[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga kobiet 2017/2018, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Katowice 16 41 13 2 1 65-9 7 0 1 39-4 6 2 0 26-5
2.  Tarnovia Tarnów 16 32 10 2 4 40-21 5 1 2 25-14 5 1 2 15-7
3.  Praga Warszawa 16 26 7 5 4 45-21 4 3 1 24-5 3 2 3 21-16 2 4 1 1 0 3-0
4.  Sokół Kolbuszowa Dolna 16 26 7 5 4 18-17 5 1 2 12-6 2 4 2 6-11 2 1 0 1 1 0-3
5.  Rolnik Biedrzychowice 16 23 6 5 5 22-31 3 4 1 12-11 3 1 4 10-20
6.  Resovia 16 21 5 6 5 20-20 2 3 3 13-13 3 3 2 7-7
7.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 16 12 3 3 10 11-43 2 2 4 7-12 1 1 6 4-31
8.  Rysy Bukowina Tatrzańska 16 10 3 1 12 14-44 2 1 5 9-20 1 0 7 5-24 2 3 1 0 1 4-2
9.  Gol Częstochowa 16 10 3 1 12 13-42 2 0 6 5-17 1 1 6 8-25 2 3 1 0 1 2-4
KKS Bogdańczowice wycofał się z rozgrywek po 4. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 GKS Katowice    2-1 2-0 4-0 6-0 0-1 15-0 1-0 9-2 
 2 Tarnovia Tarnów1-4     4-6 5-1 2-1 3-1 0-0 4-0 6-1 
 3 Praga Warszawa2-2 0-2     0-0 5-0 1-1 5-0 9-0 2-0 
 4 Sokół Kolbuszowa Dolna1-2 1-0 0-3     4-0 0-0 2-0 2-0 2-1 
 5 Rolnik Biedrzychowice0-6 1-1 1-1 1-1     0-0 4-1 3-0 2-1 
 6 Resovia0-0 1-5 2-2 0-0 2-3     0-1 4-1 4-1 
 7 Wanda Nowa Huta (Kraków)1-3 1-3 3-2 0-2 0-0 1-2     1-0 0-0 
 8 Rysy Bukowina Tatrzańska0-7 1-2 3-2 1-1 1-3 1-2 2-1     0-2 
 9 Gol Częstochowa0-2 0-1 1-5 0-1 0-3 1-0 3-1 0-4     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Tarnovia Tarnów - KKS Bogdańczowice 16 września, 15:00
było 11-1, anulowany
Gol Częstochowa 0-4 Rysy Bukowina Tatrzańska 27 sierpnia, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-3 Praga Warszawa 27 sierpnia, 16:00
GKS Katowice 6-0 Rolnik Biedrzychowice 27 sierpnia, 17:00
w Ośrodku Sportowym Kolejarz
Resovia 0-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 27 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 2-3 września

KKS Bogdańczowice - Wanda Nowa Huta (Kraków) 2 września, 11:00
było 0-4, anulowany
Rolnik Biedrzychowice 0-0 Resovia 2 września, 14:00
Praga Warszawa 2-2 GKS Katowice 2 września, 17:30
Rysy Bukowina Tatrzańska 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 września, 16:00
Tarnovia Tarnów 6-1 Gol Częstochowa 2 września, 14:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Gol Częstochowa - KKS Bogdańczowice 9 września, 14:00
było 8-1, anulowany
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-0 Tarnovia Tarnów 9 września, 12:00
GKS Katowice 1-0 Rysy Bukowina Tatrzańska 9 września, 11:00
Resovia 2-2 Praga Warszawa 9 września, 14:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-0 Rolnik Biedrzychowice 9 września, 15:30

Kolejka 4 - 23-24 września

KKS Bogdańczowice - Rolnik Biedrzychowice
gospodarze wycofali się z rozgrywek przed pierwszym terminem meczu (22 października, 12:00)
Praga Warszawa 5-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 23 września, 17:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1-2 Resovia 24 września, 15:00
Tarnovia Tarnów 1-4 GKS Katowice 21 października, 12:00
w pierwotnym terminie (24 września, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gol Częstochowa 0-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 24 września, 16:00

Kolejka 5 - 30 września-1 października

Pauza: Sokół Kolbuszowa Dolna.
 
GKS Katowice 9-2 Gol Częstochowa 30 września, 11:00
Resovia 1-5 Tarnovia Tarnów 1 października, 12:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-0 Rysy Bukowina Tatrzańska 30 września, 16:00
Rolnik Biedrzychowice 1-1 Praga Warszawa 1 października, 15:00

Kolejka 6 - 7-8 października

Pauza: Praga Warszawa.
 
Rysy Bukowina Tatrzańska 1-3 Rolnik Biedrzychowice 8 października, 13:00
Tarnovia Tarnów 0-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 7 października, 15:30
Gol Częstochowa 1-0 Resovia 7 października, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-2 GKS Katowice 8 października, 14:00

Kolejka 7 - 14-15 października

Pauza: GKS Katowice.
 
Resovia 0-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 października, 12:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-0 Gol Częstochowa 14 października, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 1-1 Tarnovia Tarnów 14 października, 15:00
Praga Warszawa 9-0 Rysy Bukowina Tatrzańska 15 października, 17:00

Kolejka 8 - 28-29 października

Pauza: Rysy Bukowina Tatrzańska.
 
Tarnovia Tarnów 4-6 Praga Warszawa 28 października, 12:30
Gol Częstochowa 0-3 Rolnik Biedrzychowice 28 października, 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 28 października, 14:00
GKS Katowice 0-1 Resovia 28 października, 11:00
w Ośrodku Sportowym Kolejarz

Kolejka 9 - 4-5 listopada

Pauza: Resovia.
 
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-3 GKS Katowice 4 listopada, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 5 listopada, 13:00
Praga Warszawa 2-0 Gol Częstochowa 4 listopada, 17:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1-2 Tarnovia Tarnów 4 listopada, 16:00

Kolejka 10 - 24-25 marca

Pauza: Tarnovia Tarnów.
 
Rysy Bukowina Tatrzańska 0-2 Gol Częstochowa 24 marca, 14:00
Praga Warszawa 0-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 24 marca, 12:30
Rolnik Biedrzychowice 0-6 GKS Katowice 25 marca, 12:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-2 Resovia 24 marca, 15:30

Kolejka 11 - 31 marca

Pauza: Wanda Nowa Huta (Kraków).
 
Resovia 2-3 Rolnik Biedrzychowice 8 kwietnia, 12:00
GKS Katowice 2-0 Praga Warszawa 31 marca, 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 Rysy Bukowina Tatrzańska 31 marca, 13:00
Gol Częstochowa 0-1 Tarnovia Tarnów 31 marca, 14:00

Kolejka 12 - 14-15 kwietnia

Pauza: Gol Częstochowa.
 
Tarnovia Tarnów 5-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 14 kwietnia, 14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 0-7 GKS Katowice 15 kwietnia, 16:00
Praga Warszawa 1-1 Resovia 14 kwietnia, 12:30
Rolnik Biedrzychowice 4-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 21-22 kwietnia

Pauza: Rolnik Biedrzychowice.
 
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-2 Praga Warszawa 21 kwietnia, 16:00
Resovia 4-1 Rysy Bukowina Tatrzańska 22 kwietnia, 13:00
GKS Katowice 2-1 Tarnovia Tarnów 21 kwietnia, 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1 Gol Częstochowa 21 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 28-29 kwietnia

Pauza: Sokół Kolbuszowa Dolna.
 
Gol Częstochowa 0-2 GKS Katowice 28 kwietnia, 15:00
Tarnovia Tarnów 3-1 Resovia 28 kwietnia, 14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 2-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 29 kwietnia, 16:00
Praga Warszawa 5-0 Rolnik Biedrzychowice 28 kwietnia, 12:30

Kolejka 15 - 5-6 maja

Pauza: Praga Warszawa.
 
Rolnik Biedrzychowice 3-0 Rysy Bukowina Tatrzańska 6 maja, 17:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-3 Tarnovia Tarnów 5 maja, 16:00
Resovia 4-1 Gol Częstochowa 5 maja, 15:30
GKS Katowice 4-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 5 maja, 16:30
w Ośrodku Sportowym Kolejarz

Kolejka 16 - 12-13 maja

Pauza: GKS Katowice.
 
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-0 Resovia 12 maja, 14:30
Gol Częstochowa 3-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 12 maja, 12:00
Tarnovia Tarnów 2-1 Rolnik Biedrzychowice 12 maja, 14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 3-2 Praga Warszawa 12 maja, 16:00

Kolejka 17 - 19-20 maja

Pauza: Rysy Bukowina Tatrzańska.
 
Praga Warszawa 0-2 Tarnovia Tarnów 19 maja, 12:30
Rolnik Biedrzychowice 2-1 Gol Częstochowa 19 maja, 14:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 19 maja, 16:00
Resovia 0-0 GKS Katowice 19 maja, 16:00

Kolejka 18 - 27 maja

Pauza: Resovia.
 
GKS Katowice 15-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 27 maja, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 4-0 Rolnik Biedrzychowice 27 maja, 16:00
Gol Częstochowa 1-5 Praga Warszawa 26 maja, 13:00
Tarnovia Tarnów 4-0 Rysy Bukowina Tatrzańska 27 maja, 16:00

Ekstraliga kobiet 2017/2018

I liga kobiet 2017/2018 (północna)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas