[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
6 goli - Arkadiusz Maj (Stal Kraśnik),
3 gole - Slaven Juriša (Motor Lublin), Daniel Kędra (Cisy Nałęczów), Damian Kopeć (Powiślak Końskowola), Rafał Stępień (Lublinianka Lublin),
2 gole - Paweł Chochowski (Ludwiniak Ludwin), Karol Kalita (Avia Świdnik), Paweł Kruk (Cisy Nałęczów), Jarosław Milcz (Lublinianka Lublin), Piotr Mrozek (Cisy Nałęczów), Michał Orłowski (POM Iskra Piotrowice),
1 gol - Paweł Bielak (Orion Niedrzwica Duża), Sebastian Bieńko (Płomień Trzydnik Duży), Maksym Bołkit (Stal Kraśnik), Krystian Brudz (Powiślak Końskowola), Mateusz Chyła (Motor Lublin), Andrzej Czubacki (Ludwiniak Ludwin), Paweł Czubacki (Ludwiniak Ludwin), Ernest Dębiec (Wisła II Puławy), Filip Drozd (Stal Kraśnik), Andrzej Fliszkiewicz (Opolanin Opole Lubelskie), Grzegorz Fularski (POM Iskra Piotrowice), Andrzej Gutek (Lublinianka Lublin), Radosław Ignatiuk (Victoria Rybczewice), Szymon Jesionek (Lublinianka Lublin), Bartłomiej Jezior (Lublinianka Lublin), Radosław Kaczmarczyk (POM Iskra Piotrowice), Mateusz Kamola (Powiślak Końskowola), Maciej Kędziora (Victoria Rybczewice), Mateusz Kłyk (Lublinianka Lublin), Michał Kozak (Victoria Rybczewice), Damian Kuzioła (Lewart Lubartów), Marcin Makowski (Polesie Kock), Łukasz Mietlicki (Stal Kraśnik), Kamil Nakonieczny (Polesie Kock), Adam Nowak (Avia Świdnik), Kewin Okoń (Lublinianka Lublin), Michał Paluch (Motor Lublin), Paweł Partycki (Garbarnia Kurów), Mateusz Paś (Płomień Trzydnik Duży), Hubert Poleszak (Perła Borzechów), Radosław Poleszak (Perła Borzechów), Dominik Ptaszyński (Lublinianka Lublin), Sławomir Radzikowski (Powiślak Końskowola), Grzegorz Sajnaj (Ludwiniak Ludwin), Kacper Skrzypek (Stal Kraśnik), Kamil Stachyra (Motor Lublin), Kacper Staniecki (Cisy Nałęczów), Kamil Starok (Avia Świdnik), Piotr Stefański (Lublinianka Lublin), Jarosław Stępień (Granit Bychawa), Łukasz Stępień (Powiślak Końskowola), Adrian Szczerba (Górnik II Łęczna), Dawid Szczuka (Stal Kraśnik), Damian Szpak (Motor Lublin), Tomasz Trochimiuk (Polesie Kock), Tomasz Tymosiak (Motor Lublin), Jarosław Wójcik (Perła Borzechów), Jacek Ziarkowski (KS Lublin).

Strzelcy według drużyn:
 
Avia Świdnik: 2 - Karol Kalita, 1 - Adam Nowak, Kamil Starok
Cisy Nałęczów: 3 - Daniel Kędra, 2 - Paweł Kruk, Piotr Mrozek, 1 - Kacper Staniecki
Garbarnia Kurów: 1 - Paweł Partycki
Górnik II Łęczna: 1 - Adrian Szczerba
Granit Bychawa: 1 - Jarosław Stępień
KS Lublin: 1 - Jacek Ziarkowski
Lewart Lubartów: 1 - ?, Damian Kuzioła
Lublinianka Lublin: 3 - Rafał Stępień, 2 - Jarosław Milcz, 1 - Andrzej Gutek, Szymon Jesionek, Bartłomiej Jezior, Mateusz Kłyk, Kewin Okoń, Dominik Ptaszyński, Piotr Stefański
Ludwiniak Ludwin: 2 - Paweł Chochowski, 1 - Andrzej Czubacki, Paweł Czubacki, Grzegorz Sajnaj
Motor Lublin: 3 - Slaven Juriša, 1 - Mateusz Chyła, Michał Paluch, Kamil Stachyra, Damian Szpak, Tomasz Tymosiak
Opolanin Opole Lubelskie: 1 - Andrzej Fliszkiewicz
Orion Niedrzwica Duża: 1 - Paweł Bielak
Perła Borzechów: 1 - Hubert Poleszak, Radosław Poleszak, Jarosław Wójcik
Płomień Trzydnik Duży: 1 - Sebastian Bieńko, Mateusz Paś
Polesie Kock: 1 - Marcin Makowski, Kamil Nakonieczny, Tomasz Trochimiuk
POM Iskra Piotrowice: 2 - Michał Orłowski, 1 - Grzegorz Fularski, Radosław Kaczmarczyk
Powiślak Końskowola: 3 - Damian Kopeć, 1 - Krystian Brudz, Mateusz Kamola, Sławomir Radzikowski, Łukasz Stępień
Stal Kraśnik: 6 - Arkadiusz Maj, 1 - Maksym Bołkit, Filip Drozd, Łukasz Mietlicki, Kacper Skrzypek, Dawid Szczuka
Victoria Rybczewice: 1 - Radosław Ignatiuk, Maciej Kędziora, Michał Kozak
Wisła II Puławy: 1 - Ernest Dębiec

Autor: Grzegorz Bober

 

Napisz do nas