16 lipca 2017, 19:50:23 - Gladki
Midtjylland przegrał w lidze

Potencjalny rywal Arki Gdynia w III rundzie eliminacji Ligi Europy FC Midtjylland przegrał 0-4 (0-2) z Brøndbyernes IF w meczu 1. kolejki duńskiej ekstraklasy.

16 lipca 2017, 18:00 - Brøndby (Brøndby Stadion)
Brøndbyernes IF 4-0 FC Midtjylland
Teemu Pukki 20, Jan Kliment 36, Besar Halimi 62, Kevin Mensah 84

Midtjylland: 1. Jesper Hansen - 43. Rasmus Nissen, 4. Zsolt Korcsmár (72, 2. Kian Hansen), 18. Kristian Riis, 70. Filip Novák - 22. Mikkel Duelund, 9. Janus Drachmann (59, 3. Tim Sparv), 7. Jakob Poulsen - 36. Rilwan Hassan (59, 88. Gustav Wikheim), 19. Alexander Sørloth, 14. Simon Kroon.

żółte kartki: Janus Drachmann, Simon Kroon, Alexander Sørloth (Midtjylland).

sędziował: Anders Poulsen.
widzów: 10 288.

W Brøndby całe spotkanie rozegrał były gracz Lecha Poznań Paulus Arajuuri, natomiast Kamil Wilczek pozostał na ławce rezerwowych.

W pierwszym meczu II rundy eliminacyjnej Midtjylland wygrał na wyjeździe z węgierskim Ferencvárosi TC 4-2 (1-2). Rewanż odbędzie się 20 lipca o 19:00 w Danii.

Spotkania III rundy odbędą się 27 lipca i 3 sierpnia. Arka pierwsze spotkanie rozegra u siebie.

Tb - 16 lipca 2017, 20:05:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Stabilnie

MISUGI JUN - 16 lipca 2017, 20:08:08 - *.dynamic.mm.pl
Przy takiej formie Duńczyków może jakieś szanse Arka ma

Kaszub - 16 lipca 2017, 20:14:25 - *.centertel.pl
Arka może wykopać Duńczyków z Ligi Europy.

BI - 16 lipca 2017, 20:20:45 - *.centertel.pl
Ewidentnie Środkowa Jutlandia oszczędza się na starcie z tuzem z Polski.

Zajmon - 16 lipca 2017, 20:43:38 - *.146.42.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
tancerz Kliment strzela juz dla Brendby.

MZKS - 16 lipca 2017, 21:17:26 - *.dynamic.chello.pl
Znamy swój potencjał i wyeliminowanie Duńczyków byłoby dużą niespodzianką.
TAG !

igloo - 16 lipca 2017, 21:20:42 - *.dynamic.chello.pl
Jan Kliment strzelil gola to ten z tanca z gwiazdami?

Arek - 16 lipca 2017, 21:20:49 - *.18-1.cable.virginm.net

arka ma sznse 65-35 małe ale są ;) a jak dunczycy ich zlekcewarzą to bd dobrze ;)

Franek - 16 lipca 2017, 21:35:24 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
To ta najjaśniejsza Polska gwiazda, największy talent Wilczek grzeje ławę?

needle - 16 lipca 2017, 23:04:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
LEGIA w dwumeczu z nimi była równa a -o ile pamiętam- rywalizację przegrała zatem bym nie robił sobie wielkich nadziei pomimo takiego wyniku. Zresztą to I kolejka!
W dodatku wyraźna wygrana nad Ferencvarosem na wyjeździe pokazuje aktualny potencjał tej drużyny.
Pamiętam, jak ZAGŁĘBIE wyeliminowało PARTIZANA [gdzie najlepszy wydawał się Radoviv :P] zatem i tu może dojść do niespodzianki
IGła
PS @Franek
Wielu rzeczy nie rozumiesz jeszcze
Jak wygrywasz 4:0 to najlepsi -nie gwiazdy, po prostu najlepsi!- nie muszą grać; inaczej nie da się szans rozwoju młodym...

Franek - 17 lipca 2017, 1:29:17 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
@needle to mnie rozbawiłeś :D Właśnie rozpoczęła się duńska liga to najlepsi nie muszą grać, a to dobre, to może niech sobie jeszcze na wakacje pojedzie. To tak jakby w Górniku posadzić na ławie Angulo a w Legii Nagyego. Wilczek jest słaby dlatego grzeje ławę. Najlepsi nie oglądają meczu tylko w nim grają ;-)

LEON - 17 lipca 2017, 18:25:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl