[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Ekstraliga kobiet 2017/2018
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Łęczna 27  71 (61)  23 2 2 112-26 12 0 2 53-10 11 2 0 59-16
2.  Czarni Sosnowiec 27  62 (49)  19 5 3 60-15 9 3 2 35-10 10 2 1 25-5
3.  Medyk Konin 27  61 (52)  20 1 6 102-28 11 0 3 54-15 9 1 3 48-13
4.  AZS PWSZ Wałbrzych 27  48 (43)  13 9 5 64-34 5 7 1 29-13 8 2 4 35-21
5.  UKS SMS Łódź 27  37 (34)  11 4 12 46-39 8 1 4 32-11 3 3 8 14-28
6.  Olimpia Szczecin 27  29 (27)  7 8 12 39-72 4 4 5 19-25 3 4 7 20-47

7.  Mitech Żywiec 27  32 (24)  8 8 11 35-48 6 2 6 16-25 2 6 5 19-23
8.  AZS UJ Kraków 27  32 (23)  8 8 11 36-56 3 6 5 24-33 5 2 6 12-23
9.  AZS PSW Biała Podlaska 27  26 (20)  7 5 15 44-63 6 2 6 31-31 1 3 9 13-32
10.  AZS Wrocław 27  24 (11)  7 3 17 41-60 3 2 8 21-31 4 1 9 20-29
11.  Unifreeze Górzno 27  17 (13)  4 5 18 27-105 2 2 9 13-49 2 3 9 14-56
12.  Sportowa Czwórka Radom 27  15 (13)  3 6 18 21-81 1 3 9 7-40 2 3 9 14-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Górnik Łęczna    3-1 
0-2 
3-2 
3-2 
0-1 
2-1 
6-0 10-0 4-1 6-0 4-0 1-0 3-0* 8-0 
 2 Czarni Sosnowiec0-1     0-3 4-0 
0-0 
2-2 
1-0 
4-0 
2-0 
2-0 3-2 3-0 3-1 10-0 1-1 
 3 Medyk Konin3-4 0-3 
0-3 
    4-3 
4-0 
5-0 
2-0 
3-1 4-1 5-0 6-0 4-0 9-0 5-0 
 4 AZS PWSZ Wałbrzych2-3 0-0 1-1     2-0 
5-0 
3-1 
2-2 
2-2 0-0 0-0 7-0 1-1 4-3 
 5 UKS SMS Łódź1-1 
1-3 
0-1 0-3 1-2     6-0 
6-0 
1-0 1-0 2-1 3-0 7-0 3-0 
 6 Olimpia Szczecin2-4 
1-1 
0-2 3-2 
1-2 
2-5 2-1     2-4 1-1 1-1 2-1 1-1 1-0 
 7 Mitech Żywiec0-4 0-2 0-7 1-3 0-0 2-2     1-0 
0-1 
3-1 
4-3 
1-0 1-0 
2-0 
1-2 
 8 AZS UJ Kraków4-8 0-2 0-2 3-3 1-1 2-2 1-0     3-3 
2-0 
1-2 2-2 
1-5 
2-2 
2-1 
 9 AZS PSW Biała Podlaska0-6 0-0 2-5 0-5 2-1 1-3 4-4 0-1     2-1 
0-3 
5-0 
5-1 
6-0 
4-1 
 10 AZS Wrocław1-6 1-3 0-6 0-2 0-1 2-2 0-4 
3-3 
0-1 
4-0 
0-2     8-0 2-1 
 11 Unifreeze Górzno1-10 1-3 0-8 0-9 0-2 2-4 0-0 2-3 2-1 2-1 
1-5 
    0-1 
2-2 
 12 Sportowa Czwórka Radom0-8 0-3 0-5 0-1 0-6 2-3 0-0 
0-0 
0-3 2-1 1-1 
1-5 
1-4     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

UKS SMS Łódź 1-1 Górnik Łęczna 5 sierpnia, 12:00
Marzena Salamon 33 - Sylwia Matysik 44
Olimpia Szczecin 2-5 AZS PWSZ Wałbrzych 5 sierpnia, 11:00
Roksana Ratajczyk 1, 20 - Małgorzata Mesjasz 12, Jolanta Siwińska 24, Dominika Dereń 62, Julita Głąb 86, Klaudia Miłek 88
Czarni Sosnowiec 3-1 AZS Wrocław 5 sierpnia, 15:00
Patrícia Hmírová 56 (k), 83, Lucia Šušková 87 - Anita Turkiewicz 25
Unifreeze Górzno 0-0 Mitech Żywiec 5 sierpnia, 16:00
Sportowa Czwórka Radom 0-3 AZS UJ Kraków 5 sierpnia, 17:00
Weronika Wójcik 70, Klaudia Kubaszek 74, Olga Sirant 89
na stadionie MOSiR
Medyk Konin 6-0 AZS PSW Biała Podlaska 5 sierpnia, 13:00
Radosława Sławczewa 24, Lilana Kostowa 41, 83, Anastasija Szuppo 63, 80, 85

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Górnik Łęczna 4-0 AZS PSW Biała Podlaska 12 sierpnia, 16:00
Ewelina Kamczyk 19, 56, 78, Anna Sznyrowska 51
AZS UJ Kraków 0-2 Medyk Konin 12 sierpnia, 18:00
Nikol Kaletka 83, Natalia Chudzik 85
Mitech Żywiec 1-2 Sportowa Czwórka Radom 12 sierpnia, 11:00
Katarzyna Wnuk 85 - Izabela Tracz 29, Paulina Sobczak 63
AZS Wrocław 8-0 Unifreeze Górzno 12 sierpnia, 11:00
Julia Maskiewicz 10, Joanna Wróblewska 20 (k), Kamila Czudecka 35, 78, Maria Zbyrad 65, 77, Joanna Olszewska 82, Anita Turkiewicz 90
AZS PWSZ Wałbrzych 0-0 Czarni Sosnowiec 12 sierpnia, 13:00
UKS SMS Łódź 6-0 Olimpia Szczecin 12 sierpnia, 11:00
Martyna Wiankowska 9, 70, 76, Marzena Salamon 22, Nikola Karczewska 72, Maja Osińska 88

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Olimpia Szczecin 2-4 Górnik Łęczna 19 sierpnia, 11:00
Roksana Ratajczyk 52, Natalia Niewolna 60 - Aleksandra Sudyk 21 (s), Agata Guściora 28, Ana Jelencić 70, Anna Sznyrowska 80
Czarni Sosnowiec 2-2 UKS SMS Łódź 19 sierpnia, 15:00
Dagmara Grad 5, Patrícia Hmírová 64 - Nikola Karczewska 16, Daria Kurzawa 90
Unifreeze Górzno 0-9 AZS PWSZ Wałbrzych 19 sierpnia, 13:00
Julita Głąb 9, 45, Dominika Dereń 20, 34, 50, Klaudia Miłek 28, Martyna Zańko 78, Małgorzata Mesjasz 86 (k), Sabina Ratajczak 90
Sportowa Czwórka Radom 1-1 AZS Wrocław 18 sierpnia, 18:00 (600)
Izabela Tracz 24 - Joanna Olszewska 90
AZS PSW Biała Podlaska 0-1 AZS UJ Kraków 19 sierpnia, 11:00
Kinga Niedbała 90 (s)
Mitech Żywiec 0-7 Medyk Konin 15 sierpnia, 11:00
Nikol Kaletka 8, 69, 75, Krystyna Sikora 22 (k), Maria Ficzay 62, Lilana Kostowa 82, Patrycja Balcerzak 83

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Górnik Łęczna 6-0 AZS UJ Kraków 26 sierpnia, 11:30
Anna Sznyrowska 11, Gabriela Grzywińska 50, 72, 78, Ewelina Kamczyk 68, 79
Mitech Żywiec 3-1 AZS PSW Biała Podlaska 26 sierpnia, 11:00
Patrycja Wiśniewska 30, Karolina Zasada 37 (k), Aleksandra Łagowska 88 - Dominika Gąsieniec 15
AZS Wrocław 0-6 Medyk Konin 6 września, 17:00
Anna Gawrońska 4, 33, Paulina Dudek 14, Nikol Kaletka 72, Natalia Pakulska 79, 88
AZS PWSZ Wałbrzych 4-3 Sportowa Czwórka Radom 26 sierpnia, 16:00
Martyna Zańko 18, Klaudia Miłek 20, 58, Oliwia Rapacka 79 - Aleksandra Zielińska 64 (k), Aleksandra Szydło 89 (k), Natalia Stasikowska 90
UKS SMS Łódź 7-0 Unifreeze Górzno 26 sierpnia, 11:00
Nikola Karczewska 17, 54, 68, Celina Chmal 22, Maja Osińska 61, 63, Martyna Wiankowska 76 (k)
Olimpia Szczecin 0-2 Czarni Sosnowiec 26 sierpnia, 11:00
Patrícia Hmírová 8, Lucia Šušková 81

Kolejka 5 - 2-3 września

Czarni Sosnowiec 0-1 Górnik Łęczna 2 września, 11:00
Anna Sznyrowska 29
Unifreeze Górzno 2-4 Olimpia Szczecin 2 września, 16:00
Dominika Głowacka 27, Agata Bała 90 - Aleksandra Sudyk 1, 18, Patrycja Michalczyk 17, Weronika Szymaszek 55
Sportowa Czwórka Radom 0-6 UKS SMS Łódź 2 września, 17:30
Martyna Wiankowska 16, 17, 90, Nikola Karczewska 47, 68, Maja Osińska 90
Medyk Konin 4-3 AZS PWSZ Wałbrzych 3 września, 17:00
Lilana Kostowa 2, Patrycja Balcerzak 6, Krystyna Sikora 36, Natalia Pakulska 44 - Anna Rędzia 71, Julita Głąb 75, Dominika Dereń 80
AZS PSW Biała Podlaska 2-1 AZS Wrocław 2 września, 12:00
Ewa Cieśla 16, 86 - Kamila Czudecka 8
AZS UJ Kraków 1-0 Mitech Żywiec 2 września, 11:00
Natalia Sitarz 90

Kolejka 6 - 9-10 września

AZS Wrocław 0-1 AZS UJ Kraków 11 października, 15:00
Dominika Woźniak 7
w pierwotnym terminie (9 września, 11:00) odwołany
AZS PWSZ Wałbrzych 0-0 AZS PSW Biała Podlaska 9 września, 16:00
UKS SMS Łódź 0-3 Medyk Konin 3 grudnia, 11:00
Lilana Kostowa 32, Patrycja Balcerzak 36, Anna Gawrońska 89
w pierwotnym terminie (9 września, 12:00) odwołany z powodu powołań zawodniczek gospodarzy do reprezentacji
Olimpia Szczecin 1-0 Sportowa Czwórka Radom 9 września, 11:00
Weronika Szymaszek 66
Czarni Sosnowiec 10-0 Unifreeze Górzno 9 września, 15:00
Lucia Šušková 3, Stanislava Lišková 8, 25, Joanna Operskalska 15, 55, Patrícia Hmírová 21, 71, Marta Cichosz 85, Dominika Jodzińska 87, Kamila Tkaczyk 90
Mitech Żywiec 0-4 Górnik Łęczna 9 września, 11:00
Ewelina Kamczyk 49, 58, 74, 82

Kolejka 7 - 23-24 września

Unifreeze Górzno 1-10 Górnik Łęczna 24 września, 14:00
Julia Brzozowska 15 - Anna Sznyrowska 3, Dominika Grabowska 21, 46, Emilia Zdunek 38, 75, Ewelina Kamczyk 70, 78, 90, Sylwia Matysik 81, Alicja Materek 85
Sportowa Czwórka Radom 0-3 Czarni Sosnowiec 23 września, 17:30
Stanislava Lišková 31, Patrícia Hmírová 45, Patrycja Matla 63
Medyk Konin 3-1 Olimpia Szczecin 23 września, 16:00
Anna Gawrońska 25, Lilana Kostowa 55, Nikol Kaletka 84 - Magdalena Lachman 9
AZS PSW Biała Podlaska 2-1 UKS SMS Łódź 23 września, 12:00
Klaudia Lefeld 65, Dominika Gąsieniec 86 - Monika Walak 43
AZS UJ Kraków 3-3 AZS PWSZ Wałbrzych 24 września, 11:00
Agnieszka Bryzek 26, Natalia Sitarz 81, Justyna Maziarz 82 - Klaudia Miłek 6, 38, Małgorzata Mesjasz 29
Mitech Żywiec 1-0 AZS Wrocław 22 października, 14:00
Maja Stopka 90
w pierwotnym terminie (23 września, 11:00) odwołany

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Górnik Łęczna 1-0 AZS Wrocław 30 września, 11:30
Karolina Ostrowska 42 (s)
AZS PWSZ Wałbrzych 2-2 Mitech Żywiec 30 września, 11:00
Małgorzata Mesjasz 28, Dominika Dereń 48 - Angelika Gębka 50, Patrycja Rżany 77 (k)
UKS SMS Łódź 1-0 AZS UJ Kraków 30 września, 15:00
Kasandra Parczewska 34
Olimpia Szczecin 1-1 AZS PSW Biała Podlaska 30 września, 11:00
Patrycja Trzcińska 20 - Dominika Gąsieniec 78
Czarni Sosnowiec 0-3 Medyk Konin 27 września, 16:00
Anna Gawrońska 22, Lilana Kostowa 25, 90
Unifreeze Górzno 0-1 Sportowa Czwórka Radom 30 września, 15:00
Kinga Kołek 67

Kolejka 9 - 7-8 października

Sportowa Czwórka Radom 0-8 Górnik Łęczna 6 października, 18:00
Dżesika Jaszek 28, 62, 63, Weronika Zawistowska 36, 52, Anna Sznyrowska 49, Agata Guściora 78, Ewelina Kamczyk 90
Medyk Konin 9-0 Unifreeze Górzno 8 października, 11:00
Anna Gawrońska 9, Maria Ficzay 11, Patrycja Balcerzak 14, 20, Julia Gawlak 50, 57, 69, Natalia Chudzik 61, Anastasija Szuppo 89
AZS PSW Biała Podlaska 0-0 Czarni Sosnowiec 8 października, 11:00
AZS UJ Kraków 2-2 Olimpia Szczecin 8 października, 11:00
Justyna Maziarz 6, Magdalena Knysak 84 (k) - Roksana Ratajczyk 81 (k), 90 (k)
Mitech Żywiec 0-0 UKS SMS Łódź 8 października, 11:00
AZS Wrocław 0-2 AZS PWSZ Wałbrzych 8 października, 11:00
Małgorzata Mesjasz 24 (k), 68 (k)

Kolejka 10 - 14-15 października

Górnik Łęczna 0-1 AZS PWSZ Wałbrzych 14 października, 17:30
Oliwia Rapacka 5
UKS SMS Łódź 3-0 AZS Wrocław 14 października, 15:00
Nikola Karczewska 33, Klaudia Jedlińska 73, Olha Zubczyk 90
Olimpia Szczecin 2-4 Mitech Żywiec 14 października, 11:00
Aleksandra Sudyk 16, Matilda Böhm 43 - Karolina Gruszka 20, Katarzyna Wnuk 31, 55, Dominika Rosak 85
Czarni Sosnowiec 3-2 AZS UJ Kraków 14 października, 13:00
Lucia Šušková 34, Marta Cichosz 68, Patrícia Hmírová 71 - Justyna Maziarz 80, Anna Zapała 86
Unifreeze Górzno 2-1 AZS PSW Biała Podlaska 14 października, 14:00
Dominika Kopińska 2, Agata Bała 75 - Ewa Cieśla 6
Sportowa Czwórka Radom 0-5 Medyk Konin 15 października, 17:00
Paulina Dudek 9, Patrycja Balcerzak 32 (k), 53 (k), 63 (k), Anastasija Charłanowa 51

Kolejka 11 - 28-29 października

Medyk Konin 3-4 Górnik Łęczna 28 października, 13:00
Patrycja Balcerzak 39 (k), 60 (k), Anna Gawrońska 64 - Ewelina Kamczyk 20, 79, 90 (k), 90
AZS PSW Biała Podlaska 6-0 Sportowa Czwórka Radom 26 listopada, 11:00
Klaudia Lefeld 1, 34, Ewa Cieśla 3 (k), Klaudia Płoska 21, Dominika Gąsieniec 48, Agata Wołos 60
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
AZS UJ Kraków 2-2 Unifreeze Górzno 28 października, 11:00
Justyna Maziarz 30, Natalia Sitarz 67 - Julia Brzozowska 37, Dominika Kopińska 39
Mitech Żywiec 0-2 Czarni Sosnowiec 2 grudnia, 12:00
Julia Wycisk 50, Lucia Šušková 90
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Czechowicach-Dziedzicach
AZS Wrocław 2-2 Olimpia Szczecin 28 października, 11:00
Joanna Wróblewska 56, Julia Maskiewicz 60 - Natalia Niewolna 45, Roksana Ratajczyk 63
AZS PWSZ Wałbrzych 2-0 UKS SMS Łódź 28 października, 11:00
Julita Głąb 14, Karolina Gradecka 48

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Górnik Łęczna 6-0 UKS SMS Łódź 4 listopada, 11:00
Weronika Zawistowska 27, Ewelina Kamczyk 34, 82, Emilia Zdunek 36, 41, Katarzyna Konat 47 (s)
AZS PWSZ Wałbrzych 3-1 Olimpia Szczecin 4 listopada, 11:00
Karolina Gradecka 59, Anna Rędzia 68, Dominika Dereń 90 - Natalija Hryb 87
AZS Wrocław 1-3 Czarni Sosnowiec 4 listopada, 11:00
Dorota Kwapisz 70 - Marta Cichosz 10, Stanislava Lišková 35, Lucia Šušková 90
Mitech Żywiec 1-0 Unifreeze Górzno 4 listopada, 11:00
Katarzyna Wnuk 27
AZS UJ Kraków 2-2 Sportowa Czwórka Radom 5 listopada, 13:00
Aleksandra Nieciąg 46, Magdalena Knysak 90 - Weronika Szuba 54, Mariana Iwaniszyn 63
AZS PSW Biała Podlaska 2-5 Medyk Konin 4 listopada, 12:00
Klaudia Lefeld 27, 34 - Patrycja Balcerzak 21, 47, Paulina Dudek 63, Nikol Kaletka 84, 90

Kolejka 13 - 11-12 listopada

AZS PSW Biała Podlaska 0-6 Górnik Łęczna 12 listopada, 11:00
Emilia Zdunek 10, 51, Dżesika Jaszek 35, 60, Ewelina Kamczyk 45, Anna Sznyrowska 77
Medyk Konin 5-0 AZS UJ Kraków 11 listopada, 11:00
Sandra Sałata 12, Paulina Dudek 38, 56, 68 (k), Lilana Kostowa 90
Sportowa Czwórka Radom 0-0 Mitech Żywiec 12 listopada, 17:30
Unifreeze Górzno 2-1 AZS Wrocław 11 listopada, 13:00
Dominika Kopińska 12, 90 - Joanna Olszewska 45
Czarni Sosnowiec 4-0 AZS PWSZ Wałbrzych 11 listopada, 13:00
Marta Cichosz 43, 52, 64, 85
Olimpia Szczecin 2-1 UKS SMS Łódź 11 listopada, 11:00
Natalija Hryb 30, Weronika Szymaszek 68 - Martyna Wiankowska 64

Kolejka 14 - 18-19 listopada

Medyk Konin 4-1 Mitech Żywiec 18 listopada, 11:00
Paulina Dudek 6, Krystyna Sikora 9, Lilana Kostowa 57, Anna Gawrońska 61 - Katarzyna Wnuk 84
Górnik Łęczna 10-0 Olimpia Szczecin 18 listopada, 11:30
Ewelina Kamczyk 17, 55, 79, 82, Dżesika Jaszek 23, Weronika Zawistowska 27, Dominika Grabowska 54, Agnieszka Jędrzejewicz 70, Anna Sznyrowska 72, Patrycja Rogalska 88
UKS SMS Łódź 0-1 Czarni Sosnowiec 18 listopada, 13:00
Marta Cichosz 57
AZS PWSZ Wałbrzych 1-1 Unifreeze Górzno 18 listopada, 10:30
Karolina Gradecka 45 - Agnieszka Garbowska 35
AZS Wrocław 2-1 Sportowa Czwórka Radom 18 listopada, 11:00
Kamila Czudecka 20, Joanna Wróblewska 35 - Weronika Szuba 70
AZS UJ Kraków 3-3 AZS PSW Biała Podlaska 15 listopada, 12:00
Anna Zapała 34, Magdalena Konopka 40, Aleksandra Nieciąg 69 - Klaudia Lefeld 27, Ewa Cieśla 42, 85 (k)

Kolejka 15 - 10-11 marca

AZS UJ Kraków 4-8 Górnik Łęczna 11 marca, 11:00
Aleksandra Nieciąg 38 (k), Ewelina Bolko 44, Weronika Wójcik 90, Małgorzata Bartosiewicz 90 - Dżesika Jaszek 17, Emilia Zdunek 26, 45, Ewelina Kamczyk 55, Agata Guściora 64, 73, Magdalena Konopka 77 (s), Agnieszka Jędrzejewicz 79
AZS PSW Biała Podlaska 4-4 Mitech Żywiec 11 marca, 11:00
Oksana Dranowskaja 5, Dominika Gąsieniec 18, Klaudia Lefeld 37, 75 - Agata Droździk 55, Patrycja Wiśniewska 68, Magdalena Chrzanowska 77, Angelika Gębka 90
Medyk Konin 4-0 AZS Wrocław 11 marca, 11:00
Anna Gawrońska 13, Krystyna Sikora 49, Nicole Zając 80, Natalia Chudzik 82
Sportowa Czwórka Radom 0-1 AZS PWSZ Wałbrzych 10 marca, 16:00
Karolina Mućka 74 (s)
Unifreeze Górzno 0-2 UKS SMS Łódź 11 marca, 11:00
Angelika Kołodziejek 26, Martyna Wiankowska 65
Czarni Sosnowiec 4-0 Olimpia Szczecin 11 marca, 11:00
Joanna Operskalska 19, Andrea Horváthová 28, Marta Cichosz 43, Patrícia Hmírová 65

Kolejka 16 - 17-18 marca

Górnik Łęczna 3-1 Czarni Sosnowiec 18 kwietnia, 16:30
Emilia Zdunek 28 (k), Ewelina Kamczyk 41, Dżesika Jaszek 74 - Marta Cichosz 64
w pierwotnym terminie (18 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Szczecin 1-1 Unifreeze Górzno 17 marca, 11:00
Roksana Ratajczyk 75 - Dominika Kopińska 89
UKS SMS Łódź 3-0 Sportowa Czwórka Radom 17 marca, 15:00
Anastasija Charłanowa 61, Nikola Karczewska 71, 83
AZS PWSZ Wałbrzych 1-1 Medyk Konin 18 kwietnia, 17:00
Marcjanna Zawadzka 3 - Natalia Chudzik 64
w pierwotnym terminie (17 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
AZS Wrocław 0-2 AZS PSW Biała Podlaska 11 kwietnia, 11:00
Ewa Cieśla 15 (k), 39 (k)
w pierwotnym terminie (17 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mitech Żywiec 1-0 AZS UJ Kraków 17 marca, 11:00
Dominika Sýkorová 6
w Czechowicach-Dziedzicach

Kolejka 17 - 24-25 marca

Górnik Łęczna 4-1 Mitech Żywiec 24 marca, 12:00
Ewelina Kamczyk 13, 60, Dżesika Jaszek 49, Emilia Zdunek 72 (k) - Patrycja Wiśniewska 17
AZS UJ Kraków 1-2 AZS Wrocław 24 marca, 11:00
Aleksandra Nieciąg 9 - Monika Koziarska 28, Paulina Bączek 49
AZS PSW Biała Podlaska 0-5 AZS PWSZ Wałbrzych 24 marca, 16:00
Anna Rędzia 4, Julita Głąb 25, Dominika Dereń 28, Małgorzata Mesjasz 52 (k), 83
Medyk Konin 5-0 UKS SMS Łódź 24 marca, 10:30
Anna Gawrońska 46, Nikol Kaletka 53, Natalia Chudzik 71, Sandra Sałata 90, Nicole Zając 90
Sportowa Czwórka Radom 2-3 Olimpia Szczecin 24 marca, 16:00
Aleksandra Szydło 20, 24 - Natalija Hryb 60, Matilda Böhm 62, 69
Unifreeze Górzno 1-3 Czarni Sosnowiec 24 marca, 15:00
Dominika Kopińska 7 (k) - Marta Cichosz 12, 43, Patrycja Matla 71

Kolejka 18 - 28 marca

Górnik Łęczna 3-0 Unifreeze Górzno
(wo)
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany
Czarni Sosnowiec 1-1 Sportowa Czwórka Radom 28 marca, 17:00
Joanna Operskalska 44 - Monika Płóciennik 80
Olimpia Szczecin 3-2 Medyk Konin 28 marca, 11:00
Amelia Bińkowska 4, 56, Natalija Hryb 14 - Nikol Kaletka 6, Natalia Chudzik 84
UKS SMS Łódź 2-1 AZS PSW Biała Podlaska 28 marca, 15:00
Paulina Filipczak 72, Nikola Karczewska 76 - Klaudia Lefeld 64
AZS PWSZ Wałbrzych 0-0 AZS UJ Kraków 28 marca, 11:00
AZS Wrocław 0-4 Mitech Żywiec 28 marca, 16:00
Maja Stopka 34, Magdalena Matyja 42, Patrycja Wiśniewska 46, Katarzyna Wnuk 81

Kolejka 19 - 31 marca

AZS Wrocław 1-6 Górnik Łęczna 31 marca, 11:00
Klaudia Homa 30 - Emilia Zdunek 5, Agnieszka Jędrzejewicz 10, Ewelina Kamczyk 29, 43, Sylwia Matysik 69, Agata Guściora 88
Mitech Żywiec 1-3 AZS PWSZ Wałbrzych 31 marca, 12:00
Patrycja Wiśniewska 52 - Marcjanna Zawadzka 5, Małgorzata Mesjasz 44, Anna Rędzia 45
AZS UJ Kraków 1-1 UKS SMS Łódź 31 marca, 13:00
Justyna Maziarz 27 - Paulina Filipczak 81
AZS PSW Biała Podlaska 1-3 Olimpia Szczecin 31 marca, 10:30
Anita Bosak 90 - Natalija Hryb 3, Matilda Böhm 76, Natalia Niewolna 90
Medyk Konin 0-3 Czarni Sosnowiec 31 marca, 17:00
Patrycja Matla 71, Marta Cichosz 84, Patrícia Hmírová 88
Sportowa Czwórka Radom 1-4 Unifreeze Górzno 31 marca, 11:00
Aleksandra Zielińska 60 - Agata Bała 6, 46, Dominika Kopińska 70 (k), 81

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Górnik Łęczna 8-0 Sportowa Czwórka Radom 14 kwietnia, 16:00
Dżesika Jaszek 2, 32, Ewelina Kamczyk 37, Emilia Zdunek 44, 59 (k), 62 (k), Sylwia Matysik 63, Agata Guściora 73 (k)
Unifreeze Górzno 0-8 Medyk Konin 14 kwietnia, 11:00
Anna Gawrońska 4, 28, 43, 75, 76, Nicole Zając 14, Nikol Kaletka 26, 44
Czarni Sosnowiec 3-0 AZS PSW Biała Podlaska 14 kwietnia, 11:00
Marta Cichosz 17, Patrícia Hmírová 18, Lucia Šušková 67
Olimpia Szczecin 1-1 AZS UJ Kraków 14 kwietnia, 11:00
Roksana Ratajczyk 7 - Ewelina Bolko 71
UKS SMS Łódź 1-0 Mitech Żywiec 15 kwietnia, 11:00
Nikola Karczewska 22
AZS PWSZ Wałbrzych 7-0 AZS Wrocław 14 kwietnia, 11:00
Dominika Dereń 22, Katarzyna Rozmus 30, Małgorzata Mesjasz 61, 71, Karolina Gradecka 79, Oliwia Maciukiewicz 82, Ołena Kłepaćka 86

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

AZS PWSZ Wałbrzych 2-3 Górnik Łęczna 21 kwietnia, 17:00
Jolanta Siwińska 28, Małgorzata Mesjasz 62 (k) - Agata Guściora 21, Ewelina Kamczyk 46, Agnieszka Jędrzejewicz 85
AZS Wrocław 0-1 UKS SMS Łódź 21 kwietnia, 11:00
Nikola Karczewska 17
Mitech Żywiec 2-2 Olimpia Szczecin 21 kwietnia, 11:00
Dominika Sýkorová 51, Katarzyna Wnuk 64 - Kornelia Grosicka 42, Matilda Böhm 53
AZS UJ Kraków 0-2 Czarni Sosnowiec 21 kwietnia, 11:00
Joanna Operskalska 25, Patrícia Fischerová 80
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
AZS PSW Biała Podlaska 5-0 Unifreeze Górzno 22 kwietnia, 11:00
Ewa Cieśla 4 (k), 34, Dominika Gąsieniec 47, 73, Milena Mikołajczak 90
Medyk Konin 5-0 Sportowa Czwórka Radom 21 kwietnia, 14:00
Anna Gawrońska 40, Natalia Pakulska 46, Krystyna Sikora 61, Natalia Chudzik 87, Karolina Majda 90

Kolejka 22 - 25 kwietnia

Górnik Łęczna 3-2 Medyk Konin 25 kwietnia, 16:00
Sylwia Matysik 43, Dżesika Jaszek 45, Ewelina Kamczyk 63 - Natalia Chudzik 33, Karolina Majda 69
Sportowa Czwórka Radom 2-1 AZS PSW Biała Podlaska 25 kwietnia, 16:00
Monika Płóciennik 45, Aleksandra Szydło 56 - Ewa Cieśla 77
Unifreeze Górzno 2-3 AZS UJ Kraków 25 kwietnia, 16:00
Marta Grochowska 34, Weronika Hossa 48 - Justyna Maziarz 18, Natalia Sitarz 20, Aleksandra Nieciąg 41
Czarni Sosnowiec 2-0 Mitech Żywiec 25 kwietnia, 16:00
Patrícia Hmírová 9, Lucia Šušková 35
Olimpia Szczecin 2-1 AZS Wrocław 25 kwietnia, 16:00
Natalija Hryb 37, Weronika Szymaszek 62 - Anita Turkiewicz 45
UKS SMS Łódź 1-2 AZS PWSZ Wałbrzych 25 kwietnia, 16:00
Kasandra Parczewska 45 - Anna Rędzia 11, Jolanta Siwińska 64

Kolejka 23 - 2 maja

Olimpia Szczecin 1-1 Górnik Łęczna 2 maja, 11:00
Matilda Böhm 66 - Ewelina Kamczyk 72
Medyk Konin 0-3 Czarni Sosnowiec 2 maja, 17:00
Dagmara Grad 59, Patrícia Fischerová 69, Marta Cichosz 90
AZS PWSZ Wałbrzych 5-0 UKS SMS Łódź 2 maja, 11:00
Dominika Dereń 20, 90, Małgorzata Mesjasz 60 (k), Oliwia Rapacka 64, Julita Głąb 68
AZS Wrocław 3-3 Mitech Żywiec 2 maja, 16:00
Kamila Czudecka 55, Joanna Wróblewska 71, Maria Zbyrad 86 - Patrycja Wiśniewska 20, Magdalena Matyja 38, Katarzyna Wnuk 81
AZS UJ Kraków 2-0 AZS PSW Biała Podlaska 2 maja, 17:00
Aleksandra Nieciąg 71, Ewelina Bolko 90
w Piaskach Wielkich
Unifreeze Górzno 2-2 Sportowa Czwórka Radom 2 maja, 17:00
Julia Brzozowska 80, Agata Bała 84 - Angelika Grzywna 52, Aleksandra Zielińska 88

Kolejka 24 - 5-6 maja

Górnik Łęczna 2-1 AZS PWSZ Wałbrzych 6 maja, 16:00
Dżesika Jaszek 21, Ewelina Kamczyk 55 - Małgorzata Mesjasz 30
Olimpia Szczecin 1-2 Medyk Konin 6 maja, 11:00
Natalija Hryb 55 - Natalia Chudzik 40 (k), Natalia Pakulska 47
Czarni Sosnowiec 1-0 UKS SMS Łódź 6 maja, 12:00
Julia Wycisk 45
Mitech Żywiec 2-0 Unifreeze Górzno 6 maja, 15:00
Magdalena Matyja 21, Dominika Sýkorová 48
AZS Wrocław 4-0 AZS UJ Kraków 6 maja, 16:30
Kamila Czudecka 55, 87, Joanna Wróblewska 72, Joanna Olszewska 81
AZS PSW Biała Podlaska 4-1 Sportowa Czwórka Radom 5 maja, 11:00
Agata Wołos 42, Ewa Cieśla 54 (k), 64, Anna Golian 84 (s) - Natalia Stasikowska 10

Kolejka 25 - 12-13 maja

UKS SMS Łódź 1-3 Górnik Łęczna 12 maja, 11:00
Martyna Wiankowska 45 - Gabriela Grzywińska 6, Agnieszka Jędrzejewicz 23, Alicja Materek 89
Medyk Konin 4-0 AZS PWSZ Wałbrzych 13 maja, 17:00
Anna Gawrońska 4, 34, 72, Natalia Chudzik 27 (k)
Czarni Sosnowiec 2-0 Olimpia Szczecin 12 maja, 11:00
Lucia Šušková 21, Joanna Operskalska 76
Sportowa Czwórka Radom 0-0 Mitech Żywiec 12 maja, 11:00
AZS UJ Kraków 1-5 Unifreeze Górzno 12 maja, 17:00
Natalia Sitarz 72 - Agnieszka Garbowska 9, Dominika Kopińska 13, 83, Agata Bała 29, Julia Brzozowska 68
AZS PSW Biała Podlaska 0-3 AZS Wrocław 12 maja, 11:00
Maria Zbyrad 23, 61, 90

Kolejka 26 - 19 maja

Górnik Łęczna 0-2 Czarni Sosnowiec 19 maja, 16:00
Lucia Šušková 44, Patrícia Hmírová 77
AZS PWSZ Wałbrzych 2-2 Olimpia Szczecin 19 maja, 16:00
Małgorzata Mesjasz 27, Julita Głąb 52 - Natalia Oleszkiewicz 73, Magdalena Szwed 90
Medyk Konin 2-0 UKS SMS Łódź 19 maja, 16:00
Natalia Pakulska 50, Nicole Zając 88
Mitech Żywiec 4-3 AZS PSW Biała Podlaska 19 maja, 16:00
Patrycja Wiśniewska 7, 57, Katarzyna Wnuk 42, Patrycja Rżany 90 - Dominika Gąsieniec 20, 74, Elżbieta Edel 41
Unifreeze Górzno 1-5 AZS Wrocław 19 maja, 16:00
Marta Grochowska 90 (s) - Kamila Czudecka 37, Joanna Olszewska 45, Anita Turkiewicz 51, Aleksandra Parka 80 (s), Karolina Iwaśko 82
AZS UJ Kraków 2-1 Sportowa Czwórka Radom 19 maja, 16:00
Natalia Sitarz 2, Aleksandra Nieciąg 33 - Angelika Grzywna 60

Kolejka 27 - 27 maja

Górnik Łęczna 3-2 Medyk Konin 27 maja, 17:30
Gabriela Grzywińska 21, Emilia Zdunek 64 (k), 89 (k) - Patrycja Balcerzak 26, Natalia Chudzik 45 (k)
Czarni Sosnowiec 0-0 AZS PWSZ Wałbrzych 27 maja, 17:30
UKS SMS Łódź 6-0 Olimpia Szczecin 27 maja, 16:00
Maja Osińska 13, Anna Wesołowska 35, Nikola Karczewska 37, 39, Martyna Wiankowska 88, 90
Mitech Żywiec 0-1 AZS UJ Kraków 27 maja, 16:00
Karolina Dul 19
AZS PSW Biała Podlaska 5-1 Unifreeze Górzno 27 maja, 16:00
Dominika Gąsieniec 2, 90, Elżbieta Edel 15, Klaudia Płoska 23, Marta Grochowska 40 (s) - Dominika Kopińska 6
Sportowa Czwórka Radom 1-5 AZS Wrocław 27 maja, 16:00
Natalia Stasikowska 64 - Joanna Wróblewska 2, 68, Małgorzata Korda 20, Karolina Iwaśko 45, Kamila Czudecka 56

I liga kobiet 2017/2018 (południowa)
I liga kobiet 2017/2018 (północna)

Autor: Bartłomiej Dyr

 

Napisz do nas