[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2016/2017, grupa: B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lech Poznań 14 38 12 2 0 51-9 5 2 0 22-5 7 0 0 29-4
2.  Pogoń Szczecin 14 24 7 3 4 23-17 3 1 3 9-13 4 2 1 14-4
3.  Arka Gdynia 14 22 6 4 4 20-21 3 2 2 10-10 3 2 2 10-11
4.  AP Pogoń Szczecin 14 20 6 2 6 19-22 2 1 4 9-15 4 1 2 10-7
5.  Warta Poznań 14 19 6 1 7 19-25 3 1 3 10-12 3 0 4 9-13
6.  Lechia Gdańsk 14 18 5 3 6 22-20 3 1 3 12-9 2 2 3 10-11
7.  CWZS Bydgoszcz 14 9 2 3 9 10-28 2 0 5 6-14 0 3 4 4-14
8.  Wda Świecie 14 8 2 2 10 13-35 0 2 5 5-16 2 0 5 8-19

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Lech Poznań    1-1 4-0 2-0 3-1 2-2 3-0 7-1 
 2 Pogoń Szczecin1-4     0-4 1-4 3-1 0-0 3-0 1-0 
 3 Arka Gdynia1-5 1-2     1-1 2-0 2-0 0-0 3-2 
 4 AP Pogoń Szczecin0-3 0-7 0-1     0-2 3-1 1-1 5-0 
 5 Warta Poznań0-5 0-2 2-2 0-1     3-1 3-0 2-1 
 6 Lechia Gdańsk1-2 1-1 3-0* 1-2 4-1     2-1 0-2 
 7 CWZS Bydgoszcz0-5 1-0 0-1 2-1 1-2 1-3     1-2 
 8 Wda Świecie1-5 0-1 2-2 0-1 0-2 0-3 2-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 18-19 marca

Lechia Gdańsk 0-2 Wda Świecie 19 marca, 11:00
Jakub Ratkowski 71, Maciej Śliwiński 76
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Warta Poznań 0-1 AP Pogoń Szczecin 19 marca, 12:00
Marcel Wędrychowski 10
Arka Gdynia 0-0 CWZS Bydgoszcz 19 marca, 13:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Pogoń Szczecin 1-4 Lech Poznań 18 marca, 13:00
Maciej Żurawski 65 - Olaf Kobacki 33, Jakub Karbownik 67, Jakub Białczyk 80, Bartosz Bartkowiak 80
na bocznym boisku nr 3

Kolejka 2 - 25-26 marca

Wda Świecie 1-5 Lech Poznań 26 marca, 14:00
Jakub Zych 43 - Olaf Kobacki 10, Oskar Nowak 15, Jakub Białczyk 27 (k), Sebastian Jarosz 66, Bartłomiej Burman 76
CWZS Bydgoszcz 1-0 Pogoń Szczecin 25 marca, 13:00
Michał Beliński 31
AP Pogoń Szczecin 0-1 Arka Gdynia 26 marca, 13:30
Dawid Markiewicz 67
na bocznym boisku nr 3
Lechia Gdańsk 4-1 Warta Poznań 26 marca, 13:00
Kuba Lizakowski 8, 23, 29, Sebastian Dziadkowiec 71 - Oskar Mencel 5
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego

Kolejka 3 - 1-2 kwietnia

Warta Poznań 2-1 Wda Świecie 1 kwietnia, 12:00
Rafał Włodarczyk 6, Patryk Łakomy 80 - Olaf Wójtowicz 79
Arka Gdynia 2-0 Lechia Gdańsk 2 kwietnia, 11:00
Marcel Ziemann 57, Mateusz Kasprowicz 65
na Narodowym Stadionie Rugby
Pogoń Szczecin 1-4 AP Pogoń Szczecin 31 marca, 14:30
Oskar Frygier 52 - Kuba Wójcik 15, 16, Kryspin Szcześniak 31 (k), Damian Ładny 61
na bocznym boisku nr 3
Lech Poznań 3-0 CWZS Bydgoszcz 1 kwietnia, 13:00
Olaf Kobacki 48, 65, 72
w Popowie

Kolejka 4 - 8-9 kwietnia

Wda Świecie 2-2 CWZS Bydgoszcz 9 kwietnia, 16:00
Jakub Ratkowski 27, Paweł Samsel 78 - Mateusz Magierowski 44, 59
AP Pogoń Szczecin 0-3 Lech Poznań 10 kwietnia, 14:00
Olaf Kobacki 1, Kacper Janiak 34, Jakub Kamiński 79
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany
Lechia Gdańsk 1-1 Pogoń Szczecin 8 kwietnia, 15:00
Jakub Jarzębowski 13 - Oskar Frygier 5
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Warta Poznań 2-2 Arka Gdynia 8 kwietnia, 12:00
Rafał Włodarczyk 67, 78 - Marcel Ziemann 26, Dawid Markiewicz 32
na boisku MOS

Kolejka 5 - 13 kwietnia

Arka Gdynia 3-2 Wda Świecie 13 kwietnia, 11:00
Dawid Markiewicz 51, Mateusz Gułajski 53, Mateusz Młyński 62 - Maciej Śliwiński 72, Jakub Ratkowski 80
na Narodowym Stadionie Rugby
Pogoń Szczecin 3-1 Warta Poznań 13 kwietnia, 16:00
Dominik Grochowski 56 (k), Danian Pavlas 64, Adrian Benedyczak 76 - Filip Fiborek 3
na bocznym boisku
Lech Poznań 2-2 Lechia Gdańsk 26 kwietnia, 16:00
Karol Smajdor 26, Szymon Czyż 44 - Kuba Lizakowski 9, Jakub Jarzębowski 63
w Popowie
CWZS Bydgoszcz 2-1 AP Pogoń Szczecin 13 kwietnia, 13:00
Mateusz Magierowski 25, Mateusz Zbiranek 58 - Gracjan Kunowski 77

Kolejka 6 - 22-23 kwietnia

Wda Świecie 0-1 AP Pogoń Szczecin 23 kwietnia, 16:00
Kuba Wójcik 20
Lechia Gdańsk 2-1 CWZS Bydgoszcz 23 kwietnia, 11:00
Mateusz Żukowski 23, Jakub Jarzębowski 65 - Dominik Szukiełowicz 36 (s)
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Warta Poznań 0-5 Lech Poznań 22 kwietnia, 12:00
Olaf Kobacki 12, 62, Oskar Nowak 14, 58, Kacper Józefiak 35 (s)
na boisku MOS
Arka Gdynia 1-2 Pogoń Szczecin 23 kwietnia, 13:00
Michał Bednarski 5 - Jakub Matysiak 31, Bartosz Bielak 58
na Narodowym Stadionie Rugby

Kolejka 7 - 29-30 kwietnia

Pogoń Szczecin 1-0 Wda Świecie 28 kwietnia, 17:00
Jakub Matysiak 20
na bocznym boisku nr 6
Lech Poznań 4-0 Arka Gdynia 30 kwietnia, 15:00
Olaf Kobacki 6, 11, Jakub Karbownik 18, Sebastian Jarosz 38
w Popowie
CWZS Bydgoszcz 1-2 Warta Poznań 29 kwietnia, 13:30
Mateusz Zbiranek 41 - Filip Fiborek 37, Szymon Szczęsny 74
AP Pogoń Szczecin 3-1 Lechia Gdańsk 29 kwietnia, 11:00
Jowin Radziński 21, Jakub Iskra 45, Marcel Czajkowski 79 - Adrian Petk 56
na bocznym boisku nr 6

Kolejka 8 - 6-7 maja

Wda Świecie 0-3 Lechia Gdańsk 7 maja, 16:00
Sebastian Dziadkowiec 32, Kamil Sikora 42, Piotr Gryszkiewicz 62
AP Pogoń Szczecin 0-2 Warta Poznań 6 maja, 12:00
Michał Wysocki 66, Beniamin Wrembel 80
na bocznym boisku
CWZS Bydgoszcz 0-1 Arka Gdynia 7 maja, 14:00
Mateusz Młyński 73
Lech Poznań 1-1 Pogoń Szczecin 7 maja, 15:00
Jakub Kamiński 62 - Bartosz Boniecki 40
w Popowie

Kolejka 9 - 13-14 maja

Lech Poznań 7-1 Wda Świecie 16 maja, 16:00
Sebastian Jarosz 11, 27, Olaf Kobacki 15, 19, Bartłomiej Burman 35, Oskar Nowak 36, Jakub Karbownik 80 - Jakub Ratkowski 48
w Popowie
Pogoń Szczecin 3-0 CWZS Bydgoszcz 14 maja, 14:00
Danian Pavlas 43, Mikołaj Midzio 45, Daniel Rotengruber 80
na bocznym boisku
Arka Gdynia 1-1 AP Pogoń Szczecin 12 maja, 14:00
Mateusz Młyński 1 - Adrian Cybula 41
na Narodowym Stadionie Rugby
Warta Poznań 3-1 Lechia Gdańsk 13 maja, 12:00
Michał Nowak 13, 14, Bartosz Kuźniarski 58 (s) - Piotr Gryszkiewicz 30 (k)
na boisku MOS

Kolejka 10 - 20-21 maja

Wda Świecie 0-2 Warta Poznań 21 maja, 16:00
Michał Nowak 20, Łukasz Maciejewski 80 (k)
Lechia Gdańsk 3-0 Arka Gdynia 21 maja, 11:00
(wo)
Kamil Sikora 30, Sebastian Dziadkowiec 47 - Marcel Ziemann 57 (k)
na Stadionie Miejskim / na boisku 2-1
AP Pogoń Szczecin 0-7 Pogoń Szczecin 20 maja, 11:00
Oskar Furst 9, 31, Danian Pavlas 27, Patryk Miklas 29, Oskar Frygier 44, Aleks Hendryk 67, Adrian Benedyczak 76
CWZS Bydgoszcz 0-5 Lech Poznań 20 maja, 14:00
Oskar Nowak 18, 26, Bartłomiej Burman 31, Sebastian Jarosz 34, Olaf Kobacki 66

Kolejka 11 - 24 maja

CWZS Bydgoszcz 1-2 Wda Świecie 24 maja, 17:00
Mateusz Magierowski 6 - Olaf Wójtowicz 40, Hubert Rokoszewski 80
Lech Poznań 2-0 AP Pogoń Szczecin 31 maja, 18:00
Kacper Janiak 2, Olaf Kobacki 21
w Popowie
Pogoń Szczecin 0-0 Lechia Gdańsk 24 maja, 11:00
na bocznym boisku
Arka Gdynia 2-0 Warta Poznań 24 maja, 13:00
Dawid Szałecki 33, Marcel Ziemann 78
na Narodowym Stadionie Rugby

Kolejka 12 - 27-28 maja

Wda Świecie 2-2 Arka Gdynia 28 maja, 16:00
Olaf Wójtowicz 34, Jakub Ratkowski 64 (k) - Jakub Pek 18, Dawid Blok 66
Warta Poznań 0-2 Pogoń Szczecin 27 maja, 12:00
Patryk Miklas 47, Hubert Sadowski 58
na boisku MOS
Lechia Gdańsk 1-2 Lech Poznań 27 maja, 14:00
Kacper Zaręba 39 (k) - Jakub Białczyk 52 (k), Szymon Czyż 57
na Stadionie Miejskim
AP Pogoń Szczecin 1-1 CWZS Bydgoszcz 28 maja, 14:00
Marcel Wędrychowski 64 - Miłosz Redliński 76
na bocznym boisku

Kolejka 13 - 4 czerwca

AP Pogoń Szczecin 5-0 Wda Świecie 3 czerwca, 16:00
Mateusz Rościszewski 5, Nicolas Kankowski 23, Marcel Czajkowski 65, Kryspin Szcześniak 71, Marcel Wędrychowski 75
na bocznym boisku nr 6
CWZS Bydgoszcz 1-3 Lechia Gdańsk 4 czerwca, 15:00
Michał Kalitta 46 - Sebastian Trochowski 30, Karol Landowski 55, Piotr Gryszkiewicz 72
Lech Poznań 3-1 Warta Poznań 4 czerwca, 15:00
Sebastian Jarosz 61, Olaf Kobacki 63, 80 - Szymon Szczęsny 64
w Popowie
Pogoń Szczecin 0-4 Arka Gdynia 2 czerwca, 14:00
Damian Lisiecki 5, Jakub Pek 13, Jan Wojtkowski 50, Dawid Markiewicz 64
na bocznym boisku nr 6

REKLAMA

Kolejka 14 - 10 czerwca

Wda Świecie 0-1 Pogoń Szczecin 10 czerwca, 14:00
Danian Pavlas 72
Arka Gdynia 1-5 Lech Poznań 9 czerwca, 11:00
Dawid Markiewicz 16 - Jakub Karbownik 8, 21, Olaf Kobacki 38, 49, Sebastian Jarosz 65
na Narodowym Stadionie Rugby
Warta Poznań 3-0 CWZS Bydgoszcz 10 czerwca, 14:00
Filip Fiborek 17, Dawid Zając 28, 79
Lechia Gdańsk 1-2 AP Pogoń Szczecin 10 czerwca, 14:00
Piotr Gryszkiewicz 11 - Damian Ładny 29, Kryspin Szcześniak 70 (k)
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2016/2017

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2016/2017 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2016/2017 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2016/2017 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie))

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas