[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 5 września 2023, 15:50:55

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Garbarnia Kraków  
Przychodzą: Mark Assinor (P - Hutnik Kraków), Xavier Dziekoński (B - Raków Częstochowa), Bartosz Kutrzeba (O - junior), Bartłomiej Mruk (O - Pogoń Szczecin), Tomasz Tymosiak (P - Lublinianka Lublin), Dominik Kuc (Poprad Muszyna), Oskar Wielecki (junior)

Odchodzą: Kais Al-Ani (B - Orzeł Ryczów), Jakub Banach (O - Stal Stalowa Wola), Kamil Bentkowski (P - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska), Damian Derenda (O - Radziszowianka Radziszów), Adrian Dziedzic (P - Górnik II Zabrze), Thomas Pranica (N - Wisłoka Chicago), Jakub Sutor (P - Lechia Tomaszów Mazowiecki)

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Przychodzą: Bartosz Bajorek (N - Stal II Mielec), Kamil Bednorz (O - rezerwy), Sebastian Golak (O - Chojniczanka Chojnice), Piotr Jakubowski (O - Zagłębie II Sosnowiec), João Guilherme (P - Real SC), Tymon Kłosowicz (P - Escola Varsovia Warszawa (j)), Samuel Kuc (O - FK Humenné), Tomasz Matuszewski (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Jakub Nowak (P - Zagłębie II Sosnowiec), Ricardo Vaz (P - brak klubu), Michał Szymała (O - LKS Goczałkowice Zdrój), Kacper Zych (N - MFK Karviná), Kōki Togitani (Grunwald Ruda Śląska), Kacper Waleczek (rezerwy), Szymon Nicpoń (rezerwy)

Odchodzą: Remigiusz Borkała (P - Pelikan Łowicz), João Passoni (N - Carina Gubin), Jakub Kasperowicz (P - Pniówek Pawłowice), Kacper Kawula (O - Podhale Nowy Targ), Filip Kozłowski (O - ŁKS Łagów), Dominik Kulawiak (O - kontuzja), Miłosz Misala (P - Spójnia Landek), Salvador Pryka (P - ROW 1964 Rybnik), Mateusz Słodowy (O - ?), Dawid Szkudlarek (O - LKS Goczałkowice Zdrój), Natan Wysiński (P - Chrobry II Głogów)

Górnik Polkowice  
Przychodzą: Kacper Bajerski (P - junior), Jewhenij Biłokiń (P - Prochowiczanka Prochowice), Jan Ciućka (N - Górnik Zabrze), Michał Czarny (O - Puszcza Niepołomice), Klaudiusz Krasa (P - Resovia), Jan Kuźma (P - ŁKS Łódź), Sebastian Łysakowski (P - junior), Mateusz Piątkowski (N - brak klubu), Mychajło Kalczenko (junior)

Odchodzą: Michał Bojdys (O - Rekord Bielsko-Biała), Mateusz Gajda (P - LKS Goczałkowice Zdrój), Kacper Gościniarek (P - ?), Tomasz Kołbon (P - Stal Stalowa Wola), Dorian Krakowski (P - Słowianin Wolibórz), Mariusz Sławek (O - Miedź II Legnica), Maciej Sowiński (P - Prochowiczanka Prochowice)

Hutnik Kraków  
Przychodzą: Sławomir Chmiel (P - Wisła Kraków), Elorhan (P - Odra Wodzisław Śląski), Anthony Ikwuka (P - junior), Hubert Karpiński (N - Resovia), Kacper Kopczak (P - Stal II Mielec), Dawid Kubowicz (O - Resovia), Kamil Rogóż (P - junior), Karol Stanek (N - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska), Michał Szałachowski (N - Górnik Łęczna), Kamil Wenger (O - Olimpia Elbląg), Adam Wilk (B - Cracovia), Marcin Wróbel (N - Rekord Bielsko-Biała), Dominik Sarga (Wisła Kraków (j)), Karim Achour (Ghazl El Mahalla SC (j)), Mohamed Il Lar (?), Mostafa Hamed (Ghazl El Mahalla SC)

Odchodzą: Mark Assinor (P - Garbarnia Kraków), Ilias El Bouh (P - ?), Krzysztof Iwanicki (O - Wisłoka Dębica), Adrian Jurkowski (O - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska), Patryk Królczyk (B - UD Gran Tarajal), Waldemar Luberda (P - Pcimianka Pcim), Kacper Szewczyk (B - Odra Wodzisław Śląski), Jakub Wojtaszek (P - Gdovia Gdów), Wiktor Zarzycki (O - ?)

KKS 1925 Kalisz  
Przychodzą: Maksymilian Kaczmarek (N - rezerwy), Hubert Dylewski (rezerwy), Hubert Nowacki (Piast Czekanów), Maciej Paschke (rezerwy), Nikodem Grabowski (rezerwy), Szymon Sornat (rezerwy)

Odchodzą: Patryk Soboczyński (P - Stolem Gniewino), Wiktor Walczak (N - Warta Sieradz), Piotr Zmorzyński (P - Orlęta Radzyń Podlaski)

Kotwica Kołobrzeg  
Przychodzą: Adrian Bielka (P - Korona II Kielce), Adam Frączczak (N - Korona Kielce), Łukasz Kosakiewicz (O - Sandecja Nowy Sącz), Bartosz Neugebauer (B - Chojniczanka Chojnice), Janusz Nojszewski (P - Korona Kielce), Mikołaj Rakowski (P - Warta Poznań), Łukasz Sierpina (P - Korona Kielce), Adrian Skrzyniak (O - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Łukasz Wolsztyński (P - Chojniczanka Chojnice)

Odchodzą: José Cabrera (P - Olimpia Grudziądz), Dawid Cempa (N - Gwardia Koszalin), Dominik Chromiński (P - Gwardia Koszalin), Michał Graczyk (P - Zawisza Bydgoszcz), Oskar Kaźmierczak (B - Gwardia Koszalin), Bartłomiej Kulejewski (O - Stal Brzeg), Rafał Maćkowski (P - Gwardia Koszalin), Filip Modelski (O - ?), Dominik Sadzawicki (O - Mazovia Mińsk Mazowiecki), Sebastian Szczytniewski (O - Zawisza Bydgoszcz), Radosław Tuleja (P - GKS Tychy)

Lech II Poznań  
Przychodzą: Igor Brzyski (P - junior), Adrian Laskowski (O - Lech Poznań), Dawid Ławniczak (P - junior), Szymon Maza (P - junior), Wojciech Mońka (O - junior), Aleksander Nadolski (P - junior), Kacper Orzechowski (O - junior), Szymon Pawłowski (P - Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Pruchniewski (B - junior), Adam Stachowiak (B - brak klubu), Igor Stankiewicz (P - junior), Filip Warciarek (junior), Jakub Skowroński (junior), Konrad Kaczmarek (junior)

Odchodzą: Maksymilian Dziuba (P - Lech Poznań), Eryk Kryg (P - Sokół Kleczew), Ksawery Kukułka (O - Lech Poznań), Mateusz Mędrala (B - Lech Poznań), Miłosz Mleczko (B - Znicz Pruszków), Łukasz Norkowski (P - Polonia Bytom), Maksym Pietrzak (P - Lech Poznań), Kacper Sommerfeld (P - Polonia Środa Wielkopolska), Mikołaj Tudruj (O - Lech Poznań), Filip Wilak (N - Lech Poznań)

Motor Lublin  
Przychodzą: Oskar Jeż (B - rezerwy), Dawid Kasprzyk (N - Sokół Ostróda), Borys Kisiel (P - rezerwy), Michał Litwa (N - brak klubu), Filip Luberecki (O - Escola Varsovia Warszawa), Patryk Romanowski (O - Legia II Warszawa), Kacper Rosa (B - KS Stilon Gorzów Wielkopolski), Kacper Wełniak (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Igor Pytka (rezerwy)

Odchodzą: Arkadiusz Bednarczyk (P - Świdniczanka Świdnik), Paweł Budzyński (B - KS Wiązownica), Szymon Chomicz (O - Lider Włocławek), Michał Furman (B - Stal Stalowa Wola), Leszek Jagodziński (P - Sprotavia Szprotawa), Ezana Kahsay (N - Bałtyk Gdynia), Jakub Świeciński (P - Ursus Warszawa), Mateusz Wyjadłowski (P - Wisła Sandomierz)

Olimpia Elbląg  
Przychodzą: Mariusz Gabrych (N - Sandecja Nowy Sącz), Bartłomiej Gorzycki (P - rezerwy), Kacper Jóźwicki (P - MKS Kluczbork), Kacper Łaszak (O - rezerwy), Kacper Szczudliński (P - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Maciej Tobojka (P - junior), Dawid Winiarski (P - powrót po kontuzji), Artur Łąpieś (rezerwy), Bartosz Leszczyński (rezerwy), Filip Olbryś (rezerwy), Jan Piróg (rezerwy)

Odchodzą: Konrad Gutowski (O - Olimpia Grudziądz), Jan Lechowid (B - Polonia Lidzbark Warmiński), Sebastian Milanowski (P - Gwardia Koszalin), Łukasz Turzyniecki (O - Legia II Warszawa), Kamil Wenger (O - Hutnik Kraków), Dawid Wojtyra (N - Raków II Częstochowa)

Pogoń Siedlce  
Przychodzą: Krystian Gryglak (P - rezerwy), Adam Lewkowski (O - rezerwy), Mateusz Majewski (N - Lublinianka Lublin), Tomasz Mamis (P - Miedź Legnica), Jakub Pek (P - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza), Orest Tkaczuk (N - Polonia Bytom), Adrian Wrzosek (O - rezerwy), Bartosz Borkowski (rezerwy), Dawid Dobrzański (rezerwy), Dawid Jastrzębski (rezerwy), Patryk Rojek (rezerwy), Wojciech Kisieliński (rezerwy)

Odchodzą: Paweł Łydkowski (O - Olimpia Zambrów), Mateusz Piotrowski (P - Gwardia Koszalin), Robert Prochownik (N - kontuzja), Maksym Wadach (B - ?), Tomasz Wiewiórka (P - rezerwy)

Polonia Warszawa  
Przychodzą: Grzegorz Aftyka (P - Puszcza Niepołomice), Patryk Baran (P - rezerwy), Maciej Radaszkiewicz (N - ŁKS Łódź), Adam Smulski (P - rezerwy), Paweł Tomczyk (N - Politehnica Iași), Franciszek Antkiewicz (MKS Polonia Warszawa), Jan Parafianowicz (rezerwy), Kacper Jakóbczyk (MKS Polonia Warszawa), Kacper Żakowski (rezerwy), Stanisław Pruszkowski (Widok Skierniewice), Wiktor Ambroziak (MKS Polonia Warszawa)

Odchodzą: Filip Arak (O - Podlasie Biała Podlaska), Wojciech Chojczak (O - MKS Polonia Warszawa (j)), Szymon Jarosz (O - ?), Adam Pazio (O - Olimpia Zambrów)

Radunia Stężyca  
Przychodzą: Maciej Dampc (O - Cartusia Kartuzy), Ednilson Furtado (N - Wisła Puławy), Eduardo Soares (P - Sporting Clube da Covilhã), Jan Furman (P - rezerwy), Jakub Kafarski (N - rezerwy), Mateusz Kuzimski (N - Arka Gdynia), Kacper Lejk (O - rezerwy), Dmytro Prichna (P - Broń Radom), Jakub Rendzio (rezerwy), Krzysztof Kaniewski (rezerwy), Marcin Ceremus (rezerwy), Miłosz Toczek (rezerwy)

Odchodzą: Michał Leszczyński (B - Sokół Ostróda), Jakub Letniowski (P - ŁKS Łódź), Eryk Sobków (N - Wieczysta Kraków), Janusz Surdykowski (N - KP Starogard Gdański)

Siarka Tarnobrzeg  
Przychodzą: Kacper Cichoń (P - Puszcza Niepołomice), Filip Jania (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Alan Lubaski (P - Górnik II Zabrze), Karol Noiszewski (O - Legia II Warszawa), Krystian Szymocha (O - ŁKS Łagów), Igor Woś (O - Czarni Połaniec), Mateusz Ziółkowski (P - Zagłębie Sosnowiec), Konrad Cymerys (junior), Szymon Zwolski (rezerwy)

Odchodzą: Dawid Bałdyga (N - Śląsk Wrocław), Pawło Czmełenko (O - Podhale Nowy Targ), Krystian Furman (P - Wisła Sandomierz), Kacper Józefiak (O - Miedź II Legnica), Szymon Lewicki (N - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Paweł Rogala (P - Podhale Nowy Targ), Cezary Stańczyk (O - Sokół Kleczew)

Stomil Olsztyn  
Przychodzą: Igor Jędrzejczyk (O - rezerwy), Kacper Kondracki (P - Wisła II Płock), Hubert Sadowski (O - Skra Częstochowa), Marcin Stromecki (P - GKS Katowice), Bartosz Stankiewicz (rezerwy), Igor Kąkolewski (junior), Jan Brzykcy (Ceramika Opoczno), Kacper Gwardiak (Ruch Wysokie Mazowieckie), Mateusz Pajdak (Olimpia Olsztynek), Michał Krztoń (junior), Paweł Łastowski (junior)

Odchodzą: Jakub Grzesiak (B - Górnik II Zabrze), Mateusz Jarzynka (O - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Mateusz Jońca (O - Concordia Elbląg), Marek Niewiadomski (P - Gedania Gdańsk), Mateusz Sobotka (P - Mławianka Mława), Jakub Tecław (O - GKS Tychy)

Śląsk II Wrocław  
Przychodzą: Patryk Bednarczyk (N - trzeci zespół), Krzysztof Kurowski (O - trzeci zespół), Szymon Maszkowski (P - trzeci zespół), Dawid Matuszewski (O - trzeci zespół), Igor Posacki (O - junior), Aleksander Wołczek (P - junior), Jakub Solarz (junior), Jan Goszczyński (junior), Kacper Małolepszy (Zenit Międzybórz), Mateusz Lipiński (junior)

Odchodzą: Przemysław Bargiel (P - Śląsk Wrocław), Michał Dryja (N - Miedź II Legnica), Łukasz Gerstenstein (O - Śląsk Wrocław), Hubert Konstanty (P - Olimpia Grudziądz), Krzysztof Mączyński (P - ?), Mariusz Pawelec (O - Śląsk Wrocław), Robert Pisarczuk (O - Śląsk Wrocław)

Wisła Puławy  
Przychodzą: Bartosz Bernard (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Wojciech Błyszko (O - Chojniczanka Chojnice), Jakub Czajkowski (P - Legia II Warszawa), Robert Janicki (P - Chojniczanka Chojnice), Kamil Kargulewicz (P - GKS Tychy), Błażej Sapielak (B - Odra Opole)

Odchodzą: Piotr Azikiewicz (P - Prochowiczanka Prochowice), Dawid Błasik (O - Orlęta Radzyń Podlaski), Ednilson Furtado (N - Radunia Stężyca), Josiño (P - Bergantiños FC), Łukasz Mościcki (P - Sokół Ostróda), Aghwan Papikjan (P - ?), Albert Posiadała (B - Radomiak Radom), Radosław Turek (O - Korona II Kielce)

Zagłębie II Lubin  
Przychodzą: Jakub Bielak (B - Iskra Księginice), Patryk Kusztal (N - Chrobry Głogów), Martin Frankowski (junior)

Odchodzą: Jan Bonikowski (P - Olimpia Grudziądz), Mateusz Chmarek (P - Górnik II Zabrze), Adam Zajac (O - FC DAC 1904 Dunajská Streda (j))

Znicz Pruszków  
Przychodzą: Mateusz Cichocki (P - rezerwy), Miłosz Mleczko (B - Lech II Poznań), Jurij Tkaczuk (P - Ursus Warszawa), Adrian Kazimierczak (rezerwy), Bartosz Woder (rezerwy), Jan Kalbarczyk (rezerwy), Maciej Cybulski (rezerwy), Marcin Tyszka (rezerwy), Michał Krzanowski (rezerwy), Szymon Romański (rezerwy)

Odchodzą: Jakub Grzegorzewski (B - Ursus Warszawa), Mateusz Możdżeń (P - Legia II Warszawa), Patryk Skórecki (P - Olimpia Grudziądz)

 

Napisz do nas