[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2012/2013, grupa: Gdańsk III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  EX Siedlce (Gdańsk) 26 63 21 0 5 98-29 13 0 0 61-13 8 0 5 37-16 2 3 1 0 1 3-3
2.  Orzeł Straszyn 26 63 20 3 3 81-25 12 1 0 42-10 8 2 3 39-15 2 3 1 0 1 3-3
3.  Morena Gdańsk 26 59 18 5 3 73-31 10 3 0 37-8 8 2 3 36-23
4.  Neptuns Gdańsk 26 49 16 1 9 75-53 9 0 4 40-23 7 1 5 35-30
5.  GTS II Kolbudy 26 48 15 3 8 71-43 9 0 4 39-15 6 3 4 32-28
6.  Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 26 47 15 2 9 83-51 8 1 4 40-19 7 1 5 43-32
7.  Rozstaje Gdańsk 26 45 14 3 9 72-68 10 2 1 54-23 4 1 8 18-45
8.  Gryf Goręczyno 26 36 11 3 12 62-55 5 3 5 35-26 6 0 7 27-29
9.  Amigo Przyjaźń 26 35 11 2 13 60-53 7 1 5 39-20 4 1 8 21-33
10.  UKS Klukowo 26 23 7 2 17 41-72 4 0 9 21-34 3 2 8 20-38
11.  GKS II Żukowo 26 17 3 8 15 34-85 1 6 6 16-45 2 2 9 18-40
12.  Champion Kokoszki (Gdańsk) 26 15 4 3 19 34-102 3 2 8 22-45 1 1 11 12-57 2 4 1 1 0 8-6
13.  Orzeł Jasień (Gdańsk) 26 15 4 3 19 60-118 2 0 11 34-53 2 3 8 26-65 2 1 0 1 1 6-8
14.  Spartakus Stogi (Gdańsk) 26 12 4 0 22 24-83 2 0 11 15-39 2 0 11 9-44
GKS Brzeźno wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Spartakus Stogi wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 EX Siedlce (Gdańsk)    2-1 3-1 5-2 3-2 6-1 12-0 3-2 3-1 6-1 4-0 3-0 8-2 3-0* 
 2 Orzeł Straszyn2-1     1-1 3-0 2-1 3-2 6-1 7-0 1-0 3-1 2-1 4-1 4-1 4-0 
 3 Morena Gdańsk1-0 1-0     4-2 2-2 3-2 1-1 3-0* 5-0 0-0 3-0* 2-0 8-1 4-0 
 4 Neptuns Gdańsk0-3 4-7 3-0     0-2 1-0 3-1 0-2 6-4 2-1 8-2 1-0 9-1 3-0 
 5 GTS II Kolbudy2-1 0-3 6-2 1-2     3-4 3-0 1-0 0-1 4-0 3-0 6-2 7-0 3-0* 
 6 Jaguar II Kokoszki (Gdańsk)4-1 1-0 1-2 5-2 1-1     3-0* 3-4 0-2 0-3* 3-1 7-1 9-2 3-0* 
 7 Rozstaje Gdańsk2-1 1-1 2-4 3-1 4-3 6-2     1-0 4-2 5-2 1-1 13-0 5-4 7-2 
 8 Gryf Goręczyno0-1 2-2 1-1 1-4 1-2 2-7 9-2     4-0 3-0 1-4 3-0 2-2 6-1 
 9 Amigo Przyjaźń0-2 0-2 2-3 3-3 3-0 0-3 6-0 1-2     6-1 5-1 3-2 7-1 3-0* 
 10 UKS Klukowo1-3 2-6 1-2 1-2 1-2 1-6 0-3 3-1 2-1     4-1 3-0* 2-5 0-2 
 11 GKS II Żukowo0-9 0-6 1-7 1-6 2-2 2-2 0-2 2-6 1-1 2-2     0-0 2-2 3-0* 
 12 Champion Kokoszki (Gdańsk)1-8 1-4 0-6 2-4 4-5 1-3 1-0 1-4 0-6 4-1 2-2     2-2 3-0* 
 13 Orzeł Jasień (Gdańsk)2-4 1-4 2-4 1-4 4-6 3-4 1-5 4-3 5-0 3-5 2-4 4-6     2-4 
 14 Spartakus Stogi (Gdańsk)1-3 0-3* 0-3* 0-3* 1-4 1-7 0-3* 0-3* 2-3 0-3* 2-1 8-0 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 1-2 września

UKS Klukowo 0-2 Spartakus Stogi (Gdańsk) 1 września, 16:00
Rozstaje Gdańsk 4-2 Amigo Przyjaźń 2 września, 13:00
Orzeł Straszyn 4-1 Champion Kokoszki (Gdańsk) 2 września, 11:00
Orzeł Jasień (Gdańsk) 2-4 EX Siedlce (Gdańsk) 2 września, 11:00
Neptuns Gdańsk 1-0 Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 2 września
Morena Gdańsk 2-2 GTS II Kolbudy 2 września, 11:00
Gryf Goręczyno 1-4 GKS II Żukowo 2 września, 14:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Spartakus Stogi (Gdańsk) 2-1 GKS II Żukowo 9 września, 11:00
GTS II Kolbudy 1-0 Gryf Goręczyno 9 września, 16:00
Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 1-2 Morena Gdańsk 8 września, 12:00
EX Siedlce (Gdańsk) 5-2 Neptuns Gdańsk 8 września, 15:00
Champion Kokoszki (Gdańsk) 2-2 Orzeł Jasień (Gdańsk) 9 września, 14:30
Amigo Przyjaźń 0-2 Orzeł Straszyn 9 września, 13:00
UKS Klukowo 0-3 Rozstaje Gdańsk 9 września, 13:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Rozstaje Gdańsk 7-2 Spartakus Stogi (Gdańsk) 16 września, 13:00
Orzeł Straszyn 3-1 UKS Klukowo 15 września, 15:30
Orzeł Jasień (Gdańsk) 5-0 Amigo Przyjaźń 16 września, 11:00
Neptuns Gdańsk 1-0 Champion Kokoszki (Gdańsk) 16 września, 12:00
Morena Gdańsk 1-0 EX Siedlce (Gdańsk) 16 września, 11:00
Gryf Goręczyno 2-7 Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 15 września, 16:00
GKS II Żukowo 2-2 GTS II Kolbudy 16 września, 11:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Spartakus Stogi (Gdańsk) 1-4 GTS II Kolbudy 23 września, 11:00
Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 3-1 GKS II Żukowo 23 września, 15:00
EX Siedlce (Gdańsk) 3-2 Gryf Goręczyno 22 września, 14:30
Champion Kokoszki (Gdańsk) 0-6 Morena Gdańsk 23 września, 12:00
Amigo Przyjaźń 3-3 Neptuns Gdańsk 23 września, 13:00
UKS Klukowo 2-5 Orzeł Jasień (Gdańsk) 23 września, 12:00
Rozstaje Gdańsk 1-1 Orzeł Straszyn 23 września, 13:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Orzeł Straszyn 4-0 Spartakus Stogi (Gdańsk) 29 września, 15:30
Orzeł Jasień (Gdańsk) 1-5 Rozstaje Gdańsk 30 września, 13:30
Neptuns Gdańsk 2-1 UKS Klukowo 30 września, 12:00
Morena Gdańsk 5-0 Amigo Przyjaźń 30 września, 11:00
Gryf Goręczyno 3-0 Champion Kokoszki (Gdańsk) 30 września, 14:00
GKS II Żukowo 0-9 EX Siedlce (Gdańsk) 30 września, 11:00
GTS II Kolbudy 3-4 Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 30 września, 16:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Spartakus Stogi (Gdańsk) 1-7 Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 7 października, 11:00
EX Siedlce (Gdańsk) 3-2 GTS II Kolbudy 6 października, 13:00
Champion Kokoszki (Gdańsk) 2-2 GKS II Żukowo 7 października, 13:30
Amigo Przyjaźń 1-2 Gryf Goręczyno 7 października, 13:00
UKS Klukowo 1-2 Morena Gdańsk 7 października, 11:00
Rozstaje Gdańsk 3-1 Neptuns Gdańsk 7 października, 13:00
Orzeł Straszyn 4-1 Orzeł Jasień (Gdańsk) 6 października, 15:00

Kolejka 7 - 13-14 października

Orzeł Jasień (Gdańsk) 2-4 Spartakus Stogi (Gdańsk) 14 października, 14:30
w Jankowie
Morena Gdańsk 1-1 Rozstaje Gdańsk 14 października, 11:00
Gryf Goręczyno 3-0 UKS Klukowo 13 października, 14:00
w Somoninie
GKS II Żukowo 1-1 Amigo Przyjaźń 14 października, 10:00
GTS II Kolbudy 6-2 Champion Kokoszki (Gdańsk) 14 października, 14:00
Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 4-1 EX Siedlce (Gdańsk) 13 października, 15:00
Orzeł Straszyn 3-0 Neptuns Gdańsk 14 października, 12:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Spartakus Stogi (Gdańsk) 1-3 EX Siedlce (Gdańsk) 21 października, 11:00
Champion Kokoszki (Gdańsk) 1-3 Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 21 października, 14:30
Amigo Przyjaźń 3-0 GTS II Kolbudy 21 października, 13:00
UKS Klukowo 4-1 GKS II Żukowo 21 października, 11:00
Rozstaje Gdańsk 1-0 Gryf Goręczyno 21 października, 13:00
Orzeł Straszyn 1-1 Morena Gdańsk 20 października, 15:00
Orzeł Jasień (Gdańsk) 1-4 Neptuns Gdańsk 21 października, 11:00

Kolejka 9 - 27-28 października

Neptuns Gdańsk 3-0 Spartakus Stogi (Gdańsk) 28 października, 12:00
Morena Gdańsk 8-1 Orzeł Jasień (Gdańsk) 28 października, 11:00
Gryf Goręczyno 2-2 Orzeł Straszyn 28 października, 14:00
GKS II Żukowo 0-2 Rozstaje Gdańsk 28 października, 11:00
GTS II Kolbudy 4-0 UKS Klukowo 28 października, 14:00
Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 0-2 Amigo Przyjaźń 27 października, 15:00
EX Siedlce (Gdańsk) 3-0 Champion Kokoszki (Gdańsk) 27 października, 11:00

Kolejka 10 - 3-4 listopada

Spartakus Stogi (Gdańsk) 8-0 Champion Kokoszki (Gdańsk) 4 listopada, 11:00
Amigo Przyjaźń 0-2 EX Siedlce (Gdańsk) 4 listopada, 13:00
UKS Klukowo 1-6 Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 3 listopada, 13:00
Rozstaje Gdańsk 4-3 GTS II Kolbudy 4 listopada, 13:00
Orzeł Straszyn 2-1 GKS II Żukowo 3 listopada, 13:00
Orzeł Jasień (Gdańsk) 4-3 Gryf Goręczyno 4 listopada, 11:00
Neptuns Gdańsk 3-0 Morena Gdańsk 4 listopada, 12:00

Kolejka 11 - 10-11 listopada

Morena Gdańsk 4-0 Spartakus Stogi (Gdańsk) 11 listopada, 11:00
Gryf Goręczyno 1-4 Neptuns Gdańsk 11 listopada, 14:00
GKS II Żukowo 2-2 Orzeł Jasień (Gdańsk) 11 listopada, 11:00
GTS II Kolbudy 0-3 Orzeł Straszyn 11 listopada, 14:00
Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 3-0 Rozstaje Gdańsk 15 maja, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (10 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (2 grudnia, 13:00) odwołany / w trzecim terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w czwartym terminie goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
EX Siedlce (Gdańsk) 6-1 UKS Klukowo 10 listopada, 11:00
Champion Kokoszki (Gdańsk) 0-6 Amigo Przyjaźń 11 listopada, 13:30

Kolejka 12 - 17-18 listopada

Spartakus Stogi (Gdańsk) 2-3 Amigo Przyjaźń 18 listopada, 11:00
UKS Klukowo 3-0 Champion Kokoszki (Gdańsk) 18 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 2-9
Rozstaje Gdańsk 2-1 EX Siedlce (Gdańsk) 18 listopada, 13:00
Orzeł Straszyn 3-2 Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 17 listopada, 12:30
Orzeł Jasień (Gdańsk) 4-6 GTS II Kolbudy 18 listopada, 11:00
Neptuns Gdańsk 8-2 GKS II Żukowo 18 listopada, 12:00
Morena Gdańsk 3-0 Gryf Goręczyno 18 listopada, 11:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie

Kolejka 13 - 24-25 listopada

Gryf Goręczyno 6-1 Spartakus Stogi (Gdańsk) 25 listopada, 13:00
GKS II Żukowo 1-7 Morena Gdańsk 25 listopada, 11:00
GTS II Kolbudy 1-2 Neptuns Gdańsk 25 listopada, 13:00
Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 9-2 Orzeł Jasień (Gdańsk) 25 listopada, 13:30
EX Siedlce (Gdańsk) 2-1 Orzeł Straszyn 24 listopada, 11:00
Amigo Przyjaźń 6-1 UKS Klukowo 25 listopada, 13:00
Rozstaje Gdańsk 13-0 Champion Kokoszki (Gdańsk) 24 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 6-7 kwietnia

Spartakus Stogi (Gdańsk) 0-3 UKS Klukowo
(wo)
Amigo Przyjaźń 6-0 Rozstaje Gdańsk 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Champion Kokoszki (Gdańsk) 1-4 Orzeł Straszyn 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
EX Siedlce (Gdańsk) 8-2 Orzeł Jasień (Gdańsk) 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 5-2 Neptuns Gdańsk 7 kwietnia, 18:00
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
GTS II Kolbudy 6-2 Morena Gdańsk 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS II Żukowo 2-6 Gryf Goręczyno 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 13-14 kwietnia

GKS II Żukowo 3-0 Spartakus Stogi (Gdańsk)
(wo)
Gryf Goręczyno 1-2 GTS II Kolbudy 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Morena Gdańsk 3-2 Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 13 kwietnia, 11:00
Neptuns Gdańsk 0-3 EX Siedlce (Gdańsk) 14 kwietnia, 12:00
Orzeł Jasień (Gdańsk) 4-6 Champion Kokoszki (Gdańsk) 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Straszyn 1-0 Amigo Przyjaźń 13 kwietnia, 15:30
Rozstaje Gdańsk 5-2 UKS Klukowo 14 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 20-21 kwietnia

Spartakus Stogi (Gdańsk) 0-3 Rozstaje Gdańsk
(wo)
UKS Klukowo 2-6 Orzeł Straszyn 21 kwietnia, 12:00
Amigo Przyjaźń 7-1 Orzeł Jasień (Gdańsk) 21 kwietnia, 13:00
Champion Kokoszki (Gdańsk) 2-4 Neptuns Gdańsk 21 kwietnia, 14:00
EX Siedlce (Gdańsk) 3-1 Morena Gdańsk 20 kwietnia, 11:00
w Przejazdowie
Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 3-4 Gryf Goręczyno 20 kwietnia, 16:30
w Goręczynie; Jaguar II gospodarzem
GTS II Kolbudy 3-0 GKS II Żukowo 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 27-28 kwietnia

GTS II Kolbudy 3-0 Spartakus Stogi (Gdańsk)
(wo)
GKS II Żukowo 2-2 Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 28 kwietnia, 11:00
Gryf Goręczyno 0-1 EX Siedlce (Gdańsk) 28 kwietnia, 14:00
Morena Gdańsk 2-0 Champion Kokoszki (Gdańsk) 28 kwietnia, 11:00
Neptuns Gdańsk 6-4 Amigo Przyjaźń 28 kwietnia, 12:00
Orzeł Jasień (Gdańsk) 3-5 UKS Klukowo 28 kwietnia, 11:00
w Jankowie
Orzeł Straszyn 6-1 Rozstaje Gdańsk 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 1 maja

Spartakus Stogi (Gdańsk) 0-3 Orzeł Straszyn
(wo)
Rozstaje Gdańsk 5-4 Orzeł Jasień (Gdańsk) 1 maja, 14:00
UKS Klukowo 1-2 Neptuns Gdańsk 1 maja, 12:00
Amigo Przyjaźń 2-3 Morena Gdańsk 1 maja, 13:00
Champion Kokoszki (Gdańsk) 1-4 Gryf Goręczyno 1 maja, 14:00
EX Siedlce (Gdańsk) 4-0 GKS II Żukowo 1 maja, 11:00
Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 1-1 GTS II Kolbudy 1 maja, 11:00

Kolejka 19 - 4-5 maja

Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 3-0 Spartakus Stogi (Gdańsk)
(wo)
GTS II Kolbudy 2-1 EX Siedlce (Gdańsk) 5 maja, 17:00
GKS II Żukowo 0-0 Champion Kokoszki (Gdańsk) 5 maja, 11:00
Gryf Goręczyno 4-0 Amigo Przyjaźń 5 maja, 14:00
Morena Gdańsk 0-0 UKS Klukowo 5 maja, 11:00
Neptuns Gdańsk 3-1 Rozstaje Gdańsk 5 maja, 12:00
Orzeł Jasień (Gdańsk) 1-4 Orzeł Straszyn 5 maja, 17:30

Kolejka 20 - 11-12 maja

Neptuns Gdańsk 4-7 Orzeł Straszyn 11 maja, 15:30
w Straszynie
Spartakus Stogi (Gdańsk) 0-3 Orzeł Jasień (Gdańsk)
(wo)
Rozstaje Gdańsk 2-4 Morena Gdańsk 12 maja, 14:00
UKS Klukowo 3-1 Gryf Goręczyno 11 maja, 12:00
Amigo Przyjaźń 5-1 GKS II Żukowo 11 maja, 16:00
Champion Kokoszki (Gdańsk) 4-5 GTS II Kolbudy 12 maja, 14:30
EX Siedlce (Gdańsk) 6-1 Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 12 maja, 16:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

EX Siedlce (Gdańsk) 3-0 Spartakus Stogi (Gdańsk)
(wo)
Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 7-1 Champion Kokoszki (Gdańsk) 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 16:30) odwołany
GTS II Kolbudy 0-1 Amigo Przyjaźń 19 maja, 17:00
GKS II Żukowo 2-2 UKS Klukowo 18 maja, 14:00
Gryf Goręczyno 9-2 Rozstaje Gdańsk 18 maja, 16:00
Morena Gdańsk 1-0 Orzeł Straszyn 19 maja, 11:00
Neptuns Gdańsk 9-1 Orzeł Jasień (Gdańsk) 19 maja, 12:00

Kolejka 22 - 25-26 maja

Spartakus Stogi (Gdańsk) 0-3 Neptuns Gdańsk
(wo)
Orzeł Jasień (Gdańsk) 2-4 Morena Gdańsk 26 maja, 13:30
Orzeł Straszyn 7-0 Gryf Goręczyno 25 maja, 15:30
Rozstaje Gdańsk 1-1 GKS II Żukowo 26 maja, 14:00
UKS Klukowo 1-2 GTS II Kolbudy 25 maja, 12:00
Amigo Przyjaźń 0-3 Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 26 maja, 13:00
Champion Kokoszki (Gdańsk) 1-8 EX Siedlce (Gdańsk) 26 maja, 14:00

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

Champion Kokoszki (Gdańsk) 3-0 Spartakus Stogi (Gdańsk)
(wo)
EX Siedlce (Gdańsk) 3-1 Amigo Przyjaźń 1 czerwca, 11:00
Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 0-3 UKS Klukowo 2 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 3-0
GTS II Kolbudy 3-0 Rozstaje Gdańsk 2 czerwca, 17:00
GKS II Żukowo 0-6 Orzeł Straszyn 2 czerwca, 11:00
Gryf Goręczyno 2-2 Orzeł Jasień (Gdańsk) 2 czerwca, 14:00
Morena Gdańsk 4-2 Neptuns Gdańsk 2 czerwca, 11:00

Kolejka 24 - 5 czerwca

Spartakus Stogi (Gdańsk) 0-3 Morena Gdańsk
(wo)
Neptuns Gdańsk 0-2 Gryf Goręczyno 5 czerwca, 18:00
Orzeł Jasień (Gdańsk) 2-4 GKS II Żukowo 5 czerwca, 17:00
Orzeł Straszyn 2-1 GTS II Kolbudy 5 czerwca, 18:00
Rozstaje Gdańsk 6-2 Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 5 czerwca, 18:00
UKS Klukowo 1-3 EX Siedlce (Gdańsk) 5 czerwca, 17:30
Amigo Przyjaźń 3-2 Champion Kokoszki (Gdańsk) 5 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Amigo Przyjaźń 3-0 Spartakus Stogi (Gdańsk)
(wo)
Champion Kokoszki (Gdańsk) 4-1 UKS Klukowo 8 czerwca, 17:00
EX Siedlce (Gdańsk) 12-0 Rozstaje Gdańsk 8 czerwca, 11:00
Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 1-0 Orzeł Straszyn 8 czerwca, 16:30
GTS II Kolbudy 7-0 Orzeł Jasień (Gdańsk) 9 czerwca, 17:00
GKS II Żukowo 1-6 Neptuns Gdańsk 9 czerwca, 11:00
Gryf Goręczyno 1-1 Morena Gdańsk 8 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 16 czerwca

Champion Kokoszki (Gdańsk) 1-0 Rozstaje Gdańsk 16 czerwca, 17:00
Spartakus Stogi (Gdańsk) 0-3 Gryf Goręczyno
(wo)
Morena Gdańsk 3-0 GKS II Żukowo 16 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Neptuns Gdańsk 0-2 GTS II Kolbudy 16 czerwca, 17:00
w Kolbudach; Neptuns gospodarzem
Orzeł Jasień (Gdańsk) 3-4 Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 16 czerwca, 17:00
Orzeł Straszyn 2-1 EX Siedlce (Gdańsk) 16 czerwca, 17:00
UKS Klukowo 2-1 Amigo Przyjaźń 16 czerwca, 17:00

Klasa A 2012/2013 (Gdańsk I)
Klasa A 2012/2013 (Gdańsk II)
Klasa A 2012/2013 (Gdańsk III)

Klasa B 2012/2013 (Gdańsk I)
Klasa B 2012/2013 (Gdańsk II)
Klasa B 2012/2013 (Gdańsk IV)
Klasa B 2012/2013 (Gdańsk V)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas