[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
Igor Angulo 24 gole - Igor Angulo (Górnik Zabrze),
18 goli - Marcin Robak (Śląsk Wrocław),
16 goli - Carlitos (Legia Warszawa), Jesús Imaz (Wisła Kraków 6, Jagiellonia Białystok 10),
15 goli - Flávio Paixão (Lechia Gdańsk),
14 goli - Airam Cabrera (Cracovia), Elia Soriano (Korona Kielce),
13 goli - Petteri Forsell (Miedź Legnica), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin),
12 goli - Christian Gytkjær (Lech Poznań),
11 goli - Adam Buksa (Pogoń Szczecin), Marko Kolar (Wisła Kraków), Zdeněk Ondrášek (Wisła Kraków), Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec),
10 goli - Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Kamil Drygas (Pogoń Szczecin), Javi Hernández (Cracovia), Maciej Jankowski (Arka Gdynia), Michał Janota (Arka Gdynia), Ricardinho (Wisła Płock), Patryk Tuszyński (Zagłębie Lubin), Žarko Udovičić (Zagłębie Sosnowiec),
9 goli - Zvonimir Kožulj (Pogoń Szczecin), Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok), Piotr Parzyszek (Piast Gliwice),
8 goli - João Amaral (Lech Poznań), Radosław Majewski (Pogoń Szczecin), Bartłomiej Pawłowski (Zagłębie Lubin), Karol Świderski (Jagiellonia Białystok),
7 goli - Artur Sobiech (Lechia Gdańsk),
6 goli - Dominik Furman (Wisła Płock), Jorge Félix (Piast Gliwice), Patryk Lipski (Lechia Gdańsk), Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock), Róbert Pich (Śląsk Wrocław), Filip Piszczek (Cracovia), Aleksandar Sedlar (Piast Gliwice), Joel Valencia (Piast Gliwice), Oskar Zawada (Wisła Płock),
5 goli - Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Krzysztof Drzazga (Wisła Kraków), Iker Guarrotxena (Pogoń Szczecin), Jesús Jiménez (Górnik Zabrze), Dominik Nagy (Legia Warszawa), Michal Papadopulos (Piast Gliwice), Szymon Pawłowski (Zagłębie Sosnowiec), Matej Pučko (Korona Kielce), Joan Román (Miedź Legnica), Marko Vejinović (Arka Gdynia), Damian Zbozień (Arka Gdynia),
4 gole - Wato Arweladze (Korona Kielce), Cafú (Legia Warszawa), Mateusz Cholewiak (Śląsk Wrocław), Lukáš Haraslín (Lechia Gdańsk), Tom Hateley (Piast Gliwice), Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice), Jarosław Kubicki (Lechia Gdańsk), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa), Sandro Kulenović (Legia Warszawa), Mateusz Możdżeń (Korona Kielce 1, Zagłębie Sosnowiec 3), Olaf Nowak (Zagłębie Sosnowiec), Pedro Tiba (Lech Poznań), Mateusz Radecki (Śląsk Wrocław), Paweł Tomczyk (Lech Poznań 2, Piast Gliwice 2), Luka Zarandia (Arka Gdynia),
3 gole - Vullnet Basha (Wisła Kraków), Roman Bezjak (Jagiellonia Białystok), Felicio Brown Forbes (Korona Kielce), Łukasz Burliga (Jagiellonia Białystok 1, Wisła Kraków 2), Juan Cámara (Miedź Legnica), Marcin Cebula (Korona Kielce), Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Michał Chrapek (Śląsk Wrocław), Jakub Czerwiński (Piast Gliwice), Patryk Dziczek (Piast Gliwice), Przemysław Frankowski (Jagiellonia Białystok), Giorgi Gabedawa (Zagłębie Sosnowiec), Adam Hloušek (Legia Warszawa), Iuri Medeiros (Legia Warszawa), Filip Jagiełło (Zagłębie Lubin), Darko Jevtić (Lech Poznań), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Kamil Jóźwiak (Lech Poznań), Ivan Jukić (Korona Kielce), Dawid Kort (Wisła Kraków), Grzegorz Kuświk (Wisła Płock), Mateusz Matras (Górnik Zabrze), Filip Mladenović (Lechia Gdańsk), Michał Nalepa (Lechia Gdańsk), Henrik Ojamaa (Miedź Legnica), Sławomir Peszko (Wisła Kraków), Rafał Pietrzak (Wisła Kraków), Ivan Runje (Jagiellonia Białystok), Cillian Sheridan (Jagiellonia Białystok), Dani Suárez (Górnik Zabrze), Mateusz Szczepaniak (Miedź Legnica), Alan Uryga (Wisła Płock), Nikola Vujadinović (Lech Poznań), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Konrad Wrzesiński (Zagłębie Sosnowiec), Paweł Zieliński (Miedź Legnica), Szymon Żurkowski (Górnik Zabrze),
2 gole - Nabil Aankour (Arka Gdynia), Alexandre Cristóvão (Zagłębie Sosnowiec), André Martins (Legia Warszawa), Karol Angielski (Wisła Płock), Augusto (Śląsk Wrocław), Błażej Augustyn (Lechia Gdańsk), Rafał Augustyniak (Miedź Legnica), Gerard Badía (Piast Gliwice), Soufian Benyamina (Pogoń Szczecin), Rafał Boguski (Wisła Kraków), Ariel Borysiuk (Wisła Płock), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Adam Deja (Arka Gdynia), Spas Delew (Pogoń Szczecin), Elhadji Pape Diaw (Korona Kielce), Maciej Gajos (Lech Poznań), Maciej Górski (Korona Kielce), Guilherme (Jagiellonia Białystok), Kasper Hämäläinen (Legia Warszawa), Sergiu Hanca (Cracovia), José Kanté (Legia Warszawa), Mikkel Kirkeskov (Piast Gliwice), Martin Košťál (Wisła Kraków), Adnan Kovačević (Korona Kielce), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Jakub Łukowski (Wisła Płock), Michał Mak (Lechia Gdańsk), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Jakub Mareš (Zagłębie Lubin), Marquitos (Miedź Legnica), Giórgos Mýgas (Zagłębie Sosnowiec), Michał Nalepa (Arka Gdynia), Matej Palčič (Wisła Kraków), Arkadiusz Piech (Śląsk Wrocław), Piotr Polczak (Zagłębie Sosnowiec), Marko Poletanović (Jagiellonia Białystok), William Rémy (Legia Warszawa), Vukan Savićević (Wisła Kraków), Boris Sekulić (Górnik Zabrze), Rafał Siemaszko (Arka Gdynia), Damian Szymański (Wisła Płock), Sebastian Szymański (Legia Warszawa), Kamil Zapolnik (Górnik Zabrze),
1 gol - Farshad Ahmadzadeh (Śląsk Wrocław), Jakub Arak (Lechia Gdańsk), Saša Balić (Zagłębie Lubin), Jakub Bartkowski (Wisła Kraków), Paweł Bochniewicz (Górnik Zabrze), Carlitos (Wisła Płock), Adam Chrzanowski (Lechia Gdańsk), Đorđe Čotra (Śląsk Wrocław), Tomasz Cywka (Lech Poznań), Adam Danch (Arka Gdynia), Niko Datković (Cracovia), Milan Dimun (Cracovia), Lasza Dwali (Pogoń Szczecin), Ołeksij Dytiatjew (Cracovia), Karol Fila (Lechia Gdańsk), Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Michael Gardawski (Korona Kielce), Wojciech Golla (Śląsk Wrocław), Ľubomír Guldan (Zagłębie Lubin), Robert Gumny (Lech Poznań), Walerian Gwilia (Górnik Zabrze), Frederik Helstrup (Arka Gdynia), Jin Izumisawa (Pogoń Szczecin), Zlatko Janjić (Korona Kielce), Łukasz Janoszka (Zagłębie Lubin), Andrej Kadlec (Jagiellonia Białystok), Ken Kallaste (Korona Kielce), Lukas Klemenz (Jagiellonia Białystok), Patryk Klimala (Jagiellonia Białystok), Tymoteusz Klupś (Lech Poznań), Aleksandyr Kolew (Arka Gdynia), Bartosz Kopacz (Zagłębie Lubin), Jakub Kosecki (Śląsk Wrocław), Wołodymyr Kostewycz (Lech Poznań), Bartosz Kwiecień (Jagiellonia Białystok), Jakub Łabojko (Śląsk Wrocław), Igor Łasicki (Wisła Płock), Daniel Łukasik (Lechia Gdańsk), Mateusz Mak (Piast Gliwice), Mariusz Malec (Pogoń Szczecin), Adam Marciniak (Arka Gdynia), Marcus Vinícius (Arka Gdynia), Krzysztof Mączyński (Legia Warszawa), Konrad Michalak (Lechia Gdańsk), Nemanja Mitrović (Jagiellonia Białystok), Mateusz Młyński (Arka Gdynia), Patrik Mráz (Zagłębie Sosnowiec), Božo Musa (Miedź Legnica), Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec), Gerard Oliva (Cracovia), Dawid Pakulski (Zagłębie Lubin), Fabian Piasecki (Miedź Legnica), Mateusz Piątkowski (Miedź Legnica), Marcin Pietrowski (Piast Gliwice), Artur Pikk (Miedź Legnica), Łukasz Poręba (Zagłębie Lubin), Martin Pospíšil (Jagiellonia Białystok), Cornel Râpă (Cracovia), Thomas Rogne (Lech Poznań), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Omar Santana (Miedź Legnica), Mile Savković (Jagiellonia Białystok), Bartłomiej Sielewski (Wisła Płock), Michal Sipľak (Cracovia), Daniel Smuga (Górnik Zabrze), Patryk Sokołowski (Piast Gliwice), Alen Stevanović (Wisła Płock), Paweł Stolarski (Legia Warszawa), Sebastian Strózik (Cracovia), Mateusz Szwoch (Wisła Płock), Patryk Szysz (Zagłębie Lubin), Maciej Śliwa (Wisła Kraków), Igors Tarasovs (Śląsk Wrocław), Tomás Podstawski (Pogoń Szczecin), Łukasz Trałka (Lech Poznań), Marcin Urynowicz (Górnik Zabrze), Nico Varela (Wisła Płock), Steven Vitória (Lechia Gdańsk), Sebastian Walukiewicz (Pogoń Szczecin), Marcin Wasielewski (Lech Poznań), Kamil Wojtkowski (Wisła Kraków), Rafał Wolski (Lechia Gdańsk), Łukasz Wolsztyński (Górnik Zabrze), Jakub Wójcicki (Jagiellonia Białystok), Sergei Zenjov (Cracovia), Timur Żamaletdinow (Lech Poznań), Michał Żyro (Pogoń Szczecin).

Strzelcy według drużyn:
 
Arka Gdynia: 10 - Maciej Jankowski, Michał Janota, 5 - Marko Vejinović, Damian Zbozień, 4 - Luka Zarandia, 2 - Nabil Aankour, Adam Deja, Michał Nalepa, Rafał Siemaszko, 1 - Adam Danch, Frederik Helstrup, Aleksandyr Kolew, Adam Marciniak, Marcus Vinícius, Mateusz Młyński
Cracovia: 14 - Airam Cabrera, 10 - Javi Hernández, 6 - Filip Piszczek, 3 - Mateusz Wdowiak, 2 - Sergiu Hanca, 1 - Niko Datković, Milan Dimun, Ołeksij Dytiatjew, Gerard Oliva, Cornel Râpă, Michal Sipľak, Sebastian Strózik, Sergei Zenjov
Górnik Zabrze: 24 - Igor Angulo, 5 - Jesús Jiménez, 3 - Mateusz Matras, Dani Suárez, Szymon Żurkowski, 2 - Boris Sekulić, Kamil Zapolnik, 1 - Paweł Bochniewicz, Walerian Gwilia, Daniel Smuga, Marcin Urynowicz, Łukasz Wolsztyński
Jagiellonia Białystok: 10 - Jesús Imaz, 9 - Arvydas Novikovas, 8 - Karol Świderski, 3 - Roman Bezjak, Przemysław Frankowski, Ivan Runje, Cillian Sheridan, 2 - Guilherme, Marko Poletanović, 1 - Łukasz Burliga, Andrej Kadlec, Lukas Klemenz, Patryk Klimala, Bartosz Kwiecień, Nemanja Mitrović, Martin Pospíšil, Taras Romanczuk, Mile Savković, Jakub Wójcicki
Korona Kielce: 14 - Elia Soriano, 5 - Matej Pučko, 4 - Wato Arweladze, 3 - Felicio Brown Forbes, Marcin Cebula, Ivan Jukić, 2 - Elhadji Pape Diaw, Maciej Górski, Adnan Kovačević, 1 - Michael Gardawski, Zlatko Janjić, Ken Kallaste, Mateusz Możdżeń
Lech Poznań: 12 - Christian Gytkjær, 8 - João Amaral, 4 - Pedro Tiba, 3 - Darko Jevtić, Kamil Jóźwiak, Nikola Vujadinović, 2 - Maciej Gajos, Filip Marchwiński, Paweł Tomczyk, 1 - Tomasz Cywka, Robert Gumny, Tymoteusz Klupś, Wołodymyr Kostewycz, Thomas Rogne, Łukasz Trałka, Marcin Wasielewski, Timur Żamaletdinow
Lechia Gdańsk: 15 - Flávio Paixão, 7 - Artur Sobiech, 6 - Patryk Lipski, 4 - Lukáš Haraslín, Jarosław Kubicki, 3 - Filip Mladenović, Michał Nalepa, 2 - Błażej Augustyn, Michał Mak, 1 - Jakub Arak, Adam Chrzanowski, Karol Fila, Daniel Łukasik, Konrad Michalak, Steven Vitória, Rafał Wolski
Legia Warszawa: 16 - Carlitos, 5 - Dominik Nagy, 4 - Cafú, Michał Kucharczyk, Sandro Kulenović, 3 - Adam Hloušek, Iuri Medeiros, Artur Jędrzejczyk, 2 - André Martins, Kasper Hämäläinen, José Kanté, William Rémy, Sebastian Szymański, 1 - Krzysztof Mączyński, Paweł Stolarski
Miedź Legnica: 13 - Petteri Forsell, 5 - Joan Román, 3 - Juan Cámara, Henrik Ojamaa, Mateusz Szczepaniak, Paweł Zieliński, 2 - Rafał Augustyniak, Marquitos, 1 - Božo Musa, Fabian Piasecki, Mateusz Piątkowski, Artur Pikk, Omar Santana
Piast Gliwice: 9 - Piotr Parzyszek, 6 - Jorge Félix, Aleksandar Sedlar, Joel Valencia, 5 - Michal Papadopulos, 4 - Tom Hateley, Tomasz Jodłowiec, 3 - Jakub Czerwiński, Patryk Dziczek, 2 - Gerard Badía, Mikkel Kirkeskov, Paweł Tomczyk, 1 - Mateusz Mak, Marcin Pietrowski, Patryk Sokołowski
Pogoń Szczecin: 11 - Adam Buksa, 10 - Kamil Drygas, 9 - Zvonimir Kožulj, 8 - Radosław Majewski, 5 - Iker Guarrotxena, 2 - Soufian Benyamina, Spas Delew, Sebastian Kowalczyk, 1 - Lasza Dwali, Adam Frączczak, Jin Izumisawa, Mariusz Malec, Tomás Podstawski, Sebastian Walukiewicz, Michał Żyro
Śląsk Wrocław: 18 - Marcin Robak, 6 - Róbert Pich, 4 - Mateusz Cholewiak, Mateusz Radecki, 3 - Piotr Celeban, Michał Chrapek, 2 - Augusto, Arkadiusz Piech, 1 - Farshad Ahmadzadeh, Đorđe Čotra, Wojciech Golla, Jakub Kosecki, Jakub Łabojko, Igors Tarasovs
Wisła Kraków: 11 - Marko Kolar, Zdeněk Ondrášek, 6 - Jesús Imaz, 5 - Jakub Błaszczykowski, Krzysztof Drzazga, 3 - Vullnet Basha, Dawid Kort, Sławomir Peszko, Rafał Pietrzak, 2 - Rafał Boguski, Paweł Brożek, Łukasz Burliga, Martin Košťál, Matej Palčič, Vukan Savićević, 1 - Jakub Bartkowski, Maciej Śliwa, Kamil Wojtkowski
Wisła Płock: 10 - Ricardinho, 6 - Dominik Furman, Giorgi Merebaszwili, Oskar Zawada, 3 - Grzegorz Kuświk, Alan Uryga, 2 - Karol Angielski, Ariel Borysiuk, Jakub Łukowski, Damian Szymański, 1 - Carlitos, Igor Łasicki, Bartłomiej Sielewski, Alen Stevanović, Mateusz Szwoch, Nico Varela
Zagłębie Lubin: 13 - Filip Starzyński, 10 - Damjan Bohar, Patryk Tuszyński, 8 - Bartłomiej Pawłowski, 3 - Filip Jagiełło, 2 - Jakub Mareš, 1 - Saša Balić, Ľubomír Guldan, Łukasz Janoszka, Bartosz Kopacz, Dawid Pakulski, Łukasz Poręba, Patryk Szysz
Zagłębie Sosnowiec: 11 - Vamara Sanogo, 10 - Žarko Udovičić, 5 - Szymon Pawłowski, 4 - Olaf Nowak, 3 - Giorgi Gabedawa, Mateusz Możdżeń, Konrad Wrzesiński, 2 - Alexandre Cristóvão, Giórgos Mýgas, Piotr Polczak, 1 - Patrik Mráz, Tomasz Nawotka

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas