[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2012/2013, grupa: Gdańsk III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kornowscy Szarża Krojanty 26 60 19 3 4 79-40 8 2 3 33-18 11 1 1 46-22
2.  Borowiak Czersk 26 59 19 2 5 92-47 10 1 2 44-17 9 1 3 48-30
3.  KS Kamienica Królewska 26 48 16 0 10 62-49 9 0 4 36-22 7 0 6 26-27
4.  Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 26 47 14 5 7 64-49 8 2 3 31-21 6 3 4 33-28 2 2 0 2 0 3-3
5.  Tęcza Brusy 26 47 14 5 7 73-39 8 1 4 40-15 6 4 3 33-24 2 2 0 2 0 3-3
6.  KS Grabowo 26 38 12 2 12 61-61 9 0 4 42-27 3 2 8 19-34
7.  Piaski Wąglikowice 26 35 10 5 11 67-70 5 3 5 39-38 5 2 6 28-32
8.  Sławek Borzechowo 26 34 9 7 10 60-63 6 3 4 37-31 3 4 6 23-32
9.  Santana Wielki Klincz 26 31 9 4 13 48-55 5 1 7 22-24 4 3 6 26-31 2 3 1 0 1 5-4
10.  Kolejarz Chojnice 26 31 9 4 13 52-67 6 3 4 33-30 3 1 9 19-37 2 3 1 0 1 4-5
11.  Czarni Piece 26 29 9 2 15 62-84 6 2 5 42-40 3 0 10 20-44
12.  Agra Ostrowite 26 23 6 5 15 31-56 3 3 7 15-28 3 2 8 16-28
13.  Sparta Konarzyny 26 19 5 4 17 55-87 4 2 7 31-36 1 2 10 24-51 2 4 1 1 0 4-1
14.  Huragan Nowe Polaszki 26 19 5 4 17 37-76 2 3 8 18-33 3 1 9 19-43 2 1 0 1 1 1-4
Victoria II Kaliska występuje pod nazwą Czarni Piece.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Kornowscy Szarża Krojanty    4-2 1-2 3-4 1-0 1-0 1-2 1-1 1-1 4-0 4-2 5-2 2-1 5-1 
 2 Borowiak Czersk0-2     4-1 3-0 0-1 3-0 4-2 4-2 7-1 3-1 3-0 2-2 6-3 5-2 
 3 KS Kamienica Królewska1-0 1-4     2-1 3-1 0-3* 3-2 7-0 1-7 4-0 0-3* 2-0 6-1 6-0 
 4 Czarni Ostrowite (k. Chojnic)1-3 4-6 4-1     0-0 1-0 3-1 3-2 0-1 2-0 5-2 2-1 4-4 2-0 
 5 Tęcza Brusy0-1 4-0 2-3 3-3     6-0 6-1 1-0 1-0 1-3 8-0 3-0 2-3 3-1 
 6 KS Grabowo3-5 1-3 2-1 4-1 1-4     4-2 3-1 4-3 5-2 5-1 2-0 7-2 1-2 
 7 Piaski Wąglikowice1-4 3-2 1-2 1-1 5-7 3-3     2-3 3-2 3-3 6-1 5-2 4-2 2-6 
 8 Sławek Borzechowo5-6 1-7 3-0 2-2 3-2 3-3 2-2     6-1 0-1 1-6 2-0 2-1 7-0 
 9 Santana Wielki Klincz1-2 2-4 0-3 4-2 2-2 2-1 1-2 3-1     1-2 3-0 1-3 2-1 0-1 
 10 Kolejarz Chojnice1-4 3-5 3-0* 3-7 3-3 3-0 4-1 3-3 2-4     2-0 2-2 2-1 2-0 
 11 Czarni Piece2-7 1-6 5-2 1-3 3-3 4-2 2-4 2-2 3-2 3-0     0-2 11-3 5-4 
 12 Agra Ostrowite3-3 0-2 0-2 0-4 1-2 2-4 1-3 0-3* 0-0 3-2 1-0     2-1 2-2 
 13 Sparta Konarzyny3-7 3-4 2-6 2-3 1-4 5-1 1-1 1-3 2-2 4-3 3-0 1-2     3-0* 
 14 Huragan Nowe Polaszki1-2 3-3 0-3 0-2 1-4 1-2 0-5 2-2 1-2 4-2 3-5 1-0 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Tęcza Brusy 3-0 Agra Ostrowite 25 sierpnia, 17:00
Sparta Konarzyny 3-4 Borowiak Czersk 26 sierpnia, 14:00
Sławek Borzechowo 2-2 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 26 sierpnia, 16:00
Santana Wielki Klincz 3-0 Czarni Piece 26 sierpnia, 14:00
Piaski Wąglikowice 2-6 Huragan Nowe Polaszki 26 sierpnia, 14:00
Kornowscy Szarża Krojanty 1-0 KS Grabowo 26 sierpnia, 17:00
Kolejarz Chojnice 3-0 KS Kamienica Królewska 25 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców

Kolejka 2 - 1-2 września

Agra Ostrowite 0-2 KS Kamienica Królewska 1 września, 16:00
KS Grabowo 5-2 Kolejarz Chojnice 2 września, 14:00
Huragan Nowe Polaszki 1-2 Kornowscy Szarża Krojanty 1 września, 17:00
Czarni Piece 2-4 Piaski Wąglikowice 1 września, 16:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 0-1 Santana Wielki Klincz 1 września, 16:00
Borowiak Czersk 4-2 Sławek Borzechowo 2 września, 15:00
Tęcza Brusy 2-3 Sparta Konarzyny 1 września, 17:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Sparta Konarzyny 1-2 Agra Ostrowite 8 września, 17:00
Sławek Borzechowo 3-2 Tęcza Brusy 9 września, 16:00
Santana Wielki Klincz 2-4 Borowiak Czersk 8 września, 17:00
Piaski Wąglikowice 1-1 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 8 września, 16:00
Kornowscy Szarża Krojanty 4-2 Czarni Piece 9 września, 17:00
Kolejarz Chojnice 2-0 Huragan Nowe Polaszki 8 września, 16:00
KS Kamienica Królewska 0-3 KS Grabowo 9 września, 15:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców

Kolejka 4 - 15-16 września

Agra Ostrowite 2-4 KS Grabowo 15 września, 16:00
Huragan Nowe Polaszki 0-3 KS Kamienica Królewska 15 września, 16:30
Czarni Piece 3-0 Kolejarz Chojnice 15 września, 16:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 1-3 Kornowscy Szarża Krojanty 15 września, 16:00
Borowiak Czersk 4-2 Piaski Wąglikowice 16 września, 15:00
Tęcza Brusy 1-0 Santana Wielki Klincz 15 września, 16:00
Sparta Konarzyny 1-3 Sławek Borzechowo 16 września, 14:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Sławek Borzechowo 2-0 Agra Ostrowite 22 września, 17:00
Santana Wielki Klincz 2-1 Sparta Konarzyny 23 września, 14:00
Piaski Wąglikowice 5-7 Tęcza Brusy 22 września, 16:00
Kornowscy Szarża Krojanty 4-2 Borowiak Czersk 22 września, 16:00
Kolejarz Chojnice 3-7 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 22 września, 16:00
KS Kamienica Królewska 0-3 Czarni Piece 23 września, 15:00
(wo)
na boisku 4-1; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
KS Grabowo 1-2 Huragan Nowe Polaszki 23 września, 14:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Agra Ostrowite 2-2 Huragan Nowe Polaszki 29 września, 16:00
Czarni Piece 4-2 KS Grabowo 29 września, 16:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 4-1 KS Kamienica Królewska 29 września, 16:00
Borowiak Czersk 3-1 Kolejarz Chojnice 30 września, 15:00
Tęcza Brusy 0-1 Kornowscy Szarża Krojanty 30 września, 14:00
Sparta Konarzyny 1-1 Piaski Wąglikowice 29 września, 16:00
Sławek Borzechowo 6-1 Santana Wielki Klincz 29 września, 16:30

Kolejka 7 - 6-7 października

Santana Wielki Klincz 1-3 Agra Ostrowite 7 października, 14:00
Piaski Wąglikowice 2-3 Sławek Borzechowo 7 października, 14:00
Kornowscy Szarża Krojanty 2-1 Sparta Konarzyny 6 października, 15:30
Kolejarz Chojnice 3-3 Tęcza Brusy 6 października, 15:00
KS Kamienica Królewska 1-4 Borowiak Czersk 7 października, 15:00
KS Grabowo 4-1 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 7 października, 14:00
Huragan Nowe Polaszki 3-5 Czarni Piece 6 października, 16:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Agra Ostrowite 1-0 Czarni Piece 13 października, 15:30
w Nowym Ostrowitem
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 2-0 Huragan Nowe Polaszki 13 października, 15:30
Borowiak Czersk 3-0 KS Grabowo 14 października, 15:00
Tęcza Brusy 2-3 KS Kamienica Królewska 13 października, 15:00
Sparta Konarzyny 4-3 Kolejarz Chojnice 14 października, 14:00
Sławek Borzechowo 5-6 Kornowscy Szarża Krojanty 13 października, 15:00
Santana Wielki Klincz 1-2 Piaski Wąglikowice 14 października, 14:00
w Małym Klinczu

Kolejka 9 - 20-21 października

Piaski Wąglikowice 5-2 Agra Ostrowite 20 października, 14:00
Kornowscy Szarża Krojanty 1-1 Santana Wielki Klincz 20 października, 15:00
Kolejarz Chojnice 3-3 Sławek Borzechowo 20 października, 15:00
KS Kamienica Królewska 6-1 Sparta Konarzyny 21 października, 15:00
KS Grabowo 1-4 Tęcza Brusy 21 października, 14:00
Huragan Nowe Polaszki 3-3 Borowiak Czersk 20 października, 15:00
Czarni Piece 1-3 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 20 października, 15:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Agra Ostrowite 0-4 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 28 października, 14:00
Borowiak Czersk 3-0 Czarni Piece 28 października, 14:00
Tęcza Brusy 3-1 Huragan Nowe Polaszki 27 października, 15:00
Sparta Konarzyny 5-1 KS Grabowo 27 października, 14:00
Sławek Borzechowo 3-0 KS Kamienica Królewska 27 października, 15:30
Santana Wielki Klincz 1-2 Kolejarz Chojnice 28 października, 14:00
Piaski Wąglikowice 1-4 Kornowscy Szarża Krojanty 27 października, 14:00

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Kornowscy Szarża Krojanty 5-2 Agra Ostrowite 3 listopada, 14:00
Kolejarz Chojnice 4-1 Piaski Wąglikowice 3 listopada, 14:30
KS Kamienica Królewska 1-7 Santana Wielki Klincz 4 listopada, 14:00
KS Grabowo 3-1 Sławek Borzechowo 4 listopada, 14:00
Huragan Nowe Polaszki 1-1 Sparta Konarzyny 3 listopada, 14:00
Czarni Piece 3-3 Tęcza Brusy 3 listopada, 14:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 4-6 Borowiak Czersk 3 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 10-11 listopada

Agra Ostrowite 0-2 Borowiak Czersk 10 listopada, 14:00
Tęcza Brusy 3-3 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 11 listopada, 13:00
Sparta Konarzyny 3-0 Czarni Piece 10 listopada, 14:00
Sławek Borzechowo 7-0 Huragan Nowe Polaszki 11 listopada, 12:00
Santana Wielki Klincz 2-1 KS Grabowo 10 listopada, 14:30
Piaski Wąglikowice 1-2 KS Kamienica Królewska 10 listopada, 14:00
Kornowscy Szarża Krojanty 4-0 Kolejarz Chojnice 10 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 17-18 listopada

Kolejarz Chojnice 2-2 Agra Ostrowite 17 listopada, 14:30
KS Kamienica Królewska 1-0 Kornowscy Szarża Krojanty 18 listopada, 14:00
KS Grabowo 4-2 Piaski Wąglikowice 18 listopada, 14:00
Huragan Nowe Polaszki 1-2 Santana Wielki Klincz 17 listopada, 14:00
Czarni Piece 2-2 Sławek Borzechowo 17 listopada, 15:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 4-4 Sparta Konarzyny 17 listopada, 15:00
Borowiak Czersk 0-1 Tęcza Brusy 18 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 6-7 kwietnia

Agra Ostrowite 1-2 Tęcza Brusy 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Borowiak Czersk 6-3 Sparta Konarzyny 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 3-2 Sławek Borzechowo 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Piece 3-2 Santana Wielki Klincz 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Nowe Polaszki 0-5 Piaski Wąglikowice 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Grabowo 3-5 Kornowscy Szarża Krojanty 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Kamienica Królewska 4-0 Kolejarz Chojnice 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 13-14 kwietnia

KS Kamienica Królewska 2-0 Agra Ostrowite 14 kwietnia, 16:30
Kolejarz Chojnice 3-0 KS Grabowo 13 kwietnia, 16:00
Kornowscy Szarża Krojanty 5-1 Huragan Nowe Polaszki 14 kwietnia, 14:00
Piaski Wąglikowice 6-1 Czarni Piece 13 kwietnia, 16:00
Santana Wielki Klincz 4-2 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 14 kwietnia, 14:00
Sławek Borzechowo 1-7 Borowiak Czersk 14 kwietnia, 14:00
Sparta Konarzyny 1-4 Tęcza Brusy 14 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 20-21 kwietnia

Agra Ostrowite 2-1 Sparta Konarzyny 20 kwietnia, 16:00
Tęcza Brusy 1-0 Sławek Borzechowo 20 kwietnia, 16:00
Borowiak Czersk 7-1 Santana Wielki Klincz 21 kwietnia, 12:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 3-1 Piaski Wąglikowice 21 kwietnia, 14:00
Czarni Piece 2-7 Kornowscy Szarża Krojanty 20 kwietnia, 16:00
Huragan Nowe Polaszki 4-2 Kolejarz Chojnice 21 kwietnia, 11:30
KS Grabowo 2-1 KS Kamienica Królewska 21 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 27-28 kwietnia

KS Grabowo 2-0 Agra Ostrowite 28 kwietnia, 14:00
KS Kamienica Królewska 6-0 Huragan Nowe Polaszki 27 kwietnia, 16:00
Kolejarz Chojnice 2-0 Czarni Piece 28 kwietnia, 16:00
Kornowscy Szarża Krojanty 3-4 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 27 kwietnia, 17:00
Piaski Wąglikowice 3-2 Borowiak Czersk 27 kwietnia, 16:00
Santana Wielki Klincz 2-2 Tęcza Brusy 27 kwietnia, 17:00
w Małym Klinczu
Sławek Borzechowo 2-1 Sparta Konarzyny 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 1 maja

Agra Ostrowite 0-3 Sławek Borzechowo 1 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sparta Konarzyny 2-2 Santana Wielki Klincz 1 maja, 15:00
na boisku 2-2 / pierwotnie zweryfikowano jako walkower 3-0 - w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik / następnie uznano wynik z boiska
Tęcza Brusy 6-1 Piaski Wąglikowice 1 maja, 14:00
Borowiak Czersk 0-2 Kornowscy Szarża Krojanty 1 maja, 15:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 2-0 Kolejarz Chojnice 1 maja, 14:00
Czarni Piece 5-2 KS Kamienica Królewska 1 maja, 16:00
Huragan Nowe Polaszki 1-2 KS Grabowo 1 maja, 11:30

Kolejka 19 - 4-5 maja

Huragan Nowe Polaszki 1-0 Agra Ostrowite 5 maja, 11:30
KS Grabowo 5-1 Czarni Piece 5 maja, 14:00
KS Kamienica Królewska 2-1 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 5 maja, 16:00
Kolejarz Chojnice 3-5 Borowiak Czersk 4 maja, 18:00
Kornowscy Szarża Krojanty 1-0 Tęcza Brusy 4 maja, 17:00
Piaski Wąglikowice 4-2 Sparta Konarzyny 4 maja, 16:00
Santana Wielki Klincz 3-1 Sławek Borzechowo 5 maja, 14:00

Kolejka 20 - 11-12 maja

Agra Ostrowite 0-0 Santana Wielki Klincz 11 maja, 16:00
w Nowym Ostrowitem
Sławek Borzechowo 2-2 Piaski Wąglikowice 11 maja, 17:00
Sparta Konarzyny 3-7 Kornowscy Szarża Krojanty 12 maja, 14:00
Tęcza Brusy 1-3 Kolejarz Chojnice 11 maja, 17:00
Borowiak Czersk 4-1 KS Kamienica Królewska 12 maja, 15:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 1-0 KS Grabowo 11 maja, 14:00
Czarni Piece 5-4 Huragan Nowe Polaszki 11 maja, 16:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

Czarni Piece 0-2 Agra Ostrowite 18 maja, 16:00
Huragan Nowe Polaszki 0-2 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 19 maja, 11:30
KS Grabowo 1-3 Borowiak Czersk 19 maja, 14:00
KS Kamienica Królewska 3-1 Tęcza Brusy 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 16:00) odwołany z powodu udziału drużyny gości w turnieju międzynarodowym
Kolejarz Chojnice 2-1 Sparta Konarzyny 18 maja, 17:00
Kornowscy Szarża Krojanty 1-1 Sławek Borzechowo 18 maja, 17:00
Piaski Wąglikowice 3-2 Santana Wielki Klincz 18 maja, 16:00

Kolejka 22 - 25-26 maja

Agra Ostrowite 1-3 Piaski Wąglikowice 25 maja, 16:00
w Nowym Ostrowitem
Santana Wielki Klincz 1-2 Kornowscy Szarża Krojanty 26 maja, 14:00
w Małym Klinczu
Sławek Borzechowo 0-1 Kolejarz Chojnice 25 maja, 17:00
Sparta Konarzyny 2-6 KS Kamienica Królewska 25 maja, 17:00
Tęcza Brusy 6-0 KS Grabowo 25 maja, 17:00
Borowiak Czersk 5-2 Huragan Nowe Polaszki 26 maja, 12:00
w Szlachcie
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 5-2 Czarni Piece 25 maja, 16:00

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 2-1 Agra Ostrowite 1 czerwca, 16:00
Czarni Piece 1-6 Borowiak Czersk 1 czerwca, 16:00
Huragan Nowe Polaszki 1-4 Tęcza Brusy 2 czerwca, 11:30
KS Grabowo 7-2 Sparta Konarzyny 2 czerwca, 14:00
KS Kamienica Królewska 7-0 Sławek Borzechowo 2 czerwca, 16:00
Kolejarz Chojnice 2-4 Santana Wielki Klincz 1 czerwca, 17:30
Kornowscy Szarża Krojanty 1-2 Piaski Wąglikowice 1 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 5 czerwca

Agra Ostrowite 3-3 Kornowscy Szarża Krojanty 5 czerwca, 18:00
Piaski Wąglikowice 3-3 Kolejarz Chojnice 6 czerwca, 18:00
Santana Wielki Klincz 0-3 KS Kamienica Królewska 5 czerwca, 18:00
Sławek Borzechowo 3-3 KS Grabowo 5 czerwca, 18:00
Sparta Konarzyny 3-0 Huragan Nowe Polaszki 5 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Tęcza Brusy 8-0 Czarni Piece 5 czerwca, 18:00
Borowiak Czersk 3-0 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 5 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Borowiak Czersk 2-2 Agra Ostrowite 9 czerwca, 12:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 0-0 Tęcza Brusy 8 czerwca, 16:00
Czarni Piece 11-3 Sparta Konarzyny 8 czerwca, 16:00
Huragan Nowe Polaszki 2-2 Sławek Borzechowo 9 czerwca, 11:30
KS Grabowo 4-3 Santana Wielki Klincz 9 czerwca, 14:00
KS Kamienica Królewska 3-2 Piaski Wąglikowice 9 czerwca, 14:00
Kolejarz Chojnice 1-4 Kornowscy Szarża Krojanty 8 czerwca, 17:30

REKLAMA

Kolejka 26 - 16 czerwca

Agra Ostrowite 3-2 Kolejarz Chojnice 16 czerwca, 17:00
Kornowscy Szarża Krojanty 1-2 KS Kamienica Królewska 16 czerwca, 17:00
Piaski Wąglikowice 3-3 KS Grabowo 16 czerwca, 17:00
Santana Wielki Klincz 0-1 Huragan Nowe Polaszki 16 czerwca, 17:00
Sławek Borzechowo 1-6 Czarni Piece 16 czerwca, 17:00
Sparta Konarzyny 2-3 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 16 czerwca, 17:00
Tęcza Brusy 4-0 Borowiak Czersk 16 czerwca, 14:00

Klasa okręgowa 2012/2013 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Gdańsk II)

Klasa A 2012/2013 (Gdańsk I)
Klasa A 2012/2013 (Gdańsk II)
Klasa A 2012/2013 (Gdańsk IV)

Klasa B 2012/2013 (Gdańsk I)
Klasa B 2012/2013 (Gdańsk II)
Klasa B 2012/2013 (Gdańsk III)
Klasa B 2012/2013 (Gdańsk IV)
Klasa B 2012/2013 (Gdańsk V)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas