[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2017/2018, grupa: łódzka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MOSiR Sieradz 19 57 19 0 0 98-10 9 0 0 44-4 10 0 0 54-6
2.  Kaja Opoczno 20 51 17 0 3 87-26 8 0 2 49-13 9 0 1 38-13
3.  Róża Kutno 20 39 12 3 5 48-22 5 2 3 26-11 7 1 2 22-11
4.  PTC Pabianice 20 33 10 3 7 48-21 6 0 4 30-12 4 3 3 18-9
5.  Kotan Ozorków 20 31 9 4 7 51-29 4 2 4 26-16 5 2 3 25-13
6.  MKS Zduńska Wola 20 26 7 5 8 31-31 3 5 2 15-13 4 0 6 16-18
7.  Wojownik Skierniewice 20 25 8 1 11 56-68 5 0 5 40-35 3 1 6 16-33 2 3 1 0 1 7-4
8.  Zawisza Rzgów 20 25 8 1 11 34-51 5 0 5 24-26 3 1 6 10-25 2 3 1 0 1 4-7
9.  Piotrcovia Piotrków Trybunalski 20 24 8 0 12 35-53 5 0 5 18-17 3 0 7 17-36
10.  Kolejarz Łódź 19 4 1 1 17 4-98 1 0 9 2-44 0 1 8 2-54
11.  Błękitni Dmosin 20 3 1 0 19 11-94 1 0 9 9-29 0 0 10 2-65
Krośniewianka Krośniewice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 MOSiR Sieradz    8-1 2-1 2-0 3-1 3-1 11-0 8-0 4-0 3-0 
 2 Kaja Opoczno1-3     5-3 3-1 1-2 6-3 3-0 4-1 9-0 8-0 9-0 
 3 Róża Kutno0-4 1-2     1-1 0-0 3-1 0-1 4-0 4-1 2-1 11-0 
 4 PTC Pabianice1-2 0-3 1-2     1-0 2-1 5-0 2-1 2-3 13-0 3-0 
 5 Kotan Ozorków0-7 0-2 0-1 0-0     1-2 2-2 2-0 7-2 6-0 8-0 
 6 MKS Zduńska Wola0-1 0-5 0-0 0-0 1-1     5-3 0-0 2-1 0-0 7-2 
 7 Wojownik Skierniewice3-8 1-7 1-4 0-6 5-3 1-3     5-1 4-3 11-0 9-0 
 8 Zawisza Rzgów0-9 1-4 2-4 0-2 2-4 1-0 3-2     2-0 2-1 11-0 
 9 Piotrcovia Piotrków Trybunalski1-7 2-3 0-1 2-1 0-3 1-0 2-1 0-1     7-0 3-0 
 10 Kolejarz Łódź0-7 0-8 0-4 0-5 0-7 0-3 1-3 0-4 0-3     1-0 
 11 Błękitni Dmosin0-6 0-3* 0-2 1-2 0-4 0-2 1-4 0-2 2-4 5-0     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Pauza: MOSiR Sieradz, Kaja Opoczno.
 
PTC Pabianice 2-1 MKS Zduńska Wola 30 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 11:00) odwołany
Błękitni Dmosin 0-4 Kotan Ozorków 27 sierpnia, 14:00
Wojownik Skierniewice 4-3 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 27 sierpnia, 12:00
Krośniewianka Krośniewice - Kolejarz Łódź 15 listopada, 13:30
było 0-2, anulowany
Róża Kutno 4-0 Zawisza Rzgów 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Pauza: Błękitni Dmosin, Róża Kutno.
 
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Krośniewianka Krośniewice 3 września, 17:00
Kotan Ozorków 2-2 Wojownik Skierniewice 3 września, 15:00
MKS Zduńska Wola 0-1 MOSiR Sieradz 2 września, 11:00
Zawisza Rzgów 0-2 PTC Pabianice 3 września, 17:00
Kaja Opoczno 8-0 Kolejarz Łódź 2 września, 15:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Pauza: Wojownik Skierniewice, Kolejarz Łódź.
 
PTC Pabianice 1-2 Róża Kutno 10 września, 11:00
MOSiR Sieradz 8-0 Zawisza Rzgów 10 września, 13:00
Błękitni Dmosin 0-2 MKS Zduńska Wola 10 września, 13:00
Krośniewianka Krośniewice - Kotan Ozorków 9 września, 16:30
było 0-3, anulowany
Kaja Opoczno 9-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 10 września, 14:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Pauza: Piotrcovia Piotrków Trybunalski.
 
Róża Kutno 2-1 Kolejarz Łódź 13 września, 15:30
Kotan Ozorków 0-2 Kaja Opoczno 17 września, 14:00
MKS Zduńska Wola 5-3 Wojownik Skierniewice 17 września, 11:00
Zawisza Rzgów 11-0 Błękitni Dmosin 16 września, 16:30
PTC Pabianice 1-2 MOSiR Sieradz 17 września, 11:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Pauza: Kaja Opoczno, Kotan Ozorków.
 
MOSiR Sieradz 2-1 Róża Kutno 24 września, 11:00
Błękitni Dmosin 1-2 PTC Pabianice 24 września, 13:00
Wojownik Skierniewice 5-1 Zawisza Rzgów 24 września, 12:00
Krośniewianka Krośniewice - MKS Zduńska Wola 23 września, 16:00
było 0-3, anulowany
Kolejarz Łódź 0-3 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 24 września, 12:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Róża Kutno 4-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 30 września, 11:00
Kotan Ozorków 6-0 Kolejarz Łódź 1 października, 15:00
MKS Zduńska Wola 0-5 Kaja Opoczno 30 września, 11:00
Zawisza Rzgów - Krośniewianka Krośniewice 30 września, 16:00
było 5-0, anulowany
PTC Pabianice 5-0 Wojownik Skierniewice 1 października, 14:00
MOSiR Sieradz 3-0 Błękitni Dmosin 30 września, 15:00

Kolejka 7 - 7-8 października

Pauza: Kolejarz Łódź, MKS Zduńska Wola.
 
Błękitni Dmosin 0-2 Róża Kutno 8 października, 12:30
Wojownik Skierniewice 3-8 MOSiR Sieradz 8 października, 14:00
Krośniewianka Krośniewice - PTC Pabianice 8 października, 12:00
było 0-2, anulowany
Kaja Opoczno 4-1 Zawisza Rzgów 8 października, 13:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-3 Kotan Ozorków 8 października, 15:00

Kolejka 8 - 14-15 października

Pauza: Zawisza Rzgów, Piotrcovia Piotrków Trybunalski.
 
Róża Kutno 0-0 Kotan Ozorków 14 października, 11:00
MKS Zduńska Wola 0-0 Kolejarz Łódź 14 października, 11:00
PTC Pabianice 0-3 Kaja Opoczno 15 października, 11:00
MOSiR Sieradz - Krośniewianka Krośniewice 14 października, 13:00
było 9-0, anulowany
Błękitni Dmosin 1-4 Wojownik Skierniewice 15 października, 15:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Pauza: PTC Pabianice, Kotan Ozorków.
 
Wojownik Skierniewice 1-4 Róża Kutno 22 października, 14:00
Krośniewianka Krośniewice - Błękitni Dmosin 22 października, 15:30
nie odbył się
Kaja Opoczno 1-3 MOSiR Sieradz 22 października, 13:00
Kolejarz Łódź 0-4 Zawisza Rzgów 22 października, 12:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-0 MKS Zduńska Wola 22 października, 15:00

Kolejka 10 - 28-29 października

Pauza: MOSiR Sieradz, Róża Kutno.
 
MKS Zduńska Wola 1-1 Kotan Ozorków 28 października, 11:00
Zawisza Rzgów 2-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 22 listopada, 19:30
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany
PTC Pabianice 13-0 Kolejarz Łódź 26 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie przerwany w 65. minucie przy stanie 13-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska
Błękitni Dmosin 0-3 Kaja Opoczno 8 listopada, 14:00
(wo)
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie nie odbył się
Wojownik Skierniewice - Krośniewianka Krośniewice 29 października, 12:00
nie odbył się, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Pauza: MKS Zduńska Wola, Błękitni Dmosin.
 
Krośniewianka Krośniewice - Róża Kutno 4 listopada, 11:00
było 0-6, anulowany
Kaja Opoczno 3-0 Wojownik Skierniewice 5 listopada, 13:00
Kolejarz Łódź 0-7 MOSiR Sieradz 5 listopada, 12:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-1 PTC Pabianice 5 listopada, 14:00
Kotan Ozorków 2-0 Zawisza Rzgów 5 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 11-12 listopada

Pauza: Zawisza Rzgów, Wojownik Skierniewice.
 
Róża Kutno 3-1 MKS Zduńska Wola 11 listopada, 11:00
PTC Pabianice 1-0 Kotan Ozorków 12 listopada, 11:00
MOSiR Sieradz 4-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 11 listopada, 11:00
Błękitni Dmosin 5-0 Kolejarz Łódź 12 listopada, 13:30
Krośniewianka Krośniewice - Kaja Opoczno 11 listopada, 12:00
było 0-7, anulowany

Kolejka 13 - 18-19 listopada

Pauza: PTC Pabianice.
 
Kaja Opoczno 5-3 Róża Kutno 19 listopada, 13:00
Kolejarz Łódź 1-3 Wojownik Skierniewice 19 listopada, 12:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-0 Błękitni Dmosin 19 listopada, 13:00
Kotan Ozorków 0-7 MOSiR Sieradz 19 listopada, 13:30
MKS Zduńska Wola 0-0 Zawisza Rzgów 18 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 31 marca

Pauza: Błękitni Dmosin.
 
Róża Kutno 1-1 PTC Pabianice 31 marca, 11:00
Zawisza Rzgów 1-4 Kaja Opoczno 27 marca, 19:00
MKS Zduńska Wola 2-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 31 marca, 11:00
Wojownik Skierniewice 11-0 Kolejarz Łódź 31 marca, 13:00
MOSiR Sieradz 3-1 Kotan Ozorków 31 marca, 17:00

Kolejka 15 - 7-8 kwietnia

Pauza: Róża Kutno.
 
Wojownik Skierniewice 5-3 Kotan Ozorków 8 kwietnia, 13:30
MOSiR Sieradz 3-1 MKS Zduńska Wola 7 kwietnia, 15:00
Zawisza Rzgów 2-1 Kolejarz Łódź 8 kwietnia, 11:00
Kaja Opoczno 9-0 Błękitni Dmosin 8 kwietnia, 13:00
PTC Pabianice 2-3 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 8 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

Pauza: Kaja Opoczno.
 
Wojownik Skierniewice 1-3 MKS Zduńska Wola 15 kwietnia, 15:00
MOSiR Sieradz 2-0 PTC Pabianice 15 kwietnia, 11:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-1 Róża Kutno 15 kwietnia, 17:00
Zawisza Rzgów 2-4 Kotan Ozorków 14 kwietnia, 17:00
Kolejarz Łódź 1-0 Błękitni Dmosin 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Pauza: Piotrcovia Piotrków Trybunalski.
 
Kolejarz Łódź 0-8 Kaja Opoczno 22 kwietnia, 13:00
Kotan Ozorków 8-0 Błękitni Dmosin 22 kwietnia, 15:00
Róża Kutno 0-4 MOSiR Sieradz 21 kwietnia, 11:00
Wojownik Skierniewice 0-6 PTC Pabianice 22 kwietnia, 13:00
Zawisza Rzgów 1-0 MKS Zduńska Wola 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 28-29 kwietnia

Pauza: Kolejarz Łódź.
 
PTC Pabianice 2-1 Zawisza Rzgów 29 kwietnia, 11:00
MKS Zduńska Wola 7-2 Błękitni Dmosin 28 kwietnia, 11:00
Kaja Opoczno 1-2 Kotan Ozorków 29 kwietnia, 13:00
Róża Kutno 0-1 Wojownik Skierniewice 28 kwietnia, 11:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-7 MOSiR Sieradz 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 5-6 maja

Pauza: MOSiR Sieradz.
 
Zawisza Rzgów 2-4 Róża Kutno 5 maja, 17:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-1 Wojownik Skierniewice 6 maja, 17:00
PTC Pabianice 3-0 Błękitni Dmosin 6 maja, 11:00
Kolejarz Łódź 0-7 Kotan Ozorków 6 maja, 18:00
Kaja Opoczno 6-3 MKS Zduńska Wola 5 maja, 13:00

Kolejka 20 - 12-13 maja

Pauza: Kotan Ozorków.
 
Róża Kutno 11-0 Błękitni Dmosin 12 maja, 13:30
MOSiR Sieradz 11-0 Wojownik Skierniewice 12 maja, 13:00
Kolejarz Łódź 0-3 MKS Zduńska Wola 13 maja, 13:00
Kaja Opoczno 3-1 PTC Pabianice 12 maja, 15:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-1 Zawisza Rzgów 13 maja, 17:00

Kolejka 21 - 19-20 maja

Pauza: Wojownik Skierniewice.
 
Zawisza Rzgów 0-9 MOSiR Sieradz 20 maja, 15:00
Kotan Ozorków 1-2 MKS Zduńska Wola 6 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (20 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kolejarz Łódź 0-5 PTC Pabianice 19 maja, 18:00
Róża Kutno 1-2 Kaja Opoczno 19 maja, 11:00
Błękitni Dmosin 2-4 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 19 maja, 15:00

Kolejka 22 - 26-27 maja

Pauza: MKS Zduńska Wola.
 
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-3 Kaja Opoczno 27 maja, 11:00
Kolejarz Łódź 0-4 Róża Kutno 26 maja, 13:00
Zawisza Rzgów 3-2 Wojownik Skierniewice 27 maja, 18:00
Błękitni Dmosin 0-6 MOSiR Sieradz 27 maja, 15:00
Kotan Ozorków 0-0 PTC Pabianice 27 maja, 15:00

Kolejka 23 - 2-3 czerwca

Pauza: Zawisza Rzgów.
 
MKS Zduńska Wola 0-0 PTC Pabianice 2 czerwca, 11:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 7-0 Kolejarz Łódź 3 czerwca, 17:00
Kotan Ozorków 0-1 Róża Kutno 3 czerwca, 15:00
Wojownik Skierniewice 9-0 Błękitni Dmosin 3 czerwca, 13:00
MOSiR Sieradz 8-1 Kaja Opoczno 16 czerwca, 11:00

Kolejka 24 - 10 czerwca

Pauza: PTC Pabianice.
 
Błękitni Dmosin 0-2 Zawisza Rzgów 10 czerwca, 12:00
Kotan Ozorków 7-2 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 10 czerwca, 12:00
Wojownik Skierniewice 1-7 Kaja Opoczno 10 czerwca, 12:00
MOSiR Sieradz - Kolejarz Łódź 10 czerwca, 12:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
MKS Zduńska Wola 0-0 Róża Kutno 9 czerwca, 11:00

II liga kobiet 2017/2018 (mazowiecka)

III liga kobiet 2017/2018 (podlaska)
III liga kobiet 2017/2018 (warmińsko-mazurska)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas