[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 24 października 2020, 12:59:47

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Anglia

Anglia

 
Przychodzą: Marcin Brzozowski (B - Queens Park Rangers FC (rezerwy) -> Billericay Town FC), Michał Helik (O - Cracovia -> Barnsley FC), Jarosław Jach (O - Raków Częstochowa -> Crystal Palace FC), Kamil Jóźwiak (P - Lech Poznań -> Derby County FC), Kacper Miałkowski (P - junior -> Rochdale AFC), Jakub Niemczyk (P - junior -> Burton Albion FC), Przemysław Płacheta (P - Śląsk Wrocław -> Norwich City FC)

Odchodzą: Mateusz Bogusz (P - Leeds United FC -> UD Logroñés), Artur Boruc (B - AFC Bournemouth -> Legia Warszawa), Kamil Grabara (B - Huddersfield Town AFC -> Århus GF), Jarosław Jach (O - Crystal Palace FC -> Fortuna Sittard), Simon Krawczyk (B - Brigg Town FC -> Jarota Jarocin), Maksymilian Stryjek (B - Eastleigh FC -> Livingston FC)

Austria

Austria

 
Przychodzą: Paweł Matuszak (P - SVg Purgstall -> ASV Kienberg/Gaming)

Odchodzą: Paweł Matuszak (P - SVg Purgstall -> ASV Kienberg/Gaming)

Belgia

Belgia

 
Przychodzą: Jakub Kostyrka (P - KRC Harelbeke -> Torhout 1992 KM), Łukasz Teodorczyk (N - Udinese Calcio -> Royal Charleroi SC)

Odchodzą: Jakub Kostyrka (P - KRC Harelbeke -> Torhout 1992 KM), Jakub Piotrowski (P - Waasland-Beveren -> Fortuna Düsseldorf 1895)

Bułgaria

Bułgaria

 
Przychodzą:

Odchodzą: Jakub Świerczok (N - Łudogorec Razgrad -> Piast Gliwice)

Chiny

Chiny

 
Przychodzą: Adrian Mierzejewski (P - Chongqing SWM -> Guangzhou R&F)

Odchodzą: Adrian Mierzejewski (P - Chongqing SWM -> Guangzhou R&F)

Chorwacja

Chorwacja

 
Przychodzą:

Odchodzą: Michał Masłowski (P - HNK Gorica -> ?)

Cypr

Cypr

 
Przychodzą: Mateusz Taudul (B - ASI Lýssis -> AE Zakakíou)

Odchodzą: Mateusz Taudul (B - ASI Lýssis -> AE Zakakíou)

Czechy

Czechy

 
Przychodzą: Krystian Majerczyk (B - TJ Lokomotiva Petrovice -> SK Dětmarovice), Bartosz Pikul (P - Odra Wodzisław Śląski -> Slezský FC Opawa), Konrad Zaradny (P - Górnik II Zabrze -> FK Přepeře)

Odchodzą: Krystian Majerczyk (B - TJ Lokomotiva Petrovice -> SK Dětmarovice)

Dania

Dania

 
Przychodzą: Krzysztof Baran (B - Sandecja Nowy Sącz -> Kjellerup IF), Kamil Grabara (B - Huddersfield Town AFC -> Århus GF), Kamil Wilczek (N - Göztepe SK -> FC København)

Odchodzą: Bartosz Danowski (P - FC Sydvest 05 Tønder -> Concordia Elbląg), Rafał Kurzawa (P - Esbjerg fB -> ?)

Finlandia

Finlandia

 
Przychodzą:

Odchodzą: Martin Kompalla (B - Rovaniemen Palloseura -> ?)

Francja

Francja

 
Przychodzą:

Odchodzą: Marcin Bułka (B - Paris Saint-Germain FC -> FC Cartagena)

Grecja

Grecja

 
Przychodzą: Sebastian Chruściel (O - Paniónios GSS -> AO Episkopí Rethýmnou)

Odchodzą: Sebastian Chruściel (O - Paniónios GSS -> AO Episkopí Rethýmnou)

Hiszpania

Hiszpania

 
Przychodzą: Mateusz Bogusz (P - Leeds United FC -> UD Logroñés), Marcin Bułka (B - Paris Saint-Germain FC -> FC Cartagena), Paweł Florek (B - CF Villanovense -> UD Alzira), Piotr Gorczyca (B - Lorca FC -> CF Atlético de Monzón), Marcel Lizak (B - RCD Espanyol B -> Unió Atlètica d'Horta), Oskar Nowak (O - Wigry Suwałki -> Getafe CF B), Adrián Wojcik (N - CD Estepona -> Avilés Stadium CF)

Odchodzą: Javier Ajenjo Hyjek (P - Club Atlético de Madrid -> Piast Gliwice), Paweł Florek (B - CF Villanovense -> UD Alzira), Piotr Gorczyca (B - Lorca FC -> CF Atlético de Monzón), Dawid Kędra (B - Atzeneta UE -> ?), Grzegorz Kleemann (B - Yeclano Deportivo -> Kotwica Kołobrzeg), Marcel Lizak (B - RCD Espanyol B -> Unió Atlètica d'Horta), Mateusz Łęgowski (P - València CF (j) -> Pogoń II Szczecin), Krzysztof Sendorek (B - CD Izarra -> ?), Adrián Wojcik (N - CD Estepona -> Avilés Stadium CF)

Holandia

Holandia

 
Przychodzą: Paweł Bochniewicz (O - Górnik Zabrze -> sc Heerenveen), Jarosław Jach (O - Crystal Palace FC -> Fortuna Sittard)

Odchodzą: Filip Bednarek (B - sc Heerenveen -> Lech Poznań)

Islandia

Islandia

 
Przychodzą: Patryk Hryniewicki (O - Ægir (Þorlákshöfn) -> Elliði (Reykjavík)), Hubert Kotus (O - brak klubu -> Þróttur Vogum)

Odchodzą: Patryk Hryniewicki (O - Ægir (Þorlákshöfn) -> Elliði (Reykjavík))

Jordania

Jordania

 
Przychodzą:

Odchodzą: Łukasz Gikiewicz (N - Al-Faisaly SC -> East Riffa Club)

Luksemburg

Luksemburg

 
Przychodzą: Michał Augustyn (B - FC Victoria Rosport -> US Hostert), Jakub Jarecki (P - FSV Salmrohr -> FC Berdenia Berbourg), Michał Mroch (P - CS Grevenmacher -> FC Koeppchen Wormeldange), Bartłomiej Pietrasik (O - FC Sporting Mertzig -> FC Orania Vianden)

Odchodzą: Michał Augustyn (B - FC Victoria Rosport -> US Hostert), Michał Mroch (P - CS Grevenmacher -> FC Koeppchen Wormeldange), Bartłomiej Pietrasik (O - FC Sporting Mertzig -> FC Orania Vianden), Matthias Tietz (P - FC Differdange 03 -> Rot Weiss Ahlen)

Łotwa

Łotwa

 
Przychodzą:

Odchodzą: Mateusz Cetnarski (P - FK Tukums 2000 -> Korona Kielce)

Malta

Malta

 
Przychodzą: Jakub Rataj (O - Għargħur FC -> Santa Lucia FC)

Odchodzą: Piotr Branicki (N - Ħamrun Spartans FC -> USD Bari Sardo Calcio 1971), Jakub Rataj (O - Għargħur FC -> Santa Lucia FC)

Monako

Monako

 
Przychodzą: Radosław Majecki (B - Legia Warszawa -> AS Monaco FC)

Odchodzą: Kamil Glik (O - AS Monaco FC -> Benevento Calcio)

Niemcy

Niemcy

 
Przychodzą: Mateusz Abramowicz (B - Chrobry Głogów -> TSV Eintracht 1920 Stadtallendorf), Artur Bednarczyk (P - BSV Eintracht Sondershausen -> SV Victoria Seelow), Bartosz Białek (N - Zagłębie Lubin -> VfL Wolfsburg), Dominik Böttcher (P - CFC Hertha 06 -> SV Tasmania Berlin), Adam Celeban (P - FSV Einheit Ueckermünde -> SV Rollwitz 68), Oskar Fijałkowski (P - FSV Einheit Ueckermünde -> TSG Neustrelitz), Rafał Gikiewicz (B - 1.FC Union Berlin -> FC Augsburg), Riccardo Grym (P - brak klubu -> Chemnitzer FC), Robert Gumny (O - Lech Poznań -> FC Augsburg), David Kopacz (P - Górnik Zabrze -> FC Würzburger Kickers), Jarosław Lindner (N - Sportfreunde Lotte -> BSV Schwarz-Weiß Rehden), Marcel Lotka (B - TSV Bayer 04 Leverkusen -> Hertha BSC Berlin), Adrian Małachowski (P - GKS Bełchatów -> 1.FC Magdeburg), Adam Matuszczyk (P - KFC Uerdingen 1905 -> 1.FC Düren), Dawid Michniewicz (P - brak klubu -> SV Blau-Weiss '90 Neustadt), Maciej Miziński (P - FC Brandenburg 03 -> BSV Al-Dersimspor), Robert Obst (O - Znicz Pruszków -> BSV Schwarz-Weiß Rehden), Jakub Piotrowski (P - Waasland-Beveren -> Fortuna Düsseldorf 1895), Radosław Sareło (P - FSV 1990 Neusalza-Spremberg -> FC Oberlausitz Neugersdorf), Florian Schikowski (P - brak klubu -> TVD Velbert), Adrian Stanilewicz (P - TSV Bayer 04 Leverkusen -> SV Darmstadt 98), Damian Suszczewicz (B - VfL Pinneberg -> FC Elmshorn), Daniel Szczepankiewicz (B - SV 19 Straelen -> Wuppertaler SV), Matthias Tietz (P - FC Differdange 03 -> Rot Weiss Ahlen)

Odchodzą: Artur Bednarczyk (P - BSV Eintracht Sondershausen -> SV Victoria Seelow), Jakub Bednarczyk (P - FC Sankt Pauli -> Zagłębie Lubin), Dominik Böttcher (P - CFC Hertha 06 -> SV Tasmania Berlin), Dorian Buczek (N - TSV Bützow 1952 -> ŁKS Łagów), Adam Celeban (P - FSV Einheit Ueckermünde -> SV Rollwitz 68), Sebastian Dziedzic (N - LSV Neustadt/Spree -> KS Wiązownica), Oskar Fijałkowski (P - FSV Einheit Ueckermünde -> TSG Neustrelitz), Rafał Gikiewicz (B - 1.FC Union Berlin -> FC Augsburg), Maciej Grąbczewski (N - FC Schwedt 02 -> Energetyk Gryfino), Jakub Jarecki (P - FSV Salmrohr -> FC Berdenia Berbourg), Bazyli Kokot (O - Brandenburger SC Süd 05 -> Ząbkovia Ząbki), Mateusz Lewandowski (N - BFC Dynamo (Berlin) -> Wisła Płock), Jarosław Lindner (N - Sportfreunde Lotte -> BSV Schwarz-Weiß Rehden), Marcel Lotka (B - TSV Bayer 04 Leverkusen -> Hertha BSC Berlin), Adam Matuszczyk (P - KFC Uerdingen 1905 -> 1.FC Düren), Maciej Miziński (P - FC Brandenburg 03 -> BSV Al-Dersimspor), Arkadiusz Mysona (O - SC Victoria 1914 Templin -> Ehrle Dobra), Radosław Sareło (P - FSV 1990 Neusalza-Spremberg -> FC Oberlausitz Neugersdorf), Waldemar Sobota (P - FC Sankt Pauli -> Śląsk Wrocław), Adrian Stanilewicz (P - TSV Bayer 04 Leverkusen -> SV Darmstadt 98), Damian Suszczewicz (B - VfL Pinneberg -> FC Elmshorn), Daniel Szczepankiewicz (B - SV 19 Straelen -> Wuppertaler SV), Marcin Wawrzyniak (P - FC Schwedt 02 -> Kotwica Kołobrzeg), Marcel Zylla (P - FC Bayern München II -> Śląsk Wrocław)

Norwegia

Norwegia

 
Przychodzą: Wojciech Jurek (O - Fram Larvik -> Pors Grenland Fotball)

Odchodzą: Wojciech Jurek (O - Fram Larvik -> Pors Grenland Fotball)

Portugalia

Portugalia

 
Przychodzą:

Odchodzą: Adam Dźwigała (O - CD Aves -> ?)

Rosja

Rosja

 
Przychodzą:

Odchodzą: Michał Kucharczyk (P - Urał Jekaterynburg -> Pogoń Szczecin), Maciej Wilusz (O - Urał Jekaterynburg -> Raków Częstochowa)

Rumunia

Rumunia

 
Przychodzą: Janusz Gol (P - Cracovia -> Dinamo Bukareszt), Kamil Wiktorski (O - Chojniczanka Chojnice -> Dunărea Călărași), Rafał Zaborowski (P - Partizán Bardejov -> Pandurii Târgu Jiu)

Odchodzą:

Słowacja

Słowacja

 
Przychodzą: Daniel Skiba (N - FK Železiarne Podbrezová -> FK Slavoj Trebišov), Piotr Strączek (N - Spójnia Landek -> MFK Skalica)

Odchodzą: Daniel Skiba (N - FK Železiarne Podbrezová -> FK Slavoj Trebišov), Rafał Zaborowski (P - Partizán Bardejov -> Pandurii Târgu Jiu)

Szkocja

Szkocja

 
Przychodzą: Maciej Dąbrowski (B - Hibernian FC -> Dumbarton FC), Dominik Naglik (N - junior -> Dundee United FC), Przemysław Nawrocki (N - Warta Sieradz -> Brechin City FC), Maksymilian Stryjek (B - Eastleigh FC -> Livingston FC)

Odchodzą: Maciej Dąbrowski (B - Hibernian FC -> Dumbarton FC)

Szwecja

Szwecja

 
Przychodzą: Szymon Makowski (P - brak klubu -> Årjängs IF), Piotr Piotrowicz (N - brak klubu -> Enskede FF)

Odchodzą:

Turcja

Turcja

 
Przychodzą: Dominik Furman (P - Wisła Płock -> Gençlerbirliği SK), Konrad Michalak (P - MKE Ankaragücü SK -> Çaykur Rizespor Kulübü), Michał Nalepa (P - Arka Gdynia -> Giresunspor Kulübü)

Odchodzą: Konrad Michalak (P - MKE Ankaragücü SK -> Çaykur Rizespor Kulübü), Bartłomiej Pawłowski (P - Gazişehir Gaziantep FK -> Śląsk Wrocław), Adam Stachowiak (B - Denizlispor Kulübü -> ?), Kamil Wilczek (N - Göztepe SK -> FC København)

USA

USA

 
Przychodzą: Konrad Plewa (O - brak klubu -> New York Cosmos)

Odchodzą:

Walia

Walia

 
Przychodzą: Wojciech Gajda (B - Stal II Mielec -> Haverfordwest County AFC), Antoni Sarnowski (B - Denbigh Town FC -> Brymbo FC)

Odchodzą: Arkadiusz Piskorski (P - Rhyl FC -> BKS Bydgoszcz), Antoni Sarnowski (B - Denbigh Town FC -> Brymbo FC)

Włochy

Włochy

 
Przychodzą: Piotr Branicki (N - Ħamrun Spartans FC -> USD Bari Sardo Calcio 1971), Adam Chrzanowski (O - Miedź Legnica -> Pordenone Calcio), Dorian Ciężkowski (B - Hellas Verona FC -> Taranto FC 1927), Szymon Czyż (P - zespół ME -> SS Lazio), Szymon Fyda (N - AC Sandonà 1922 -> ASD Manzanese Calcio), Kamil Glik (O - AS Monaco FC -> Benevento Calcio), Filip Jagiełło (P - Genoa CFC 1893 -> Brescia Calcio), Paweł Jaroszyński (O - US Salernitana 1919 -> Delfino Pescara 1936), Tomasz Kupisz (P - Trapani Calcio -> US Salernitana 1919), Karol Linetty (P - UC Sampdoria -> Torino FC), Marcin Listkowski (P - Pogoń Szczecin -> US Lecce), Jakub Łabojko (P - Śląsk Wrocław -> Brescia Calcio), Sebastian Musiolik (N - Raków Częstochowa -> Pordenone Calcio), Piotr Parzyszek (N - Piast Gliwice -> Frosinone Calcio), Arkadiusz Reca (P - SPAL 2013 -> FC Crotone), Mariusz Stępiński (N - Hellas Verona FC -> US Lecce), Thiago Cionek (O - SPAL 2013 -> Reggina 1914), Tomasz Wróblewski (B - US Gavorrano 1930 -> US Pianese), Nicola Zalewski (P - zespół ME -> AS Roma)

Odchodzą: Kamil Bielikow (B - Ascoli Calcio -> Zagłębie Lubin), Dorian Ciężkowski (B - Hellas Verona FC -> Taranto FC 1927), Łukasz Dynel (P - ASD Acireale -> KS Kutno), Szymon Fyda (N - AC Sandonà 1922 -> ASD Manzanese Calcio), Filip Jagiełło (P - Genoa CFC 1893 -> Brescia Calcio), Paweł Jaroszyński (O - US Salernitana 1919 -> Delfino Pescara 1936), Tomasz Kupisz (P - Trapani Calcio -> US Salernitana 1919), Karol Linetty (P - UC Sampdoria -> Torino FC), Filip Piszczek (N - Trapani Calcio -> Cracovia), Arkadiusz Reca (P - SPAL 2013 -> FC Crotone), Mariusz Stępiński (N - Hellas Verona FC -> US Lecce), Łukasz Teodorczyk (N - Udinese Calcio -> Royal Charleroi SC), Thiago Cionek (O - SPAL 2013 -> Reggina 1914), Tomasz Wróblewski (B - US Gavorrano 1930 -> US Pianese)

Wyspy Owcze

Wyspy Owcze

 
Przychodzą: Łukasz Jarosiński (B - brak klubu -> KÍ Klaksvík)

Odchodzą:

 

Napisz do nas