[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

I liga kobiet 2017/2018, grupa: północna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Raszyn 3 6 2 0 1 6-6 2 0 0 5-2 0 0 1 1-4
2.  Sztorm Gdańsk 3 5 1 2 0 5-3 1 0 0 3-1 0 2 0 2-2 2 2 0 2 0 2-2
3.  Polonia Poznań 3 5 1 2 0 3-2 1 1 0 2-1 0 1 0 1-1 2 2 0 2 0 2-2
4.  UKS SMS II Łódź 4 5 1 2 1 9-9 1 1 0 3-2 0 1 1 6-7 1 1 0 1 0 1-1
5.  KKP Bydgoszcz 4 5 1 2 1 4-4 1 1 0 3-1 0 1 1 1-3 1 1 0 1 0 1-1
6.  MUKS Tomaszów Mazowiecki 3 4 1 1 1 3-4 1 1 0 2-1 0 0 1 1-3 1 3 1 0 0 1-0
7.  Lechia Gdańsk 4 4 1 1 2 9-8 1 1 0 9-6 0 0 2 0-2 1 0 0 0 1 0-1
8.  Medyk II Konin 3 3 1 0 2 4-6 0 0 0 0-0 1 0 2 4-6 1 3 1 0 0 3-2
9.  KKP Stomil Olsztyn 3 3 1 0 2 5-6 1 0 1 4-3 0 0 1 1-3 1 0 0 0 1 2-3
Błękitni Stargard Szczeciński wycofali się po 1. kolejce. Ich wynik został anulowany.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 KS Raszyn    2-1 3-1 
 2 Sztorm Gdańsk    3-1 
 3 Polonia Poznań1-1     1-0 
 4 UKS SMS II Łódź1-1     2-1 
 5 KKP Bydgoszcz1-1     2-0 
 6 MUKS Tomaszów Mazowiecki1-1     1-0 
 7 Lechia Gdańsk4-1 5-5     
 8 Medyk II Konin    
 9 KKP Stomil Olsztyn2-0 2-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Lechia Gdańsk 5-5 UKS SMS II Łódź 27 sierpnia, 16:00
KS Raszyn - Błękitni Stargard Szczeciński 26 sierpnia, 17:30
było 2-0, anulowany
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-1 KKP Bydgoszcz 26 sierpnia, 11:00
Polonia Poznań 1-1 Sztorm Gdańsk 26 sierpnia, 14:00
KKP Stomil Olsztyn 2-3 Medyk II Konin 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Pauza: MUKS Tomaszów Mazowiecki.
 
UKS SMS II Łódź 2-1 Medyk II Konin 3 września, 11:00
Sztorm Gdańsk 3-1 KKP Stomil Olsztyn 2 września, 11:00
KKP Bydgoszcz 1-1 Polonia Poznań 3 września, 17:00
Lechia Gdańsk 4-1 KS Raszyn 2 września, 16:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Pauza: Polonia Poznań.
 
KS Raszyn 2-1 UKS SMS II Łódź 10 września, 15:30
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-0 Lechia Gdańsk 9 września, 13:00
KKP Stomil Olsztyn 2-0 KKP Bydgoszcz 10 września, 15:00
Medyk II Konin - Sztorm Gdańsk 18 października, 13:00
w pierwotnym terminie (10 września, 13:00) odwołany

REKLAMA

Kolejka 4 - 23-24 września

Pauza: KKP Stomil Olsztyn.
 
UKS SMS II Łódź 1-1 Sztorm Gdańsk 24 września, 11:00
KKP Bydgoszcz 2-0 Medyk II Konin 23 września, 17:00
KS Raszyn 3-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 23 września, 16:30
Polonia Poznań 1-0 Lechia Gdańsk 24 września, 14:00

Kolejka 5 - 30 września-1 października

Pauza: Medyk II Konin.
 
MUKS Tomaszów Mazowiecki - UKS SMS II Łódź 30 września, 13:00
Polonia Poznań - KS Raszyn 1 października, 11:00
KKP Stomil Olsztyn - Lechia Gdańsk 30 września, 11:00
Sztorm Gdańsk - KKP Bydgoszcz 30 września, 11:00

REKLAMA

Kolejka 6 - 7-8 października

Pauza: Sztorm Gdańsk.
 
UKS SMS II Łódź - KKP Bydgoszcz
Lechia Gdańsk - Medyk II Konin
KS Raszyn - KKP Stomil Olsztyn
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Polonia Poznań

Kolejka 7 - 14-15 października

Pauza: KKP Bydgoszcz.
 
Polonia Poznań - UKS SMS II Łódź
KKP Stomil Olsztyn - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Medyk II Konin - KS Raszyn
Sztorm Gdańsk - Lechia Gdańsk

Kolejka 8 - 28-29 października

Pauza: UKS SMS II Łódź.
 
Lechia Gdańsk - KKP Bydgoszcz
KS Raszyn - Sztorm Gdańsk
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Medyk II Konin
Polonia Poznań - KKP Stomil Olsztyn

Kolejka 9 - 4-5 listopada

Pauza: Lechia Gdańsk.
 
KKP Stomil Olsztyn - UKS SMS II Łódź
Medyk II Konin - Polonia Poznań
Sztorm Gdańsk - MUKS Tomaszów Mazowiecki
KKP Bydgoszcz - KS Raszyn

Kolejka 10

Pauza: KS Raszyn.
 
UKS SMS II Łódź - Lechia Gdańsk
KKP Bydgoszcz - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Sztorm Gdańsk - Polonia Poznań
Medyk II Konin - KKP Stomil Olsztyn

Kolejka 11

Pauza: MUKS Tomaszów Mazowiecki.
 
Medyk II Konin - UKS SMS II Łódź
KKP Stomil Olsztyn - Sztorm Gdańsk
Polonia Poznań - KKP Bydgoszcz
KS Raszyn - Lechia Gdańsk

Kolejka 12

Pauza: Polonia Poznań.
 
UKS SMS II Łódź - KS Raszyn
Lechia Gdańsk - MUKS Tomaszów Mazowiecki
KKP Bydgoszcz - KKP Stomil Olsztyn
Sztorm Gdańsk - Medyk II Konin

Kolejka 13

Pauza: KKP Stomil Olsztyn.
 
Lechia Gdańsk - Polonia Poznań
Sztorm Gdańsk - UKS SMS II Łódź
Medyk II Konin - KKP Bydgoszcz
MUKS Tomaszów Mazowiecki - KS Raszyn

Kolejka 14

Pauza: Medyk II Konin.
 
UKS SMS II Łódź - MUKS Tomaszów Mazowiecki
KS Raszyn - Polonia Poznań
Lechia Gdańsk - KKP Stomil Olsztyn
KKP Bydgoszcz - Sztorm Gdańsk

Kolejka 15

Pauza: Sztorm Gdańsk.
 
KKP Bydgoszcz - UKS SMS II Łódź
Medyk II Konin - Lechia Gdańsk
KKP Stomil Olsztyn - KS Raszyn
Polonia Poznań - MUKS Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 16

Pauza: KKP Bydgoszcz.
 
UKS SMS II Łódź - Polonia Poznań
MUKS Tomaszów Mazowiecki - KKP Stomil Olsztyn
KS Raszyn - Medyk II Konin
Lechia Gdańsk - Sztorm Gdańsk

Kolejka 17

Pauza: UKS SMS II Łódź.
 
KKP Bydgoszcz - Lechia Gdańsk
Sztorm Gdańsk - KS Raszyn
Medyk II Konin - MUKS Tomaszów Mazowiecki
KKP Stomil Olsztyn - Polonia Poznań

Kolejka 18

Pauza: Lechia Gdańsk.
 
UKS SMS II Łódź - KKP Stomil Olsztyn
Polonia Poznań - Medyk II Konin
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Sztorm Gdańsk
KS Raszyn - KKP Bydgoszcz

Ekstraliga kobiet 2017/2018

I liga kobiet 2017/2018 (południowa)

II liga kobiet 2017/2018 (mazowiecka)
II liga kobiet 2017/2018 (wielkopolska)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas