[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2017/2018, grupa: łódzka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MOSiR Sieradz 4 12 4 0 0 13-2 2 0 0 10-1 2 0 0 3-1
2.  Róża Kutno 4 9 3 0 1 9-4 2 0 0 6-1 1 0 1 3-3 1 3 1 0 0 2-1
3.  PTC Pabianice 5 9 3 0 2 8-6 1 0 2 4-5 2 0 0 4-1 2 3 1 0 1 3-3
4.  Kaja Opoczno 3 9 3 0 0 19-0 2 0 0 17-0 1 0 0 2-0
5.  MKS Zduńska Wola 5 9 3 0 2 11-6 1 0 1 5-4 2 0 1 6-2 1 0 0 0 1 1-2
6.  Wojownik Skierniewice 4 7 2 1 1 14-11 2 0 0 9-4 0 1 1 5-7 1 1 0 1 0 2-2
7.  Kotan Ozorków 4 7 2 1 1 9-4 0 1 1 2-4 2 0 0 7-0 1 1 0 1 0 2-2
8.  Zawisza Rzgów 5 3 1 0 4 12-19 1 0 1 11-2 0 0 3 1-17
9.  Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3 3 1 0 2 6-13 0 0 0 0-0 1 0 2 6-13
10.  Krośniewianka Krośniewice 2 0 0 0 2 0-6 0 0 2 0-6 0 0 0 0-0
11.  Kolejarz Łódź 3 0 0 0 3 1-13 0 0 1 0-3 0 0 2 1-10
12.  Błękitni Dmosin 4 0 0 0 4 1-19 0 0 3 1-8 0 0 1 0-11

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 MOSiR Sieradz    2-1 8-0 
 2 Róża Kutno    4-0 2-1 
 3 PTC Pabianice1-2 1-2     2-1 
 4 Kaja Opoczno    9-0 8-0 
 5 MKS Zduńska Wola0-1     5-3 
 6 Wojownik Skierniewice    5-1 4-3 
 7 Kotan Ozorków0-2 2-2     
 8 Zawisza Rzgów0-2     11-0 
 9 Piotrcovia Piotrków Trybunalski    
 10 Krośniewianka Krośniewice0-3 0-3     
 11 Kolejarz Łódź0-3     
 12 Błękitni Dmosin1-2 0-2 0-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Pauza: MOSiR Sieradz, Kaja Opoczno.
 
PTC Pabianice 2-1 MKS Zduńska Wola 30 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 11:00) odwołany
Błękitni Dmosin 0-4 Kotan Ozorków 27 sierpnia, 14:00
Wojownik Skierniewice 4-3 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 27 sierpnia, 12:00
Krośniewianka Krośniewice - Kolejarz Łódź 15 listopada, 14:00
Róża Kutno 4-0 Zawisza Rzgów 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Pauza: Błękitni Dmosin, Róża Kutno.
 
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Krośniewianka Krośniewice 3 września, 17:00
Kotan Ozorków 2-2 Wojownik Skierniewice 3 września, 15:00
MKS Zduńska Wola 0-1 MOSiR Sieradz 2 września, 11:00
Zawisza Rzgów 0-2 PTC Pabianice 3 września, 17:00
Kaja Opoczno 8-0 Kolejarz Łódź 2 września, 15:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Pauza: Wojownik Skierniewice, Kolejarz Łódź.
 
PTC Pabianice 1-2 Róża Kutno 10 września, 11:00
MOSiR Sieradz 8-0 Zawisza Rzgów 10 września, 13:00
Błękitni Dmosin 0-2 MKS Zduńska Wola 10 września, 13:00
Krośniewianka Krośniewice 0-3 Kotan Ozorków 9 września, 16:30
Kaja Opoczno 9-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 10 września, 14:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Pauza: Piotrcovia Piotrków Trybunalski, Krośniewianka Krośniewice.
 
Róża Kutno 2-1 Kolejarz Łódź 13 września, 15:30
Kotan Ozorków 0-2 Kaja Opoczno 17 września, 14:00
MKS Zduńska Wola 5-3 Wojownik Skierniewice 17 września, 11:00
Zawisza Rzgów 11-0 Błękitni Dmosin 16 września, 16:30
PTC Pabianice 1-2 MOSiR Sieradz 17 września, 11:00

REKLAMA

Kolejka 5 - 23-24 września

Pauza: Kaja Opoczno, Kotan Ozorków.
 
MOSiR Sieradz 2-1 Róża Kutno 24 września, 11:00
Błękitni Dmosin 1-2 PTC Pabianice 24 września, 13:00
Wojownik Skierniewice 5-1 Zawisza Rzgów 24 września, 12:00
Krośniewianka Krośniewice 0-3 MKS Zduńska Wola 23 września, 16:00
Kolejarz Łódź 0-3 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 24 września, 12:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Róża Kutno - Piotrcovia Piotrków Trybunalski 30 września, 11:00
Kotan Ozorków - Kolejarz Łódź 1 października, 15:00
MKS Zduńska Wola - Kaja Opoczno 30 września, 11:00
Zawisza Rzgów - Krośniewianka Krośniewice 30 września, 16:00
PTC Pabianice - Wojownik Skierniewice 1 października, 14:00
MOSiR Sieradz - Błękitni Dmosin 30 września, 15:00

REKLAMA

Kolejka 7 - 7-8 października

Pauza: Kolejarz Łódź, MKS Zduńska Wola.
 
Błękitni Dmosin - Róża Kutno
Wojownik Skierniewice - MOSiR Sieradz
Krośniewianka Krośniewice - PTC Pabianice
Kaja Opoczno - Zawisza Rzgów
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Kotan Ozorków

Kolejka 8 - 14-15 października

Pauza: Zawisza Rzgów, Piotrcovia Piotrków Trybunalski.
 
Róża Kutno - Kotan Ozorków
MKS Zduńska Wola - Kolejarz Łódź
PTC Pabianice - Kaja Opoczno
MOSiR Sieradz - Krośniewianka Krośniewice
Błękitni Dmosin - Wojownik Skierniewice

Kolejka 9 - 21-22 października

Pauza: PTC Pabianice, Kotan Ozorków.
 
Wojownik Skierniewice - Róża Kutno
Krośniewianka Krośniewice - Błękitni Dmosin
Kaja Opoczno - MOSiR Sieradz
Kolejarz Łódź - Zawisza Rzgów
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - MKS Zduńska Wola

Kolejka 10 - 28-29 października

Pauza: MOSiR Sieradz, Róża Kutno.
 
MKS Zduńska Wola - Kotan Ozorków
Zawisza Rzgów - Piotrcovia Piotrków Trybunalski
PTC Pabianice - Kolejarz Łódź
Błękitni Dmosin - Kaja Opoczno
Wojownik Skierniewice - Krośniewianka Krośniewice

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Pauza: MKS Zduńska Wola, Błękitni Dmosin.
 
Krośniewianka Krośniewice - Róża Kutno
Kaja Opoczno - Wojownik Skierniewice
Kolejarz Łódź - MOSiR Sieradz
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - PTC Pabianice
Kotan Ozorków - Zawisza Rzgów

Kolejka 12 - 11-12 listopada

Pauza: Wojownik Skierniewice, Zawisza Rzgów.
 
Róża Kutno - MKS Zduńska Wola
PTC Pabianice - Kotan Ozorków
MOSiR Sieradz - Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Błękitni Dmosin - Kolejarz Łódź
Krośniewianka Krośniewice - Kaja Opoczno

Kolejka 13 - 18-19 listopada

Pauza: PTC Pabianice, Krośniewianka Krośniewice.
 
Kaja Opoczno - Róża Kutno
Kolejarz Łódź - Wojownik Skierniewice
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Błękitni Dmosin
Kotan Ozorków - MOSiR Sieradz
MKS Zduńska Wola - Zawisza Rzgów

Kolejka 14

Pauza: MOSiR Sieradz, Kaja Opoczno.
 
Zawisza Rzgów - Róża Kutno
MKS Zduńska Wola - PTC Pabianice
Kotan Ozorków - Błękitni Dmosin
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Wojownik Skierniewice
Kolejarz Łódź - Krośniewianka Krośniewice

Kolejka 15

Pauza: Błękitni Dmosin, Róża Kutno.
 
Kolejarz Łódź - Kaja Opoczno
Krośniewianka Krośniewice - Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Wojownik Skierniewice - Kotan Ozorków
MOSiR Sieradz - MKS Zduńska Wola
PTC Pabianice - Zawisza Rzgów

Kolejka 16

Pauza: Wojownik Skierniewice, Kolejarz Łódź.
 
Róża Kutno - PTC Pabianice
Zawisza Rzgów - MOSiR Sieradz
MKS Zduńska Wola - Błękitni Dmosin
Kotan Ozorków - Krośniewianka Krośniewice
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Kaja Opoczno

Kolejka 17

Pauza: Krośniewianka Krośniewice, Piotrcovia Piotrków Trybunalski.
 
Kolejarz Łódź - Róża Kutno
Kaja Opoczno - Kotan Ozorków
Wojownik Skierniewice - MKS Zduńska Wola
Błękitni Dmosin - Zawisza Rzgów
MOSiR Sieradz - PTC Pabianice

Kolejka 18

Pauza: Kaja Opoczno, Kotan Ozorków.
 
Róża Kutno - MOSiR Sieradz
PTC Pabianice - Błękitni Dmosin
Zawisza Rzgów - Wojownik Skierniewice
MKS Zduńska Wola - Krośniewianka Krośniewice
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Kolejarz Łódź

Kolejka 19

Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Róża Kutno
Kolejarz Łódź - Kotan Ozorków
Kaja Opoczno - MKS Zduńska Wola
Krośniewianka Krośniewice - Zawisza Rzgów
Wojownik Skierniewice - PTC Pabianice
Błękitni Dmosin - MOSiR Sieradz

Kolejka 20

Pauza: Kolejarz Łódź, MKS Zduńska Wola.
 
Róża Kutno - Błękitni Dmosin
MOSiR Sieradz - Wojownik Skierniewice
PTC Pabianice - Krośniewianka Krośniewice
Zawisza Rzgów - Kaja Opoczno
Kotan Ozorków - Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Kolejka 21

Pauza: Piotrcovia Piotrków Trybunalski, Zawisza Rzgów.
 
Kotan Ozorków - Róża Kutno
Kolejarz Łódź - MKS Zduńska Wola
Kaja Opoczno - PTC Pabianice
Krośniewianka Krośniewice - MOSiR Sieradz
Wojownik Skierniewice - Błękitni Dmosin

Kolejka 22

Pauza: PTC Pabianice, Kotan Ozorków.
 
Róża Kutno - Wojownik Skierniewice
Błękitni Dmosin - Krośniewianka Krośniewice
MOSiR Sieradz - Kaja Opoczno
Zawisza Rzgów - Kolejarz Łódź
MKS Zduńska Wola - Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Kolejka 23

Pauza: MOSiR Sieradz, Róża Kutno.
 
Kotan Ozorków - MKS Zduńska Wola
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Zawisza Rzgów
Kolejarz Łódź - PTC Pabianice
Kaja Opoczno - Błękitni Dmosin
Krośniewianka Krośniewice - Wojownik Skierniewice

Kolejka 24

Pauza: MKS Zduńska Wola, Błękitni Dmosin.
 
Róża Kutno - Krośniewianka Krośniewice
Wojownik Skierniewice - Kaja Opoczno
MOSiR Sieradz - Kolejarz Łódź
PTC Pabianice - Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Zawisza Rzgów - Kotan Ozorków

Kolejka 25

Pauza: Zawisza Rzgów, Wojownik Skierniewice.
 
MKS Zduńska Wola - Róża Kutno
Kotan Ozorków - PTC Pabianice
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - MOSiR Sieradz
Kolejarz Łódź - Błękitni Dmosin
Kaja Opoczno - Krośniewianka Krośniewice

Kolejka 26

Pauza: PTC Pabianice, Krośniewianka Krośniewice.
 
Róża Kutno - Kaja Opoczno
Wojownik Skierniewice - Kolejarz Łódź
Błękitni Dmosin - Piotrcovia Piotrków Trybunalski
MOSiR Sieradz - Kotan Ozorków
Zawisza Rzgów - MKS Zduńska Wola

II liga kobiet 2017/2018 (mazowiecka)

III liga kobiet 2017/2018 (podlaska)
III liga kobiet 2017/2018 (warmińsko-mazurska)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas