[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 21 stycznia 2019, 15:28:16

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Błękitni Stargard  
Przychodzą: Jakub Szrek (P - Pogoń Siedlce), Szymon Zalewski (O - Lech II Poznań), Kostiantyn Karaman (?), Łukasz Łaniec (rezerwy)

Odchodzą: Wiktor Patrzykąt (O - ?)

Elana Toruń  
Przychodzą: Bartosz Boniecki (P - Pogoń II Szczecin), Maciej Buławski (P - Skra Częstochowa), Daniel Ciechański (N - powrót po kontuzji), Paweł Jachno (P - Pogoń II Szczecin), Arkadiusz Maj (N - Stal Kraśnik), Filip Nawrocki (O - Lech II Poznań), Patryk Nowicki (P - Orlęta Aleksandrów Kujawski), Mateusz Piasecki (P - rezerwy), Michał Pojasek (O - Miedź Legnica), Rafał Więckowski (O - Chemik Bydgoszcz), Konrad Jóźwicki (rezerwy)

Odchodzą: Patryk Aleksandrowicz (P - ?), Daniel Kraska (P - KP Starogard Gdański)

GKS Bełchatów  
Przychodzą: Tomasz Dzida (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Szymon Malicki (B - Astoria Szczerców), Wiktor Putin (P - Wisła Sandomierz), Sebastian Szerszeń (N - Pelikan Łowicz), Dawid Kocyła (junior), Kewin Komar (junior)

Odchodzą: Marcin Ryszka (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Adam Setla (N - ?)

Górnik Łęczna  
Przychodzą: Mateusz Cetnarski (P - brak klubu), Róbert Demjan (N - Widzew Łódź), Krystian Kujawa (O - ROW 1964 Rybnik) , Arkadiusz Maj (N - Stal Kraśnik), Bartosz Mroczek (P - Wigry Suwałki), Marcin Pigiel (O - Widzew Łódź), Krystian Sanocki (P - Warta Poznań) , Ernest Skrzyński (P - Stal Kraśnik), Aron Stasiak (N - Wigry Suwałki), Szymon Więckowicz (B - Gryf Wejherowo) , Marcel Ziemann (O - brak klubu) , Mateusz Złotogórski (B - ŁKS 1926 Łomża) , Adrian Kostrzewski (Concordia Elbląg), Dominik Mihaljević (NK Jarun (Zagrzeb)), Jakub Cielebąk (rezerwy), Piotr Świeca (rezerwy)

Odchodzą: Kamil Bętkowski (P - Olimpia Elbląg), Jakub Chrzanowski (N - ?), Tomasz Czogała (O - ?), Michał Markowski (O - Olimpia Elbląg), Damian Podleśny (B - ?), Sergiusz Prusak (B - ?), Hubert Przybycień (P - ?), Łukasz Sosnowski (O - Wigry Suwałki), Patryk Szysz (N - Zagłębie Lubin), Karol Turek (O - Concordia Elbląg), Bartosz Waleńcik (O - ?), Jakub Zagórski (O - Puszcza Niepołomice), Michał Zuber (N - ?)

Gryf Wejherowo  
Przychodzą: Przemysław Macierzyński (N - Lechia Gdańsk), Mateusz Węsierski (N - Garbarnia Kraków), Daniel Kwidziński (junior), Dawid Pilarski (junior), Jakub Godlewski (junior), Maksymilian Gwizdalski (junior), Mikołaj Formella (junior), Robert Wika (junior), Szymon Kędzior (junior), Szymon Potrykus (junior)

Odchodzą: Michał Bury (P - Siarka Tarnobrzeg), Szymon Więckowicz (B - Górnik Łęczna ), Kamil Włodyka (P - Garbarnia Kraków)

Olimpia Elbląg  
Przychodzą: Kamil Bętkowski (P - Górnik Łęczna), Cezary Demianiuk (N - ŁKS 1926 Łomża), Wojciech Jurek (O - Skra Częstochowa), Michał Markowski (O - Górnik Łęczna), Krzysztof Zaremba (P - Värmbols FC)

Odchodzą: Eduardo (N - ?)

Olimpia Grudziądz  
Przychodzą: Ivan Očenáš (O - MFK Tatran Liptovský Mikuláš), Kacper Pietrzyk (O - Legia II Warszawa), Hubert Kantorowski (rezerwy), Paweł Bartoszyński (rezerwy), Sebastian Majas (rezerwy), Wahe Mnacakanjan (ŁKS Łódź (j))

Odchodzą: Adrian Bielawski (O - ?), Robert Hirsz (N - ?), Dariusz Kamiński (P - ?), Donatas Nakrošius (P - ?), Bartosz Śmietanko (P - ?), Nikodem Zatorski (O - MKS Kluczbork)

Pogoń Siedlce  
Przychodzą: Bartosz Ciborowski (O - Orlęta Radzyń Podlaski), Adam Mesjasz (O - Raków Częstochowa), Bartłomiej Olszewski (O - Górnik Zabrze), Michał Panufnik (O - Orlęta Radzyń Podlaski), Bartosz Sulima (O - Wilki Wilcza), Kacper Szymankiewicz (P - Wisła Puławy), Tomasz Górski (rezerwy)

Odchodzą: Paweł Garyga (P - ?), Lucas Guedes (P - Wisła Kraków), Armin Pjetrović (O - ?), Szymon Przystalski (O - ?), Patryk Szczepański (P - Wisła II Płock, Wisła Płock), Jakub Szrek (P - Błękitni Stargard), Michał Wrzesiński (P - Pelikan Łowicz)

Radomiak Radom  
Przychodzą: Łukasz Turzyniecki (O - powrót po kontuzji)

Odchodzą: Simón Colina (P - Sandnes Ulf), Karol Hodowany (O - ?), Leândro (N - Widzew Łódź), Łukasz Pietroń (P - ?), Mateusz Zając II (O - Resovia)

Resovia  
Przychodzą: Arkadiusz Cynar (B - rezerwy), Arkadiusz Górka (P - Stal Mielec), Karol Karólak (P - Piast Tuczempy), Wiktor Nowak (N - Sandecja Nowy Sącz), Piotr Pierzchała (O - Korona Kielce), Łukasz Sikora (O - Wiślanie Jaśkowice), Mateusz Zając II (O - Radomiak Radom), Michał Mazurek (Sokół Kolbuszowa Dolna)

Odchodzą: Kamil Kowal (P - Wisłok Wiśniowa), Rafał Mikulec (O - Puszcza Niepołomice), Daniel Pawlak (O - ?), Wadym Straszkewycz (P - ?)

ROW 1964 Rybnik  
Przychodzą: Bartosz Giełażyn (N - Polonia Bytom), Bartosz Semeniuk (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Przemysław Szkatuła (P - Polonia Bytom), Marcin Wodecki (P - Odra Opole), Kacper Krupiński (Odra Centrum Wodzisław Śląski)

Odchodzą: Krystian Kujawa (O - Górnik Łęczna ), Wiktor Piejak (N - MŠK Žilina (j)), Kamil Spratek (P - Odra Opole)

Rozwój Katowice  
Przychodzą: Piotr Barwiński (P - Sarmacja Będzin), Dawid Ciszewski (junior), Krzysztof Czenczek (junior), Mateusz Chmarek (junior), Mateusz Gubała (junior), Miłosz Pietrowski (junior), Oliwier Gasz (junior), Patryk Szczuka (junior)

Odchodzą:

Ruch Chorzów  
Przychodzą: Konrad Budek (O - Znicz Pruszków), Adrian Dąbrowski (P - junior), Mateusz Duchowski (P - Warta Gorzów Wielkopolski), Daniel Iwanek (N - junior), Mateusz Lechowicz (O - Chemik Kędzierzyn-Koźle), Mateusz Maliszewski (O - Znicz Biała Piska), Michał Mokrzycki (P - Wisła Sandomierz), Jakub Rudek (N - junior), Dawid Smug (B - Atlantas Kłajpeda) , Łukasz Wiech (O - powrót po kontuzji), Lucjan Zieliński (P - Miedź II Legnica), Edgar Tur (Paide Linnameeskond), Szymon Gniełka (junior) , Tomasz Hołoś (junior), Tomasz Nowak (junior)

Odchodzą: Jakub Bielecki (B - Ruch Radzionków), Mateusz Bogusz (P - Brighton & Hove Albion FC, Leeds United FC, Stade de Reims), Gracjan Komarnicki (O - KS Stilon Gorzów Wielkopolski), Jakub Kowalski (P - ?), Mateusz Majewski (N - Motor Lublin), Maciej Urbańczyk (P - ? ), Adam Wilk (B - Cracovia)

Siarka Tarnobrzeg  
Przychodzą: Michał Bury (P - Gryf Wejherowo), Kamil Cupriak (N - powrót po kontuzji), Mathieu Scalet (P - Śląsk Wrocław), Łukasz Szukiełowicz (P - Lechia Dzierżoniów), Kacper Wełniak (N - Legia II Warszawa), Jakub Janczyk (Resovia (j)), Patryk Wdowiak (rezerwy) , Sylwester Bigdoń (rezerwy)

Odchodzą: Aleksander Drobot (P - Puszcza Niepołomice), Łukasz Nadolski (O - ?), Kamil Radulj (P - ?)

Skra Częstochowa  
Przychodzą: Szymon Kobusiński (O - Garbarnia Kraków), Mateusz Kos (B - Polonia Poraj), Marcin Maćkowiak (P - Lech II Poznań), Dominik Marek (P - Polonia Poraj), Radosław Gołębiowski (junior)

Odchodzą: Maciej Buławski (P - Elana Toruń, Śląsk II Wrocław), Łukasz Hanzel (P - ?), Wojciech Jurek (O - Olimpia Elbląg), Łukasz Krzczuk (B - GKS Tychy), Damian Nowak (N - GKS Tychy), Mateusz Woldan (O - kontuzja), Damian Ziarko (B - ?)

Stal Stalowa Wola  
Przychodzą: Krystian Kalinowski (B - ŁKS 1926 Łomża), Jan Pelc (P - Sokół Sieniawa), Daniel Mazurek (rezerwy), Filip Moskal (junior), Jakub Lebioda (junior), Kacper Moskal (junior), Kacper Urban (rezerwy), Maciej Chmura (rezerwy), Patryk Marut (rezerwy)

Odchodzą: Marcin Dec (P - Stal Gorzyce, ?), Dorian Frątczak (B - ?), Piotr Nowak (P - ?), Patryk Stefański (P - Polonia Bytom), Tomasz Żyliński (N - Miedź II Legnica)

Widzew Łódź  
Przychodzą: Leândro (N - Radomiak Radom), Mateusz Machaj (P - Jagiellonia Białystok), Krystian Miś (O - Wisła Płock), Daniel Pik (N - Cracovia), Adam Radwański (P - Raków Częstochowa), Bartłomiej Urbański (P - Willem II Tilburg), Ołeksandr Jacenko (Escola Varsovia Warszawa)

Odchodzą: Róbert Demjan (N - Górnik Łęczna, ?), Sebastian Kamiński (P - ?), Nika Kwantaliani (P - ?), Mateusz Miasopust (P - Pelikan Łowicz), Bartłomiej Niedziela (P - ?), Damian Paszliński (O - ?), Marcin Pigiel (O - Górnik Łęczna)

Znicz Pruszków  
Przychodzą: Bartłomiej Gradecki (B - Wisła Płock), Mateusz Mętlicki (N - Stomil Olsztyn), Bartosz Przybysz (B - Lech Poznań), Kacper Smoleń (P - Sandecja Nowy Sącz), Aboubacar Condé (UKS SMS Łódź), Alan Gańko (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Karol Borowiec (MKS Ciechanów)

Odchodzą: Konrad Budek (O - Ruch Chorzów), Jakub Kabala (P - ?), Dominik Kalinowski (B - Stal Rzeszów), Piotr Klepczarek II (O - ?), Karol Podliński (N - ?)

 

Napisz do nas