[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2017/2018, grupa: mazowiecka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piastovia Piastów 20 47 15 2 3 48-18 9 0 1 31-8 6 2 2 17-10
2.  Loczki Wyszków 20 45 14 3 3 57-17 7 1 2 32-6 7 2 1 25-11
3.  Ząbkovia Ząbki 20 40 13 1 6 66-34 6 1 3 29-16 7 0 3 37-18
4.  Stomil Olsztyn 20 38 12 2 6 52-22 8 0 2 37-8 4 2 4 15-14
5.  Pogoń Zduńska Wola 20 28 8 4 8 27-36 4 4 2 16-14 4 0 6 11-22
6.  KU-AZS UW Warszawa 20 26 8 2 10 29-33 6 1 3 20-14 2 1 7 9-19
7.  GOSiR Piaseczno 20 25 8 1 11 34-48 5 1 4 17-17 3 0 7 17-31
8.  Akademia 2012 Suwałki 20 24 8 0 12 36-55 4 0 6 16-22 4 0 6 20-33
9.  Wilga Garwolin 20 21 6 3 11 28-42 4 0 6 18-21 2 3 5 10-21
10.  Jantar Ostrołęka 20 16 4 4 12 23-49 1 3 6 9-21 3 1 6 14-28
11.  UMKS Zgierz 20 8 2 2 16 9-55 1 1 8 5-32 1 1 8 4-23
KS Teresin wycofał się z rozgrywek po 6. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.
UMKS Zgierz wycofał się z rozgrywek po 12. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Piastovia Piastów    0-4 2-1 2-0 4-0 3-0 5-0 5-2 4-0 5-1 1-0 
 2 Loczki Wyszków0-1     0-2 2-0 3-0 4-0 5-0 10-1 2-2 3-0* 3-0* 
 3 Ząbkovia Ząbki1-2 5-2     0-1 2-4 2-0 6-2 4-2 3-0* 3-3 3-0* 
 4 Stomil Olsztyn4-0 2-3 6-2     5-0 3-0 2-0 1-2 4-0 7-1 3-0* 
 5 Pogoń Zduńska Wola0-0 0-4 0-5 0-0     2-2 5-2 3-1 0-0 3-0* 3-0* 
 6 KU-AZS UW Warszawa3-0 1-4 0-3 3-0 3-0     2-1 2-3 3-1 2-1 1-1 
 7 GOSiR Piaseczno0-3 0-0 4-2 2-1 2-1 2-1     1-2 2-4 1-3 3-0* 
 8 Akademia 2012 Suwałki1-4 0-1 2-7 3-5 0-2 1-0 3-0*     2-1 1-2 3-0* 
 9 Wilga Garwolin1-4 2-3 1-4 0-3 1-2 2-1 1-2 4-2     3-0 3-0* 
 10 Jantar Ostrołęka0-0 1-1 2-4 2-2 0-1 0-2 0-4 3-2 1-2     0-3 
 11 UMKS Zgierz0-3* 0-3* 1-7 0-3* 2-1 0-3* 2-6 0-3* 0-0 0-3*     

Kolejka 1 - 2-3 września

UMKS Zgierz 0-3 Stomil Olsztyn 2 września, 12:00
(wo)
nie odbył się - gospodarze nie przygotowali boiska
Ząbkovia Ząbki 2-0 KU-AZS UW Warszawa 3 września, 10:00
Loczki Wyszków 2-2 Wilga Garwolin 2 września, 13:00
Akademia 2012 Suwałki 1-2 Jantar Ostrołęka 3 września, 16:00
Piastovia Piastów 5-0 GOSiR Piaseczno 2 września, 17:00
Pogoń Zduńska Wola - KS Teresin 3 września, 17:00
było 2-0, anulowany

Kolejka 2 - 9-10 września

Stomil Olsztyn - KS Teresin 10 września, 11:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18, było 6-0, anulowany
GOSiR Piaseczno 2-1 Pogoń Zduńska Wola 9 września, 17:00
Jantar Ostrołęka 0-0 Piastovia Piastów 10 września, 16:30
Wilga Garwolin 4-2 Akademia 2012 Suwałki 10 września, 16:30
UMKS Zgierz 1-7 Ząbkovia Ząbki 9 września, 15:00
Loczki Wyszków 4-0 KU-AZS UW Warszawa 10 września, 13:30

Kolejka 3 - 16-17 września

Ząbkovia Ząbki 0-1 Stomil Olsztyn 17 września, 11:30
Loczki Wyszków 3-0 UMKS Zgierz 17 września, 13:30
(wo)
na boisku 2-5
Akademia 2012 Suwałki 1-0 KU-AZS UW Warszawa 17 września, 16:00
Piastovia Piastów 4-0 Wilga Garwolin 16 września, 16:30
Pogoń Zduńska Wola 3-0 Jantar Ostrołęka 28 września, 15:30
(wo)
w pierwotnym terminie (17 września, 16:00) odwołany / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
KS Teresin - GOSiR Piaseczno 16 września, 13:00
było 0-9, anulowany

Kolejka 4 - 23-24 września

Stomil Olsztyn 2-0 GOSiR Piaseczno 24 września, 11:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Jantar Ostrołęka - KS Teresin 24 września, 14:00
przerwany w 15. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska, było 3-0, anulowany
Wilga Garwolin 1-2 Pogoń Zduńska Wola 23 września, 16:00
UMKS Zgierz 0-3 Akademia 2012 Suwałki 24 września, 12:00
(wo)
w Tomaszowie Mazowieckim / na boisku 7-1
Ząbkovia Ząbki 5-2 Loczki Wyszków 24 września, 10:00
Piastovia Piastów 3-0 KU-AZS UW Warszawa 23 września, 15:00

Kolejka 5 - 7-8 października

Loczki Wyszków 2-0 Stomil Olsztyn 7 października, 11:00
Akademia 2012 Suwałki 2-7 Ząbkovia Ząbki 8 października, 16:00
Piastovia Piastów 1-0 UMKS Zgierz 7 października, 15:30
Pogoń Zduńska Wola 2-2 KU-AZS UW Warszawa 8 października, 15:00
KS Teresin - Wilga Garwolin 8 października, 14:00
GOSiR Piaseczno 1-3 Jantar Ostrołęka 8 października, 15:00

Kolejka 6 - 14-15 października

Stomil Olsztyn 7-1 Jantar Ostrołęka 15 października, 11:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Wilga Garwolin 1-2 GOSiR Piaseczno 15 października, 14:00
KU-AZS UW Warszawa - KS Teresin 14 października, 14:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
UMKS Zgierz 2-1 Pogoń Zduńska Wola 15 października, 14:00
Ząbkovia Ząbki 1-2 Piastovia Piastów 15 października, 13:30
Loczki Wyszków 10-1 Akademia 2012 Suwałki 14 października, 12:30

Kolejka 7 - 21-22 października

Pauza: UMKS Zgierz.
 
Akademia 2012 Suwałki 3-5 Stomil Olsztyn 22 października, 14:00
Piastovia Piastów 0-4 Loczki Wyszków 21 października, 15:00
Pogoń Zduńska Wola 0-5 Ząbkovia Ząbki 21 października, 15:00
GOSiR Piaseczno 2-1 KU-AZS UW Warszawa 21 października, 9:00
Jantar Ostrołęka 1-2 Wilga Garwolin 22 października, 14:00

Kolejka 8 - 28-29 października

Pauza: Ząbkovia Ząbki.
 
Stomil Olsztyn 4-0 Wilga Garwolin 29 października, 11:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
KU-AZS UW Warszawa 2-1 Jantar Ostrołęka 28 października, 13:30
UMKS Zgierz 2-6 GOSiR Piaseczno 29 października, 14:00
Loczki Wyszków 3-0 Pogoń Zduńska Wola 24 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:30) przerwany w 25. minucie przy stanie 0-0 / w drugim terminie (25 listopada, 12:00) odwołany / w trzecim terminie dokończony
Akademia 2012 Suwałki 1-4 Piastovia Piastów 29 października, 14:00

Kolejka 9 - 4-5 listopada

Pauza: Loczki Wyszków.
 
Piastovia Piastów 2-0 Stomil Olsztyn 4 listopada, 13:30
Pogoń Zduńska Wola 3-1 Akademia 2012 Suwałki 4 listopada, 14:00
GOSiR Piaseczno 4-2 Ząbkovia Ząbki 4 listopada, 11:00
Jantar Ostrołęka 0-3 UMKS Zgierz 5 listopada, 13:30
Wilga Garwolin 2-1 KU-AZS UW Warszawa 5 listopada, 14:00

Kolejka 10 - 11-12 listopada

Pauza: Akademia 2012 Suwałki.
 
Stomil Olsztyn 3-0 KU-AZS UW Warszawa 12 listopada, 11:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
UMKS Zgierz 0-0 Wilga Garwolin 11 listopada, 14:00
Ząbkovia Ząbki 3-3 Jantar Ostrołęka 12 listopada, 13:00
Piastovia Piastów 4-0 Pogoń Zduńska Wola 11 listopada, 13:00
GOSiR Piaseczno 0-0 Loczki Wyszków 11 listopada, 10:00

Kolejka 11 - 18-19 listopada

Pauza: Piastovia Piastów.
 
Pogoń Zduńska Wola 0-0 Stomil Olsztyn 18 listopada, 13:00
GOSiR Piaseczno 1-2 Akademia 2012 Suwałki 18 listopada, 12:00
Jantar Ostrołęka 1-1 Loczki Wyszków 18 listopada, 12:00
KU-AZS UW Warszawa 1-1 UMKS Zgierz 18 listopada, 12:00
Ząbkovia Ząbki 3-0 Wilga Garwolin 19 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 0-1

Kolejka 12 - 31 marca

Pauza: Pogoń Zduńska Wola.
 
Stomil Olsztyn 3-0 UMKS Zgierz 31 marca, 14:30
(wo)
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
KU-AZS UW Warszawa 0-3 Ząbkovia Ząbki 29 marca, 16:00
Wilga Garwolin 2-3 Loczki Wyszków 30 marca, 16:00
Jantar Ostrołęka 3-2 Akademia 2012 Suwałki 31 marca, 11:00
GOSiR Piaseczno 0-3 Piastovia Piastów 24 marca, 10:00

Kolejka 13 - 7-8 kwietnia

Pauza: Stomil Olsztyn.
 
KU-AZS UW Warszawa 1-4 Loczki Wyszków 8 kwietnia, 18:00
na bocznym boisku Drukarza
Pogoń Zduńska Wola 5-2 GOSiR Piaseczno 7 kwietnia, 16:00
Piastovia Piastów 5-1 Jantar Ostrołęka 8 kwietnia, 16:00
Akademia 2012 Suwałki 2-1 Wilga Garwolin 8 kwietnia, 16:00
Ząbkovia Ząbki 3-0 UMKS Zgierz
(wo)

Kolejka 14 - 14-15 kwietnia

Pauza: GOSiR Piaseczno.
 
Stomil Olsztyn 6-2 Ząbkovia Ząbki 15 kwietnia, 11:00
UMKS Zgierz 0-3 Loczki Wyszków
(wo)
KU-AZS UW Warszawa 2-3 Akademia 2012 Suwałki 15 kwietnia, 14:00
Wilga Garwolin 1-4 Piastovia Piastów 15 kwietnia, 12:00
Jantar Ostrołęka 0-1 Pogoń Zduńska Wola 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 21-22 kwietnia

Pauza: Jantar Ostrołęka.
 
KU-AZS UW Warszawa 3-0 Piastovia Piastów 22 kwietnia, 14:00
GOSiR Piaseczno 2-1 Stomil Olsztyn 21 kwietnia, 12:00
Pogoń Zduńska Wola 0-0 Wilga Garwolin 22 kwietnia, 16:00
Akademia 2012 Suwałki 3-0 UMKS Zgierz
(wo)
Loczki Wyszków 0-2 Ząbkovia Ząbki 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 28-29 kwietnia

Pauza: Wilga Garwolin.
 
Stomil Olsztyn 2-3 Loczki Wyszków 29 kwietnia, 11:00
Ząbkovia Ząbki 4-2 Akademia 2012 Suwałki 29 kwietnia, 14:00
UMKS Zgierz 0-3 Piastovia Piastów
(wo)
KU-AZS UW Warszawa 3-0 Pogoń Zduńska Wola 29 kwietnia, 14:00
Jantar Ostrołęka 0-4 GOSiR Piaseczno 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 5-6 maja

Pauza: KU-AZS UW Warszawa.
 
Jantar Ostrołęka 2-2 Stomil Olsztyn 3 maja, 12:00
GOSiR Piaseczno 2-4 Wilga Garwolin 6 maja, 15:00
Pogoń Zduńska Wola 3-0 UMKS Zgierz
(wo)
Piastovia Piastów 2-1 Ząbkovia Ząbki 6 maja, 17:00
Akademia 2012 Suwałki 0-1 Loczki Wyszków 6 maja, 16:00

Kolejka 18 - 12-13 maja

Pauza: UMKS Zgierz.
 
Stomil Olsztyn 1-2 Akademia 2012 Suwałki 30 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (13 maja, 11:00) odwołany
Loczki Wyszków 0-1 Piastovia Piastów 13 maja, 14:00
Ząbkovia Ząbki 2-4 Pogoń Zduńska Wola 13 maja, 14:00
KU-AZS UW Warszawa 2-1 GOSiR Piaseczno 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 maja, 14:00) odwołany / w drugim terminie (7 czerwca, 16:00) odwołany / w trzecim terminie (23 maja, 17:00) odwołany
Wilga Garwolin 3-0 Jantar Ostrołęka 31 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (13 maja, 17:00) odwołany

Kolejka 19 - 19-20 maja

Pauza: Ząbkovia Ząbki.
 
Wilga Garwolin 0-3 Stomil Olsztyn 6 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (20 maja, 12:00) odwołany / w drugim terminie (23 maja, 17:00) odwołany
Jantar Ostrołęka 0-2 KU-AZS UW Warszawa 20 maja, 14:00
GOSiR Piaseczno 3-0 UMKS Zgierz
(wo)
Pogoń Zduńska Wola 0-4 Loczki Wyszków 20 maja, 17:00
Piastovia Piastów 5-2 Akademia 2012 Suwałki 20 maja, 15:00

Kolejka 20 - 26-27 maja

Pauza: Loczki Wyszków.
 
Stomil Olsztyn 4-0 Piastovia Piastów 27 maja, 17:00
Akademia 2012 Suwałki 0-2 Pogoń Zduńska Wola 27 maja, 16:00
Ząbkovia Ząbki 6-2 GOSiR Piaseczno 27 maja, 17:00
UMKS Zgierz 0-3 Jantar Ostrołęka
(wo)
KU-AZS UW Warszawa 3-1 Wilga Garwolin 27 maja, 13:00

Kolejka 21 - 2-3 czerwca

Pauza: Akademia 2012 Suwałki.
 
Loczki Wyszków 5-0 GOSiR Piaseczno 24 maja, 17:00
KU-AZS UW Warszawa 3-0 Stomil Olsztyn 2 czerwca, 15:00
Wilga Garwolin 3-0 UMKS Zgierz
(wo)
Jantar Ostrołęka 2-4 Ząbkovia Ząbki 2 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 17:00) odwołany
Pogoń Zduńska Wola 0-0 Piastovia Piastów 2 czerwca, 15:00

Kolejka 22 - 9 czerwca

Pauza: Piastovia Piastów.
 
Wilga Garwolin 1-4 Ząbkovia Ząbki 9 czerwca, 16:00
Stomil Olsztyn 5-0 Pogoń Zduńska Wola 9 czerwca, 16:00
Akademia 2012 Suwałki 3-0 GOSiR Piaseczno 9 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Loczki Wyszków 3-0 Jantar Ostrołęka 9 czerwca, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
UMKS Zgierz 0-3 KU-AZS UW Warszawa
(wo)

I liga kobiet 2017/2018 (północna)

II liga kobiet 2017/2018 (wielkopolska)

III liga kobiet 2017/2018 (łódzka)
III liga kobiet 2017/2018 (podlaska)
III liga kobiet 2017/2018 (warmińsko-mazurska)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas