[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2016/2017, grupa: D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Motor Lublin 14 28 8 4 2 24-14 5 2 0 14-5 3 2 2 10-9 2 3 1 0 1 6-4
2.  Stal Mielec 14 28 8 4 2 25-16 5 2 0 14-6 3 2 2 11-10 2 3 1 0 1 4-6
3.  Cracovia 14 26 8 2 4 22-17 5 1 1 14-5 3 1 3 8-12
4.  Górnik Łęczna 14 23 7 2 5 24-23 4 1 2 13-7 3 1 3 11-16
5.  Korona Kielce 14 21 5 6 3 21-12 2 4 1 14-6 3 2 2 7-6
6.  AP 21 Kraków 14 14 4 2 8 14-19 2 1 4 5-7 2 1 4 9-12
7.  Karpaty Krosno 14 10 2 4 8 9-15 1 2 4 6-9 1 2 4 3-6
8.  KKP Korona Kielce 14 4 0 4 10 4-27 0 1 6 3-15 0 3 4 1-12

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Motor Lublin    4-1 4-2 2-1 0-0 2-1 2-0 0-0 
 2 Stal Mielec3-2     3-1 3-1 1-1 2-1 0-0 2-0 
 3 Cracovia3-0 2-1     2-2 3-0 0-2 1-0 3-0 
 4 Górnik Łęczna1-3 2-2 1-2     1-0 1-0 2-0 5-0 
 5 Korona Kielce0-0 0-1 0-0 7-2     6-2 0-0 1-1 
 6 AP 21 Kraków0-1 1-1 1-2 0-1 1-2     1-0 1-0 
 7 Karpaty Krosno1-3 0-2 3-0 1-2 0-1 1-1     0-0 
 8 KKP Korona Kielce1-1 1-3 0-1 1-2 0-3 0-2 0-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 18-19 marca

AP 21 Kraków 1-0 Karpaty Krosno 18 marca, 15:30
Sebastian Otfinowski 78
na boisku J&J Sport Center
Górnik Łęczna 1-0 Korona Kielce 18 marca, 15:00
Dawid Borcon 60
KKP Korona Kielce 1-1 Motor Lublin 18 marca, 12:00
Kacper Grzela 61 - Damian Pupeć 41
na boisku przy ZSO nr 14
Stal Mielec 3-1 Cracovia 18 marca, 12:00
Rafał Dusiło 22, 79, Kamil Miśko 77 - Remigiusz Biernat 23
w Woli Chorzelowskiej

Kolejka 2 - 25-26 marca

Karpaty Krosno 3-0 Cracovia 25 marca, 12:00
Dominik Kowalski 11, Piotr Deptuch 30, 49
Motor Lublin 4-1 Stal Mielec 25 marca, 12:00
Mikołaj Grzęda 52, 53, 65, Adrian Rapa 69 - Rafał Dusiło 47
na bocznym boisku
Korona Kielce 1-1 KKP Korona Kielce 25 marca, 10:00
Kamil Uciński 63 - Damian Bednarski 27
na boisku przy ZSO nr 14
AP 21 Kraków 0-1 Górnik Łęczna 25 marca, 12:30
Przemysław Skałecki 33
na boisku J&J Sport Center

Kolejka 3 - 1-2 kwietnia

Górnik Łęczna 2-0 Karpaty Krosno 1 kwietnia, 14:00
Karol Turek 22, Przemysław Skałecki 74
KKP Korona Kielce 0-2 AP 21 Kraków 1 kwietnia, 12:00
Jakub Wojtaszek 56, Kamil Kowalczyk 63
Stal Mielec 1-1 Korona Kielce 1 kwietnia, 12:00
Rafał Dusiło 80 - Jakub Górski 4
w Woli Chorzelowskiej
Cracovia 3-0 Motor Lublin 2 kwietnia, 16:00
Artur Grzechynka 65, 70, 73
w Wieliczce

Kolejka 4 - 8-9 kwietnia

Karpaty Krosno 1-3 Motor Lublin 8 kwietnia, 13:00
Kacper Szura 40 - Karol Ordyniec 5, Mikołaj Grzęda 68, Krystian Pusiak 75
Korona Kielce 0-0 Cracovia 9 kwietnia, 16:00
na boisku przy ZSO nr 14
AP 21 Kraków 1-1 Stal Mielec 8 kwietnia, 14:30
Norbert Bierówka 62 - Waldemar Mazur 69
na boisku J&J Sport Center
Górnik Łęczna 5-0 KKP Korona Kielce 8 kwietnia, 16:00
Karol Dziedzic 10 (s), Przemysław Skałecki 22 (k), 41, Edwin Rachoń 50, 54

Kolejka 5 - 13 kwietnia

KKP Korona Kielce 0-3 Karpaty Krosno 13 kwietnia, 12:00
Dawid Król 5, 74, Paweł Litarowicz 26
Stal Mielec 3-1 Górnik Łęczna 13 kwietnia, 12:00
Piotr Goliasz 34, 36, Oskar Mazur 72 - Edwin Rachoń 65
w Woli Chorzelowskiej
Cracovia 0-2 AP 21 Kraków 13 kwietnia, 13:30
Sebastian Otfinowski 25, Dawid Malik 28
w Wieliczce; na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej
Motor Lublin 0-0 Korona Kielce 13 kwietnia, 12:00
na bocznym boisku

Kolejka 6 - 22-23 kwietnia

Karpaty Krosno 0-1 Korona Kielce 22 kwietnia, 13:00
Artur Piróg 73
AP 21 Kraków 0-1 Motor Lublin 22 kwietnia, 14:30
Mikołaj Grzęda 21 (k)
na boisku przy ZSB nr 1
Górnik Łęczna 1-2 Cracovia 23 kwietnia, 14:00
Przemysław Skałecki 22 - Remigiusz Biernat 42, Michał Rakoczy 56
KKP Korona Kielce 1-3 Stal Mielec 22 kwietnia, 14:30
Oskar Sewerzyński 45 - Oskar Mazur 36, Piotr Goliasz 53, Kacper Sadłocha 76
na boisku przy ZSO nr 14

Kolejka 7 - 29-30 kwietnia

Stal Mielec 0-0 Karpaty Krosno 28 kwietnia, 16:00
w Woli Chorzelowskiej
Cracovia 3-0 KKP Korona Kielce 30 kwietnia, 12:00
Jakub Bator 5, 48, Mikołaj Kukiełka 22
w Wieliczce; na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej
Motor Lublin 2-1 Górnik Łęczna 30 kwietnia, 12:00
Jakub Pryliński 20, Rafał Dobrzyński 40 - Matthew Łysiak 60
na bocznym boisku
Korona Kielce 6-2 AP 21 Kraków 29 kwietnia, 12:00
Cezary Matuszewski 4, 17, Kamil Mróz 12, Jakub Hińcza 20, Filip Lech 58, Jakub Górski 75 - Sebastian Otfinowski 63, Marcin Buda 80
na boisku MSOS

Kolejka 8 - 6-7 maja

Karpaty Krosno 1-1 AP 21 Kraków 6 maja, 12:00
Norbert Bierówka 18 (s) - Marcin Buda 49
Korona Kielce 7-2 Górnik Łęczna 6 maja, 12:00
Artur Piróg 12, 34, Oskar Gwóźdź 31, Dawid Lisowski 49, Grzegorz Pańszczyk 59, 67, Jakub Górski 74 - Edwin Rachoń 6, Przemysław Skałecki 62
na stadionie MSOS
Motor Lublin 0-0 KKP Korona Kielce 7 maja, 14:30
na bocznym boisku
Cracovia 2-1 Stal Mielec 6 maja, 12:00
Nikodem Morawski 4, Remigiusz Biernat 45 - Maksymilian Graniczkowski 60 (s)
w Wołowicach

Kolejka 9 - 13-14 maja

Cracovia 1-0 Karpaty Krosno 14 maja, 13:00
Mateusz Jamrozy 11
w Wieliczce; na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej
Stal Mielec 3-2 Motor Lublin 13 maja, 12:00
Michał Puzon 8, 10, Kamil Miśko 49 - Maciej Baryła 35, Kamil Kanar 51
w Woli Chorzelowskiej
KKP Korona Kielce 0-3 Korona Kielce 13 maja, 10:00
Patryk Matachowski 15, Artur Piróg 31, 50
na stadionie MSOS
Górnik Łęczna 1-0 AP 21 Kraków 14 maja, 16:00
Edwin Rachoń 15

Kolejka 10 - 20-21 maja

Karpaty Krosno 1-2 Górnik Łęczna 20 maja, 14:30
Dawid Król 40 - Karol Struski 11, Karol Turek 65
AP 21 Kraków 1-0 KKP Korona Kielce 20 maja, 14:30
Kamil Kowalczyk 9
Korona Kielce 0-1 Stal Mielec 20 maja, 12:00
Mateusz Rachwał 70
na stadionie MSOS
Motor Lublin 4-2 Cracovia 20 maja, 16:00
Cezary Pęcak 10, Mikołaj Grzęda 42, 70, Przemysław Chyrchała 80 - Artur Grzechynka 60, Szymon Wdowiak 77
na bocznym boisku

Kolejka 11 - 24 maja

Motor Lublin 2-0 Karpaty Krosno 24 maja, 16:00
Przemysław Chyrchała 54, Mikołaj Grzęda 74 (k)
na bocznym boisku
Cracovia 3-0 Korona Kielce 24 maja, 14:00
Adam Malisz 6, Jakub Bator 44, 60
w Wieliczce; na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej
Stal Mielec 2-1 AP 21 Kraków 24 maja, 17:00
Piotr Goliasz 7, Rafał Dusiło 12 - Norbert Bierówka 80
w Woli Chorzelowskiej
KKP Korona Kielce 1-2 Górnik Łęczna 23 maja, 16:00
Damian Bednarski 78 - Łukasz Najda 56, Edwin Rachoń 59
na stadionie MSOS

Kolejka 12 - 27-28 maja

Karpaty Krosno 0-0 KKP Korona Kielce 31 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (27 maja, 16:00) odwołany
Górnik Łęczna 2-2 Stal Mielec 28 maja, 12:00
Edwin Rachoń 58, Przemysław Skałecki 68 - Rafał Dusiło 20 (k), Kamil Miśko 48 (k)
AP 21 Kraków 1-2 Cracovia 28 maja, 14:30
Jakub Wojtaszek 50 - Mikołaj Kukiełka 6, Remigiusz Biernat 70
na stadionie Podgórza
Korona Kielce 0-0 Motor Lublin 28 maja, 14:30
na stadionie MSOS

Kolejka 13 - 3-4 czerwca

Korona Kielce 0-0 Karpaty Krosno 4 czerwca, 15:00
na stadionie MSOS
Motor Lublin 2-1 AP 21 Kraków 4 czerwca, 15:00
Adrian Rapa 73, Jakub Sawa 78 - Dawid Sotwin 80
na bocznym boisku
Cracovia 2-2 Górnik Łęczna 4 czerwca, 15:00
Nikodem Morawski 34, Jakub Bator 44 - Karol Turek 65, Jakub Jaroszyński 71
w Wieliczce; na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej
Stal Mielec 2-0 KKP Korona Kielce 4 czerwca, 15:00
Michał Puzon 30, 34
w Woli Chorzelowskiej

REKLAMA

Kolejka 14 - 10-11 czerwca

Karpaty Krosno 0-2 Stal Mielec 10 czerwca, 14:00
Rafał Dusiło 2, Szymon Rak 56
KKP Korona Kielce 0-1 Cracovia 10 czerwca, 14:00
Dorian Pituła 66
na stadionie MSOS
Górnik Łęczna 1-3 Motor Lublin 10 czerwca, 14:00
Przemysław Skałecki 19 - Mikołaj Grzęda 50 (k), Przemysław Chyrchała 56, Krzysztof Rybak 73
AP 21 Kraków 1-2 Korona Kielce 9 czerwca, 15:30
Jakub Wojtaszek 90 - Kamil Uciński 15, Artur Piróg 69

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2016/2017

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2016/2017 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2016/2017 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2016/2017 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie))

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas