[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2003/2004, grupa: Skierniewice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia II Skierniewice 28 61 19 4 5 109-37 12 1 1 63-15 7 3 4 46-22
2.  Pelikan II Łowicz 28 60 19 3 6 100-42 11 1 2 59-20 8 2 4 41-22
3.  Orzeł Nieborów 28 57 18 3 7 73-44 9 3 2 35-17 9 0 5 38-27
4.  Astra Zduny 28 45 14 3 11 56-53 9 3 2 33-16 5 0 9 23-37
5.  Widok Skierniewice 28 44 13 5 10 65-47 8 2 4 37-23 5 3 6 28-24
6.  Czarni Bednary 28 42 13 3 12 57-51 7 2 5 36-24 6 1 7 21-27
7.  Pogoń Bełchów 28 39 11 6 11 66-72 7 0 7 35-35 4 6 4 31-37
8.  Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka 28 37 11 4 13 43-56 6 1 7 21-27 5 3 6 22-29
9.  GKS Łyszkowice 28 35 10 5 13 80-71 6 3 5 43-28 4 2 8 37-43 2 4 1 1 0 6-5
10.  Jutrzenka Drzewce 28 35 11 2 15 52-57 5 2 7 31-29 6 0 8 21-28 2 1 0 1 1 5-6
11.  Sokół Regnów 28 34 8 10 10 50-54 4 6 4 29-28 4 4 6 21-26
12.  Styl Michowice 28 32 9 5 14 40-65 8 2 4 28-22 1 3 10 12-43
13.  Jutrzenka Mokra Prawa 28 30 9 3 16 48-75 3 2 9 26-35 6 1 7 22-40 2 3 1 0 1 2-2
14.  Sierakowianka Sierakowice 28 30 8 6 14 38-64 5 3 6 23-28 3 3 8 15-36 2 3 1 0 1 2-2
15.  Naprzód Jamno 28 17 5 2 21 30-119 4 1 9 17-44 1 1 12 13-75
Białka Biała Rawska połączyła się z Mazovią Rawa Mazowiecka.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Unia II Skierniewice    0-2 3-0 4-2 2-2 3-0 5-0 6-0 6-3 4-1 6-1 7-1 3-0 5-1 9-2 
 2 Pelikan II Łowicz3-2     2-1 4-0 3-1 3-3 2-3 7-3 7-1 2-1 1-2 2-1 5-1 3-0 15-1 
 3 Orzeł Nieborów4-1 1-4     2-1 2-1 2-1 1-1 2-1 2-1 2-1 1-1 0-2 7-0 8-1 1-1 
 4 Astra Zduny2-2 1-1 1-3     5-2 0-1 6-1 4-2 2-1 1-0 1-0 3-0 2-2 3-1 2-0 
 5 Widok Skierniewice2-2 1-6 4-2 1-2     1-2 3-1 3-0 5-2 2-0 2-1 5-1 2-3 1-1 5-0 
 6 Czarni Bednary1-0 1-0 0-3 1-3 1-1     1-1 1-2 5-2 5-0 1-4 7-0 4-5 4-0 4-3 
 7 Pogoń Bełchów2-7 1-4 1-2 5-2 1-2 4-1     1-0 5-4 1-4 3-2 4-2 5-1 1-2 1-2 
 8 Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka0-2 1-0 3-6 2-1 0-3* 1-2 1-2     2-2 0-3* 4-2 1-0 2-3 2-1 2-0 
 9 GKS Łyszkowice3-2 2-6 1-2 2-1 2-1 3-4 4-4 1-1     3-2 1-1 6-0 0-1 1-2 14-1 
 10 Jutrzenka Drzewce0-2 2-4 4-3 10-1 2-4 2-1 2-2 0-4 3-3     0-1 3-1 0-1 0-2 3-0 
 11 Sokół Regnów0-3 1-1 3-2 1-2 1-1 3-2 4-4 1-1 4-2 0-1     2-2 2-3 3-3 4-1 
 12 Styl Michowice2-2 4-2 1-3 1-0 1-0 4-1 4-2 1-3 1-3 0-4 2-0     2-0 1-1 4-1 
 13 Jutrzenka Mokra Prawa1-6 2-7 3-4 2-4 0-4 0-1 0-2 1-1 1-2 6-0 0-2 1-1     1-0 8-1 
 14 Sierakowianka Sierakowice1-3 5-2 0-4 1-0 3-1 0-2 3-3 0-1 0-5 1-2 3-3 1-1 2-1     3-0 
 15 Naprzód Jamno1-12 0-2 1-3 1-4 1-5 1-0 1-5 1-3 0-6 1-2 1-1 1-0 4-1 3-0     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Pauza: Sokół Regnów.
 
Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka 0-2 Unia II Skierniewice
Widok Skierniewice 5-1 Styl Michowice
Jutrzenka Drzewce 3-0 Naprzód Jamno
GKS Łyszkowice 2-1 Astra Zduny
Orzeł Nieborów 1-4 Pelikan II Łowicz
Czarni Bednary 4-0 Sierakowianka Sierakowice
Pogoń Bełchów 5-1 Jutrzenka Mokra Prawa

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Pauza: Unia II Skierniewice.
 
Jutrzenka Mokra Prawa 0-2 Sokół Regnów
Sierakowianka Sierakowice 3-3 Pogoń Bełchów
Pelikan II Łowicz 3-3 Czarni Bednary
Astra Zduny 1-3 Orzeł Nieborów
Naprzód Jamno 0-6 GKS Łyszkowice
Styl Michowice 0-4 Jutrzenka Drzewce
Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka 0-3 Widok Skierniewice
(wo)
na boisku 2:0

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia

Pauza: Jutrzenka Mokra Prawa.
 
Widok Skierniewice 2-2 Unia II Skierniewice
Jutrzenka Drzewce 0-4 Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka
GKS Łyszkowice 6-0 Styl Michowice
Orzeł Nieborów 1-1 Naprzód Jamno
Czarni Bednary 1-3 Astra Zduny
Pogoń Bełchów 1-4 Pelikan II Łowicz
Sokół Regnów 3-3 Sierakowianka Sierakowice

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Pauza: Sierakowianka Sierakowice.
 
Unia II Skierniewice 3-0 Jutrzenka Mokra Prawa
Pelikan II Łowicz 1-2 Sokół Regnów
Astra Zduny 6-1 Pogoń Bełchów
Naprzód Jamno 1-0 Czarni Bednary
Styl Michowice 1-3 Orzeł Nieborów
Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka 2-2 GKS Łyszkowice
Widok Skierniewice 2-0 Jutrzenka Drzewce

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Pauza: Pelikan II Łowicz.
 
Jutrzenka Drzewce 0-2 Unia II Skierniewice
GKS Łyszkowice 2-1 Widok Skierniewice
Orzeł Nieborów 2-1 Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka
Czarni Bednary 7-0 Styl Michowice
Pogoń Bełchów 1-2 Naprzód Jamno
Sokół Regnów 1-2 Astra Zduny
Jutrzenka Mokra Prawa 1-0 Sierakowianka Sierakowice

Kolejka 6 - 6-7 września

Pauza: Astra Zduny.
 
Unia II Skierniewice 5-1 Sierakowianka Sierakowice
Pelikan II Łowicz 5-1 Jutrzenka Mokra Prawa
Naprzód Jamno 1-1 Sokół Regnów
Styl Michowice 4-2 Pogoń Bełchów
Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka 1-2 Czarni Bednary
Widok Skierniewice 4-2 Orzeł Nieborów
Jutrzenka Drzewce 3-3 GKS Łyszkowice

Kolejka 7 - 13-14 września

Pauza: Naprzód Jamno.
 
GKS Łyszkowice 3-2 Unia II Skierniewice
Orzeł Nieborów 2-1 Jutrzenka Drzewce
Czarni Bednary 1-1 Widok Skierniewice
Pogoń Bełchów 1-0 Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka
Sokół Regnów 2-2 Styl Michowice
Jutrzenka Mokra Prawa 2-4 Astra Zduny
Sierakowianka Sierakowice 5-2 Pelikan II Łowicz

Kolejka 8 - 20-21 września

Pauza: Styl Michowice.
 
Unia II Skierniewice 0-2 Pelikan II Łowicz
Astra Zduny 3-1 Sierakowianka Sierakowice
Naprzód Jamno 4-1 Jutrzenka Mokra Prawa
Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka 4-2 Sokół Regnów
Widok Skierniewice 3-1 Pogoń Bełchów
Jutrzenka Drzewce 2-1 Czarni Bednary
GKS Łyszkowice 1-2 Orzeł Nieborów

Kolejka 9 - 27-28 września

Pauza: Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka.
 
Orzeł Nieborów 4-1 Unia II Skierniewice
Czarni Bednary 5-2 GKS Łyszkowice
Pogoń Bełchów 1-4 Jutrzenka Drzewce
Sokół Regnów 1-1 Widok Skierniewice
Jutrzenka Mokra Prawa 1-1 Styl Michowice
Sierakowianka Sierakowice 3-0 Naprzód Jamno
Pelikan II Łowicz 4-0 Astra Zduny

Kolejka 10 - 4-5 października

Pauza: Widok Skierniewice.
 
Unia II Skierniewice 4-2 Astra Zduny
Naprzód Jamno 0-2 Pelikan II Łowicz
Styl Michowice 1-1 Sierakowianka Sierakowice
Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka 2-3 Jutrzenka Mokra Prawa
Jutrzenka Drzewce 0-1 Sokół Regnów
GKS Łyszkowice 4-4 Pogoń Bełchów
Orzeł Nieborów 2-1 Czarni Bednary

Kolejka 11 - 11-12 października

Pauza: Jutrzenka Drzewce.
 
Czarni Bednary 1-0 Unia II Skierniewice
Pogoń Bełchów 1-2 Orzeł Nieborów
Sokół Regnów 4-2 GKS Łyszkowice
Jutrzenka Mokra Prawa 0-4 Widok Skierniewice
Sierakowianka Sierakowice 0-1 Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka
Pelikan II Łowicz 2-1 Styl Michowice
Astra Zduny 2-0 Naprzód Jamno

Kolejka 12 - 18-19 października

Pauza: GKS Łyszkowice.
 
Unia II Skierniewice 9-2 Naprzód Jamno
Styl Michowice 1-0 Astra Zduny
Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka 1-0 Pelikan II Łowicz
Widok Skierniewice 1-1 Sierakowianka Sierakowice
Jutrzenka Drzewce 0-1 Jutrzenka Mokra Prawa
Orzeł Nieborów 1-1 Sokół Regnów
Czarni Bednary 1-1 Pogoń Bełchów

Kolejka 13 - 26 października

Pauza: Orzeł Nieborów.
 
Pogoń Bełchów 2-7 Unia II Skierniewice
Sokół Regnów 3-2 Czarni Bednary
Jutrzenka Mokra Prawa 1-2 GKS Łyszkowice
Sierakowianka Sierakowice 1-2 Jutrzenka Drzewce
Pelikan II Łowicz 3-1 Widok Skierniewice
Astra Zduny 4-2 Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka
Naprzód Jamno 1-0 Styl Michowice

Kolejka 14 - 1-2 listopada

Pauza: Czarni Bednary.
 
Unia II Skierniewice 7-1 Styl Michowice
Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka 2-0 Naprzód Jamno
Widok Skierniewice 1-2 Astra Zduny
Jutrzenka Drzewce 2-4 Pelikan II Łowicz
GKS Łyszkowice 1-2 Sierakowianka Sierakowice
Orzeł Nieborów 7-0 Jutrzenka Mokra Prawa
Pogoń Bełchów 3-2 Sokół Regnów

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Pauza: Pogoń Bełchów.
 
Sokół Regnów 0-3 Unia II Skierniewice
Jutrzenka Mokra Prawa 0-1 Czarni Bednary
Sierakowianka Sierakowice 0-4 Orzeł Nieborów
Pelikan II Łowicz 7-1 GKS Łyszkowice
Astra Zduny 1-0 Jutrzenka Drzewce
Naprzód Jamno 1-5 Widok Skierniewice
Styl Michowice 1-3 Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka

Kolejka 16 - 20-21 marca

Pauza: Sokół Regnów.
 
Unia II Skierniewice 6-0 Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka 8 kwietnia
przełożony
Styl Michowice 1-0 Widok Skierniewice
Naprzód Jamno 1-2 Jutrzenka Drzewce
Astra Zduny 2-1 GKS Łyszkowice
Pelikan II Łowicz 2-1 Orzeł Nieborów
Sierakowianka Sierakowice 0-2 Czarni Bednary
Jutrzenka Mokra Prawa 0-2 Pogoń Bełchów

Kolejka 17 - 27-28 marca

Pauza: Unia II Skierniewice.
 
Sokół Regnów 2-3 Jutrzenka Mokra Prawa
Pogoń Bełchów 1-2 Sierakowianka Sierakowice
Czarni Bednary 1-0 Pelikan II Łowicz
Orzeł Nieborów 2-1 Astra Zduny
GKS Łyszkowice 14-1 Naprzód Jamno
Jutrzenka Drzewce 3-1 Styl Michowice
Widok Skierniewice 3-0 Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka

Kolejka 18 - 3-4 kwietnia

Pauza: Jutrzenka Mokra Prawa.
 
Unia II Skierniewice 2-2 Widok Skierniewice
Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka 0-3 Jutrzenka Drzewce
(wo)
Styl Michowice 1-3 GKS Łyszkowice
Naprzód Jamno 1-3 Orzeł Nieborów
Astra Zduny 0-1 Czarni Bednary
Pelikan II Łowicz 2-3 Pogoń Bełchów
Sierakowianka Sierakowice 3-3 Sokół Regnów

Kolejka 19 - 18 kwietnia

Pauza: Sierakowianka Sierakowice.
 
Jutrzenka Mokra Prawa 1-6 Unia II Skierniewice
przerwany w 80 minucie z powodu burzy
Sokół Regnów 1-1 Pelikan II Łowicz
Pogoń Bełchów 5-2 Astra Zduny
Czarni Bednary 4-3 Naprzód Jamno
Orzeł Nieborów 0-2 Styl Michowice
GKS Łyszkowice 1-1 Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka
Jutrzenka Drzewce 2-4 Widok Skierniewice

Kolejka 20 - 24-25 kwietnia

Pauza: Pelikan II Łowicz.
 
Unia II Skierniewice 4-1 Jutrzenka Drzewce
Widok Skierniewice 5-2 GKS Łyszkowice
Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka 3-6 Orzeł Nieborów
Styl Michowice 4-1 Czarni Bednary
Naprzód Jamno 1-5 Pogoń Bełchów
Astra Zduny 1-0 Sokół Regnów
Sierakowianka Sierakowice 2-1 Jutrzenka Mokra Prawa

Kolejka 21 - 1-2 maja

Pauza: Astra Zduny.
 
Sierakowianka Sierakowice 1-3 Unia II Skierniewice
Jutrzenka Mokra Prawa 2-7 Pelikan II Łowicz
Sokół Regnów 4-1 Naprzód Jamno
Pogoń Bełchów 4-2 Styl Michowice
Czarni Bednary 1-2 Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka
Orzeł Nieborów 2-1 Widok Skierniewice
GKS Łyszkowice 3-2 Jutrzenka Drzewce

Kolejka 22 - 8-9 maja

Pauza: Naprzód Jamno.
 
Unia II Skierniewice 6-3 GKS Łyszkowice
Jutrzenka Drzewce 4-3 Orzeł Nieborów
Widok Skierniewice 1-2 Czarni Bednary
Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka 1-2 Pogoń Bełchów
Styl Michowice 2-0 Sokół Regnów
Astra Zduny 2-2 Jutrzenka Mokra Prawa
Pelikan II Łowicz 3-0 Sierakowianka Sierakowice

Kolejka 23 - 15-16 maja

Pauza: Styl Michowice.
 
Pelikan II Łowicz 3-2 Unia II Skierniewice
Sierakowianka Sierakowice 1-0 Astra Zduny
Jutrzenka Mokra Prawa 8-1 Naprzód Jamno
Sokół Regnów 1-1 Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka
Pogoń Bełchów 1-2 Widok Skierniewice
Czarni Bednary 5-0 Jutrzenka Drzewce
Orzeł Nieborów 2-1 GKS Łyszkowice

Kolejka 24 - 22-23 maja

Pauza: Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka.
 
Unia II Skierniewice 3-0 Orzeł Nieborów
GKS Łyszkowice 3-4 Czarni Bednary
Jutrzenka Drzewce 2-2 Pogoń Bełchów
Widok Skierniewice 2-1 Sokół Regnów
Styl Michowice 2-0 Jutrzenka Mokra Prawa
Naprzód Jamno 3-0 Sierakowianka Sierakowice
Astra Zduny 1-1 Pelikan II Łowicz

Kolejka 25 - 26 maja

Pauza: Widok Skierniewice.
 
Astra Zduny 2-2 Unia II Skierniewice
Pelikan II Łowicz 15-1 Naprzód Jamno
Sierakowianka Sierakowice 1-1 Styl Michowice
Jutrzenka Mokra Prawa 1-1 Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka
Sokół Regnów 0-1 Jutrzenka Drzewce
Pogoń Bełchów 5-4 GKS Łyszkowice
Czarni Bednary 0-3 Orzeł Nieborów

Kolejka 26 - 29-30 maja

Pauza: Jutrzenka Drzewce.
 
Unia II Skierniewice 3-0 Czarni Bednary
Orzeł Nieborów 1-1 Pogoń Bełchów
GKS Łyszkowice 1-1 Sokół Regnów
Widok Skierniewice 2-3 Jutrzenka Mokra Prawa
Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka 2-1 Sierakowianka Sierakowice
Styl Michowice 4-2 Pelikan II Łowicz
Naprzód Jamno 1-4 Astra Zduny

Kolejka 27 - 5-6 czerwca

Pauza: GKS Łyszkowice.
 
Naprzód Jamno 1-12 Unia II Skierniewice
Astra Zduny 3-0 Styl Michowice
Pelikan II Łowicz 7-3 Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka
Sierakowianka Sierakowice 3-1 Widok Skierniewice
Jutrzenka Mokra Prawa 6-0 Jutrzenka Drzewce
Sokół Regnów 3-2 Orzeł Nieborów
Pogoń Bełchów 4-1 Czarni Bednary

Kolejka 28 - 9 czerwca

Pauza: Orzeł Nieborów.
 
Unia II Skierniewice 5-0 Pogoń Bełchów
Czarni Bednary 1-4 Sokół Regnów
GKS Łyszkowice 0-1 Jutrzenka Mokra Prawa
Jutrzenka Drzewce 0-2 Sierakowianka Sierakowice
Widok Skierniewice 1-6 Pelikan II Łowicz
Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka 2-1 Astra Zduny
Styl Michowice 4-1 Naprzód Jamno

Kolejka 29 - 13 czerwca

Pauza: Czarni Bednary.
 
Styl Michowice 2-2 Unia II Skierniewice
Naprzód Jamno 1-3 Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka
Astra Zduny 5-2 Widok Skierniewice
Pelikan II Łowicz 2-1 Jutrzenka Drzewce
Sierakowianka Sierakowice 0-5 GKS Łyszkowice
Jutrzenka Mokra Prawa 3-4 Orzeł Nieborów
Sokół Regnów 4-4 Pogoń Bełchów

Kolejka 30 - 20 czerwca

Pauza: Pogoń Bełchów.
 
Unia II Skierniewice 6-1 Sokół Regnów
Czarni Bednary 4-5 Jutrzenka Mokra Prawa
Orzeł Nieborów 8-1 Sierakowianka Sierakowice
GKS Łyszkowice 2-6 Pelikan II Łowicz
Jutrzenka Drzewce 10-1 Astra Zduny
Widok Skierniewice 5-0 Naprzód Jamno
Białka/Mazovia II Rawa Mazowiecka 1-0 Styl Michowice

Baraże o udział w IV lidze (łódzka)

IV liga 2003/2004 (łódzka)

Liga okręgowa 2003/2004 (Łódź I)
Liga okręgowa 2003/2004 (Łódź II)
Liga okręgowa 2003/2004 (Piotrków Trybunalski)
Liga okręgowa 2003/2004 (Sieradz)

Klasa A 2003/2004 (Skierniewice)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas