[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Lotto Ekstraklasa 2018/2019
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lech Poznań 4 12 4 0 0 9-1 2 0 0 6-0 2 0 0 3-1
2.  Jagiellonia Białystok 4 9 3 0 1 5-1 1 0 1 1-1 2 0 0 4-0
3.  Piast Gliwice 4 9 3 0 1 7-5 1 0 1 3-4 2 0 0 4-1
4.  Lechia Gdańsk 4 8 2 2 0 4-1 1 1 0 3-1 1 1 0 1-0
5.  Korona Kielce 4 7 2 1 1 6-5 1 0 1 3-3 1 1 0 3-2 1 0 0 0 1 1-2
 Legia Warszawa 4 7 2 1 1 6-5 0 1 1 1-3 2 0 0 5-2 1 3 1 0 0 2-1
7.  Górnik Zabrze 4 6 1 3 0 6-4 0 2 0 2-2 1 1 0 4-2
8.  Zagłębie Lubin 4 6 2 0 2 6-6 1 0 1 2-3 1 0 1 4-3
9.  Wisła Kraków 4 5 1 2 1 3-3 1 2 0 3-2 0 0 1 0-1
10.  Śląsk Wrocław 4 4 1 1 2 5-5 1 0 1 3-2 0 1 1 2-3
11.  Arka Gdynia 4 3 0 3 1 1-3 0 1 1 1-3 0 2 0 0-0
12.  Zagłębie Sosnowiec 4 3 1 0 3 5-8 1 0 1 4-2 0 0 2 1-6
13.  Miedź Legnica 4 3 1 0 3 3-7 1 0 1 2-3 0 0 2 1-4
14.  Wisła Płock 4 2 0 2 2 4-6 0 0 2 2-4 0 2 0 2-2
15.  Cracovia 4 2 0 2 2 2-6 0 1 0 0-0 0 1 2 2-6
16.  Pogoń Szczecin 4 1 0 1 3 1-7 0 1 1 1-3 0 0 2 0-4

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lech Poznań    4-0 2-0 
 2 Jagiellonia Białystok    0-1 1-0 
 3 Piast Gliwice    1-3 2-1 
 4 Lechia Gdańsk    1-1 2-0 
 5 Korona Kielce    1-2 2-1 
 6 Legia Warszawa0-0     1-3 
 7 Górnik Zabrze1-1     1-1 
 8 Zagłębie Lubin0-2     2-1 
 9 Wisła Kraków    0-0 2-1 1-1 
 10 Śląsk Wrocław0-1     3-1 
 11 Arka Gdynia0-2 1-1     
 12 Zagłębie Sosnowiec1-2     3-0 
 13 Miedź Legnica1-3     1-0 
 14 Wisła Płock1-2 1-2     
 15 Cracovia0-0     
 16 Pogoń Szczecin0-2 1-1     

Kolejka 1 - 21-22 lipca

Górnik Zabrze 1-1 Korona Kielce 22 lipca, 15:30 (16 683)
Daniel Smuga 46 - Ivan Jukić 62
Jagiellonia Białystok 0-1 Lechia Gdańsk 20 lipca, 20:30 (11 766)
Flávio Paixão 10
Legia Warszawa 1-3 Zagłębie Lubin 21 lipca, 20:30 (12 278)
Adam Hloušek 37 - Patryk Tuszyński 15, 87, Filip Starzyński 21 (k)
Miedź Legnica 1-0 Pogoń Szczecin 20 lipca, 18:00 (5587)
Petteri Forsell 90
Śląsk Wrocław 3-1 Cracovia 21 lipca, 15:30 (10 496)
Piotr Celeban 14, Augusto 57, Jakub Kosecki 89 - Gerard Oliva 30
Wisła Kraków 0-0 Arka Gdynia 21 lipca, 18:00 (9215)
W 64. minucie Rafał Boguski (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Płock 1-2 Lech Poznań 22 lipca, 18:00 (8114)
Giorgi Merebaszwili 77 - Łukasz Trałka 16, Pedro Tiba 89
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Piast Gliwice 23 lipca, 18:00 (4500)
Vamara Sanogo 36 - Aleksandar Sedlar 67 (k), Tomasz Jodłowiec 80

Kolejka 2 - 28-29 lipca

Arka Gdynia 0-2 Jagiellonia Białystok 29 lipca, 18:00 (10 434)
Karol Świderski 36, 67
Górnik Zabrze 1-1 Wisła Płock 29 lipca, 15:30 (11 974)
Igor Angulo 75 - Ricardinho 46
Korona Kielce 1-2 Legia Warszawa 28 lipca, 20:30 (10 806)
Ivan Jukić 32 - Krzysztof Mączyński 57, José Kanté 66
Lech Poznań 2-0 Cracovia 29 lipca, 18:00
Darko Jevtić 20, Christian Gytkjær 87
W 44. minucie Michał Helik (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
bez udziału publiczności
Lechia Gdańsk 1-1 Śląsk Wrocław 27 lipca, 18:00 (14 068)
Flávio Paixão 12 (k) - Piotr Celeban 83
W 32. minucie Flávio Paixão (Lechia Gdańsk) nie wykorzystał rzutu karnego.
Pogoń Szczecin 0-2 Piast Gliwice 30 lipca, 18:00 (7532)
Joel Valencia 7, Mateusz Mak 11
Wisła Kraków 2-1 Miedź Legnica 27 lipca, 20:30 (9517)
Zdeněk Ondrášek 43, Dawid Kort 49 - Marquitos 69 (k)
Zagłębie Lubin 2-1 Zagłębie Sosnowiec 28 lipca, 18:00 (5215)
Filip Starzyński 61 (k), Jakub Mareš 77 - Konrad Wrzesiński 66

Kolejka 3 - 4-5 sierpnia

Cracovia 0-0 Arka Gdynia 6 sierpnia, 18:00 (5283)
Jagiellonia Białystok 1-0 Wisła Kraków 5 sierpnia, 18:00 (12 373)
Arvydas Novikovas 60
Legia Warszawa 0-0 Lechia Gdańsk 4 sierpnia, 20:30 (16 153)
Miedź Legnica 1-3 Górnik Zabrze 5 sierpnia, 18:00 (5614)
Mateusz Piątkowski 27 - Dani Suárez 73, Igor Angulo 76, Szymon Żurkowski 87
Piast Gliwice 2-1 Zagłębie Lubin 4 sierpnia, 18:00 (4144)
Joel Valencia 23, Tom Hateley 83 - Patryk Tuszyński 33
Śląsk Wrocław 0-1 Lech Poznań 5 sierpnia, 15:30 (17 926)
Pedro Tiba 82
Wisła Płock 1-2 Korona Kielce 3 sierpnia, 18:00 (4126)
Carlitos 90 - Elia Soriano 53 (k), Ivan Jukić 90
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Pogoń Szczecin 3 sierpnia, 20:30 (4338)
Tomasz Hołota 5 (s), Konrad Wrzesiński 84, Žarko Udovičić 90

Kolejka 4 - 11-12 sierpnia

Arka Gdynia 1-1 Górnik Zabrze 11 sierpnia, 20:30 (7123)
Michał Janota 88 - Dani Suárez 45
Korona Kielce 2-1 Śląsk Wrocław 13 sierpnia, 18:00 (7243)
Elia Soriano 20 (k), Maciej Górski 81 - Marcin Robak 10
Lech Poznań 4-0 Zagłębie Sosnowiec 12 sierpnia, 18:00
João Amaral 7, Paweł Tomczyk 20, 41, Maciej Gajos 70
bez udziału publiczności
Lechia Gdańsk 2-0 Miedź Legnica 10 sierpnia, 18:00 (11 053)
Jakub Arak 39, Patryk Lipski 56
Piast Gliwice 1-3 Legia Warszawa 12 sierpnia, 15:30 (7120)
Michal Papadopulos 56 - Artur Jędrzejczyk 22, José Kanté 86, Dominik Nagy 90
Pogoń Szczecin 1-1 Cracovia 11 sierpnia, 18:00 (6592)
Adam Frączczak 32 (k) - Cornel Râpă 67
Wisła Kraków 1-1 Wisła Płock 10 sierpnia, 20:30 (11 025)
Zdeněk Ondrášek 33 - Ricardinho 65
Zagłębie Lubin 0-2 Jagiellonia Białystok 12 sierpnia, 18:00 (7086)
Roman Bezjak 25, Saša Balić 72 (s)
W 17. minucie Łukasz Janoszka (Zagłębie Lubin) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 5 - 18-19 sierpnia

Cracovia - Zagłębie Lubin 17 sierpnia, 18:00
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 18 sierpnia, 20:30
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 19 sierpnia, 18:00
Lech Poznań - Wisła Kraków 19 sierpnia, 18:00
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 19 sierpnia, 15:30
Miedź Legnica - Korona Kielce 17 sierpnia, 20:30
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 20 sierpnia, 18:00
Wisła Płock - Arka Gdynia 18 sierpnia, 18:00

Kolejka 6 - 25-26 sierpnia

Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica 26 sierpnia, 15:30
Korona Kielce - Arka Gdynia 24 sierpnia, 20:30
Legia Warszawa - Wisła Płock 26 sierpnia, 15:30
Piast Gliwice - Cracovia 24 sierpnia, 18:00
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 25 sierpnia, 18:00
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 25 sierpnia, 20:30
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 26 sierpnia, 18:00
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 27 sierpnia, 18:00

Kolejka 7 - 1-2 września

Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1 września, 15:30
Cracovia - Legia Warszawa 2 września, 18:00
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 31 sierpnia, 18:00
Lech Poznań - Piast Gliwice 2 września, 15:30
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 31 sierpnia, 20:30
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 1 września, 20:30
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1 września, 18:00
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 2 września, 15:30

Kolejka 8 - 15-16 września

Jagiellonia Białystok - Cracovia
Legia Warszawa - Lech Poznań
Piast Gliwice - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Wisła Płock - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze

Kolejka 9 - 22-23 września

Arka Gdynia - Lech Poznań
Cracovia - Wisła Płock
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Miedź Legnica - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice

Kolejka 10 - 29-30 września

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Miedź Legnica
Legia Warszawa - Arka Gdynia
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Korona Kielce
Wisła Płock - Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Zagłębie Sosnowiec - Cracovia

Kolejka 11 - 6-7 października

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
Cracovia - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Piast Gliwice
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Kolejka 12 - 20-21 października

Cracovia - Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Korona Kielce
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica

Kolejka 13 - 27-28 października

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Korona Kielce - Cracovia
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec
Wisła Płock - Piast Gliwice

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
Cracovia - Miedź Legnica
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Wisła Płock
Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Korona Kielce - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Cracovia
Miedź Legnica - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 16 - 24-25 listopada

Arka Gdynia - Wisła Kraków
Cracovia - Śląsk Wrocław
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Wisła Płock
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

Kolejka 17 - 1-2 grudnia

Cracovia - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Korona Kielce
Miedź Legnica - Wisła Kraków
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Wisła Płock - Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin

Kolejka 18 - 8-9 grudnia

Arka Gdynia - Cracovia
Górnik Zabrze - Miedź Legnica
Korona Kielce - Wisła Płock
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice

Kolejka 19 - 15-16 grudnia

Cracovia - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Miedź Legnica - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Wisła Płock - Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań

Kolejka 20 - 22 grudnia

Arka Gdynia - Wisła Płock
Korona Kielce - Miedź Legnica
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Cracovia
Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa

Kolejka 21 - 9-10 lutego

Arka Gdynia - Korona Kielce
Cracovia - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec
Wisła Płock - Legia Warszawa

Kolejka 22 - 16-17 lutego

Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Cracovia
Piast Gliwice - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia

Kolejka 23 - 23-24 lutego

Arka Gdynia - Piast Gliwice
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Miedź Legnica - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

Kolejka 24 - 2-3 marca

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Miedź Legnica
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Wisła Płock - Cracovia
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce

Kolejka 25 - 9-10 marca

Arka Gdynia - Legia Warszawa
Cracovia - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Korona Kielce - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Miedź Legnica - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

Kolejka 26 - 16-17 marca

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Miedź Legnica
Wisła Kraków - Cracovia
Wisła Płock - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk

Kolejka 27 - 30-31 marca

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Cracovia
Korona Kielce - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Wisła Płock - Zagłębie Lubin

Kolejka 28 - 3 kwietnia

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Cracovia - Korona Kielce
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków

Kolejka 29 - 6-7 kwietnia

Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Miedź Legnica - Cracovia
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Wisła Kraków - Piast Gliwice
Wisła Płock - Śląsk Wrocław

Kolejka 30 - 13 kwietnia

Arka Gdynia - Miedź Legnica
Cracovia - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Piast Gliwice - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock

Kolejka 31 - 20 kwietnia

Kolejka 32 - 24 kwietnia

Kolejka 33 - 27-28 kwietnia

Kolejka 34 - 4-5 maja

Kolejka 35 - 11-12 maja

Kolejka 36 - 14-15 maja

Kolejka 37 - 18-19 maja

Fortuna I liga 2018/2019

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas