10 czerwca 2017, 22:34:48 - dyrovski
eMŚ: Czarnogóra 4-1 Armenia

W meczu grupy E eliminacji mistrzostw świata, w której znajduje się Polska, Czarnogóra wygrała u siebie z Armenią 4-1 (2-0).

10 czerwca 2017, 20:45 - Podgorica (Stadion Pod Goricom)
Czarnogóra 4-1 Armenia
Fatos Bećiraj 2, Stevan Jovetić 28, 54, 82 - Ruslan Korjan 89

Czarnogóra: 1. Danijel Petković - 23. Adam Marušić, 15. Stefan Savić, 22. Marko Simić, 6. Žarko Tomašević (75, 21. Emrah Klimenta) - 8. Marko Janković, 7. Nebojša Kosović, 4. Nikola Vukčević (71, 14. Aleksandar Šćekić), 10. Stevan Jovetić, 3. Vladimir Jovović (84, 18. Sead Hakšabanović) - 11. Fatos Bećiraj.

Armenia: 1. Arsen Beglarjan - 15. Hrajr Mkojan (46, 17. Artak Edigarjan), 4. Taron Woskanjan, 5. Gaël Andonian, 3. Gagik Daghbaszjan - 13. Kamo Howhannisjan, 14. Artak Grigorjan, 18. Henrich Mchitarjan, 8. Marcos Pizzelli (73, 21. Tigran Barseghjan), 23. Araz Özbiliz (59, 22. Edgar Manuczarjan) - 9. Ruslan Korjan.

żółte kartki: Korjan, Grigorjan.

sędziował: Kevin Blom (Holandia).

Cały mecz na ławce rezerwowych gospodarzy przesiedział Damir Kojašević (w przeszłości Jagiellonia Białystok i Górnik Łęczna), zaś wśród rezerwowych gości pozostał Lewon Hajrapetjan (dawniej Lechia Gdańsk i Widzew Łódź).

andrew40 - 10 czerwca 2017, 22:50:11 - *.182.52.85
Czarnogóra fajnie zagrała oby sie na baraze załapała.Jovetic kozak dobrze ze z nami nie zagrał.

a - 11 czerwca 2017, 1:44:38 - *.146.70.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Armenia od innych zbiera manto, ale dla nas jest niewygodna.

Uche2 - 11 czerwca 2017, 7:15:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@a
Armenia w pierwszym meczu z Czarnogórą wygrała. Jest to niewygodny przeciwnik nie tylko dla naszej reprezentacji.

SJZ1962 - 11 czerwca 2017, 13:25:06 - *.dynamic.chello.pl
Armenia bój się 5października nadjeżdżamy hordy słowiańskie!

w - 12 czerwca 2017, 12:30:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl