[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga kobiet 2017/2018, grupa: północna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Poznań 10 21 6 3 1 16-8 5 1 1 10-5 1 2 0 6-3
2.  KKP Bydgoszcz 11 19 5 4 2 24-14 3 2 0 13-4 2 2 2 11-10
3.  Medyk II Konin 11 18 5 3 3 20-13 2 2 0 9-3 3 1 3 11-10
4.  KKP Stomil Olsztyn 11 17 5 2 4 20-15 4 1 1 14-4 1 1 3 6-11
5.  UKS SMS II Łódź 11 14 3 5 3 23-20 3 2 0 14-6 0 3 3 9-14
6.  MUKS Tomaszów Mazowiecki 10 13 3 4 3 11-16 1 3 1 5-7 2 1 2 6-9 1 3 1 0 0 1-0
7.  Sztorm Gdańsk 11 13 3 4 4 13-15 3 1 2 10-7 0 3 2 3-8 1 0 0 0 1 0-1
8.  KS Raszyn 10 9 3 0 7 11-24 3 0 2 6-5 0 0 5 5-19
9.  Lechia Gdańsk 11 7 2 1 8 16-29 1 1 3 13-19 1 0 5 3-10
Błękitni Stargard Szczeciński wycofali się po 1. kolejce. Ich wynik został anulowany.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Polonia Poznań    0-1 2-0 2-1 1-0 1-1 3-2 1-0 
 2 KKP Bydgoszcz1-1     2-0 3-3 4-0 3-0 
 3 Medyk II Konin    3-0 1-1 1-1 4-1 
 4 KKP Stomil Olsztyn2-0 2-3     3-0 1-1 4-0 2-0 
 5 UKS SMS II Łódź2-2 2-1     1-1 5-1 4-1 
 6 MUKS Tomaszów Mazowiecki1-4 1-1 0-0 2-2     1-0 
 7 Sztorm Gdańsk1-1 4-1 0-3 3-1 0-1     2-0 
 8 KS Raszyn0-1 2-1 3-1 1-0     0-2 
 9 Lechia Gdańsk1-6 2-4 5-5 1-3 4-1     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Lechia Gdańsk 5-5 UKS SMS II Łódź 27 sierpnia, 16:00
KS Raszyn - Błękitni Stargard 26 sierpnia, 17:30
było 2-0, anulowany
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-1 KKP Bydgoszcz 26 sierpnia, 11:00
Polonia Poznań 1-1 Sztorm Gdańsk 26 sierpnia, 14:00
KKP Stomil Olsztyn 2-3 Medyk II Konin 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Pauza: MUKS Tomaszów Mazowiecki.
 
UKS SMS II Łódź 2-1 Medyk II Konin 3 września, 11:00
Sztorm Gdańsk 3-1 KKP Stomil Olsztyn 2 września, 11:00
KKP Bydgoszcz 1-1 Polonia Poznań 3 września, 17:00
Lechia Gdańsk 4-1 KS Raszyn 2 września, 16:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Pauza: Polonia Poznań.
 
KS Raszyn 2-1 UKS SMS II Łódź 10 września, 15:30
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-0 Lechia Gdańsk 9 września, 13:00
KKP Stomil Olsztyn 2-0 KKP Bydgoszcz 10 września, 15:00
Medyk II Konin 1-1 Sztorm Gdańsk 18 października, 13:00
w pierwotnym terminie (10 września, 13:00) odwołany

Kolejka 4 - 23-24 września

Pauza: KKP Stomil Olsztyn.
 
UKS SMS II Łódź 1-1 Sztorm Gdańsk 24 września, 11:00
KKP Bydgoszcz 2-0 Medyk II Konin 23 września, 17:00
KS Raszyn 3-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 23 września, 16:30
Polonia Poznań 1-0 Lechia Gdańsk 24 września, 14:00

Kolejka 5 - 30 września-1 października

Pauza: Medyk II Konin.
 
MUKS Tomaszów Mazowiecki 2-2 UKS SMS II Łódź 30 września, 13:00
Polonia Poznań 3-2 KS Raszyn 1 października, 11:00
KKP Stomil Olsztyn 2-0 Lechia Gdańsk 30 września, 11:00
Sztorm Gdańsk 4-1 KKP Bydgoszcz 30 września, 11:00

Kolejka 6 - 7-8 października

Pauza: Sztorm Gdańsk.
 
UKS SMS II Łódź 2-2 KKP Bydgoszcz 8 października, 11:00
Lechia Gdańsk 2-4 Medyk II Konin 8 października, 16:00
KS Raszyn 0-1 KKP Stomil Olsztyn 8 października, 16:30
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-4 Polonia Poznań 7 października, 13:00

Kolejka 7 - 14-15 października

Pauza: KKP Bydgoszcz.
 
Polonia Poznań 1-0 UKS SMS II Łódź 15 października, 11:00
KKP Stomil Olsztyn 1-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 14 października, 11:00
Medyk II Konin 4-1 KS Raszyn 14 października, 12:00
Sztorm Gdańsk 2-0 Lechia Gdańsk 14 października, 13:00

Kolejka 8 - 28-29 października

Pauza: UKS SMS II Łódź.
 
Lechia Gdańsk 1-6 KKP Bydgoszcz 28 października, 16:30
KS Raszyn 1-0 Sztorm Gdańsk 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 17:30) przerwany w 20. minucie z powodu awarii oświetlenia / w drugim terminie dokończony
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-0 Medyk II Konin 28 października, 13:00
Polonia Poznań 2-1 KKP Stomil Olsztyn 29 października, 11:00

Kolejka 9 - 4-5 listopada

Pauza: Lechia Gdańsk.
 
KKP Stomil Olsztyn 3-0 UKS SMS II Łódź 5 listopada, 11:00
Sztorm Gdańsk 0-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 4 listopada, 13:30
KKP Bydgoszcz 3-0 KS Raszyn 4 listopada, 11:00
Polonia Poznań 2-0 Medyk II Konin 4 listopada, 11:00

Kolejka 10 - 24-25 marca

Pauza: KS Raszyn.
 
UKS SMS II Łódź 4-1 Lechia Gdańsk 24 marca, 15:00
KKP Bydgoszcz 4-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 25 marca, 14:00
Sztorm Gdańsk 1-1 Polonia Poznań 24 marca, 13:00
Medyk II Konin 3-0 KKP Stomil Olsztyn 25 marca, 11:00

Kolejka 11 - 31 marca

Pauza: MUKS Tomaszów Mazowiecki.
 
Medyk II Konin 1-1 UKS SMS II Łódź 27 marca, 15:00
KKP Stomil Olsztyn 4-0 Sztorm Gdańsk 31 marca, 11:00
Polonia Poznań 0-1 KKP Bydgoszcz 31 marca, 14:00
KS Raszyn 0-2 Lechia Gdańsk 31 marca, 12:00

Kolejka 12 - 14-15 kwietnia

Pauza: Polonia Poznań.
 
UKS SMS II Łódź 5-1 KS Raszyn 15 kwietnia, 15:00
Lechia Gdańsk 1-3 MUKS Tomaszów Mazowiecki 15 kwietnia, 16:00
KKP Bydgoszcz 3-3 KKP Stomil Olsztyn 15 kwietnia, 17:00
Sztorm Gdańsk 0-3 Medyk II Konin 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 21-22 kwietnia

Pauza: KKP Stomil Olsztyn.
 
Lechia Gdańsk - Polonia Poznań 21 kwietnia, 16:00
Sztorm Gdańsk - UKS SMS II Łódź 21 kwietnia, 11:00
Medyk II Konin - KKP Bydgoszcz 22 kwietnia, 15:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki - KS Raszyn 21 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 28-29 kwietnia

Pauza: Medyk II Konin.
 
UKS SMS II Łódź - MUKS Tomaszów Mazowiecki
KS Raszyn - Polonia Poznań
Lechia Gdańsk - KKP Stomil Olsztyn
KKP Bydgoszcz - Sztorm Gdańsk 29 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 5-6 maja

Pauza: Sztorm Gdańsk.
 
KKP Bydgoszcz - UKS SMS II Łódź 6 maja, 17:00
Medyk II Konin - Lechia Gdańsk
KKP Stomil Olsztyn - KS Raszyn
Polonia Poznań - MUKS Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 16 - 12-13 maja

Pauza: KKP Bydgoszcz.
 
UKS SMS II Łódź - Polonia Poznań
MUKS Tomaszów Mazowiecki - KKP Stomil Olsztyn
KS Raszyn - Medyk II Konin
Lechia Gdańsk - Sztorm Gdańsk

Kolejka 17 - 19-20 maja

Pauza: UKS SMS II Łódź.
 
KKP Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 19 maja, 12:00
Sztorm Gdańsk - KS Raszyn
Medyk II Konin - MUKS Tomaszów Mazowiecki
KKP Stomil Olsztyn - Polonia Poznań

Kolejka 18 - 27 maja

Pauza: Lechia Gdańsk.
 
Medyk II Konin - Polonia Poznań
UKS SMS II Łódź - KKP Stomil Olsztyn
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Sztorm Gdańsk
KS Raszyn - KKP Bydgoszcz

Ekstraliga kobiet 2017/2018

I liga kobiet 2017/2018 (południowa)

II liga kobiet 2017/2018 (mazowiecka)
II liga kobiet 2017/2018 (wielkopolska)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas