[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 24 października 2020, 12:59:47

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Błękitni Stargard  
Przychodzą: Przemysław Brzeziański (N - Świt Skolwin (Szczecin)), Wiktor Grzeszczak (N - rezerwy), Paweł Jałoszyński (P - rezerwy), Wojciech Kacprzyk (P - rezerwy), Tomasz Kaczmarek (P - Lech II Poznań), Filip Karmański (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Błażej Klimek (O - Elana Toruń), Krystian Kujawa (O - Garbarnia Kraków), Dominik Lis (N - rezerwy), Jakub Mosakowski (O - Stomil Olsztyn), Damian Niedojad (N - Polonia Warszawa), Marcin Rajch (N - Chojniczanka Chojnice), Oskar Ryk (P - Olimpia Elbląg), Marcel Skwirut (B - Biali Sądów), Błażej Starzycki (P - Pogoń Szczecin)

Odchodzą: Wojciech Fadecki (P - Radunia Stężyca), Marcin Gawron (P - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Karol Jabłoński (P - Mechanik Bobolice), Mateusz Kompanicki (N - GKS II Katowice), Paweł Łysiak (P - Korona Kielce), Mateusz Nowak (P - Piast Chociwel), Patryk Paczuk (P - Polonia Warszawa), Hubert Sadowski (O - Stomil Olsztyn), Krystian Sanocki (P - GKS Katowice), Marcel Skwirut (B - Biali Sądów), Jakub Szrek (P - Odra Opole)

Bytovia Bytów  
Przychodzą: Jakub Bach (P - Radunia Stężyca), Maciej Czyżniewski (B - brak klubu), Marcel Damaschke (O - Jaguar Gdańsk), Filip Dymerski (O - Lechia Gdańsk), Kuba Lizakowski (O - Lechia II Gdańsk), Matheus Camargo (O - Campinense Clube), Adrian Olszewski (B - Motor Lublin), Jakub Ryś (N - MKS Kluczbork), Kacper Sezonienko (N - Lechia Gdańsk), Kamil Sikora (P - Kaszubia Kościerzyna), Oskar Sikorski (P - Gryf Wejherowo), Marcin Staniszewski (B - Arka Gdynia), Dominik Urban (P - Sandecja Nowy Sącz), Mateusz Wrzesień (P - RKS Radomsko)

Odchodzą: Michael Ameyaw (P - Widzew Łódź), Karol Czubak (N - Widzew Łódź), Daniel Feruga (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Maciej Gostomski (B - Górnik Łęczna), Norbert Hołtyn (N - Gryf Wejherowo), Adrian Kwiatkowski (P - Olimpia Grudziądz), Adrian Liberacki (O - Bałtyk Gdynia), Adrian Piekarski (O - Wigry Suwałki), Michał Rutkowski (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Bartosz Ryngwelski (B - Wda Lipusz), Konrad Syldatk (B - Unia Janikowo)

Chojniczanka Chojnice  
Przychodzą: Jan Andrzejewski (O - Elana Toruń), Mateusz Cegiełka (P - Lechia Gdańsk), Paweł Czajkowski (P - GKS Bełchatów), Szymon Emche (P - US Cremonese (ME)), Kacper Gibas (B - rezerwy), Artur Golański (P - GKS Bełchatów), Michał Grobelny (P - Warta Poznań), Marcin Grolik (O - Olimpia Grudziądz), Mateusz Klichowicz (N - Sandecja Nowy Sącz), Jakub Knut (B - Elana Toruń), Maciej Kona (P - Olimpia Grudziądz), Szymon Lewandowski (B - Olimpia Grudziądz), Serhij Napołow (P - Warta Poznań), Dominik Nowakowski (P - Górnik II Zabrze), Kamil Orlik (P - Legia II Warszawa), Artur Pląskowski (N - Stal Rzeszów), Adrian Rakowski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Szymon Skrzypczak (N - Odra Opole), Paweł Sokół (B - Elana Toruń), Paweł Szołtys (N - GKS Tychy), Karol Szopiński (O - Gedania Gdańsk), Mateusz Tomaszewski (O - rezerwy)

Odchodzą: Emil Drozdowicz (N - Wisła Puławy), Aleksander Jagiełło (P - Piast II Gliwice), Radosław Janukiewicz (B - Pomorzanin Nowogard), Jakub Knut (B - Grom Nowy Staw), Mateusz Kuzimski (N - Warta Poznań), Seweryn Michalski (O - GKS Bełchatów), Aghwan Papikjan (P - Alaszkert Erewan), Oskar Paprzycki (P - GKS Tychy), Przemysław Pietruszka (O - KP Przecław), Jacek Podgórski (O - Korona Kielce), Marcin Rajch (N - Błękitni Stargard), Maciej Spychała (P - Stomil Olsztyn), Janusz Surdykowski (N - Olimpia Elbląg), Kamil Sylwestrzak (O - KP Starogard Gdański), Stanisław Wędzelewski (P - Sokół Kleczew), Kamil Wiktorski (O - Dunărea Călărași), Andrzej Witan (B - Arka Gdynia), Bartosz Wolski (P - Stal Rzeszów), Łukasz Zejdler (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Matic Žitko (O - ?)

Garbarnia Kraków  
Przychodzą: Artur Balicki (N - Pogoń Siedlce), Jakub Bąk (P - Puszcza Niepołomice), Szymon Gołąb (P - Śląsk II Wrocław), Bartosz Kieliszek (B - Siarka Tarnobrzeg), Kacper Laskoś (P - GKS II Tychy), Dawid Malik (P - brak klubu), Mateusz Małek (P - Legionovia Legionowo), Daniel Morys (P - Olimpia Elbląg), Szymon Pająk (O - Cracovia II), Bruno Wacławek (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Bartłomiej Niedzielski (rezerwy), Mateusz Surma (rezerwy)

Odchodzą: Norbert Bierówka (P - Jutrzenka Giebułtów), Jan Klimek (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Krystian Kujawa (O - Błękitni Stargard), Mateusz Małek (P - kontuzja), Bartłomiej Mruk (O - Pogoń Szczecin), Kamil Nowak (B - Unia Tarnów), Norbert Piszczek (O - ?), Kamil Słoma (P - Polonia Warszawa), Rafał Surmiak (P - Stal Stalowa Wola), Krzysztof Szewczyk (P - Wieczysta Kraków), Hubert Świerczyński (B - Jutrzenka Giebułtów), Kamil Włodyka (P - Kotwica Kołobrzeg), Mateusz Wyjadłowski (P - Jagiellonia Białystok)

GKS Katowice  
Przychodzą: Mateusz Flak (P - Unia Dąbrowa Górnicza), Bartosz Jaroszek (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Michał Kołodziejski (O - GKS Bełchatów), Dominik Kościelniak (P - Elana Toruń), Filip Kozłowski (N - Elana Toruń), Krystian Sanocki (P - Błękitni Stargard), Marcel Zocłoński (B - Stadion Śląski Chorzów)

Odchodzą: Kamil Bętkowski (P - Gwarek Tarnowskie Góry), Dominik Bronisławski (P - ?), Maciej Dampc (O - Sokół Ostróda), Jakub Habusta (P - Fotbal Třinec), Łukasz Konefał (B - Stal Stalowa Wola), Kacper Michalski (O - Górnik Zabrze), Dawid Rogalski (N - Resovia), Thomas Skiba (O - Tarnovia Tarnowo Podgórne), Tomasz Spałek (B - Gwarek Ornontowice), Michał Szymała (O - LKS Goczałkowice Zdrój), Łukasz Wroński (P - GKS Bełchatów)

Górnik Polkowice  
Przychodzą: Adam Borkowski (O - Zagłębie II Lubin), Michał Danilczyk (P - Podhale Nowy Targ), Mateusz Piątkowski (N - GKS Tychy), Mateusz Surożyński (P - Apis Jędrzychowice), Jakub Szymański (B - MKS Kluczbork), Ernest Terpiłowski (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Bruno Żołądź (P - powrót po kontuzji)

Odchodzą: Michał Bednarski (N - Miedź Legnica), Kornel Ciupka (P - Apis Jędrzychowice), Martins Ekwueme (P - Lechia Zielona Góra), Wojciech Galas (P - Zagłębie II Lubin), Kacper Kocik (O - Lechia Zielona Góra), Jędrzej Król (P - Lechia Zielona Góra), Patryk Morawski (P - Apis Jędrzychowice), Patryk Mucha (P - Widzew Łódź), Kacper Osiadły (P - Sokół Kleczew), Kajetan Szmyt (P - Warta Poznań)

Hutnik Kraków  
Przychodzą: Jakub Czarniecki (O - Hetman Zamość), Szymon Hajduk (P - Resovia), Patryk Kieliś (P - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)), Sebastian Olszewski (P - Warta Poznań), Mateusz Ozimek (P - Avia Świdnik), Dawid Smug (B - Ruch Chorzów), Piotr Stawarczyk (O - Puszcza Niepołomice), Adrian Wójcik (N - Rekord Bielsko-Biała), Mateusz Zając II (O - Unia Tarnów), Sebastian Zdebski (P - Sokół Kocmyrzów Baranówka), Paskal Zgierski (P - rezerwy)

Odchodzą: Jakub Czarniecki (O - kontuzja), Mateusz Gamrot (P - kontuzja), Arkadiusz Garzeł (O - Orzeł Ryczów), Maciej Góralski (O - Lewart Lubartów), Kamil Janecki (O - Orkan Szczyrzyc), Patryk Kołodziej (O - Wieczysta Kraków), Kacper Maciaś (P - Hetman Zamość), Maksymilian Sobolewski (N - Proszowianka Proszowice), Mateusz Zając I (B - Sokół Sieniawa)

KKS 1925 Kalisz  
Przychodzą: Antoni Bednarek (O - Ząbkovia Ząbki), Jakub Chojnowski (P - Arka Gdynia (j)), Tomasz Hołota (P - Zagłębie Sosnowiec), Jakub Pawlik (O - Chrobry II Głogów)

Odchodzą: Józef Burta (B - Piast Żmigród), Kacper Górski (O - Polonia Warszawa), Damian Poliński (P - Olimpia Elbląg), Damian Ślesicki (P - Arka Gdynia), Mateusz Żebrowski (N - Arka Gdynia)

Lech II Poznań  
Przychodzą: Jakub Antczak (P - junior), Maksym Czekała (P - junior), Filip Karwacki (P - junior), Antoni Kozubal (P - junior), Jakub Malec (O - Zagłębie II Lubin), Norbert Pacławski (N - junior), Maksymilian Pingot (O - junior), Antoni Prałat (N - junior), Kacper Sommerfeld (P - junior), Mateusz Stochniałek (P - junior), Adrian Tymiński (O - junior), Patryk Waliś (O - AP Reissa Poznań (j)), Jakub Złoch (O - junior)

Odchodzą: Bartosz Bartkowiak (P - Miedź Legnica), Tomasz Kaczmarek (P - Błękitni Stargard), Jakub Pawlicki (O - Elana Toruń), Paweł Tupaj (N - Miedź Legnica)

Motor Lublin  
Przychodzą: Michał Bogacz (O - Zagłębie Lubin), Michał Lach (B - Podlasie Biała Podlaska), Paweł Moskwik (O - Znicz Pruszków), Szymon Rak (N - Stomil II Olsztyn), Daniel Świderski (N - Resovia), Ariel Wawszczyk (O - Olimpia Grudziądz)

Odchodzą: Konrad Gruszkowski (O - Wisła Kraków), Krystian Kalinowski (B - rezerwy), Maciej Kraśniewski (O - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Nazar Melnyczuk (O - MFK Mikołajów), Adrian Olszewski (B - Bytovia Bytów), Bartosz Rymek (P - Pogoń Siedlce), Bartosz Zbiciak (O - Lewart Lubartów)

Olimpia Elbląg  
Przychodzą: Marcin Bawolik (N - Ursus Warszawa), Oskar Bohm (P - Bałtyk Gdynia), Kacper Falon (P - Pogoń Siedlce), Sebastian Kamiński (P - Olimpia Grudziądz), Paweł Kazimierowski (P - rezerwy), Damian Poliński (P - KKS 1925 Kalisz), Bartosz Przybysz (B - Olimpia Zambrów), Michał Ressel (P - Huragan Morąg), Filip Sobiecki (P - Legia II Warszawa), Karol Styś I (P - Gedania Gdańsk), Janusz Surdykowski (N - Chojniczanka Chojnice), Orest Tkaczuk (N - Jagiellonia Białystok), Dawid Winiarski (P - junior), Wojciech Zyska (P - Sokół Ostróda)

Odchodzą: Michał Balewski (O - kontuzja), Przemysław Brychlik (N - Resovia), Mariusz Bucio (P - Huragan Morąg), Cezary Demianiuk (N - Resovia), Michał Kuczałek (P - Resovia), Michał Miller (N - Radunia Stężyca), Daniel Morys (P - Garbarnia Kraków), Ołeksij Prytulak (P - Chełmianka Chełm), Maciej Rozumowski (O - Legionovia Legionowo), Oskar Ryk (P - Błękitni Stargard), Kacper Ziewiec (O - Grom Nowy Staw)

Olimpia Grudziądz  
Przychodzą: David Andronic (P - Resovia), Caique (O - Cuiavia Inowrocław), Andrei Ciofu (O - brak klubu), Mikołaj Gabor (P - Gryf Wejherowo), Michał Graczyk (P - Pogoń II Szczecin), Grzegorz Gulczyński (P - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Samuel Hernández (O - Lorca FC), Oskar Kalenik (P - Pogoń Szczecin), Adrian Kwiatkowski (P - Bytovia Bytów), Milan Lech (P - rezerwy), Patryk Leszczyński (P - Wisła Płock), Cyprian Maciejewski (P - Concordia Elbląg), Hubert Mich (O - Escola Varsovia Warszawa), Wahe Mnacakanjan (P - Ruch Wysokie Mazowieckie), Kacper Pietrzyk (O - Radomiak Radom), Omid Popalzay (P - KVC Sint-Eloois-Winkel Sport), Nikodem Sujecki (B - Pogoń Szczecin), Bartosz Widejko (O - RKS Radomsko)

Odchodzą: Łukasz Bogusławski (O - Wigry Suwałki), Lukáš Ďuriška (P - Zagłębie Sosnowiec), Paweł Ewertowski (O - GKS Wikielec), Dominik Frelek (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marcin Grolik (O - Chojniczanka Chojnice), Konrad Handzlik (P - Warta Poznań), Sebastian Kamiński (P - Olimpia Elbląg), Maciej Kona (P - Chojniczanka Chojnice), Jakub Lemanowicz (B - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Szymon Lewandowski (B - Chojniczanka Chojnice), Elvir Maloku (P - NK Opatija), Mohamed Medfai (P - CS Marítimo), Jakub Nowaczek (B - Górnik Łęczna), Marcin Szeibe (P - GKS Bełchatów), Remigiusz Szywacz (O - Korona Kielce), Ricky van Haaren (P - KVV Quick Boys), Ariel Wawszczyk (O - Motor Lublin)

Pogoń Siedlce  
Przychodzą: Ishmael Baidoo (P - Górnik II Zabrze), Marcin Burkhardt (P - Gryf Wejherowo), Maciej Górski (N - Radomiak Radom), Krzysztof Kołodziej (N - Elana Toruń), Krystian Mikołajewski (P - Tranmere Rovers FC (j)), Krystian Miś (O - Piast Żmigród), Dawid Nojszewski (O - brak klubu), Piotr Pierzchała (O - Korona Kielce), Mateusz Piotrowski (P - Gwardia Koszalin), Wiktor Preuss (P - Piast II Gliwice), Miłosz Przybecki (P - Resovia), Bartosz Rymek (P - Motor Lublin), Oskar Sewerzyński (P - Korona Kielce), Franciszek Wróblewski (N - Odra Opole)

Odchodzą: Artur Balicki (N - Garbarnia Kraków), Sebastian Barej (P - ?), Kacper Falon (P - Olimpia Elbląg), Maciej Firlej (N - Korona Kielce), Karol Jaksik (O - Górnik II Zabrze), Mateusz Kluzek (P - Ślęza Wrocław), Damian Mosiejko (P - Polonia Warszawa), Adam Mójta (O - ŁKS Łagów), Jakub Romanowicz (P - ŁKS Łódź), Dominik Sadzawicki (O - Stal Rzeszów), Piotr Smołuch (B - Apis Jędrzychowice), Bartłomiej Urbański (P - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Tomasz Wełna (O - Polonia Warszawa), Bartosz Wiktoruk (P - Stal Stalowa Wola), Norbert Wojtuszek (P - Górnik Zabrze)

Skra Częstochowa  
Przychodzą: Bartosz Bąk (P - Podbeskidzie II Bielsko-Biała), Mateusz Bieniek (O - Piast Żmigród), Daniel Błędowski (P - junior), Stanisław Muniak (P - Ząbkovia Ząbki), Karol Noiszewski (P - Znicz Pruszków), Wiktor Norberciak (P - Zagłębie II Sosnowiec), Marcel Nurek (P - junior), Mateusz Pasiuk (P - Victoria Częstochowa), Daniel Pietraszkiewicz (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Jakub Sinior (O - Zagłębie Sosnowiec), Wojciech Słomka (P - Zagłębie Sosnowiec), Damian Warnecki (N - GKS Bełchatów), Kamil Wojtyra (N - Znicz Kłobuck), Jakub Załucki (O - junior)

Odchodzą: Konrad Andrzejczak (P - Sokół Ostróda), Adrian Błaszkiewicz (O - Polonia Nysa), Michał Dziubek (O - Korona II Kielce), Michał Kieca (P - Zagłębie Sosnowiec), Przemysław Mońka (O - LKS Goczałkowice Zdrój), Piotr Nocoń (P - ?), Oktawian Obuchowski (O - Gwarek Tarnowskie Góry), Wiktor Podolski (O - Znicz Kłobuck), Marcel Przygodzki (P - Znicz Kłobuck), Daniel Rumin (N - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Dawid Wolny (P - Sokół Ostróda), Kamil Zalewski (P - Sokół Ostróda)

Sokół Ostróda  
Przychodzą: Konrad Andrzejczak (P - Skra Częstochowa), Maciej Dampc (O - GKS Katowice), Kacper Dereń (O - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Eryk Kobza (P - brak klubu), Daniel Łuczak (P - Polonia Trzebnica), Kamil Odolak (N - Escola Varsovia Warszawa), Rafał Siemaszko (N - Arka Gdynia), Krystian Wojno (B - Korona II Kielce), Dawid Wolny (P - Skra Częstochowa), Kamil Zalewski (P - Skra Częstochowa)

Odchodzą: Mateusz Bachleda (O - Gwardia Koszalin), Robert Chwastek (P - Polonia Bytom), Kamil Dziwulski (B - Ruch Wysokie Mazowieckie), Waldemar Gancarczyk (P - GKS Bełchatów), Piotr Kołc (P - ?), Patryk Kubicki (P - Znicz Pruszków), Andrzej Łyszyk (P - Wieża Postomino), Maciej Mikołajczyk (B - ?), Oskar Rynkowski (N - Zatoka Braniewo), Robert Sulewski (O - Radunia Stężyca), Filip Wojewoda (P - ?), Wojciech Zyska (P - Olimpia Elbląg)

Stal Rzeszów  
Przychodzą: Jarosław Fojut (O - Wisła Płock), Rafał Maciejewski (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Dominik Marczuk (O - Podlasie Biała Podlaska), Kacper Masny (O - Zagłębie II Lubin), Ramil Mustafajew (O - rezerwy), Dawid Olejarka (P - Wólczanka Wólka Pełkińska), Dominik Sadzawicki (O - Pogoń Siedlce), Oktawian Skrzecz (P - Stomil Olsztyn), Mariusz Sławek (O - Gryf Wejherowo), Bartosz Wolski (P - Chojniczanka Chojnice)

Odchodzą: Piotr Buda (P - Izolator Boguchwała), Dylan Collard (P - CS Marítimo), Dariusz Jarecki (O - rezerwy), Kacper Masny (O - Wólczanka Wólka Pełkińska), Łukasz Mozler (P - Piast Żmigród), Przemysław Pęksa (B - Wólczanka Wólka Pełkińska), Artur Pląskowski (N - Chojniczanka Chojnice), Patryk Plewka (P - Wisła Kraków), Damian Sierant (P - Stomil Olsztyn)

Śląsk II Wrocław  
Przychodzą: Marcin Bartoń (N - junior), Norbert Czapliński (B - junior), Semir Idris Ahmed (P - Ślęza Wrocław)

Odchodzą: Dawid Bąk (P - Barycz Sułów), Maciej Buławski (P - Bałtyk Gdynia), Dawid Chrobot (B - WKS Śląsk Wrocław (j)), Wiktor Gasztyk (B - Ruch Chorzów), Szymon Gołąb (P - Garbarnia Kraków), Michał Góral (P - Sokół Marcinkowice), Dominik Konopacki (O - Warta Poznań (j)), Gracjan Korytkowski (B - Piast Żmigród), Mikołaj Łazarowicz (O - Lechia Dzierżoniów), Tomasz Mamis (P - Polonia Nysa), Michał Mocarski (B - KS Wasilków), Mateusz Mojka (O - Piast Żerniki (Wrocław)), Maciej Olczak (O - Piast Nowa Ruda), Dominik Stupieńko (P - MKP Wołów), Łukasz Sztylka (O - Polonia-Stal Świdnica), Julian Trochanowski (P - Ślęza Wrocław), Mikołaj Wawrzyniak (P - Ślęza Wrocław), Wiktor Wawrzyniak (N - Chrobry II Głogów), Łukasz Wiech (O - Radomiak Radom), Kamil Wróbel (P - Ślęza Wrocław)

Wigry Suwałki  
Przychodzą: Kamil Adamek (N - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Bartłomiej Babiarz (P - Zagłębie Sosnowiec), Łukasz Bogusławski (O - Olimpia Grudziądz), Oskar Furst (P - Znicz Biała Piska), Bartosz Gużewski (P - Znicz Biała Piska), Karol Kapuściński (B - junior), Filip Kozłowski (P - junior), Daniel Liszka (P - Górnik II Zabrze), Adrian Piekarski (O - Bytovia Bytów), Gabriel Romatowski (P - junior), Josip Šoljić (P - Miedź II Legnica), Hieronim Zoch (B - Siarka Tarnobrzeg)

Odchodzą: Martin Adamec (P - FC Nitra), Joel Huertas (P - CF Igualada), Dominik Kąkolewski (B - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Mohamed Loua (P - FC Swift Hesperange), Szymon Łapiński (N - GKS Bełchatów), Konrad Matuszewski (O - Odra Opole), Adam Najem (P - Tampa Bay Rowdies), Arkadiusz Najemski (O - GKS Bełchatów), Oskar Nowak (O - Getafe CF B), Johan Oremo (N - Ängelholms FF), Dawid Sołdecki (O - Górnik Łęczna), Mikołaj Wasilewski (P - Jagiellonia II Białystok)

Znicz Pruszków  
Przychodzą: Mariusz Gabrych (N - Sandecja Nowy Sącz), Jakub Górski (O - Unia Skierniewice), Gabor Grabowski (P - Legia II Warszawa), Lukáš Hrnčiar (O - Elana Toruń), Jan Jurczak (B - rezerwy), Patryk Kubicki (P - Sokół Ostróda), Krystian Pomorski (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Olaf Uziębło (P - Raków II Częstochowa), Maciej Wichtowski (O - Kotwica Kołobrzeg), Jakub Zagórski (N - Sokół Aleksandrów Łódzki), Ituku Owé (brak klubu)

Odchodzą: Patryk Czarnowski (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Bartłomiej Gradecki (B - Wisła Płock), Mateusz Kociszewski (P - Mazur Karczew), Paweł Moskwik (O - Motor Lublin), Karol Noiszewski (P - Skra Częstochowa), Robert Obst (O - BSV Schwarz-Weiß Rehden), Arkadiusz Pyrka (P - Piast Gliwice), Kacper Skibko (P - Ruch Wysokie Mazowieckie)

 

Napisz do nas