[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
35 goli - Ewelina Kamczyk (Górnik Łęczna),
19 goli - Anna Gawrońska (Medyk Konin),
16 goli - Emilia Zdunek (Górnik Łęczna),
15 goli - Marta Cichosz (Czarni Sosnowiec), Nikola Karczewska (UKS SMS Łódź), Małgorzata Mesjasz (AZS PWSZ Wałbrzych),
13 goli - Patrycja Balcerzak (Medyk Konin), Ewa Cieśla (AZS PSW Biała Podlaska), Patrícia Hmírová (Czarni Sosnowiec), Dżesika Jaszek (Górnik Łęczna),
12 goli - Nikol Kaletka (Medyk Konin), Martyna Wiankowska (UKS SMS Łódź),
11 goli - Natalia Chudzik (Medyk Konin), Dominika Dereń (AZS PWSZ Wałbrzych), Dominika Gąsieniec (AZS PSW Biała Podlaska), Dominika Kopińska (Unifreeze Górzno),
10 goli - Lilana Kostowa (Medyk Konin), Lucia Šušková (Czarni Sosnowiec),
9 goli - Kamila Czudecka (AZS Wrocław), Klaudia Lefeld (AZS PSW Biała Podlaska), Katarzyna Wnuk (Mitech Żywiec),
8 goli - Julita Głąb (AZS PWSZ Wałbrzych), Roksana Ratajczyk (Olimpia Szczecin), Anna Sznyrowska (Górnik Łęczna), Patrycja Wiśniewska (Mitech Żywiec),
7 goli - Paulina Dudek (Medyk Konin), Agata Guściora (Górnik Łęczna), Natalija Hryb (Olimpia Szczecin), Aleksandra Nieciąg (AZS UJ Kraków), Joanna Wróblewska (AZS Wrocław),
6 goli - Agata Bała (Unifreeze Górzno), Matilda Böhm (Olimpia Szczecin), Justyna Maziarz (AZS UJ Kraków), Klaudia Miłek (AZS PWSZ Wałbrzych), Joanna Operskalska (Czarni Sosnowiec), Natalia Pakulska (Medyk Konin), Natalia Sitarz (AZS UJ Kraków), Maria Zbyrad (AZS Wrocław),
5 goli - Gabriela Grzywińska (Górnik Łęczna), Agnieszka Jędrzejewicz (Górnik Łęczna), Sylwia Matysik (Górnik Łęczna), Joanna Olszewska (AZS Wrocław), Maja Osińska (UKS SMS Łódź), Anna Rędzia (AZS PWSZ Wałbrzych), Krystyna Sikora (Medyk Konin),
4 gole - Julia Brzozowska (Unifreeze Górzno), Karolina Gradecka (AZS PWSZ Wałbrzych), Stanislava Lišková (Czarni Sosnowiec), Anastasija Szuppo (Medyk Konin), Aleksandra Szydło (Sportowa Czwórka Radom), Weronika Szymaszek (Olimpia Szczecin), Anita Turkiewicz (AZS Wrocław), Nicole Zając (Medyk Konin), Weronika Zawistowska (Górnik Łęczna),
3 gole - Ewelina Bolko (AZS UJ Kraków), Julia Gawlak (Medyk Konin), Dominika Grabowska (Górnik Łęczna), Patrycja Matla (Czarni Sosnowiec), Magdalena Matyja (Mitech Żywiec), Natalia Niewolna (Olimpia Szczecin), Oliwia Rapacka (AZS PWSZ Wałbrzych), Jolanta Siwińska (AZS PWSZ Wałbrzych), Natalia Stasikowska (Sportowa Czwórka Radom), Aleksandra Sudyk (Olimpia Szczecin), Dominika Sýkorová (Mitech Żywiec), Aleksandra Zielińska (Sportowa Czwórka Radom),
2 gole - Amelia Bińkowska (Olimpia Szczecin), Anastasija Charłanowa (Medyk Konin 1, UKS SMS Łódź 1), Elżbieta Edel (AZS PSW Biała Podlaska), Maria Ficzay (Medyk Konin), Paulina Filipczak (UKS SMS Łódź), Patrícia Fischerová (Czarni Sosnowiec), Agnieszka Garbowska (Unifreeze Górzno), Angelika Gębka (Mitech Żywiec), Dagmara Grad (Czarni Sosnowiec), Angelika Grzywna (Sportowa Czwórka Radom), Karolina Iwaśko (AZS Wrocław), Magdalena Knysak (AZS UJ Kraków), Karolina Majda (Medyk Konin), Julia Maskiewicz (AZS Wrocław), Alicja Materek (Górnik Łęczna), Kasandra Parczewska (UKS SMS Łódź), Klaudia Płoska (AZS PSW Biała Podlaska), Monika Płóciennik (Sportowa Czwórka Radom), Patrycja Rżany (Mitech Żywiec), Marzena Salamon (UKS SMS Łódź), Sandra Sałata (Medyk Konin), Maja Stopka (Mitech Żywiec), Weronika Szuba (Sportowa Czwórka Radom), Izabela Tracz (Sportowa Czwórka Radom), Agata Wołos (AZS PSW Biała Podlaska), Weronika Wójcik (AZS UJ Kraków), Julia Wycisk (Czarni Sosnowiec), Martyna Zańko (AZS PWSZ Wałbrzych), Anna Zapała (AZS UJ Kraków), Marcjanna Zawadzka (AZS PWSZ Wałbrzych),
1 gol - Małgorzata Bartosiewicz (AZS UJ Kraków), Paulina Bączek (AZS Wrocław), Anita Bosak (AZS PSW Biała Podlaska), Agnieszka Bryzek (AZS UJ Kraków), Celina Chmal (UKS SMS Łódź), Magdalena Chrzanowska (Mitech Żywiec), Oksana Dranowskaja (AZS PSW Biała Podlaska), Agata Droździk (Mitech Żywiec), Karolina Dul (AZS UJ Kraków), Dominika Głowacka (Unifreeze Górzno), Marta Grochowska (Unifreeze Górzno), Kornelia Grosicka (Olimpia Szczecin), Karolina Gruszka (Mitech Żywiec), Klaudia Homa (AZS Wrocław), Andrea Horváthová (Czarni Sosnowiec), Weronika Hossa (Unifreeze Górzno), Mariana Iwaniszyn (Sportowa Czwórka Radom), Klaudia Jedlińska (UKS SMS Łódź), Ana Jelencić (Górnik Łęczna), Dominika Jodzińska (Czarni Sosnowiec), Ołena Kłepaćka (AZS PWSZ Wałbrzych), Kinga Kołek (Sportowa Czwórka Radom), Angelika Kołodziejek (UKS SMS Łódź), Magdalena Konopka (AZS UJ Kraków), Małgorzata Korda (AZS Wrocław), Monika Koziarska (AZS Wrocław), Klaudia Kubaszek (AZS UJ Kraków), Daria Kurzawa (UKS SMS Łódź), Dorota Kwapisz (AZS Wrocław), Magdalena Lachman (Olimpia Szczecin), Aleksandra Łagowska (Mitech Żywiec), Oliwia Maciukiewicz (AZS PWSZ Wałbrzych), Patrycja Michalczyk (Olimpia Szczecin), Milena Mikołajczak (AZS PSW Biała Podlaska), Natalia Oleszkiewicz (Olimpia Szczecin), Sabina Ratajczak (AZS PWSZ Wałbrzych), Patrycja Rogalska (Górnik Łęczna), Dominika Rosak (Mitech Żywiec), Katarzyna Rozmus (AZS PWSZ Wałbrzych), Olga Sirant (AZS UJ Kraków), Radosława Sławczewa (Medyk Konin), Paulina Sobczak (Sportowa Czwórka Radom), Magdalena Szwed (Olimpia Szczecin), Kamila Tkaczyk (Czarni Sosnowiec), Patrycja Trzcińska (Olimpia Szczecin), Monika Walak (UKS SMS Łódź), Anna Wesołowska (UKS SMS Łódź), Dominika Woźniak (AZS UJ Kraków), Karolina Zasada (Mitech Żywiec), Olha Zubczyk (UKS SMS Łódź).

Strzelcy według drużyn:
 
AZS PSW Biała Podlaska: 13 - Ewa Cieśla, 11 - Dominika Gąsieniec, 9 - Klaudia Lefeld, 2 - Elżbieta Edel, Klaudia Płoska, Agata Wołos, 1 - Anita Bosak, Oksana Dranowskaja, Milena Mikołajczak
AZS PWSZ Wałbrzych: 15 - Małgorzata Mesjasz, 11 - Dominika Dereń, 8 - Julita Głąb, 6 - Klaudia Miłek, 5 - Anna Rędzia, 4 - Karolina Gradecka, 3 - Oliwia Rapacka, Jolanta Siwińska, 2 - Martyna Zańko, Marcjanna Zawadzka, 1 - Ołena Kłepaćka, Oliwia Maciukiewicz, Sabina Ratajczak, Katarzyna Rozmus
AZS UJ Kraków: 7 - Aleksandra Nieciąg, 6 - Justyna Maziarz, Natalia Sitarz, 3 - Ewelina Bolko, 2 - Magdalena Knysak, Weronika Wójcik, Anna Zapała, 1 - Małgorzata Bartosiewicz, Agnieszka Bryzek, Karolina Dul, Magdalena Konopka, Klaudia Kubaszek, Olga Sirant, Dominika Woźniak
AZS Wrocław: 9 - Kamila Czudecka, 7 - Joanna Wróblewska, 6 - Maria Zbyrad, 5 - Joanna Olszewska, 4 - Anita Turkiewicz, 2 - Karolina Iwaśko, Julia Maskiewicz, 1 - Paulina Bączek, Klaudia Homa, Małgorzata Korda, Monika Koziarska, Dorota Kwapisz
Czarni Sosnowiec: 15 - Marta Cichosz, 13 - Patrícia Hmírová, 10 - Lucia Šušková, 6 - Joanna Operskalska, 4 - Stanislava Lišková, 3 - Patrycja Matla, 2 - Patrícia Fischerová, Dagmara Grad, Julia Wycisk, 1 - Andrea Horváthová, Dominika Jodzińska, Kamila Tkaczyk
Górnik Łęczna: 35 - Ewelina Kamczyk, 16 - Emilia Zdunek, 13 - Dżesika Jaszek, 8 - Anna Sznyrowska, 7 - Agata Guściora, 5 - Gabriela Grzywińska, Agnieszka Jędrzejewicz, Sylwia Matysik, 4 - Weronika Zawistowska, 3 - Dominika Grabowska, 2 - Alicja Materek, 1 - Ana Jelencić, Patrycja Rogalska
Medyk Konin: 19 - Anna Gawrońska, 13 - Patrycja Balcerzak, 12 - Nikol Kaletka, 11 - Natalia Chudzik, 10 - Lilana Kostowa, 7 - Paulina Dudek, 6 - Natalia Pakulska, 5 - Krystyna Sikora, 4 - Anastasija Szuppo, Nicole Zając, 3 - Julia Gawlak, 2 - Maria Ficzay, Karolina Majda, Sandra Sałata, 1 - Anastasija Charłanowa, Radosława Sławczewa
Mitech Żywiec: 9 - Katarzyna Wnuk, 8 - Patrycja Wiśniewska, 3 - Magdalena Matyja, Dominika Sýkorová, 2 - Angelika Gębka, Patrycja Rżany, Maja Stopka, 1 - Magdalena Chrzanowska, Agata Droździk, Karolina Gruszka, Aleksandra Łagowska, Dominika Rosak, Karolina Zasada
Olimpia Szczecin: 8 - Roksana Ratajczyk, 7 - Natalija Hryb, 6 - Matilda Böhm, 4 - Weronika Szymaszek, 3 - Natalia Niewolna, Aleksandra Sudyk, 2 - Amelia Bińkowska, 1 - Kornelia Grosicka, Magdalena Lachman, Patrycja Michalczyk, Natalia Oleszkiewicz, Magdalena Szwed, Patrycja Trzcińska
Sportowa Czwórka Radom: 4 - Aleksandra Szydło, 3 - Natalia Stasikowska, Aleksandra Zielińska, 2 - Angelika Grzywna, Monika Płóciennik, Weronika Szuba, Izabela Tracz, 1 - Mariana Iwaniszyn, Kinga Kołek, Paulina Sobczak
UKS SMS Łódź: 15 - Nikola Karczewska, 12 - Martyna Wiankowska, 5 - Maja Osińska, 2 - Paulina Filipczak, Kasandra Parczewska, Marzena Salamon, 1 - Anastasija Charłanowa, Celina Chmal, Klaudia Jedlińska, Angelika Kołodziejek, Daria Kurzawa, Monika Walak, Anna Wesołowska, Olha Zubczyk
Unifreeze Górzno: 11 - Dominika Kopińska, 6 - Agata Bała, 4 - Julia Brzozowska, 2 - Agnieszka Garbowska, 1 - Dominika Głowacka, Marta Grochowska, Weronika Hossa

Autor: Bartłomiej Dyr

 

Napisz do nas