13 maja 2017, 15:19:50 - euzi
Dwa gole Jarosława Lindnera i bramka Patricka Schikowskiego

Sportfreunde Lotte zremisowało 3-3 (2-1) w meczu 37. kolejki niemieckiej 3. Ligi z rezerwami FSV Mainz. Pierwsze dwa gole dla Lotte należały do Jarosława Lindnera, a w 89. minucie na 3-3 swojego pierwszego gola w drużynie gospodarzy strzelił Patrick Schikowski. Lindner ma na swoim koncie pięć ligowych bramek w tym sezonie.

13 maja 2017, 13:30 - Lotte (FRIMO Stadion)
Sportfreunde Lotte 3-3 1.FSV Mainz 05 II
Jarosław Lindner 20, 35, Patrick Schikowski 89 - Petar Slišković 13, Besar Halimi 52, Felix Lohkemper 58

żółte kartki: Nico Neidhart, Alexander Langlitz, Tim Wendel, Jarosław Lindner, Moritz Heyer - Petar Slišković, Daniel Bohl, Felix Lohkemper.
czerwona kartka: Maximilian Rossmann (48. minuta, Mainz II, za brutalny faul).

sędziował: Benjamin Bläser (Środkowa Nadrenia).
widzów: 1673.

W 52. minucie Besar Halimi (Mainz II) nie wykorzystał rzutu karnego (Benedikt Fernandez obronił).

W barwach Lotte Lindner oraz André Dej rozegrali całe spotkanie, a Schikowski wszedł na boisko w 79. minucie, zastępując Phillippa Steinharta. Ich drużyna zajmuje 12. miejsce w tabeli z dorobkiem 48 punktów.

Bolek - 13 maja 2017, 16:19:54 - *.adsl-surfen.hetnet.nl