[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Ekstraliga kobiet 2017/2018
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Łęczna 7 19 6 1 0 30-4 2 0 0 10-0 4 1 0 20-4
2.  Medyk Konin 6 18 6 0 0 28-4 3 0 0 13-4 3 0 0 15-0
3.  Czarni Sosnowiec 7 14 4 2 1 20-4 2 1 1 15-4 2 1 0 5-0
4.  AZS PWSZ Wałbrzych 7 12 3 3 1 24-12 1 2 0 4-3 2 1 1 20-9
5.  UKS SMS Łódź 6 11 3 2 1 23-5 2 1 0 14-1 1 1 1 9-4
6.  AZS UJ Kraków 6 10 3 1 2 8-11 1 1 1 4-5 2 0 1 4-6
7.  AZS PSW Biała Podlaska 7 7 2 1 4 5-16 2 0 1 4-3 0 1 3 1-13
8.  Olimpia Szczecin 7 6 2 0 5 10-22 1 0 3 5-11 1 0 2 5-11
9.  Sportowa Czwórka Radom 7 4 1 1 5 6-19 0 1 3 1-13 1 0 2 5-6 2 4 1 1 0 3-2
10.  AZS Wrocław 5 4 1 1 3 11-12 1 0 1 8-6 0 1 2 3-6 1 1 0 1 0 1-1
11.  Mitech Żywiec 6 4 1 1 4 4-15 1 0 3 4-14 0 1 1 0-1 1 0 0 0 1 1-2
12.  Unifreeze Górzno 7 1 0 1 6 3-48 0 1 3 3-23 0 0 3 0-25

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Górnik Łęczna    6-0 4-0 
 2 Medyk Konin    4-3 6-0 3-1 
 3 Czarni Sosnowiec0-1     2-2 3-1 10-0 
 4 AZS PWSZ Wałbrzych0-0     0-0 4-3 
 5 UKS SMS Łódź1-1     6-0 7-0 
 6 AZS UJ Kraków0-2 3-3     1-0 
 7 AZS PSW Biała Podlaska2-1 0-1     2-1 
 8 Olimpia Szczecin2-4 0-2 2-5     1-0 
 9 Sportowa Czwórka Radom0-3 0-6 0-3     1-1 
 10 AZS Wrocław0-6     8-0 
 11 Mitech Żywiec0-4 0-7 3-1 1-2     
 12 Unifreeze Górzno1-10 0-9 2-4 0-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

UKS SMS Łódź 1-1 Górnik Łęczna 5 sierpnia, 12:00
Marzena Salamon 33 - Sylwia Matysik 44
Olimpia Szczecin 2-5 AZS PWSZ Wałbrzych 5 sierpnia, 11:00
Roksana Ratajczyk 1, 20 - Małgorzata Mesjasz 12, Jolanta Siwińska 24, Dominika Dereń 62, Julita Głąb 86, Klaudia Miłek 88
Czarni Sosnowiec 3-1 AZS Wrocław 5 sierpnia, 15:00
Patrícia Hmírová 56 (k), 83, Lucia Šušková 87 - Anita Turkiewicz 25
Unifreeze Górzno 0-0 Mitech Żywiec 5 sierpnia, 16:00
Sportowa Czwórka Radom 0-3 AZS UJ Kraków 5 sierpnia, 17:00
Weronika Wójcik 70, Klaudia Kubaszek 74, Olga Sirant 89
na stadionie MOSiR
Medyk Konin 6-0 AZS PSW Biała Podlaska 5 sierpnia, 13:00
Radosława Sławczewa 24, Lilana Kostowa 41, 83, Anastasija Szuppo 63, 80, 85

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Górnik Łęczna 4-0 AZS PSW Biała Podlaska 12 sierpnia, 16:00
Ewelina Kamczyk 19, 56, 78, Anna Sznyrowska 51
AZS UJ Kraków 0-2 Medyk Konin 12 sierpnia, 18:00
Nikol Kaletka 83, Natalia Chudzik 85
Mitech Żywiec 1-2 Sportowa Czwórka Radom 12 sierpnia, 11:00
Katarzyna Wnuk 85 - Izabela Tracz 29, Paulina Sobczak 63
AZS Wrocław 8-0 Unifreeze Górzno 12 sierpnia, 11:00
Julia Maskiewicz 10, Joanna Wróblewska 20 (k), Kamila Czudecka 35, 78, Maria Zbyrad 65, 77, Joanna Olszewska 82, Anita Turkiewicz 90
AZS PWSZ Wałbrzych 0-0 Czarni Sosnowiec 12 sierpnia, 13:00
UKS SMS Łódź 6-0 Olimpia Szczecin 12 sierpnia, 11:00
Martyna Wiankowska 9, 70, 76, Marzena Salamon 22, Nikola Karczewska 72, Maja Osińska 88

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Olimpia Szczecin 2-4 Górnik Łęczna 19 sierpnia, 11:00
Roksana Ratajczyk 52, Natalia Niewolna 60 - Aleksandra Sudyk 21 (s), Agata Guściora 28, Ana Jelencić 70, Anna Sznyrowska 80
Czarni Sosnowiec 2-2 UKS SMS Łódź 19 sierpnia, 15:00
Dagmara Grad 5, Patrícia Hmírová 64 - Nikola Karczewska 16, Daria Kurzawa 90
Unifreeze Górzno 0-9 AZS PWSZ Wałbrzych 19 sierpnia, 13:00
Julita Głąb 9, 45, Dominika Dereń 20, 34, 50, Klaudia Miłek 28, Martyna Zańko 78, Małgorzata Mesjasz 86 (k), Sabina Ratajczak 90
Sportowa Czwórka Radom 1-1 AZS Wrocław 18 sierpnia, 18:00 (600)
Izabela Tracz 24 - Joanna Olszewska 90
AZS PSW Biała Podlaska 0-1 AZS UJ Kraków 19 sierpnia, 11:00
Kinga Niedbała 90 (s)
Mitech Żywiec 0-7 Medyk Konin 15 sierpnia, 11:00
Nikol Kaletka 8, 69, 75, Krystina Sikora 22 (k), Maria Ficzay 62, Lilana Kostowa 82, Patrycja Balcerzak 83

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Górnik Łęczna 6-0 AZS UJ Kraków 26 sierpnia, 11:30
Anna Sznyrowska 11, Gabriela Grzywińska 50, 72, 78, Ewelina Kamczyk 68, 79
Mitech Żywiec 3-1 AZS PSW Biała Podlaska 26 sierpnia, 11:00
Patrycja Wiśniewska 30, Karolina Zasada 37 (k), Aleksandra Łagowska 88 - Dominika Gąsieniec 15
AZS Wrocław 0-6 Medyk Konin 6 września, 17:00
Anna Gawrońska 4, 33, Paulina Dudek 14, Nikol Kaletka 72, Natalia Pakulska 79, 88
AZS PWSZ Wałbrzych 4-3 Sportowa Czwórka Radom 26 sierpnia, 16:00
Martyna Zańko 18, Klaudia Miłek 20, 58, Oliwia Rapacka 79 - Aleksandra Zielińska 64 (k), Aleksandra Szydło 89 (k), Natalia Stasikowska 90
UKS SMS Łódź 7-0 Unifreeze Górzno 26 sierpnia, 11:00
Nikola Karczewska 17, 54, 68, Celina Chmal 22, Maja Osińska 61, 63, Martyna Wiankowska 76 (k)
Olimpia Szczecin 0-2 Czarni Sosnowiec 26 sierpnia, 11:00
Patrícia Hmírová 8, Lucia Šušková 81

Kolejka 5 - 2-3 września

Czarni Sosnowiec 0-1 Górnik Łęczna 2 września, 11:00
Anna Sznyrowska 29
Unifreeze Górzno 2-4 Olimpia Szczecin 2 września, 16:00
Dominika Głowacka 27, Agata Bała 90 - Aleksandra Sudyk 1, 18, Patrycja Michalczyk 17, Weronika Szymaszek 55
Sportowa Czwórka Radom 0-6 UKS SMS Łódź 2 września, 17:30
Martyna Wiankowska 16, 17, 90, Nikola Karczewska 47, 68, Maja Osińska 90
Medyk Konin 4-3 AZS PWSZ Wałbrzych 3 września, 17:00
Lilana Kostowa 2, Patrycja Balcerzak 6, Krystyna Sikora 36, Natalia Pakulska 44 - Anna Rędzia 71, Julita Głąb 75, Dominika Dereń 80
AZS PSW Biała Podlaska 2-1 AZS Wrocław 2 września, 12:00
Ewa Cieśla 16, 86 - Kamila Czudecka 8
AZS UJ Kraków 1-0 Mitech Żywiec 2 września, 11:00
Natalia Sitarz 90

Kolejka 6 - 9-10 września

AZS Wrocław - AZS UJ Kraków 11 października, 15:00
w pierwotnym terminie (9 września, 11:00) odwołany
AZS PWSZ Wałbrzych 0-0 AZS PSW Biała Podlaska 9 września, 16:00
UKS SMS Łódź - Medyk Konin 3 grudnia
w pierwotnym terminie (9 września, 12:00) odwołany z powodu powołań zawodniczek gospodarzy do reprezentacji
Olimpia Szczecin 1-0 Sportowa Czwórka Radom 9 września, 11:00
Weronika Szymaszek 66
Czarni Sosnowiec 10-0 Unifreeze Górzno 9 września, 15:00
Lucia Šušková 3, Stanislava Lišková 8, 25, Joanna Operskalska 15, 55, Patrícia Hmírová 21, 71, Marta Cichosz 85, Dominika Jodzińska 87, Kamila Tkaczyk 90
Mitech Żywiec 0-4 Górnik Łęczna 9 września, 11:00
Ewelina Kamczyk 49, 58, 74, 82

REKLAMA

Kolejka 7 - 23-24 września

Unifreeze Górzno 1-10 Górnik Łęczna 24 września, 14:00
Julia Brzozowska 15 - Anna Sznyrowska 3, Dominika Grabowska 21, 46, Emilia Zdunk 38, 75, Ewelina Kamczyk 70, 78, 90, Sylwia Matysik 81, Alicja Materek 85
Sportowa Czwórka Radom 0-3 Czarni Sosnowiec 23 września, 17:30
Stanislava Lišková 31, Patrícia Hmírová 45, Patrycja Matla 63
Medyk Konin 3-1 Olimpia Szczecin 23 września, 16:00
AZS PSW Biała Podlaska 2-1 UKS SMS Łódź 23 września, 12:00
Klaudia Lefeld 65, Dominika Gąsieniec 86 - Monika Walak 43
AZS UJ Kraków 3-3 AZS PWSZ Wałbrzych 24 września, 11:00
Agnieszka Bryzek 26, Natalia Sitarz 81, Justyna Maziarz 82 - Klaudia Miłek 6, 38, Małgorzata Mesjasz 29
Mitech Żywiec - AZS Wrocław
w pierwotnym terminie (23 września, 11:00) odwołany

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Górnik Łęczna - AZS Wrocław 30 września, 11:30
AZS PWSZ Wałbrzych - Mitech Żywiec 30 września, 11:00
UKS SMS Łódź - AZS UJ Kraków 30 września, 15:00
Olimpia Szczecin - AZS PSW Biała Podlaska 30 września, 11:00
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin 27 września, 16:00
Unifreeze Górzno - Sportowa Czwórka Radom 30 września, 15:00

REKLAMA

Kolejka 9 - 7-8 października

Sportowa Czwórka Radom - Górnik Łęczna
Medyk Konin - Unifreeze Górzno
AZS PSW Biała Podlaska - Czarni Sosnowiec
AZS UJ Kraków - Olimpia Szczecin
Mitech Żywiec - UKS SMS Łódź
AZS Wrocław - AZS PWSZ Wałbrzych

Kolejka 10 - 14-15 października

Górnik Łęczna - AZS PWSZ Wałbrzych
UKS SMS Łódź - AZS Wrocław
Olimpia Szczecin - Mitech Żywiec
Czarni Sosnowiec - AZS UJ Kraków
Unifreeze Górzno - AZS PSW Biała Podlaska
Sportowa Czwórka Radom - Medyk Konin

Kolejka 11 - 28-29 października

Medyk Konin - Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podlaska - Sportowa Czwórka Radom
AZS UJ Kraków - Unifreeze Górzno
Mitech Żywiec - Czarni Sosnowiec
AZS Wrocław - Olimpia Szczecin
AZS PWSZ Wałbrzych - UKS SMS Łódź

Kolejka 12

Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź
AZS PWSZ Wałbrzych - Olimpia Szczecin
AZS Wrocław - Czarni Sosnowiec
Mitech Żywiec - Unifreeze Górzno
AZS UJ Kraków - Sportowa Czwórka Radom
AZS PSW Biała Podlaska - Medyk Konin

Kolejka 13

AZS PSW Biała Podlaska - Górnik Łęczna
Medyk Konin - AZS UJ Kraków
Sportowa Czwórka Radom - Mitech Żywiec
Unifreeze Górzno - AZS Wrocław
Czarni Sosnowiec - AZS PWSZ Wałbrzych
Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź

Kolejka 14

Medyk Konin - Mitech Żywiec
Górnik Łęczna - Olimpia Szczecin
UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec
AZS PWSZ Wałbrzych - Unifreeze Górzno
AZS Wrocław - Sportowa Czwórka Radom
AZS UJ Kraków - AZS PSW Biała Podlaska

Kolejka 15

AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podlaska - Mitech Żywiec
Medyk Konin - AZS Wrocław
Sportowa Czwórka Radom - AZS PWSZ Wałbrzych
Unifreeze Górzno - UKS SMS Łódź
Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin

Kolejka 16

Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec
Olimpia Szczecin - Unifreeze Górzno
UKS SMS Łódź - Sportowa Czwórka Radom
AZS PWSZ Wałbrzych - Medyk Konin
AZS Wrocław - AZS PSW Biała Podlaska
Mitech Żywiec - AZS UJ Kraków

Kolejka 17

Górnik Łęczna - Mitech Żywiec
AZS UJ Kraków - AZS Wrocław
AZS PSW Biała Podlaska - AZS PWSZ Wałbrzych
Medyk Konin - UKS SMS Łódź
Sportowa Czwórka Radom - Olimpia Szczecin
Unifreeze Górzno - Czarni Sosnowiec

Kolejka 18

Górnik Łęczna - Unifreeze Górzno
Czarni Sosnowiec - Sportowa Czwórka Radom
Olimpia Szczecin - Medyk Konin
UKS SMS Łódź - AZS PSW Biała Podlaska
AZS PWSZ Wałbrzych - AZS UJ Kraków
AZS Wrocław - Mitech Żywiec

Kolejka 19

AZS Wrocław - Górnik Łęczna
Mitech Żywiec - AZS PWSZ Wałbrzych
AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź
AZS PSW Biała Podlaska - Olimpia Szczecin
Medyk Konin - Czarni Sosnowiec
Sportowa Czwórka Radom - Unifreeze Górzno

Kolejka 20

Górnik Łęczna - Sportowa Czwórka Radom
Unifreeze Górzno - Medyk Konin
Czarni Sosnowiec - AZS PSW Biała Podlaska
Olimpia Szczecin - AZS UJ Kraków
UKS SMS Łódź - Mitech Żywiec
AZS PWSZ Wałbrzych - AZS Wrocław

Kolejka 21

AZS PWSZ Wałbrzych - Górnik Łęczna
AZS Wrocław - UKS SMS Łódź
Mitech Żywiec - Olimpia Szczecin
AZS UJ Kraków - Czarni Sosnowiec
AZS PSW Biała Podlaska - Unifreeze Górzno
Medyk Konin - Sportowa Czwórka Radom

Kolejka 22

Górnik Łęczna - Medyk Konin
Sportowa Czwórka Radom - AZS PSW Biała Podlaska
Unifreeze Górzno - AZS UJ Kraków
Czarni Sosnowiec - Mitech Żywiec
Olimpia Szczecin - AZS Wrocław
UKS SMS Łódź - AZS PWSZ Wałbrzych

I liga kobiet 2017/2018 (południowa)
I liga kobiet 2017/2018 (północna)

Autor: Bartłomiej Dyr

 

Napisz do nas