[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

I liga kobiet 2017/2018, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Katowice 8 19 6 1 1 27-8 3 0 1 16-3 3 1 0 11-5
2.  Praga Warszawa 8 18 5 3 0 30-9 3 1 0 18-2 2 2 0 12-7
3.  Sokół Kolbuszowa Dolna 8 12 3 3 2 7-7 2 0 2 4-5 1 3 0 3-2
4.  Tarnovia Tarnów 8 11 3 2 3 19-15 1 1 2 11-11 2 1 1 8-4 1 1 0 1 0 1-1
5.  Rolnik Biedrzychowice 8 11 2 5 1 9-10 0 4 0 3-3 2 1 1 6-7 1 1 0 1 0 1-1
6.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 8 9 2 3 3 3-10 1 2 1 2-3 1 1 2 1-7 1 3 1 0 0 1-0
7.  Resovia 8 9 2 3 3 6-10 0 2 2 3-8 2 1 1 3-2 1 0 0 0 1 0-1
8.  Rysy Bukowina Tatrzańska 8 4 1 1 6 8-19 0 1 3 4-8 1 0 3 4-11 1 3 1 0 0 4-0
9.  Gol Częstochowa 8 4 1 1 6 4-25 1 0 3 1-8 0 1 3 3-17 1 0 0 0 1 0-4
KKS Bogdańczowice wycofał się z rozgrywek po 4. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 GKS Katowice    6-0 0-1 1-0 9-2 
 2 Praga Warszawa2-2     5-0 9-0 2-0 
 3 Sokół Kolbuszowa Dolna1-2 0-3     1-0 2-0 
 4 Tarnovia Tarnów1-4 4-6     0-0 6-1 
 5 Rolnik Biedrzychowice1-1 1-1 1-1     0-0 
 6 Wanda Nowa Huta (Kraków)1-3 0-0     1-0 0-0 
 7 Resovia2-2 0-0 1-5 0-1     
 8 Rysy Bukowina Tatrzańska1-1 1-2 1-3 1-2     
 9 Gol Częstochowa0-1 0-3 1-0 0-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Tarnovia Tarnów - KKS Bogdańczowice 16 września, 15:00
było 11-1, anulowany
Gol Częstochowa 0-4 Rysy Bukowina Tatrzańska 27 sierpnia, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-3 Praga Warszawa 27 sierpnia, 16:00
GKS Katowice 6-0 Rolnik Biedrzychowice 27 sierpnia, 17:00
w Ośrodku Sportowym Kolejarz
Resovia 0-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 27 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 2-3 września

KKS Bogdańczowice - Wanda Nowa Huta (Kraków) 2 września, 11:00
było 0-4, anulowany
Rolnik Biedrzychowice 0-0 Resovia 2 września, 14:00
Praga Warszawa 2-2 GKS Katowice 2 września, 17:30
Rysy Bukowina Tatrzańska 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 września, 16:00
Tarnovia Tarnów 6-1 Gol Częstochowa 2 września, 14:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Gol Częstochowa - KKS Bogdańczowice 9 września, 14:00
było 8-1, anulowany
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-0 Tarnovia Tarnów 9 września, 12:00
GKS Katowice 1-0 Rysy Bukowina Tatrzańska 9 września, 11:00
Resovia 2-2 Praga Warszawa 9 września, 14:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-0 Rolnik Biedrzychowice 9 września, 15:30

Kolejka 4 - 23-24 września

KKS Bogdańczowice - Rolnik Biedrzychowice
gospodarze wycofali się z rozgrywek przed pierwszym terminem meczu (22 października, 12:00)
Praga Warszawa 5-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 23 września, 17:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1-2 Resovia 24 września, 15:00
Tarnovia Tarnów 1-4 GKS Katowice 21 października, 12:00
w pierwotnym terminie (24 września, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gol Częstochowa 0-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 24 września, 16:00

Kolejka 5 - 30 września-1 października

Pauza: Sokół Kolbuszowa Dolna.
 
GKS Katowice 9-2 Gol Częstochowa 30 września, 11:00
Resovia 1-5 Tarnovia Tarnów 1 października, 12:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-0 Rysy Bukowina Tatrzańska 30 września, 16:00
Rolnik Biedrzychowice 1-1 Praga Warszawa 1 października, 15:00

Kolejka 6 - 7-8 października

Pauza: Praga Warszawa.
 
Rysy Bukowina Tatrzańska 1-3 Rolnik Biedrzychowice 8 października, 13:00
Tarnovia Tarnów 0-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 7 października, 15:30
Gol Częstochowa 1-0 Resovia 7 października, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-2 GKS Katowice 8 października, 14:00

Kolejka 7 - 14-15 października

Pauza: GKS Katowice.
 
Resovia 0-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 października, 12:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-0 Gol Częstochowa 14 października, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 1-1 Tarnovia Tarnów 14 października, 15:00
Praga Warszawa 9-0 Rysy Bukowina Tatrzańska 15 października, 17:00

Kolejka 8 - 28-29 października

Pauza: Rysy Bukowina Tatrzańska.
 
Tarnovia Tarnów 4-6 Praga Warszawa 28 października, 12:30
Gol Częstochowa 0-3 Rolnik Biedrzychowice 28 października, 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 28 października, 14:00
GKS Katowice 0-1 Resovia 28 października, 11:00
w Ośrodku Sportowym Kolejarz

REKLAMA

Kolejka 9 - 4-5 listopada

Pauza: Resovia.
 
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-3 GKS Katowice 4 listopada, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 5 listopada, 13:00
Praga Warszawa 2-0 Gol Częstochowa 4 listopada, 17:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1-2 Tarnovia Tarnów 4 listopada, 16:00

Kolejka 10

Pauza: Tarnovia Tarnów.
 
Rysy Bukowina Tatrzańska - Gol Częstochowa
Praga Warszawa - Sokół Kolbuszowa Dolna
Rolnik Biedrzychowice - GKS Katowice
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Resovia

REKLAMA

Kolejka 11

Pauza: Wanda Nowa Huta (Kraków).
 
Resovia - Rolnik Biedrzychowice
GKS Katowice - Praga Warszawa
Sokół Kolbuszowa Dolna - Rysy Bukowina Tatrzańska
Gol Częstochowa - Tarnovia Tarnów

Kolejka 12

Pauza: Gol Częstochowa.
 
Tarnovia Tarnów - Sokół Kolbuszowa Dolna
Rysy Bukowina Tatrzańska - GKS Katowice
Praga Warszawa - Resovia
Rolnik Biedrzychowice - Wanda Nowa Huta (Kraków)

Kolejka 13

Pauza: Rolnik Biedrzychowice.
 
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Praga Warszawa
Resovia - Rysy Bukowina Tatrzańska
GKS Katowice - Tarnovia Tarnów
Sokół Kolbuszowa Dolna - Gol Częstochowa

Kolejka 14

Pauza: Sokół Kolbuszowa Dolna.
 
Gol Częstochowa - GKS Katowice
Tarnovia Tarnów - Resovia
Rysy Bukowina Tatrzańska - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Praga Warszawa - Rolnik Biedrzychowice

Kolejka 15

Pauza: Praga Warszawa.
 
Rolnik Biedrzychowice - Rysy Bukowina Tatrzańska
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Tarnovia Tarnów
Resovia - Gol Częstochowa
GKS Katowice - Sokół Kolbuszowa Dolna

Kolejka 16

Pauza: GKS Katowice.
 
Sokół Kolbuszowa Dolna - Resovia
Gol Częstochowa - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Tarnovia Tarnów - Rolnik Biedrzychowice
Rysy Bukowina Tatrzańska - Praga Warszawa

Kolejka 17

Pauza: Rysy Bukowina Tatrzańska.
 
Praga Warszawa - Tarnovia Tarnów
Rolnik Biedrzychowice - Gol Częstochowa
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Sokół Kolbuszowa Dolna
Resovia - GKS Katowice

Kolejka 18

Pauza: Resovia.
 
GKS Katowice - Wanda Nowa Huta (Kraków)
Sokół Kolbuszowa Dolna - Rolnik Biedrzychowice
Gol Częstochowa - Praga Warszawa
Tarnovia Tarnów - Rysy Bukowina Tatrzańska

Ekstraliga kobiet 2017/2018

I liga kobiet 2017/2018 (północna)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas