[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 8 lipca 2018, 16:19:26

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Błękitni Stargard  
Przychodzą: Filip Grabowski (N - rezerwy), Gracjan Jaroch (N - Miedź Legnica), Marcin Konopski (O - rezerwy), Konrad Prawucki (N - Energetyk Gryfino), Bartosz Sitkowski (O - rezerwy), Bartek Babicki (rezerwy), Karol Jabłoński (rezerwy), Łukasz Łaniec (rezerwy)

Odchodzą: Sebastian Inczewski (N - Kluczevia Stargard), Hubert Kotus (O - Ruch Chorzów), Bartosz Łysoń (P - Biali Sądów)

Garbarnia Kraków  
Przychodzą: Łukasz Furtak (O - Puszcza Niepołomice), Grzegorz Gawle (N - Karpaty Krosno), Mateusz Janiec (P - Spartakus Daleszyce), Marcin Kołton (N - rezerwy), Bartosz Sot (N - Spartakus Daleszyce), Michał Wrześniewski (O - KP Starogard Gdański), Monsuru Adisa (Garbarz Zembrzyce)

Odchodzą: Eryk Ceglarz (N - Soła Oświęcim), Michał Mistrzyk (P - Stal Stalowa Wola), Damian Nieśmiałowski (N - GKS Tychy)

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Przychodzą: Kacper Czajkowski (O - Ruch Chorzów), Konrad Hasior (N - junior), Bartosz Jaroszek (P - Rozwój Katowice), Ville Salmikivi (N - Olimpia Grudziądz), Marcin Franc (junior)

Odchodzą: Kamil Adamek (N - Bytovia Bytów), Tomasz Musioł (P - BKS Stal Bielsko-Biała), Szymon Stach (P - Fablok Chrzanów)

GKS Bełchatów  
Przychodzą: Hubert Berłowski (N - rezerwy), Szczepan Kogut (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Mariusz Magiera (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Damian Michalski (O - KS Polkowice), Krystian Peda (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Marcin Sierczyński (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Damian Jasiński (Czarni Rząśnia), Igor Gierasimiuk (rezerwy), Kamil Pędziwiatr (rezerwy), Mateusz Orski (rezerwy), Piotr Góralczyk (rezerwy)

Odchodzą: Michał Bierzało (O - Siarka Tarnobrzeg), Michał Ciarkowski (P - Gryf Wejherowo), Adrian Klepczyński (O - MKS Kluczbork), Oskar Piernicki (B - Astoria Szczerców), Émile Thiakane (P - Warta Poznań, ?), Paweł Wojowski (P - Gryf Wejherowo), Bartłomiej Zieliński (O - rezerwy)

Gryf Wejherowo  
Przychodzą: Michał Ciarkowski (P - GKS Bełchatów), Paweł Czychowski (N - powrót po kontuzji), Grzegorz Gulczyński (P - GKS Przodkowo), Fabian Kątny (P - junior), Maciej Koziara (N - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Jan Sobociński (O - ŁKS Łódź), Paweł Wojowski (P - GKS Bełchatów)

Odchodzą: Marcin Banaszak (O - Jarota Jarocin), Hieronim Gierszewski (P - Wierzyca Pelplin), Marcin Kalkowski (O - ?), Maciej Koszałka (P - Stolem Gniewino), Kacper Małolepszy (P - GOSRiT Luzino), Jakub Ptak (O - Soła Oświęcim), Michał Trąbka (P - Stal Stalowa Wola)

Gwardia Koszalin  
Przychodzą: Mateusz Bachleda (O - junior), Jakub Czyżewski (O - junior), Jakub Łącki (B - Gryf Słupsk (j)), Mateusz Olszewski (P - Arka II Gdynia), Adam Setla (N - Ruch Chorzów), Aleks Silski (O - Suchary Suchy Las), Maciej Szmatiuk (O - powrót po kontuzji), Maksymilian Szwak (O - Warta Poznań (j)), Robert Ziętarski (P - Puszcza Niepołomice)

Odchodzą: Krzysztof Bułka (P - GKS Przodkowo), Kacper Gajdemski (B - Vineta Wolin), Sebastian Ginter (P - Rasel Dygowo), Maciej Gregorek (P - Bałtyk Koszalin), Aleksander Januszkiewicz (P - Stal Brzeg), Paweł Łysiak (N - Bałtyk Koszalin), Bartłomiej Oleszczuk (O - Wieża Postomino), Patryk Sobiegraj (P - Rasel Dygowo), Aleksander Sopel (P - Polonia Bytom), Wojciech Zyska (P - KP Starogard Gdański)

Legionovia Legionowo  
Przychodzą: Luka Janković (P - FK Dinamo (Pančevo)), Jakub Karabin (N - rezerwy), Mateusz Kochalski (B - Legia II Warszawa), Bartosz Kowalczyk (B - Odra Opole), Gracjan Kuśmierek (P - Raków Częstochowa), Mateusz Leleno (P - Puszcza Niepołomice), Jacek Lewandowski (O - rezerwy), Klemen Nemanič (O - NK Dob), Michal Skwarczek (P - TJ Valašské Meziříčí), Wojciech Szumilas (P - GKS Tychy), Mario Vasilj (N - NK Krka (Novo Mesto)), Bartosz Waleńcik (O - Bytovia Bytów), Eryk Więdłocha (P - Legia II Warszawa), Jakub Jurczak (rezerwy), Jan Różański (rezerwy), Krystian Sobieraj (rezerwy)

Odchodzą: Tomasz Andrzejewski (P - Escola Varsovia Warszawa), Siniša Borenovič (O - ?), Maciej Goliński (O - ?), Krystian Jajko (P - Polonia Trzebnica), Ołeksij Kłak (P - Wołyń Łuck), Mateusz Kwiatkowski (P - KS Stilon Gorzów Wielkopolski), Guram Lukawa (P - FC Telawi), Dominik Pusek (B - Victoria Sulejówek), Jakub Rutkowski (B - Bug Wyszków), Maksym Wadach (B - Śląsk II Wrocław), Maciej Wilanowski (P - Polonia Warszawa), Mateusz Zając II (O - Radomiak Radom), Mateusz Żebrowski (P - Korona Kielce)

ŁKS Łódź  
Przychodzą: Dawid Arndt (B - rezerwy), Rafał Kujawa (N - powrót po kontuzji), Wojciech Łuczak (P - Zagłębie Sosnowiec), Kamil Waśniowski (P - rezerwy), Maciej Wolski (P - Olimpia Grudziądz), Filip Pietrzak (rezerwy), Mateusz Jaszczak (rezerwy), Michał Janiak (rezerwy)

Odchodzą: Damian Nowacki (P - Warta Sieradz), Krystian Pieczara (N - Polonia Warszawa), Damian Piotrowski (B - GLKS Sarnów/Dalików), Jan Sobociński (O - Gryf Wejherowo), Patryk Szymański (P - Pogoń Grodzisk Mazowiecki)

MKS Kluczbork  
Przychodzą: Hubert Antkowiak (N - Warta Poznań), Patryk Grejber (B - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Kamil Jonkisz (P - Stal Stalowa Wola), Adrian Klepczyński (O - GKS Bełchatów), Konrad Zaradny (P - Siarka Tarnobrzeg), Dominik Lewandowski (junior)

Odchodzą: Dmytro Fedota (P - Agroplon Głuszyna), Grzegorz Kleemann (B - Pniówek Pawłowice Śląskie), Wojciech Kochański (O - Stal Brzeg), Dominik Kościelniak (P - Elana Toruń), Eryk Rakowski (O - ŁKS 1926 Łomża), Miłosz Reisch (N - Agroplon Głuszyna), Damian Warchoł (P - Górnik Łęczna), Dawid Wolny (P - Ruch Zdzieszowice)

Olimpia Elbląg  
Przychodzą: Oskar Bradtke (P - junior), Mariusz Bucio (P - junior), Dawid Kapłon (B - junior), Oskar Kordykiewicz (P - junior), Sebastian Kulesz (P - junior), Dawid Olewnik (O - junior), Paweł Szołtys (N - Rozwój Katowice), Szymon Tomaszewski (P - junior), Klaudiusz Krasa (junior), Michał Nowak (junior), Piotr Zaleski (junior)

Odchodzą: Krzysztof Iwanowski (O - Radunia Stężyca), Szymon Klepacki (O - Victoria Sulejówek), Damian Szuprytowski (P - Radomiak Radom)

Radomiak Radom  
Przychodzą: Bruno Luz (P - CS Luceafărul Oradea), Kamil Gilewski (P - rezerwy), Artur Haluch (B - Ursus Warszawa), Patryk Mikita (N - Siarka Tarnobrzeg), Jakub Nowakowski (P - junior), Bartosz Skowron (O - Chojniczanka Chojnice), Damian Szuprytowski (P - Olimpia Elbląg), Jakub Wróbel (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Mateusz Zając II (O - Legionovia Legionowo), Arkadiusz Kozłowski (rezerwy), Damian Winiarski (rezerwy), Jakub Łęcki (rezerwy), Kacper Wiatrak (rezerwy), Marcel Grot (rezerwy)

Odchodzą: Filip Adamczyk (B - JKS 1909 Jarosław), Bruno Luz (P - CS Luceafărul Oradea), Kamil Cupriak (N - Siarka Tarnobrzeg), Adrian Gapczyński (O - Victoria Sulejówek), Szymon Stanisławski (N - Orlęta Radzyń Podlaski), Rafał Stróżka (P - Pilica Białobrzegi), Adam Wolak (P - Sokół Ostróda)

ROW 1964 Rybnik  
Przychodzą: Paweł Kapusta (B - Pniówek Pawłowice Śląskie), Krystian Kujawa (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michał Rostkowski (P - Stadion Śląski Chorzów), Bartłomiej Wasiluk (P - Stal Stalowa Wola), Dawid Wrzosek (B - junior), Adam Wolicki (rezerwy), Patryk Kaczmarzyk (rezerwy)

Odchodzą: Dawid Drozdowski (N - LKS Bełk), Damian Gorzawski (P - Dąb Gaszowice), Paweł Kapusta (B - Pniówek Pawłowice Śląskie), Szymon Popiela (P - ?)

Rozwój Katowice  
Przychodzą: Bartosz Baranowicz (P - junior), Seweryn Gancarczyk (O - GKS Tychy), Patryk Gembicki (P - junior), Rafał Kuliński (P - GKS Katowice), Bartosz Neugebauer (B - junior), Tomasz Wróbel (P - Raków Częstochowa), Kamil Tworzydlak (junior), Mateusz Grogor (junior), Mateusz Woźniak (junior), Sebastian Duda (junior)

Odchodzą: Kamil Bętkowski (P - Stal Rzeszów), Bartosz Jaroszek (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Paweł Szołtys (N - Olimpia Elbląg), Bartosz Waśkiewicz (P - Śląsk II Wrocław), Dawid Witek (B - GKS II Tychy)

Siarka Tarnobrzeg  
Przychodzą: Michał Bierzało (O - GKS Bełchatów), Rafał Chowański (P - rezerwy), Kamil Cupriak (N - Radomiak Radom), Eryk Galara (P - MKS Polonia Warszawa (j)), Przemysław Janowski (B - Czarni Połaniec), Bartosz Kieliszek (B - rezerwy), Krystian Krupa (B - Lublinianka Lublin), Paweł Mróz (P - brak klubu), Bartłomiej Sztuka (P - rezerwy), Łukasz Świderski (P - ŁKS 1926 Łomża), Bartłomiej Wiktor (P - rezerwy), Kamil Woźniak (O - rezerwy), Dawid Lubowicki (rezerwy), Patryk Wdowiak (junior)

Odchodzą: Mateusz Czyżycki (P - Odra Opole), Karol Dybowski (B - Piast Gliwice), Krystian Furgacz (P - Warta Zawiercie), Mateusz Jedynak (B - kontuzja), Patryk Mikita (N - Radomiak Radom), Konrad Stępień (O - Puszcza Niepołomice), Konrad Zaradny (P - MKS Kluczbork)

Stal Stalowa Wola  
Przychodzą: Daniel Duda (P - GKS II Tychy), Szymon Jopek (O - Pogoń Szczecin), Szymon Kochowski (P - rezerwy), Hubert Maślanka (P - Sandecja Nowy Sącz), Michał Mistrzyk (P - Garbarnia Kraków), Łukasz Siedlik (N - Ruch Chorzów), Patryk Stefański (P - ÍA (Akranes)), Michał Trąbka (P - Gryf Wejherowo), Michał Wawrzyniak (O - rezerwy), Tomasz Żyliński (N - Miedź Legnica), Jakub Przepłata (rezerwy), Maciej Chmura (junior)

Odchodzą: Kamil Jonkisz (P - MKS Kluczbork), Konrad Korczyński (P - SV Altlüdersdorf), Paweł Oziębło (P - ?), Mateusz Stąporski (P - Elana Toruń), Bartłomiej Wasiluk (P - ROW 1964 Rybnik), Mateusz Wójcik (O - Pniówek Pawłowice Śląskie)

Warta Poznań  
Przychodzą: Filip Brzostowski (P - Sokół Kleczew), Robert Janicki (P - Olimpia Grudziądz), Paweł Piceluk (N - Raków Częstochowa), Émile Thiakane (P - GKS Bełchatów), Michał Mikołajczak (junior), Sebastian Adamski (junior)

Odchodzą: Hubert Antkowiak (N - MKS Kluczbork)

Wisła Puławy  
Przychodzą: Damian Bernat (N - rezerwy), Dawid Chudyba (P - rezerwy), Łukasz Dębowski (O - rezerwy), Michał Kobiałka (P - Chełmianka Chełm), Jakub Pacocha (P - rezerwy), Tomasz Pawlikowski (B - Unia Sędziszów), Krzysztof Sadura (P - rezerwy), Piotr Zmorzyński (P - Orlęta Radzyń Podlaski)

Odchodzą: Mateusz Baranowski (B - Energia Kozienice), Piotr Darmochwał (P - ?), Adrian Dudkowski (P - Powiślak Końskowola), Sebastian Głaz (P - Avia Świdnik), Nazar Peńkoweć (B - FC Kitzbühel), Dawid Pożak (P - ?), Łukasz Skrzypek (P - Śląsk II Wrocław)

Znicz Pruszków  
Przychodzą: Beniamin Czajka (O - Chemik Bydgoszcz), Mateusz Domżalski (O - rezerwy), Piotr Jóźwiak (O - junior), Dominik Kalinowski (B - Kotwica Kołobrzeg), Mateusz Kinast (N - rezerwy), Adrian Małachowski (P - Pogoń Siedlce), Maciej Pieczyński (O - rezerwy), Adrian Rybak (O - rezerwy), Marcin Wasielewski (P - Lech Poznań)

Odchodzą: Daniel Dybiec (P - Pelikan Łowicz), Michał Olczak (B - Ursus Warszawa), Eryk Sobków (N - Zagłębie II Lubin), Rafał Włodarczyk (P - Błonianka Błonie)

 

Napisz do nas