[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2016/2017, grupa: C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Chorzów 11 25 8 1 2 44-9 4 1 0 26-3 4 0 2 18-6
2.  Górnik Zabrze 11 21 6 3 2 27-13 4 1 1 17-7 2 2 1 10-6 1 3 1 0 0 2-1
3.  Miedź Legnica 11 21 7 0 4 31-17 4 0 1 19-6 3 0 3 12-11 1 0 0 0 1 1-2
4.  Śląsk Wrocław 11 18 5 3 3 21-18 4 0 1 13-7 1 3 2 8-11
5.  Falubaz Zielona Góra 11 16 5 1 5 13-23 4 1 0 12-6 1 0 5 1-17
6.  MOSiR Opole 11 14 4 2 5 16-26 2 1 3 8-14 2 1 2 8-12
7.  Stal Brzeg 11 6 2 0 9 14-36 2 0 4 10-13 0 0 5 4-23
8.  KS Stilon Gorzów Wielkopolski 11 5 1 2 8 13-37 0 2 4 4-14 1 0 4 9-23

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Ruch Chorzów    2-2 4-0 7-0 6-0 7-1 
 2 Górnik Zabrze0-3     1-1 1-0 4-0 5-2 6-1 
 3 Miedź Legnica3-2 1-2     4-1 5-0 6-1 
 4 Śląsk Wrocław2-1 1-5 3-1     3-0 4-0 
 5 Falubaz Zielona Góra2-1 1-0     1-1 4-1 4-3 
 6 MOSiR Opole0-5 2-1 1-4 2-2     2-0 1-2 
 7 Stal Brzeg1-2 1-3 1-2 1-0 1-4     5-2 
 8 KS Stilon Gorzów Wielkopolski0-5 0-0 0-3 2-2 0-1 2-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 18-19 marca

Falubaz Zielona Góra 1-0 Śląsk Wrocław 29 marca, 15:00
Michał Łokietek 60
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany / w drugim terminie (5 kwietnia, 15:00) odwołany
Miedź Legnica 3-2 Ruch Chorzów 19 marca, 15:00
Adrian Klisowski 60 (k), Kacper Laskowski 68, Szymon Cukier 74 (k) - Damian Kruczyński 27, Mateusz Winciersz 34
Stal Brzeg 1-4 MOSiR Opole 18 marca, 11:00
Mateusz Dychus 4 - Sebastian Bryłka 21, Jakub Kowalski 40 (s), Miłosz Ucar 56 (s), Szymon Machnik 82
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-0 Górnik Zabrze 18 marca, 15:00

Kolejka 2 - 25-26 marca

Śląsk Wrocław 1-5 Górnik Zabrze 26 kwietnia, 15:00
Damian Waś 80 - Daniel Ściślak 30, Szymon Krocz 40, 60, Bartosz Bartczuk 42, 72
na Stadionie Piłkarskim Oporowska / w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany
MOSiR Opole 1-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 25 marca, 11:00
Szymon Mrozek 52 - Kacper Kuś 33, Mikołaj Gwoździewski 75
na boisku Centrum Sportu
Ruch Chorzów 6-0 Stal Brzeg 25 marca, 13:00
Dawid Wach 38, Mateusz Winciersz 48, Krzysztof Manjura 64, Kacper Świątczak 67, Marcin Przybyła 70, Kordian Podstawa 73
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
Falubaz Zielona Góra 2-1 Miedź Legnica 24 marca, 13:00
Jakub Patelski 1, Mariusz Piechocki 71 - Konrad Synowiec 68

Kolejka 3 - 1-2 kwietnia

Miedź Legnica 4-1 Śląsk Wrocław 2 kwietnia, 11:00
Jakub Giełda 8 (k), Szymon Sobkowiak 22, Szymon Cukier 47, Jakub Bartłomiejczak 76 - Patryk Ostrowski 78 (k)
Stal Brzeg 1-0 Falubaz Zielona Góra 2 kwietnia, 11:00
Mateusz Dychus 90
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-5 Ruch Chorzów 1 kwietnia, 13:30
Mateusz Bogusz 10, 14, 67 (k), Jakub Rudek 22, Dawid Wach 27
Górnik Zabrze 4-0 MOSiR Opole 1 kwietnia, 16:00
Mateusz Matysiak 43, Bartosz Bartczuk 45, Maciej Sawicki 67, Mateusz Kopia 80
na stadionie Walki Makoszowy

Kolejka 4 - 8-9 kwietnia

Śląsk Wrocław 4-0 MOSiR Opole 8 kwietnia, 16:00
Damian Waś 31, Grzegorz Plawgo 64, Dominik Stupieńko 71, Grzegorz Kotowicz 80
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ruch Chorzów 2-2 Górnik Zabrze 8 kwietnia, 13:00
Bartłomiej Wdowik 30, Mateusz Bogusz 64 - Bartosz Bartczuk 5, Jakub Pelc 56
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
Falubaz Zielona Góra 4-3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 9 kwietnia, 14:00
Mariusz Piechocki 34, Marcin Szpakowski 43, 57, 64 - Kacper Czyżewski 32, 41, Maciej Kościółek 71
Miedź Legnica 6-1 Stal Brzeg 9 kwietnia, 11:00
Adrian Szpak 1, 24, Konrad Synowiec 43, 66, 68, Kacper Laskowski 58 - Mateusz Dychus 75

Kolejka 5 - 13 kwietnia

Stal Brzeg 1-2 Śląsk Wrocław 13 kwietnia, 11:00
Kacper Zarucki 4 - Michał Żurawski 2, Dominik Stupieńko 36
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-3 Miedź Legnica 13 kwietnia, 17:00
Jakub Giełda 11, Filip Czach 17, Dawid Stanuszek 80
Górnik Zabrze 1-0 Falubaz Zielona Góra 13 kwietnia, 15:00
Daniel Liszka 78
na stadionie Walki Makoszowy
MOSiR Opole 0-5 Ruch Chorzów 13 kwietnia, 11:00
Dawid Wach 27, 73, Mateusz Winciersz 28, Mateusz Bogusz 40, Szymon Gemborys 65
na boisku Centrum Sportu

Kolejka 6 - 22-23 kwietnia

Śląsk Wrocław 2-1 Ruch Chorzów 22 kwietnia, 16:00
Grzegorz Kotowicz 61, Wiktor Malinowski 74 - Adrian Dąbrowski 8
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Falubaz Zielona Góra 1-1 MOSiR Opole 23 kwietnia, 16:00
Marcin Szpakowski 53 - Sebastian Bryłka 76
Miedź Legnica 1-2 Górnik Zabrze 22 kwietnia, 14:00
Jakub Giełda 49 - Mateusz Komor 1, Bartosz Bartczuk 4
w Kompleksie boisk przy ul. Sportowców
Stal Brzeg 5-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 22 kwietnia, 13:00
Jakub Smok 10, Kacper Zarzycki 72, Kacper Zarucki 80, 87, Mateusz Dychus 90 - Mikołaj Gwoździewski 28 (k), Mariusz Tkaczyk 66

Kolejka 7 - 29-30 kwietnia

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2-2 Śląsk Wrocław 29 kwietnia, 17:00
Kacper Czyżewski 21, Oskar Demczur 45 - Grzegorz Gibki 61 (s), Damian Waś 78
Górnik Zabrze 5-2 Stal Brzeg 29 kwietnia, 17:00
Szymon Krocz 3, 40, 54, 56, Jan Borek 19 - Mateusz Dychus 61, Wojciech Bober 72
na stadionie Walki Makoszowy
MOSiR Opole 1-4 Miedź Legnica 29 kwietnia, 11:00
Szymon Machnik 24 - Szymon Sobkowiak 11, Szymon Cukier 58, Oskar Januszewski 66, Kacper Laskowski 79
na boisku Centrum Sportu
Ruch Chorzów 7-0 Falubaz Zielona Góra 29 kwietnia, 11:00
Kevin Rocki 26, Dawid Wach 32, Jakub Nowak 33, 35, Damian Kuczyński 45, Mateusz Machała 70, Szymon Gemborys 80
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy

Kolejka 8 - 6-7 maja

Śląsk Wrocław 3-0 Falubaz Zielona Góra 6 maja, 13:00
Damian Waś 17, Karol Osiecki 25, Marcel Dzwonik 69
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ruch Chorzów 4-0 Miedź Legnica 6 maja, 15:00
Mateusz Bogusz 25 (k), 57, Bartłomiej Wdowik 52, Dawid Wach 64
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
MOSiR Opole 2-0 Stal Brzeg 6 maja, 11:00
Jakub Moc 19, Sebastian Bryłka 22
na boisku Centrum Sportu
Górnik Zabrze 6-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6 maja, 15:30
Jakub Pelc 3, 61, Jan Borek 15, Bartosz Bartczuk 21, 78, 84 - Oskar Demczur 22
na stadionie Walki Makoszowy

Kolejka 9 - 13-14 maja

Górnik Zabrze 1-1 Śląsk Wrocław 13 maja, 15:00
Mateusz Matysiak 14 - Damian Waś 52
na stadionie Walki Makoszowy
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2-3 MOSiR Opole 14 maja, 17:00
Mikołaj Gwoździewski 12, Kacper Kuś 33 - Szymon Mrozek 26, Szymon Machnik 46, 63
Stal Brzeg 1-2 Ruch Chorzów 13 maja, 12:00
Wojciech Bober 71 - Jakub Rudek 9, Mateusz Machała 18
Miedź Legnica 5-0 Falubaz Zielona Góra 13 maja, 11:00
Jakub Giełda 12, 61, Maciej Kaczmarkiewicz 33, Oskar Januszewski 48, 78

Kolejka 10 - 20-21 maja

Śląsk Wrocław 3-1 Miedź Legnica 21 maja, 11:00
Karol Osiecki 48, Bartosz Boruń 71, Dominik Stupieńko 74 - Jakub Giełda 46
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Falubaz Zielona Góra 4-1 Stal Brzeg 20 maja, 11:00
Cyprian Poniedziałek 2, Mariusz Piechocki 13, Kamil Ograbek 65, Mikołaj Ziemba 79 - Mateusz Dychus 80
Ruch Chorzów 7-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 20 maja, 17:00
Bartłomiej Wdowik 8, Dawid Wach 30, 44, 50, Kordian Podstawa 61, Jakub Nowak 67, Oskar Machulec 79 - Oskar Demczur 37
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
MOSiR Opole 2-1 Górnik Zabrze 20 maja, 13:00
Sebastian Bryłka 73, Szymon Machnik 80 - Jakub Pelc 52
na boisku Centrum Sportu

REKLAMA

Kolejka 11 - 27-28 maja

MOSiR Opole 2-2 Śląsk Wrocław 24 maja, 17:00
Górnik Zabrze 0-3 Ruch Chorzów 23 maja, 17:00
Dawid Wach 3, Bartłomiej Wdowik 21, Jakub Nowak 31
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-1 Falubaz Zielona Góra 23 maja, 17:00
Mariusz Piechocki 6
Stal Brzeg 1-3 Miedź Legnica 24 maja, 17:00
Mateusz Dychus 23 - Szymon Sobkowiak 62, 70, Filip Czach 72

Kolejka 12 - 3-4 czerwca

Śląsk Wrocław - Stal Brzeg 27 maja, 11:00
Miedź Legnica - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 27 maja, 13:00
Falubaz Zielona Góra - Górnik Zabrze 28 maja, 17:00
Ruch Chorzów - MOSiR Opole 27 maja, 13:00

REKLAMA

Kolejka 13 - 7 czerwca

Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 4 czerwca, 15:00
MOSiR Opole - Falubaz Zielona Góra 4 czerwca, 15:00
Górnik Zabrze - Miedź Legnica 4 czerwca, 15:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Stal Brzeg 4 czerwca, 15:00

Kolejka 14 - 10-11 czerwca

Śląsk Wrocław - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 10 czerwca, 14:00
Stal Brzeg - Górnik Zabrze 10 czerwca, 14:00
Miedź Legnica - MOSiR Opole 10 czerwca, 14:00
Falubaz Zielona Góra - Ruch Chorzów 10 czerwca, 14:00

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas