[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 28 września 2021, 13:43:49

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
Przychodzą: Adam Hloušek (O - 1.FC Kaiserslautern), Bartłomiej Kukułowicz (O - Górnik Łęczna), Muris Mešanović (N - Denizlispor Kulübü), Filip Modelski (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michał Orzechowski (P - Wigry Suwałki), Daniel Pietraszkiewicz (P - Skra Częstochowa), Nemanja Tekijaški (O - FK Spartak (Subotica)), Ernest Terpiłowski (P - Górnik Polkowice)

Odchodzą: Kacper Janiak (P - GKS Tychy), Dawid Kalisz (P - ?), Jan Klimek (O - Sokół Ostróda), Daniel Pietraszkiewicz (P - Resovia), Bartosz Snopczyński (N - Stal Rzeszów)

Cracovia  
Przychodzą: Filip Balaj (N - FC ViOn Zlaté Moravce), Mathias Hebo Rasmussen (P - Lyngby BK), Oliwier Hyla (O - junior), Jakub Jugas (O - FC Slovan Liberec), Otar Kakabadze (O - CD Tenerife), Karol Knap (P - Puszcza Niepołomice), Filip Kramarz (B - rezerwy), Kamil Ogorzały (P - Sandecja Nowy Sącz), Michał Rakoczy (P - Puszcza Niepołomice)

Odchodzą: Marcin Budziński (P - Stal Mielec), Diego Ferraresso (O - ?), Milan Dimun (P - FC DAC 1904 Dunajská Streda), Ołeksij Dytiatjew (O - Puszcza Niepołomice), Ivan Fiolić (P - NK Osijek), Michael Gardawski (O - PAS Giánnina), Bartłomiej Kafel (P - Motor Lublin), Jakub Kosecki (P - ?), Iván Márquez (O - NEC (Nijmegen)), Sebastian Strózik (N - Resovia), Dawid Szymonowicz (O - ?), Thiago (P - kontuzja), Tomáš Vestenický (P - Czajka Piesczanokopskoje)

Górnik Łęczna  
Przychodzą: Szymon Drewniak (P - Odra Opole), Daniel Dziwniel (O - Sandecja Nowy Sącz), Damian Gąska (P - Radomiak Radom), Janusz Gol (P - Dinamo Bukareszt), Michał Król (O - Motor Lublin), Jason Lokilo (P - Doncaster Rovers FC), Bartosz Rymaniak (O - Piast Gliwice), Álex Serrano (P - UE Cornellà), Kryspin Szcześniak (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Łukasz Szramowski (P - Lech Poznań), Marcel Wędrychowski (P - Pogoń Szczecin), Maciej Wilusz (O - Raków Częstochowa)

Odchodzą: Adrian Cierpka (P - CS Mioveni), Igor Korczakowski (P - Pilica Białobrzegi), Bartłomiej Kukułowicz (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Gabriel Matei (O - ?), Kamil Rozmus (O - Motor Lublin), Aron Stasiak (N - Pogoń II Szczecin), Marcin Stromecki (P - Skra Częstochowa), Karol Struski (P - Jagiellonia Białystok), Jakub Zagórski (O - Lech II Poznań)

Górnik Zabrze  
Przychodzą: Ishmael Baidoo (P - Pogoń Siedlce), Filip Bainović (P - FK Radnik (Surdulica)), Daniel Bielica (B - Warta Poznań), Mateusz Cholewiak (P - Legia Warszawa), Robert Dadok (P - Stal Mielec), Adrian Dziedzic (P - rezerwy), Arsen Hrosu (P - rezerwy), Rafał Janicki (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Krzysztof Kiklaisz (N - rezerwy), Jean Mvondo (P - Albacete Balompié), Lukas Podolski (N - Antalyaspor Kulübü), Grzegorz Sandomierski (B - CFR Cluj), Vamara Sanogo (N - Dinamo Batumi), Paweł Sokół (B - Chojniczanka Chojnice), Dariusz Stalmach (P - junior), Jakub Szymański (P - rezerwy), David Toševski (N - FK Rostow)

Odchodzą: Ishmael Baidoo (P - AS Véria), Richmond Boakye (N - Beitar Jerozolima), Martin Chudý (B - ?), Bartłomiej Eizenchart (P - Resovia), Stéfanos Evangélou (O - Sheriff Tiraspol), Jakub Grzesiak (B - MKS Kluczbork), Michał Koj (O - Korona Kielce), Dawid Kudła (B - GKS Katowice), Giánnis Massoúras (O - Sparta Rotterdam), Kacper Michalski (O - Wigry Suwałki), Bartosz Neugebauer (B - Skra Częstochowa), Aleksander Paluszek (O - FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa), Roman Procházka (P - FC Spartak Trnava), Michał Rostkowski (P - Resovia), Daniel Ściślak (P - FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa)

Jagiellonia Białystok  
Przychodzą: Sławomir Abramowicz (B - Polonia Warszawa), Bartosz Bayer (P - rezerwy), Eryk Matus (P - rezerwy), Ognjen Mudrinski (N - HNK Gorica), Michał Nalepa (P - Giresunspor Kulübü), Błażej Niezgoda (B - Sokół Ostróda), Michał Pazdan (O - MKE Ankaragücü SK), Israel Puerto (O - Śląsk Wrocław), Dani Quintana (P - brak klubu), Michał Samborski (N - Pogoń II Szczecin), Karol Struski (P - Górnik Łęczna), Michał Surzyn (P - Odra Opole), Kacper Tabiś (P - Odra Opole), Andrzej Trubeha (N - Legionovia Legionowo), Gabor Żukowski (O - rezerwy), Michał Żyro (N - Piast Gliwice)

Odchodzą: Maciej Bortniczuk (P - Korona Kielce), Ariel Borysiuk (P - Chennaiyin FC), Fernán Ferreiroa (P - ?), Hubert Gostomski (B - Wissa Szczuczyn), Andrej Kadlec (O - ŠKF Sereď), Maciej Makuszewski (P - ?), Myrosław Mazur (O - ?), Ognjen Mudrinski (N - NK Maribor), Jakov Puljić (N - Puskás Akadémia FC), Ivan Runje (O - kontuzja), Kris Twardek (P - FK Senica), Damian Węglarz (B - Wisła Płock), Kamil Wojtkowski (P - Vólos NPS), Konrad Wrzesiński (P - Stal Mielec)

Lech Poznań  
Przychodzą: Adriel Ba Loua (P - FC Viktoria Plzeň), Roko Baturina (N - Ferencvárosi TC), Barry Douglas (O - Blackburn Rovers FC), João Amaral (P - FC Paços de Ferreira), Joel Pereira (O - Gil Vicente FC), Miłosz Mleczko (B - Widzew Łódź), Bartosz Mrozek (B - GKS Katowice), Radosław Murawski (P - Denizlispor Kulübü), Pedro Rebocho (O - En Avant Guingamp), Mateusz Skrzypczak (P - Stomil Olsztyn), Artur Sobiech (N - Fatih Karagümrük SK)

Odchodzą: Krzysztof Bąkowski (B - Stomil Olsztyn), Jakub Białczyk (P - Świt Skolwin (Szczecin)), Tomasz Dejewski (O - Widzew Łódź), Aron Jóhannsson (N - ?), Nika Kaczarawa (N - AS Anórthossis Ammochóstou), Wasyl Kraweć (O - Real Sporting de Gijón), Tymoteusz Puchacz (O - 1.FC Union Berlin), Karol Smajdor (O - KKS 1925 Kalisz), Hubert Sobol (N - Wisła Kraków), Jan Sýkora (P - FC Viktoria Plzeň), Łukasz Szramowski (P - Górnik Łęczna), Filip Szymczak (N - GKS Katowice), Kacper Wachowiak (O - Unia Janikowo)

Lechia Gdańsk  
Przychodzą: Bassekou Diabaté (N - Yeelen Olympique), İlkay Durmuş (P - Saint Mirren FC), Kacper Sezonienko (N - Bytovia Bytów), Witan Sulaeman (P - FK Radnik (Surdulica)), Miłosz Szczepański (P - powrót po kontuzji), Marco Terrazzino (P - SC Paderborn 07), Łukasz Zjawiński (N - Stal Mielec)

Odchodzą: Karol Fila (O - RC Strasbourg), Egy Maulana Vikri (P - FK Senica), Eryk Mirus (B - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Kenny Saief (P - Ashdod SC), Žarko Udovičić (P - Raków Częstochowa)

Legia Warszawa  
Przychodzą: Joel Abu Hanna (O - Zoria Ługańsk), Jurgen Çelhaka (P - KF Tirana), Ihor Charatin (P - Ferencvárosi TC), Mahir Emreli (N - Qarabağ Ağdam), Mattias Johansson (O - Gençlerbirliği SK), Josué (P - Hapoel Beer Szewa), Wiktor Kamiński (N - rezerwy), Lirim Kastrati (N - GNK Dinamo (Zagrzeb)), Maciej Kikolski (B - rezerwy), Mateusz Kochalski (B - Radomiak Radom), Maik Nawrocki (O - Warta Poznań), Lindsay Rose (O - AS Áris (Saloniki)), Maciej Rosołek (N - Arka Gdynia), Kacper Skwierczyński (P - rezerwy), Yuri Ribeiro (O - Nottingham Forest FC)

Odchodzą: Iñaki Astiz (O - rezerwy), Mateusz Cholewiak (P - Górnik Zabrze), Radosław Cielemęcki (P - Wisła Płock), Radosław Cierzniak (B - ?), Walerian Gwilia (P - Raków Częstochowa), Josip Juranović (O - Celtic FC), Bartosz Kapustka (P - kontuzja), Mateusz Kochalski (B - Radomiak Radom), Igor Lewczuk (O - Znicz Pruszków), Ariel Mosór (O - Piast Gliwice), Maciej Rosołek (N - Arka Gdynia), Nazarij Rusyn (N - Dnipro-1 Dniepropietrowsk), Artem Szabanow (O - Dynamo Kijów), Joel Valencia (P - Brentford FC), Marko Vešović (O - Qarabağ Ağdam), Paweł Wszołek (P - 1.FC Union Berlin), Jasur Yaxshiboyev (P - Sheriff Tiraspol)

Piast Gliwice  
Przychodzą: Michael Ameyaw (P - Widzew Łódź), Aléxandros Katránis (O - Hatayspor Kulübü), Damian Kądzior (P - Alanyaspor Kulübü), Gabriel Kirejczyk (N - AP Profi Zielonki (j)), Ariel Mosór (O - Legia Warszawa), Miguel Muñoz (O - Real Murcia CF), Nikola Stojiljković (N - SC Farense), Alberto Toril (N - Real Murcia CF)

Odchodzą: Javier Ajenjo Hyjek (P - Śląsk Wrocław), Gerard Badía (P - FC Ascó), Remigiusz Borkała (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Piotr Malarczyk (O - Korona Kielce), Sebastian Milewski (P - Arka Gdynia), Bartosz Rymaniak (O - Górnik Łęczna), Karol Stanek (N - Gwarek Tarnowskie Góry), Jakub Świerczok (N - Nagoya Grampus), Michał Żyro (N - Jagiellonia Białystok)

Pogoń Szczecin  
Przychodzą: Szymon Cybulski (N - rezerwy), Kamil Grosicki (P - West Bromwich Albion FC), Jean Carlos Silva (P - Wisła Kraków), Jakub Lis (O - rezerwy), Kacper Łukasiak (P - rezerwy), Bartłomiej Mruk (O - Błękitni Stargard), Piotr Parzyszek (N - Frosinone Calcio), Dawid Rezaeian (O - rezerwy), Aron Stasiak (N - rezerwy), Stanisław Wawrzynowicz (P - rezerwy), Maciej Żurawski (P - Warta Poznań)

Odchodzą: Filip Balcewicz (O - Miedź Legnica), Adrian Benedyczak (N - Parma Calcio 1913), Adam Frączczak (N - Korona Kielce), Santeri Hostikka (P - HJK), Marcel Mendes-Dudziński (B - SL e Benfica (j)), Kacper Smoliński (P - kontuzja), David Stec (O - TSV Hartberg), Tomás Podstawski (P - Stabæk IF), Hubert Turski (N - Chrobry Głogów), Marcel Wędrychowski (P - Górnik Łęczna)

Radomiak Radom  
Przychodzą: Gonçalo Silva (O - Belenenses SAD), Piotr Gorczyca (B - CF Atlético de Monzón), Mateusz Grudziński (O - Znicz Pruszków), Mateusz Kochalski (B - Legia Warszawa), Wiktor Koptas (B - rezerwy), Mateusz Kryczka (B - Ursus Warszawa), Luís Machado (P - NorthEast United FC), Maurides (N - brak klubu), Jakub Nowakowski (P - Bytovia Bytów), Rhuan (P - Botafogo FR (Rio de Janeiro)), Mario Rondón (N - CFR Cluj), Tiago Matos (P - FC Porto B), Kacper Pankowski (rezerwy), Thabo Cele (CD Cova da Piedade)

Odchodzą: Amâncio Fortes (P - AS La Jeunesse d'Esch), Dominik Banach (P - Wisła Puławy), Adam Banasiak (P - Chrobry Głogów), Morimakan Diané (N - ?), Damian Gąska (P - Górnik Łęczna), Mateusz Kochalski (B - Legia Warszawa), Mamadu Candé (O - CF Estrela da Amadora), Patryk Mikita (N - Stomil Olsztyn), Athanasios Scheidt (P - AO Agía Nápa), Rok Sirk (N - NK Maribor), Marcel Szymański (N - Arka Gdynia)

Raków Częstochowa  
Przychodzą: Alexandre Guedes (N - FC Famalicão), Jordan Courtney-Perkins (O - Brisbane Roar FC), Fábio Sturgeon (P - OFI), Walerian Gwilia (P - Legia Warszawa), Vladan Kovačević (B - FK Sarajevo), Jakub Mądrzyk (B - rezerwy), Miguel Luís (P - Vitória SC Guimarães), Sebastian Musiolik (N - Pordenone Calcio), Pedro Vieira (N - FC Porto (j)), Milan Rundić (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kacper Trelowski (B - Sokół Ostróda), Žarko Udovičić (P - Lechia Gdańsk), Maciej Wilusz (O - Śląsk Wrocław), Dominik Wydra (P - Braunschweiger TSV Eintracht 1895)

Odchodzą: Daniel Bartl (P - MFK Karviná), Dominik Holec (B - AC Sparta Praga), Jarosław Jach (O - Crystal Palace FC), Michał Litwa (N - Pogoń Siedlce), Piotr Malinowski (P - rezerwy), Daniel Mikołajewski (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Piotr Owczarek (P - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Kamil Piątkowski (O - FC Salzburg), Branislav Pindroch (B - Resovia), Petr Schwarz (P - Śląsk Wrocław), David Tijanić (P - Göztepe SK), Maciej Wilusz (O - Stal Mielec, Górnik Łęczna)

Stal Mielec  
Przychodzą: Marcin Budziński (P - Cracovia), Kamil Duszkiewicz (P - Sokół Kolbuszowa Dolna), Eryk Galara (P - Wólczanka Wólka Pełkińska), Konrad Guca (P - rezerwy), Koki Hinokio (P - Zagłębie Lubin), Wiktor Kłos (P - Stal Rzeszów), Dawid Kort (P - Odra Opole), Kamil Kościelny (O - powrót po kontuzji), Fabian Piasecki (N - Śląsk Wrocław), Maksymilian Sitek (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Adrian Szczutowski (N - Stomil Olsztyn), Maciej Wilusz (O - Raków Częstochowa), Konrad Wrzesiński (P - Jagiellonia Białystok), Mateusz Wyjadłowski (P - Puszcza Niepołomice)

Odchodzą: Wojciech Błyszko (O - Motor Lublin), Robert Dadok (P - Górnik Zabrze), Mateusz Dudek (B - Olimpia Elbląg), Petteri Forsell (P - FC Inter Turku), Adam Kramarz (P - Czarni Połaniec), Wojciech Lisowski (O - Pogoń II Szczecin), Damian Pawłowski (P - Zagłębie Sosnowiec), Andreja Prokić (P - Stal Rzeszów), Szymon Stasik (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Martin Sus (O - 1.FK Příbram), Łukasz Zjawiński (N - Lechia Gdańsk)

Śląsk Wrocław  
Przychodzą: Javier Ajenjo Hyjek (P - Piast Gliwice), Maksymilian Boruc (B - West Bromwich Albion FC (rezerwy)), Józef Burta (B - Piast Żmigród), Diogo Verdasca (O - brak klubu), Víctor García (O - CD Castellón), Jakub Iskra (O - SPAL 2013), Szymon Krocz (P - Śląsk II Wrocław), Caye Quintana (N - Málaga CF), Kacper Radkowski (P - Zagłębie Sosnowiec), Petr Schwarz (P - Raków Częstochowa), Karol Borys (junior)

Odchodzą: Piotr Celeban (O - Śląsk II Wrocław), Guillermo Cotugno (O - CD Maldonado), Bartłomiej Frasik (B - Hutnik Kraków), Mateusz Maćkowiak (O - Odra Opole), Lubambo Musonda (O - AC Horsens), Maciej Pałaszewski (P - Górnik Polkowice), Mariusz Pawelec (O - Śląsk II Wrocław), Fabian Piasecki (N - Stal Mielec), Israel Puerto (O - Jagiellonia Białystok), Mathieu Scalet (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dariusz Szczerbal (B - ?), Miłosz Tysiak (B - Sandecja Nowy Sącz), Maciej Wilusz (O - Raków Częstochowa)

Warta Poznań  
Przychodzą: Milan Corryn (P - AS Trenčín), Szymon Czyż (P - SS Lazio), Jędrzej Grobelny (B - Miedź Legnica), Filip Małek (O - Unia Swarzędz), Konrad Matuszewski (O - Odra Opole), Jayson Papeau (P - Amiens SC), Wiktor Pleśnierowicz (O - Miedź Legnica), Patryk Prange (B - Lechia II Gdańsk), Jakub Sangowski (P - Cagliari Calcio (ME)), Szymon Soiński (P - rezerwy), Albert Żerkowski (O - rezerwy)

Odchodzą: Makana Baku (P - Göztepe SK), Daniel Bielica (B - Górnik Zabrze), Konrad Handzlik (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Robert Janicki (P - Sandecja Nowy Sącz), Gracjan Jaroch (N - GKS Tychy), Jakub Kuzdra (P - Vólos NPS), Maik Nawrocki (O - Legia Warszawa), Wiktor Pleśnierowicz (O - kontuzja), Mariusz Rybicki (P - Wigry Suwałki), Mateusz Spychała (O - Odra Opole), Maciej Żurawski (P - Pogoń Szczecin)

Wisła Kraków  
Przychodzą: Mikołaj Biegański (B - Skra Częstochowa), Aschraf El Mahdioui (P - AS Trenčín), Matěj Hanousek (O - AC Sparta Praga), Dor Hugi (P - SK Niederösterreich Sankt Pölten), Paweł Kieszek (B - Rio Ave FC), Jan Kliment (N - 1.FC Slovácko Uherské Hradiště), Paweł Koncewicz-Żyłka (O - junior), Mateusz Młyński (P - Arka Gdynia), Kacper Rosa (B - Odra Opole), Michal Škvarka (P - Ferencvárosi TC), Hubert Sobol (N - Lech Poznań), Alan Uryga (O - Wisła Płock), Przemysław Zdybowicz (N - Resovia), Kacper Skrobański (Arka Gdynia (j))

Odchodzą: Vullnet Basha (P - AO Ionikós Níkeas), Rafał Boguski (P - Puszcza Niepołomice), Kamil Broda (B - Chojniczanka Chojnice), Aleksander Buksa (N - Genoa CFC 1893), Łukasz Burliga (O - Wieczysta Kraków), Sławomir Chmiel (P - Hutnik Kraków), Chuca (P - Miedź Legnica), Kacper Duda (P - Garbarnia Kraków), Tim Hall (O - AS Ethnikós Áchnas), Daniel Hoyo-Kowalski (O - Hutnik Kraków), Jean Carlos Silva (P - Pogoń Szczecin), Souleymane Koné (O - ?), Mateusz Lis (B - Altay SK), David Mawutor (P - Szachtior Karaganda), Žan Medved (N - NK Celje), Uroš Radaković (O - Arsienał Tuła), Wiktor Szywacz (P - Garbarnia Kraków), Piotr Zagórowski (B - Okocimski KS Brzesko)

Wisła Płock  
Przychodzą: Marcel Błachewicz (O - Escola Varsovia Warszawa (j)), Radosław Cielemęcki (P - Legia Warszawa), Igor Drapiński (O - UKS SMS Łódź), Dominik Furman (P - Gençlerbirliği SK), Jorginho (P - Wadi Degla FC), Marko Kolar (N - FC Emmen), Anton Krywociuk (O - Neftçı Baku), Michał Oczkowski (B - Zawisza Bydgoszcz), Łukasz Sekulski (N - ŁKS Łódź), Tomasz Walczak (N - Escola Varsovia Warszawa (j)), Damian Warchoł (P - Legia II Warszawa), Damian Węglarz (B - Jagiellonia Białystok), Jakub Paciorek (UKS SMS Łódź)

Odchodzą: Hubert Adamczyk (P - Arka Gdynia), Airam Cabrera (N - FC Goa), Ángel García (O - AEK (Larnaka)), Mateusz Lewandowski (N - Korona Kielce), Giorgi Merebaszwili (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Aleksander Pawlak (P - Stomil Olsztyn), Piotr Pyrdoł (P - Stomil Olsztyn), Julio Rodríguez (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Cillian Sheridan (N - Dundee FC), Bartłomiej Sielewski (O - ?), Wojciech Szumilas (P - Zagłębie Sosnowiec), Karol Szymkowiak (B - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Adrian Tokarski (B - Stoczniowiec Płock), Alan Uryga (O - Wisła Kraków), Jakub Witek (P - Radunia Stężyca)

Zagłębie Lubin  
Przychodzą: Kacper Bieszczad (B - Chrobry Głogów), Erik Daniel (P - ŠK Slovan Bratysława), Koki Hinokio (P - Stomil Olsztyn), Bartłomiej Kłudka (O - rezerwy), Patryk Kusztal (N - rezerwy), Kacper Lepczyński (O - rezerwy), Dawid Pakulski (P - Motor Lublin), Aleksandar Pantić (O - AEL (Limassol)), Tomasz Pieńko (P - rezerwy), Ian Soler (O - MFK Zemplín Michalovce), Ladislav Takács (O - FK Mladá Boleslav), Szymon Weirauch (B - rezerwy), Tomáš Zajíc (N - FC Baník Ostrawa), Ilja Żygulow (P - FK Krasnodar-2)

Odchodzą: Jakub Bednarczyk (P - FC Sankt Pauli II), Kamil Bielikow (B - Zagłębie Sosnowiec), Đorđe Crnomarković (O - NK Olimpija (Lublana)), Dejan Dražić (P - ŠK Slovan Bratysława), Konrad Forenc (B - Korona Kielce), Koki Hinokio (P - Stal Mielec), Dominik Jończy (O - Zagłębie Sosnowiec), Samuel Mráz (N - Spezia Calcio), Miroslav Stoch (P - FC Slovan Liberec), Jakub Sypek (P - Górnik Polkowice)

 

Napisz do nas