4 września 2016, 19:49:22 - MichalMKS
eMŚ: Dania 1-0 Armenia

W meczu eliminacyjnym do mistrzostw świata Dania wygrała w Kopenhadze z Armenią 1-0 (1-0). Obie reprezentacje są rywalami Polski w grupie E.

4 września 2016, 18:00 - Kopenhaga (Telia Parken)
Dania 1-0 Armenia
Christian Eriksen 17

Dania: 22. Frederik Rønnow - 4. Simon Kjær, 6. Andreas Christensen, 3. Jannik Vestergaard - 2. Peter Ankersen, 23. Pierre Højbjerg (81, 8. Thomas Delaney), 7. William Kvist, 10. Christian Eriksen, 5. Riza Durmisi - 11. Viktor Fischer, 9. Nicolai Jørgensen (66, 20. Yussuf Poulsen).

Armenia: 1. Arsen Beglarjan - 19. Howhannes Hambardzumjan, 3. Warazdat Harojan, 15. Hrajr Mkojan, 5. Gaël Andonian, 2. Geworg Howhannisjan - 23. Araz Özbiliz (41, 10. Geworg Ghazarjan), 17. Artak Edigarjan, 22. Gor Malakjan (77, 21. Dawit Manojan), 14. Gegham Kadimjan - 20. Dawit Arszakjan (70, 8. Marcos Pizzelli).

żółte kartki: Ghazarjan, Andonian.

sędziował: Harald Lechner (Austria).

W 72. minucie Christian Eriksen (Dania) nie wykorzystał rzutu karnego (Arsen Beglarjan obronił).

eliminacje do Mistrzostw Świata Rosja 2018

Czech - 4 września 2016, 20:45:54 - *.static.cpe.netcabo.pt
Dania faworytem i czekam ze spokojem na mecz na pge

Mądry - 4 września 2016, 22:17:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mają trzy pkt ???
MAJĄ !!!
A Polacy NIE mimo że wygrywali 2:0 z nie najmocniejszym rywale.
NIE było Polski na MŚ 2010 i 2014 więc jest duży smutek bo po tych golach w lidze Milika,Lewandowskiego liczyliśmy na zwycięstwo.

Manny - 5 września 2016, 0:33:49 - *.dynamic.chello.pl