[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 19 lutego 2020, 21:59:05

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Arka Gdynia  
Przychodzą: Douglas Bergqvist (O - FK Haugesund), Daniel Chmielnicki (O - rezerwy), Nemanja Mihajlović (P - sc Heerenveen), Paweł Olszewski (O - Stal Mielec) , Oskar Zawada (N - Wisła Płock), Marcin Skowronek (rezerwy)

Odchodzą: Nabil Aankour (P - rezerwy), Samu Araújo (O - Cultural y Deportiva Leonesa), Marcin Budziński (P - ?), Azer Bušuladžić (P - APS Atrómitos Athinón), Goran Cvijanović (P - ?), Nando García (P - Real Racing Club de Santander), Jan Łoś (N - rezerwy)

Cracovia  
Przychodzą: Marcos Álvarez (N - VfL Osnabrück), Ivan Fiolić (P - AÉK (Larnaka)), Florian Loshaj (P - Politehnica Iași), Mateusz Pieńczak (O - junior), Thiago (P - Sandecja Nowy Sącz), Jakub Myszor (junior)

Odchodzą: Bojan Čečarić (P - Korona Kielce), Filip Piszczek (N - Trapani Calcio), Rubio (N - ?)

Górnik Zabrze  
Przychodzą: Joel Huertas (P - Wigry Suwałki), Erik Jirka (P - FK Radnički (Nisz)), Wojciech Kobylarczyk (P - rezerwy), Kamil Lukoszek (N - rezerwy), Bartosz Nowak (P - Stal Mielec), Roman Procházka (P - FC Viktoria Plzeň), Adam Ryczkowski (N - rezerwy), Patryk Linek (junior), Rafa Navarro (Deportivo Alavés), Rafael Ramos Jiménez (SCR Peña Deportiva), Rifet Kapić (SC Paderborn 07)

Odchodzą: Adam Örn Arnarson (O - rezerwy), Ishmael Baidoo (P - rezerwy), Juan Bauzá (P - FK Csíkszereda), Bartłomiej Eizenchart (P - Puszcza Niepołomice), Adrian Gryszkiewicz (O - Odra Opole, Podbeskidzie Bielsko-Biała), Tomasz Loska (B - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Boris Sekulić (O - Chicago Fire), Przemysław Wiśniewski (O - AC Sparta Praga, SK Slavia Praga), Łukasz Wolsztyński (P - Korona Kielce, Widzew Łódź)

Jagiellonia Białystok  
Przychodzą: Bogdan Țîru (O - Viitorul Constanța), Ariel Borysiuk (P - Sheriff Tiraspol), Dejan Iliev (B - ŠKF Sereď), Maciej Makuszewski (P - Lech Poznań), Paweł Olszewski (O - Stal Mielec), Jakov Puljić (N - HNK Rijeka), Dawid Szymonowicz (O - Raków Częstochowa), Orest Tkaczuk (N - brak klubu) , Bartłomiej Wdowik (O - Odra Opole), Mario Jurčevič (NK Olimpija (Lublana)), Nikita Stiepanow (Dniapro Mohylew), Xavier Dziekoński (junior)

Odchodzą: Guilherme (O - Konyaspor Kulübü), Patryk Klimala (N - Celtic FC), Bartosz Kwiecień (O - Korona Kielce), Ognjen Mudrinski (N - HNK Gorica), Marko Poletanović (P - Raków Częstochowa), Grzegorz Sandomierski (B - CFR Cluj), Krševan Santini (B - ?), Mile Savković (P - ?), Mikołaj Wasilewski (P - Wigry Suwałki)

Korona Kielce  
Przychodzą: Bojan Čečarić (P - Cracovia), Wiktor Długosz (P - Warta Poznań), Petteri Forsell (P - HJK), Johnny Spike Gill (P - Watra Białka Tatrzańska), Rafał Grzelak (P - Zagłębie Sosnowiec), Jacek Kiełb (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Bartosz Kwiecień (O - Jagiellonia Białystok), Dawid Lisowski (P - rezerwy), Artur Piróg (P - rezerwy), Kamil Sylwestrzak (O - Chojniczanka Chojnice), D'sean Theobalds (P - Tonbridge Angels FC), Dawid Więckowski (O - rezerwy), Łukasz Wolsztyński (P - Górnik Zabrze), Adrian Sandach (junior)

Odchodzą: Wato Arweladze (P - ?), Uroš Đuranović (N - Żetysu Tałdykorgan ), Daniel Dziwniel (O - ?), Ivan Jukić (P - FK Sarajevo), Luka Kukić (B - ?), Michał Żyro (N - Stal Mielec)

Lech Poznań  
Przychodzą: Bartosz Bartkowiak (P - rezerwy), Bohdan Butko (O - Szachtar Donieck), Dušan Jovančić (P - FK Crvena zvezda (Belgrad)), Nika Kaczarawa (N - AS Anórthossis Ammochóstou), Jakub Karbownik (N - rezerwy), Eryk Kryg (P - rezerwy), Jakub Niewiadomski (O - rezerwy), Andrei Peteleu (O - CFR Cluj), Dani Ramírez (P - ŁKS Łódź), Michał Skóraś (P - Raków Częstochowa) , Karol Smajdor (O - rezerwy), Cristian López (Hatta Club)

Odchodzą: Darko Jevtić (P - Rubin Kazań), João Amaral (P - FC Paços de Ferreira), Kamil Jóźwiak (P - Chicago Fire), Tymoteusz Klupś (N - Piast Gliwice), Maciej Makuszewski (P - Jagiellonia Białystok), Paweł Tomczyk (N - ŁKS Łódź), Timur Żamaletdinow (N - CSKA Moskwa, Urał Jekaterynburg)

Lechia Gdańsk  
Przychodzą: Conrado (P - Figueirense FC (Florianópolis)), Omran Haydary (N - Olimpia Grudziądz), Maciej Kaczorowski (P - rezerwy), Jakub Kałuziński (P - rezerwy), Egzon Kryeziu (P - NK Triglav (Kranj)), Karol Landowski (P - Stomil Olsztyn), Bartosz Nowak (P - Stal Mielec), Rafał Pietrzak (O - Royal Excel Mouscron), Kenny Saief (P - RSC Anderlecht), Kristers Tobers (P - FK Liepāja), Marcel Wszołek (P - rezerwy), Zé Gomes (N - Portimonense SC), Łukasz Zwoliński (N - HNK Gorica), Dominik Szukiełowicz (rezerwy), Eryk Mirus (rezerwy), Jakub Kapuściński (rezerwy), Kacper Sezonienko (rezerwy), Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti (Escola Varsovia Warszawa (j)), Piotr Gryszkiewicz (rezerwy), Sebastian Rugowski (rezerwy)

Odchodzą: Błażej Augustyn (O - ?), Adam Chrzanowski (O - Miedź Legnica), Lukáš Haraslín (P - US Sassuolo Calcio), Patryk Lipski (P - Piast Gliwice), Daniel Łukasik (P - MKE Ankaragücü SK), Daniel Mikołajewski (O - Raków Częstochowa), Filip Mladenović (O - Achmat Grozny), Sławomir Peszko (P - Wisła Płock), Artur Sobiech (N - Fatih Karagümrük SK), Rafał Wolski (P - Piast Gliwice)

Legia Warszawa  
Przychodzą: Denis Alibec (N - Astra Giurgiu), Mateusz Cholewiak (P - Śląsk Wrocław), Radosław Cielemęcki (P - rezerwy), Jorge Félix (P - Piast Gliwice), Ariel Mosór (O - rezerwy), Nikodem Niski (O - rezerwy), Tomáš Pekhart (N - UD Las Palmas), Piotr Pyrdoł (P - ŁKS Łódź), Jakub Świerczok (N - Łudogorec Razgrad), Ángel Rodado (UD Ibiza), Lamin Jallow (US Salernitana 1919), Mohamed Buya Turay (Djurgårdens IF)

Odchodzą: Cafú (P - Olympiakós SFP (Pireus)), Cezary Miszta (B - Radomiak Radom), Dominik Nagy (P - Panathinaïkós AÓ), Jarosław Niezgoda (N - Portland Timbers), Ivan Obradović (O - ?), William Rémy (O - ?), Salvador Agra (P - ?)

ŁKS Łódź  
Przychodzą: Samu Corral (N - CF Talavera de la Reina), Maciej Dąbrowski (O - Zagłębie Lubin), Antonio Domínguez (N - Algeciras CF), Mieszko Lorenc (P - rezerwy), Carlos Moros Gracia (O - GIF Sundsvall), Paweł Tomczyk (N - Lech Poznań), Tadej Vidmajer (O - NK Celje), Jakub Wróbel (N - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Aleksander Bobek (junior), Jakub Piela (rezerwy), Tomasz Górecki (rezerwy)

Odchodzą: Patryk Bryła (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Maciej Dampc (O - GKS Katowice), Kamil Juraszek (O - Chrobry Głogów), Bartłomiej Kalinkowski (P - Górnik Łęczna), Michał Kołba (B - dyskwalifikacja), Rafał Kujawa (N - ?), Wojciech Łuczak (P - ?), Piotr Pyrdoł (P - Legia Warszawa), Jewhen Radionow (N - Puszcza Niepołomice), Dani Ramírez (P - Lech Poznań)

Piast Gliwice  
Przychodzą: Tymoteusz Klupś (N - Lech Poznań), Patryk Lipski (P - Lechia Gdańsk), Marek Mróz (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Bartosz Nowak (P - Stal Mielec), Paweł Rabin (B - rezerwy), Karol Stanek (N - GKS Bełchatów), Rafał Wolski (P - Lechia Gdańsk), David Babunski (Ōmiya Ardija)

Odchodzą: Dani Aquino (N - CD Badajoz), Denis Gojko (P - Wigry Suwałki), Aleksander Jagiełło (P - Chojniczanka Chojnice), Jorge Félix (P - Legia Warszawa), Łukasz Krakowczyk (N - Polonia Bytom), Marcin Pietrowski (O - Miedź Legnica)

Pogoń Szczecin  
Przychodzą: Filip Balcewicz (O - rezerwy), Paweł Cibicki (N - HFC ADO Den Haag), Kacper Cichoń (P - rezerwy), Oskar Kalenik (P - rezerwy), Michał Kwiecień (O - rezerwy), Rafał Maćkowski (P - rezerwy), Kryspin Szcześniak (O - rezerwy), Stanisław Wawrzynowicz (P - Legionovia Legionowo), André Fomitschow (brak klubu), Dariusz Krzysztofek (Vineta Wolin)

Odchodzą: Adam Buksa (N - New England Revolution), Iker Guarrotxena (P - Vólos NPS), Hubert Turski (N - FC Nantes)

Raków Częstochowa  
Przychodzą: Jakub Bator (P - rezerwy), Vladislavs Gutkovskis (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Daniel Mikołajewski (O - Lechia Gdańsk), Marek Mróz (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Marko Poletanović (P - Jagiellonia Białystok), David Tijanić (P - NK Triglav (Kranj)), Fran Tudor (P - brak klubu), Ben Lederman (Hakoah Amidar Ramat Gan), Jakub Budnicki (rezerwy)

Odchodzą: Jakub Apolinarski (P - Warta Poznań), Emir Azemović (O - ?), Maciej Domański (P - Stal Mielec), Arkadiusz Kasperkiewicz (O - Widzew Łódź), Aleksandyr Kolew (N - Kajsar Kyzyłorda), Andrija Luković (P - ?), Tomáš Petrášek (O - Seongnam FC), Dawid Pietrzkiewicz (B - Stal Stalowa Wola), Michał Skóraś (P - Lech Poznań ), Dawid Szymonowicz (O - Jagiellonia Białystok)

Śląsk Wrocław  
Przychodzą: Guillermo Cotugno (O - Club Nacional de Football (Montevideo)), Tyronne Ebuehi (O - SL e Benfica B), Bartłomiej Frasik (B - Ślęza Wrocław), Grzegorz Kotowicz (P - rezerwy), Rafał Makowski (P - Radomiak Radom), Paweł Olszewski (O - Stal Mielec), Filip Raičević (N - AS Livorno Calcio), Marcin Szpakowski (P - rezerwy), Márk Tamás (O - Diósgyőri VTK), Damian Walkowiak (Jarota Jarocin), Mateusz Maćkowiak (RB Leipzig (j))

Odchodzą: Mateusz Cholewiak (P - Legia Warszawa), Wojciech Golla (O - kontuzja), Mateusz Hołownia (O - Wisła Kraków), Mateusz Radecki (P - kontuzja), Daniel Szczepan (N - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój))

Wisła Kraków  
Przychodzą: Hebert (O - JEF United Ichihara), Mateusz Hołownia (O - Śląsk Wrocław), Nikola Kuveljić (P - FK Javor (Ivanjica)), Ľubomír Tupta (N - Hellas Verona FC), Alon Turgeman (N - FK Austria Wiedeń), Gieorgij Żukow (P - Kajrat Ałmaty), Antoni Klimek (rezerwy) , Patryk Pischinger (rezerwy)

Odchodzą: Denys Bałaniuk (N - Olimpik Donieck), Jakub Bartosz (O - Stal Mielec), Marcin Grabowski (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Emmanuel Kumah (P - Wieczysta Kraków ), Serafin Szota (O - Stomil Olsztyn), Przemysław Zdybowicz (N - GKS Bełchatów)

Wisła Płock  
Przychodzą: Airam Cabrera (N - Extremadura UD), Torgil Gjertsen (P - Kristiansund BK), Krzysztof Kamiński (B - Júbilo Iwata), Dawid Kocyła (N - GKS Bełchatów), Sławomir Peszko (P - Lechia Gdańsk), Cillian Sheridan (N - Hapoel Irony Kiryat Shmona)

Odchodzą: Jarosław Fojut (O - Stal Mielec), Riccardo Grym (P - ?), Titas Milašius (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Olaf Nowak (N - Zagłębie Lubin), Ricardinho (N - Khor Fakkan Club), Maciej Spychała (P - Chojniczanka Chojnice), Alen Stevanović (P - ?), Adrian Szczutowski (N - Stal Stalowa Wola), Marcel Zapytowski (B - Resovia), Oskar Zawada (N - Arka Gdynia)

Zagłębie Lubin  
Przychodzą: Kacper Chodyna (P - rezerwy), Dominik Kalinowski (B - Sokół Sieniawa), Mateusz Kizyma (P - rezerwy), Kamil Kruk (O - rezerwy), Olaf Nowak (N - Wisła Płock), Dominik Więcek (P - rezerwy), Jakub Siga (rezerwy), Lucas Minele (Santos FC (ME)), Matias Antonini (Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense (ME))

Odchodzą: Maciej Dąbrowski (O - ŁKS Łódź), Asmir Suljić (P - ?)

 

Napisz do nas