start Niechcice 0-5 Concordia Piotrków Trybunalski
Skalnik Sulejów 3-0 Szczerbiec Wolbórz
LKS Mierzyn 0-3 Stal Niewiadów
LKS Wola Krzysztoporska 3-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 19 - 17-18 kwietnia

LKS Wola Krzysztoporska 2-1 Włókniarz Moszczenica
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-0 LKS Mierzyn
Stal Niewiadów 1-1 Skalnik Sulejów
Szczerbiec Wolbórz 1-2 Start Niechcice
Concordia Piotrków Trybunalski 3-2 Warta Pławno
Pilica Przedbórz 3-1 Polonia Rokiciny
VIS Gidle 0-0 Alma Grocholice (Bełchatów)

Kolejka 20 - 24-25 kwietnia

Włókniarz Moszczenica 4-0 VIS Gidle
Alma Grocholice (Bełchatów) 0-5 Pilica Przedbórz
Polonia Rokiciny 0-1 Concordia Piotrków Trybunalski
Warta Pławno 3-3 Szczerbiec Wolbórz
Start Niechcice 0-1 Stal Niewiadów
Skalnik Sulejów 0-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
(wo)
na boisku 4:1
LKS Mierzyn 5-0 LKS Wola Krzysztoporska

Kolejka 21 - 1-2 maja

LKS Mierzyn 0-3 Włókniarz Moszczenica
LKS Wola Krzysztoporska 4-1 Skalnik Sulejów
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 Start Niechcice
Stal Niewiadów 3-0 Warta Pławno
Szczerbiec Wolbórz 4-0 Polonia Rokiciny
Concordia Piotrków Trybunalski 10-1 Alma Grocholice (Bełchatów)
Pilica Przedbórz 4-0 VIS Gidle

Kolejka 22 - 9 maja

Włókniarz Moszczenica 0-2 Pilica Przedbórz
VIS Gidle 0-0 Concordia Piotrków Trybunalski
Alma Grocholice (Bełchatów) 1-2 Szczerbiec Wolbórz
Polonia Rokiciny 2-1 Stal Niewiadów
Warta Pławno 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Start Niechcice 1-0 LKS Wola Krzysztoporska
Skalnik Sulejów 4-1 LKS Mierzyn

Kolejka 23 - 15-16 maja

Skalnik Sulejów 0-0 Włókniarz Moszczenica
LKS Mierzyn 0-0 Start Niechcice
LKS Wola Krzysztoporska 1-1 Warta Pławno
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-1 Polonia Rokiciny
Stal Niewiadów 2-1 Alma Grocholice (Bełchatów)
Szczerbiec Wolbórz 4-0 VIS Gidle
Concordia Piotrków Trybunalski 6-0 Pilica Przedbórz

Kolejka 24 - 22-23 maja

Włókniarz Moszczenica 0-4 Concordia Piotrków Trybunalski
Pilica Przedbórz 1-0 Szczerbiec Wolbórz
VIS Gidle 0-2 Stal Niewiadów
Alma Grocholice (Bełchatów) 1-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Rokiciny 0-4 LKS Wola Krzysztoporska
Warta Pławno 0-1 LKS Mierzyn
Start Niechcice 2-2 Skalnik Sulejów

Kolejka 25 - 29 maja

Start Niechcice 4-1 Włókniarz Moszczenica
Skalnik Sulejów - Warta Pławno 2 czerwca, 18:00
przełożony
LKS Mierzyn 1-1 Polonia Rokiciny
LKS Wola Krzysztoporska 3-0 Alma Grocholice (Bełchatów)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-2 VIS Gidle
Stal Niewiadów 0-0 Pilica Przedbórz
Szczerbiec Wolbórz 0-2 Concordia Piotrków Trybunalski

Kolejka 26 - 5 czerwca

Włókniarz Moszczenica 1-3 Szczerbiec Wolbórz
Concordia Piotrków Trybunalski 6-3 Stal Niewiadów
Pilica Przedbórz 4-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
VIS Gidle 1-1 LKS Wola Krzysztoporska
Alma Grocholice (Bełchatów) 1-2 LKS Mierzyn
Polonia Rokiciny 3-2 Skalnik Sulejów
Warta Pławno 3-1 Start Niechcice

Baraże o udział w IV lidze (łódzka)

IV liga 2003/2004 (łódzka)

Liga okręgowa 2003/2004 (Łódź I)
Liga okręgowa 2003/2004 (Łódź II)
Liga okręgowa 2003/2004 (Sieradz)
Liga okręgowa 2003/2004 (Skierniewice)

Klasa A 2003/2004 (Piotrków Trybunalski I)
Klasa A 2003/2004 (Piotrków Trybunalski II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas