[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 13-14 sierpnia
(Losowanie - 26 lipca 2016 - siedziba OZPN Chełm)

Pomian Chełm 1-3 Vojsławia Wojsławice 15 sierpnia, 17:00
Kamil Pietraszewski ? - nieznany ?, ?, ?
Start Pawłów 7-2 Malowane Chełm 14 sierpnia, 17:00
Andrzej Głowacki 30, 50, 84, Damian Kozioł 31, 66, 75, Igor Kułaga 44 - nieznany ?, ?
Unia II Białopole 3-0 Hutnik Dubeczno 14 sierpnia, 17:00
(wo)
Sawena Sawin 3-2 Agros Suchawa 14 sierpnia, 17:00

I runda - 31 sierpnia
(Losowanie - 26 lipca 2016 - siedziba OZPN Chełm)

Sawena Sawin 11-0 Vojsławia Wojsławice 31 sierpnia, 17:00
Unia II Białopole 6-2 Start Pawłów 31 sierpnia, 17:00
nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ? - Jakub Chybiak 6, Marcin Kiejda 22

II runda - 21 września
(Losowanie - 9 września 2016 - siedziba OZPN Chełm)

Vitrum Wola Uhruska 0-4 Sparta Rejowiec Fabryczny 21 września, 16:00
Granica Dorohusk 1-2 Spółdzielca Siedliszcze 21 września, 16:00
Hetman Żółkiewka 3-1 Unia Rejowiec 21 września, 16:00
Frassati Fajsławice 3-1 Ruch Izbica 21 września, 16:00
pd.
Unia Białopole 3-0 Sawena Sawin 21 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Ogniwo Wierzbica 4-1 Brat Siennica Nadolna 21 września, 16:00
Start Krasnystaw 6-2 Eko Różanka 21 września, 16:00
Unia II Białopole 2-0 Tatran Kraśniczyn 28 września, 16:00

III runda - 5 października

Start Krasnystaw 6-4 Sparta Rejowiec Fabryczny 19 października, 15:15
Mateusz Wójcik ?, Sebastian Sadowski ?, ?, ?, ?, Michał Łuczyn ? - nieznany ?, ?, ?, ?
w pierwotnym terminie (5 października, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (12 października, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Białopole 4-4 Ogniwo Wierzbica 13 października, 15:30
pd. k. 4-3
Jewhen Hruj ?, Adrian Zdybel ?, Radosław Ciołek ?, Grzegorz Fedec ? - nieznany ?, ?, ?, ?
w pierwotnym terminie (5 października, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Żółkiewka 4-2 Spółdzielca Siedliszcze 19 października, 15:15
Rafał Bielak 31, 36, Damian Grzegórski 51, Artur Hawerczuk 56 - Piotr Pasternak 25, Adrian Osoba 88
w pierwotnym terminie (5 października, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (12 października, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia II Białopole 4-12 Frassati Fajsławice 19 października, 15:15
Tomasz Soroka 38, nieznany 39, 51 (k), 74 - Michał Młynarczyk ?, 9, Marcin Baran 3, 5, Łukasz Kasperek 18, 65, 90, Jakub Stefaniak 29, Bartosz Lipa 63, 76, 77, Daniel Krakiewicz 87
w pierwotnym terminie (12 października, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

1/4 finału - 20 listopada
(Losowanie - 27 października 2016 - siedziba OZPN Chełm)
Do gry przystępują IV-ligowcy: Chełmianka Chełm, Kłos Chełm, Victoria Żmudź i Włodawianka Włodawa.

Unia Białopole 1-2 Kłos Chełm 20 listopada, 13:00
Frassati Fajsławice 5-7 Victoria Żmudź 20 listopada, 13:00
pd.
Łukasz Kasperek 33, 50, Łukasz Skorek 57, 103, Bartosz Lipa 75 - Mateusz Tywoniuk 14, 59, Przemysław Rutkowski 63, Dominik Struk 90, Ihor Paśkiw 97, 110, Kamil Sawa 99 (k)
Hetman Żółkiewka 1-3 Włodawianka Włodawa 19 listopada, 13:00
Marcin Kufrejski 67 - Wojciech Więcaszek 23, 54, Norbert Zdolski 88
Start Krasnystaw 1-4 Chełmianka Chełm 19 listopada, 13:00
Marek Szponar 8 - Damian Koprucha 28, 59, 64, Dawid Greguła 35

1/2 finału - 5 marca
(Losowanie - 23 listopada 2016 - siedziba OZPN Chełm)

Włodawianka Włodawa 1-5 Chełmianka Chełm 5 marca, 13:00
Wojciech Więcaszek 60 - Przemysław Banaszak 30, Michał Budzyński 45, Ołeksij Prytulak 47, 90, Michał Wołos 70
Kłos Chełm 1-0 Victoria Żmudź 5 marca, 13:00
Łukasz Drzewicki 77

Finał - 10 maja

Kłos Chełm 0-3 Chełmianka Chełm 10 maja, 16:30
Mateusz Kompanicki 22, Michał Budzyński 45, 53
w Rożdżałowie

Puchar Polski 2016/2017 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2016/2017 (Lubelski ZPN - Lublin)
Puchar Polski 2016/2017 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas