[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
12 goli - Dawid Wach (Ruch Chorzów (jm)),
8 goli - Bartosz Bartczuk (Górnik Zabrze (jm)), Mateusz Dychus (Stal Brzeg (jm)),
7 goli - Mateusz Bogusz (Ruch Chorzów (jm)),
6 goli - Jakub Giełda (Miedź Legnica (jm)), Szymon Krocz (Górnik Zabrze (jm)), Szymon Machnik (MOSiR Opole (jm)), Damian Waś (Śląsk Wrocław (jm)), Mateusz Winciersz (Ruch Chorzów (jm)),
5 goli - Jakub Pelc (Górnik Zabrze (jm)), Mariusz Piechocki (Falubaz Zielona Góra (jm)),
4 gole - Sebastian Bryłka (MOSiR Opole (jm)), Jakub Nowak (Ruch Chorzów (jm)), Szymon Sobkowiak (Miedź Legnica (jm)), Konrad Synowiec (Miedź Legnica (jm)), Marcin Szpakowski (Falubaz Zielona Góra (jm)), Bartłomiej Wdowik (Ruch Chorzów (jm)),
3 gole - Bartosz Boruń (Śląsk Wrocław (jm)), Szymon Cukier (Miedź Legnica (jm)), Kacper Czyżewski (KS Stilon Gorzów Wielkopolski (jm)), Oskar Demczur (KS Stilon Gorzów Wielkopolski (jm)), Mikołaj Gwoździewski (KS Stilon Gorzów Wielkopolski (jm)), Oskar Januszewski (Miedź Legnica (jm)), Kacper Laskowski (Miedź Legnica (jm)), Dominik Stupieńko (Śląsk Wrocław (jm)), Kacper Zarucki (Stal Brzeg (jm)),
2 gole - Wojciech Bober (Stal Brzeg (jm)), Jan Borek (Górnik Zabrze (jm)), Filip Czach (Miedź Legnica (jm)), Szymon Gemborys (Ruch Chorzów (jm)), Grzegorz Kotowicz (Śląsk Wrocław (jm)), Kacper Kuś (KS Stilon Gorzów Wielkopolski (jm)), Mateusz Machała (Ruch Chorzów (jm)), Mateusz Matysiak (Górnik Zabrze (jm)), Jakub Moc (MOSiR Opole (jm)), Szymon Mrozek (MOSiR Opole (jm)), Karol Osiecki (Śląsk Wrocław (jm)), Kordian Podstawa (Ruch Chorzów (jm)), Jakub Rudek (Ruch Chorzów (jm)), Adrian Szpak (Miedź Legnica (jm)),
1 gol - Jakub Bartłomiejczak (Miedź Legnica (jm)), Adrian Dąbrowski (Ruch Chorzów (jm)), Marcel Dzwonik (Śląsk Wrocław (jm)), Maciej Kaczmarkiewicz (Miedź Legnica (jm)), Adrian Klisowski (Miedź Legnica (jm)), Mateusz Komor (Górnik Zabrze (jm)), Mateusz Kopia (Górnik Zabrze (jm)), Maciej Kościółek (KS Stilon Gorzów Wielkopolski (jm)), Piotr Kotyla (Śląsk Wrocław (jm)), Damian Kruczyński (Ruch Chorzów (jm)), Damian Kuczyński (Ruch Chorzów (jm)), Daniel Liszka (Górnik Zabrze (jm)), Michał Łokietek (Falubaz Zielona Góra (jm)), Oskar Machulec (Ruch Chorzów (jm)), Wiktor Malinowski (Śląsk Wrocław (jm)), Krzysztof Manjura (Ruch Chorzów (jm)), Dawid Musiał (Śląsk Wrocław (jm)), Kamil Ograbek (Falubaz Zielona Góra (jm)), Patryk Ostrowski (Śląsk Wrocław (jm)), Jakub Patelski (Falubaz Zielona Góra (jm)), Grzegorz Plawgo (Śląsk Wrocław (jm)), Cyprian Poniedziałek (Falubaz Zielona Góra (jm)), Marcin Przybyła (Ruch Chorzów (jm)), Kevin Rocki (Ruch Chorzów (jm)), Maciej Sawicki (Górnik Zabrze (jm)), Jakub Smok (Stal Brzeg (jm)), Dawid Stanuszek (Miedź Legnica (jm)), Daniel Ściślak (Górnik Zabrze (jm)), Kacper Świątczak (Ruch Chorzów (jm)), Mariusz Tkaczyk (KS Stilon Gorzów Wielkopolski (jm)), Kacper Zarzycki (Stal Brzeg (jm)), Mikołaj Ziemba (Falubaz Zielona Góra (jm)), Michał Żurawski (Śląsk Wrocław (jm)).

Strzelcy według drużyn:
 
Falubaz Zielona Góra (jm): 5 - Mariusz Piechocki, 4 - Marcin Szpakowski, 1 - Michał Łokietek, Kamil Ograbek, Jakub Patelski, Cyprian Poniedziałek, Mikołaj Ziemba
Górnik Zabrze (jm): 8 - Bartosz Bartczuk, 6 - Szymon Krocz, 5 - Jakub Pelc, 2 - Jan Borek, Mateusz Matysiak, 1 - Mateusz Komor, Mateusz Kopia, Daniel Liszka, Maciej Sawicki, Daniel Ściślak
KS Stilon Gorzów Wielkopolski (jm): 3 - Kacper Czyżewski, Oskar Demczur, Mikołaj Gwoździewski, 2 - Kacper Kuś, 1 - Maciej Kościółek, Mariusz Tkaczyk
Miedź Legnica (jm): 6 - Jakub Giełda, 4 - Szymon Sobkowiak, Konrad Synowiec, 3 - Szymon Cukier, Oskar Januszewski, Kacper Laskowski, 2 - Filip Czach, Adrian Szpak, 1 - Jakub Bartłomiejczak, Maciej Kaczmarkiewicz, Adrian Klisowski, Dawid Stanuszek
MOSiR Opole (jm): 6 - Szymon Machnik, 4 - Sebastian Bryłka, 2 - Jakub Moc, Szymon Mrozek
Ruch Chorzów (jm): 12 - Dawid Wach, 7 - Mateusz Bogusz, 6 - Mateusz Winciersz, 4 - Jakub Nowak, Bartłomiej Wdowik, 2 - Szymon Gemborys, Mateusz Machała, Kordian Podstawa, Jakub Rudek, 1 - Adrian Dąbrowski, Damian Kruczyński, Damian Kuczyński, Oskar Machulec, Krzysztof Manjura, Marcin Przybyła, Kevin Rocki, Kacper Świątczak
Stal Brzeg (jm): 8 - Mateusz Dychus, 3 - Kacper Zarucki, 2 - Wojciech Bober, 1 - Jakub Smok, Kacper Zarzycki
Śląsk Wrocław (jm): 6 - Damian Waś, 3 - Bartosz Boruń, Dominik Stupieńko, 2 - Grzegorz Kotowicz, Karol Osiecki, 1 - Marcel Dzwonik, Piotr Kotyla, Wiktor Malinowski, Dawid Musiał, Patryk Ostrowski, Grzegorz Plawgo, Michał Żurawski

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas