[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2016/2017, grupa: A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS Polonia Warszawa 7 16 5 1 1 16-4 2 1 1 9-3 3 0 0 7-1
2.  Legia Warszawa 7 15 4 3 0 16-6 3 1 0 11-3 1 2 0 5-3
3.  BSP Jagiellonia Białystok 6 12 3 3 0 12-5 1 1 0 4-1 2 2 0 8-4
4.  UKS SMS Łódź 6 10 3 1 2 13-7 2 0 1 10-3 1 1 1 3-4 1 3 1 0 0 4-0
5.  Jagiellonia Białystok 6 10 3 1 2 6-6 2 1 1 5-2 1 0 1 1-4 1 0 0 0 1 0-4
6.  Widzew Łódź 6 7 2 1 3 10-18 2 1 0 9-4 0 0 3 1-14
7.  Naki Olsztyn 7 3 1 0 6 4-20 1 0 2 4-7 0 0 4 0-13
8.  Stomil Olsztyn 7 0 0 0 7 4-15 0 0 3 1-5 0 0 4 3-10

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 MKS Polonia Warszawa    0-0 1-3 6-0 2-0 
 2 Legia Warszawa    1-1 2-0 5-1 3-1 
 3 BSP Jagiellonia Białystok    1-1 3-0 
 4 UKS SMS Łódź1-3     4-0 5-0 
 5 Jagiellonia Białystok0-1 1-1     3-0 1-0 
 6 Widzew Łódź2-2     4-0 3-2 
 7 Naki Olsztyn0-3 2-4     2-0 
 8 Stomil Olsztyn0-2 1-2 0-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 18-19 marca

Jagiellonia Białystok 3-0 Widzew Łódź 18 marca, 11:00
Marcin Fiedorowicz 17, Mateusz Mikołajczyk 62, Bartosz Borowik 67
na bocznym boisku
Legia Warszawa 3-1 Stomil Olsztyn 19 marca, 17:30
Bartłomiej Kukułowicz 4, Mateusz Grudziński 55, Wiktor Kłos 80 - Kacper Szczerba 69
na stadionie MBOPN
UKS SMS Łódź 5-0 Naki Olsztyn 18 marca, 15:00
Jakub Witasiak 29, 46, Krystian Adamiak 38, Kamil Matofij 61, Szymon Młynarczyk 74 (k)
MKS Polonia Warszawa 1-3 BSP Jagiellonia Białystok 16 marca, 15:00
Szymon Boruń 80 - Bartosz Bida 3, Mikołaj Nawrocki 70 (k), Gabriel Krupiński 77
na bocznym boisku

Kolejka 2 - 25-26 marca

Widzew Łódź 2-2 BSP Jagiellonia Białystok 25 marca, 11:00
Kamil Drążczyk 29, 43 - Bartosz Bida 31, 76
na bocznym boisku
Naki Olsztyn 0-3 MKS Polonia Warszawa 26 marca, 16:30
Kacper Kaczorowski 8, Mikołaj Kwiatkowski 40, Szymon Boruń 75
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Stomil Olsztyn 1-2 UKS SMS Łódź 25 marca, 14:00
Jakub Mosakowski 20 (k) - Bartosz Eizenchart 45, Jakub Mosakowski 77 (s)
w Łukcie
Jagiellonia Białystok 1-1 Legia Warszawa 25 marca, 11:00
Kamil Huczko 65 - Kacper Wełniak 67
na bocznym boisku

Kolejka 3 - 1-2 kwietnia

Legia Warszawa 5-1 Widzew Łódź 1 kwietnia, 12:30
Łukasz Zjawiński 5, 48, Kacper Wełniak 33, 72, Jakub Sinior 37 (k) - Marcel Pięczek 47
na bocznym boisku
UKS SMS Łódź 4-0 Jagiellonia Białystok 1 kwietnia, 12:00
Michał Goliński 18, Kacper Figurski 69, 77, Krystian Adamiak 75 (k)
MKS Polonia Warszawa 2-0 Stomil Olsztyn 1 kwietnia, 12:30
Daniel Pik 39, Kacper Kaczorowski 50
na bocznym boisku
BSP Jagiellonia Białystok 3-0 Naki Olsztyn 2 kwietnia, 13:00
Eryk Matus 39, Mikołaj Nawrocki 44 (k), Dawid Guziejko 54
w Juchnowcu Dolnym

Kolejka 4 - 8-9 kwietnia

Widzew Łódź 4-0 Naki Olsztyn 8 kwietnia, 14:00
Dawid Telestak 5, Szymon Jończyk 15, Kacper Staśkiewicz 60, Kamil Piskorski 78
na bocznym boisku
Stomil Olsztyn 0-2 BSP Jagiellonia Białystok 9 kwietnia, 12:00
Bartosz Bida 4, 36
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Jagiellonia Białystok 0-1 MKS Polonia Warszawa 8 kwietnia, 15:00
Daniel Pik 80
na bocznym boisku
Legia Warszawa 2-0 UKS SMS Łódź 8 kwietnia, 11:30
Kacper Wełniak 55, Mikołaj Neuman 65
na bocznym boisku

Kolejka 5 - 15 kwietnia

UKS SMS Łódź - Widzew Łódź 10 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (12 kwietnia, 16:00) odwołany
MKS Polonia Warszawa 0-0 Legia Warszawa 13 kwietnia, 13:00
na bocznym boisku
BSP Jagiellonia Białystok - Jagiellonia Białystok 10 maja, 19:00
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 18:30) odwołany
Naki Olsztyn 2-0 Stomil Olsztyn 13 kwietnia, 11:30
Kamil Zawalich 40, Jakub Bałdyga 54
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18

Kolejka 6 - 22-23 kwietnia

Widzew Łódź 3-2 Stomil Olsztyn 22 kwietnia, 11:00
Kamil Drążczyk 17, Marcel Pięczek 25 (k), Dawid Telestak 46 - Jakub Mosakowski 36, 70 (k)
w Gutowie Małym
Jagiellonia Białystok 1-0 Naki Olsztyn 22 kwietnia, 17:00
Konrad Wira 80
na bocznym boisku
Legia Warszawa 1-1 BSP Jagiellonia Białystok 22 kwietnia, 11:00 (40)
Kacper Wełniak 31 - Mikołaj Nawrocki 13
na bocznym boisku
UKS SMS Łódź 1-3 MKS Polonia Warszawa 22 kwietnia, 12:00
Krystian Adamiak 51 (k) - Michael Ameyaw 10, Jan Kalinowski 20, Daniel Pik 37

REKLAMA

Kolejka 7 - 29-30 kwietnia

MKS Polonia Warszawa 6-0 Widzew Łódź 29 kwietnia, 12:00
Kuba Wardzyński 4, Michael Ameyaw 9, Szymon Boruń 36, 40, 45, 58
na bocznym boisku
BSP Jagiellonia Białystok 1-1 UKS SMS Łódź 29 kwietnia, 17:00
Mikołaj Nawrocki 60 - Krystian Adamiak 20
na bocznym boisku
Naki Olsztyn 2-4 Legia Warszawa 30 kwietnia, 11:30
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Stomil Olsztyn 0-1 Jagiellonia Białystok 30 kwietnia, 13:00
w Łukcie

Kolejka 8 - 3 maja

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 3 maja, 15:00
Stomil Olsztyn - Legia Warszawa 3 maja, 12:00
Naki Olsztyn - UKS SMS Łódź 3 maja, 16:00
BSP Jagiellonia Białystok - MKS Polonia Warszawa 3 maja, 13:00

REKLAMA

Kolejka 9 - 6-7 maja

BSP Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź 6 maja, 14:00
MKS Polonia Warszawa - Naki Olsztyn 7 maja, 15:00
UKS SMS Łódź - Stomil Olsztyn 6 maja, 12:00
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 6 maja, 11:00

Kolejka 10 - 13-14 maja

Widzew Łódź - Legia Warszawa 13 maja, 11:00
Jagiellonia Białystok - UKS SMS Łódź 14 maja, 14:00
Stomil Olsztyn - MKS Polonia Warszawa 14 maja, 12:00
Naki Olsztyn - BSP Jagiellonia Białystok 13 maja, 11:30

Kolejka 11 - 20-21 maja

Naki Olsztyn - Widzew Łódź 20 maja, 11:30
BSP Jagiellonia Białystok - Stomil Olsztyn 20 maja, 19:00
MKS Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok
UKS SMS Łódź - Legia Warszawa 20 maja, 12:00

Kolejka 12 - 27-28 maja

Widzew Łódź - UKS SMS Łódź 27 maja, 11:00
Legia Warszawa - MKS Polonia Warszawa
Jagiellonia Białystok - BSP Jagiellonia Białystok 28 maja, 18:30
Stomil Olsztyn - Naki Olsztyn 28 maja, 12:00

Kolejka 13 - 4 czerwca

Stomil Olsztyn - Widzew Łódź 4 czerwca, 15:00
Naki Olsztyn - Jagiellonia Białystok 4 czerwca, 15:00
BSP Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 4 czerwca, 15:00
MKS Polonia Warszawa - UKS SMS Łódź 4 czerwca, 15:00

Kolejka 14 - 10 czerwca

Widzew Łódź - MKS Polonia Warszawa 10 czerwca, 14:00
UKS SMS Łódź - BSP Jagiellonia Białystok 10 czerwca, 14:00
Legia Warszawa - Naki Olsztyn 10 czerwca, 14:00
Jagiellonia Białystok - Stomil Olsztyn 10 czerwca, 14:00

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas