[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Lubelski ZPN - Lublin

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 31 lipca
(Losowanie - 21 lipca 2016 - siedziba LZPN)

KPP Opole Lubelskie 1-15 Wisła Józefów 31 lipca, 17:30
Draco Kowala 1-2 LZS Poniatowa Wieś 31 lipca, 17:30
Tęcza Kraśnik 6-5 LKS Kowalin 31 lipca, 17:30
Cisy Nałęczów 2-0 Zawisza Garbów 31 lipca, 17:30
Piotr Mrozek ?, Kacper Staniecki ? (k)
Victoria Rybczewice 2-0 BKS Bogucin 31 lipca, 17:30
Maciej Kędziora ?, Michał Kozak ?
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-2 Ludwiniak Ludwin 31 lipca, 17:30
pd.
KS Lublin 5-3 Mila Turka 31 lipca, 17:30
Piekiełko Przykwa 0-1 Garbarnia Kurów 31 lipca, 17:30
Paweł Partycki 73

I runda - 7 sierpnia
(Losowanie - 21 lipca 2016 - siedziba LZPN)

Wisła Józefów 1-4 Opolanin Opole Lubelskie 7 sierpnia, 17:00
LZS Poniatowa Wieś 0-3 Płomień Trzydnik Duży 7 sierpnia, 17:00
Tęcza Kraśnik 2-5 Granit Bychawa 7 sierpnia, 17:00
Cisy Nałęczów 3-0 GKS Niemce 7 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Victoria Rybczewice 4-1 Stal Poniatowa 7 sierpnia, 17:00
Ludwiniak Ludwin 3-0 Piaskovia Piaski 7 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
KS Lublin 5-3 Sygnał Lublin 8 sierpnia, 17:30
Garbarnia Kurów 1-6 MKS Ryki 7 sierpnia, 17:00
KS Góra Puławska 1-2 Wisła II Puławy 7 sierpnia, 17:00
pd.
Janowianka Janów Lubelski 4-1 Unia Wilkołaz 7 sierpnia, 17:00
Perła Borzechów 3-2 Stok Zakrzówek 7 sierpnia, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 5-2 Tur Milejów 7 sierpnia, 17:00

II runda - 7 września
Janowianka Janów Lubelski - wolny los

Granit Bychawa 1-3 Lublinianka Lublin 7 września, 16:45
Jarosław Stępień 55 - Kewin Okoń 17, Rafał Stępień 32, 38
Płomień Trzydnik Duży 2-10 Stal Kraśnik 7 września, 16:45
Mateusz Paś 22, Sebastian Bieńko 36 - Maksym Bołkit 10, Arkadiusz Maj 16, 18, 52, 76, 80, Filip Drozd 27, Łukasz Mietlicki 63, Dawid Szczuka 70, Kacper Skrzypek 82
KS Lublin 1-3 POM Iskra Piotrowice 7 września, 16:45
Jacek Ziarkowski 12 - Michał Orłowski 30 (k), 42, Grzegorz Fularski 90
Ludwiniak Ludwin 5-3 Polesie Kock 7 września, 16:45
Grzegorz Sajnaj 28, Paweł Chochowski 54, 74, Andrzej Czubacki 62 (k), Paweł Czubacki 71 - Kamil Nakonieczny 11, Tomasz Trochimiuk 31, Marcin Makowski 86
Opolanin Opole Lubelskie 1-5 Powiślak Końskowola 7 września, 16:45
Andrzej Fliszkiewicz 83 - Damian Kopeć 1, 80, 89, Sławomir Radzikowski 22, Łukasz Stępień 87
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Lewart Lubartów 7 września, 16:45
pd. k. 2-3
Paweł Bielak 33 (k) - Damian Kuzioła 10
Perła Borzechów 3-1 Górnik II Łęczna 7 września, 16:45
Hubert Poleszak 6, Jarosław Wójcik 29, Patryk Orysz 48 (s) - Adrian Szczerba 68
Victoria Rybczewice 1-6 Cisy Nałęczów 7 września, 16:45
Radosław Ignatiuk 90 - Daniel Kędra 11, 32, 82, Piotr Mrozek 17, Paweł Kruk 60, 86
Wisła II Puławy 1-0 MKS Ryki 7 września, 16:45
Ernest Dębiec 29

III runda - 21 września

Lublinianka Lublin 2-1 Stal Kraśnik 21 września, 16:15
Rafał Stępień 47, Mateusz Kłyk 77 - Arkadiusz Maj 4
Ludwiniak Ludwin 3-4 POM Iskra Piotrowice 21 września, 16:15
Lewart Lubartów 1-2 Powiślak Końskowola 21 września, 16:15
nieznany 65 - Krystian Brudz 8, Mateusz Kamola 40
Cisy Nałęczów 0-2 Perła Borzechów 21 września, 16:15
Janowianka Janów Lubelski 2-1 Wisła II Puławy 21 września, 16:15

1/4 finału - 5 października
Do gry dołączają III-ligowcy: Avia Świdnik, Motor Lublin.
Perła Borzechów - wolny los

POM Iskra Piotrowice 1-4 Avia Świdnik 19 października, 15:00
Radosław Kaczmarczyk 55 - Adam Nowak 45, Karol Kalita 52, 76, Kamil Starok 83
w pierwotnym terminie (5 października, 15:45) odwołany z powodu złego stanu boiska
Powiślak Końskowola 0-1 Motor Lublin 5 października, 15:45
Damian Szpak 32
Janowianka Janów Lubelski 0-4 Lublinianka Lublin 19 października, 15:00
Dominik Ptaszyński 23, Szymon Jesionek 32, Piotr Stefański 51, Andrzej Gutek 90 (k)
w pierwotnym terminie (5 października, 15:45) odwołany z powodu złego stanu boiska

1/2 finału - 12 kwietnia
(Losowanie - 24 października 2016, 12:00 - siedziba LZPN)

Perła Borzechów - Lublinianka Lublin 12 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (20 listopada, 12:00) odwołany
Motor Lublin - Avia Świdnik 12 kwietnia, 16:00

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas