1 września 2017, 22:37:45 - bartekwr9
eMŚ: Rumunia 1-0 Armenia

Rumunia wygrała 1-0 (0-0) u siebie z Armenią w meczu grupy E eliminacji mistrzostw świata, w której znajduje się także Polska.

1 września 2017, 20:45 - Bukareszt (Național Arena)
Rumunia 1-0 Armenia
Alexandru Maxim 90

Rumunia: 12. Ciprian Tătărușanu - 2. Romario Benzar, 6. Vlad Chiricheș, 3. Alin Toșca, 21. Cristian Ganea - 7. Alexandru Chipciu (68, 11. Adrian Popa), 23. Nicolae Stanciu, 8. Mihai Pintilii, 13. Alexandru Băluță (74, 14. Andrei Ivan), 19. Bogdan Stancu (81, 10. Alexandru Maxim) - 9. Florin Andone.

Armenia: 16. Grigor Meliksetjan - 13. Kamo Howhannisjan, 19. Howhannes Hambardzumjan, 3. Warazdat Harojan, 4. Taron Woskanjan, 15. Gagik Daghbaszjan - 8. Marcos Pizzelli (74, 22. Sargis Adamjan), 6. Gor Malakjan (46, 17. Artak Edigarjan), 18. Henrich Mchitarjan, 21. Dawit Manojan (57, 9. Ruslan Korjan) - 10. Tigran Barseghjan.

żółte kartki: Băluță, Pintilii, Ivan - Harojan, Woskanjan.
czerwona kartka: Taron Woskanjan (54. minuta, Armenia, za drugą żółtą).

sędziował: Ivan Bebek (Chorwacja).

W 55. minucie Bogdan Stancu (Rumunia) nie wykorzystał rzutu karnego (Grigor Meliksetjan obronił).

Cały mecz na ławce rezerwowych gości spędził Lewon Hajrapetjan (dawniej Lechia Gdańsk i Widzew Łódź).

alice - 1 września 2017, 22:45:56 - *.dip0.t-ipconnect.de
Dobrze ze wygrali , urwa punkty Czarnogorze;)

Znawca - 1 września 2017, 22:52:33 - *.ip.btc-net.bg
Rumunia będzie walczyć do końca i dobrze, bo nie dopuści Czarnogórze i Danii

Kibic - 1 września 2017, 23:00:50 - *.play-internet.pl
Czyzby polski szrot team miał odeprzec szalencze ataki Ormian i Kazachow, a tym samym zająć zaszczytne 4. miejsce w grupie?;-)

Tb - 1 września 2017, 23:59:25 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wygrywają z Armenią tak samo jak my - po golu w doliczonym czasie.

bestea - 2 września 2017, 0:35:12 - *.toya.net.pl
Co decyduje przy równej liczbie punktów? Mecze bezpośrednie czy bramki?

1962 - 3 września 2017, 9:10:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jeszcze wszystko jest moźliwe nawet Rumuni z pierwszego miejsca!
POLSKA TYLKO ATAK!!!

adamidlo - 3 września 2017, 10:46:41 - *.cable.net-inotel.pl
pewnie wygramy z kazachstanem, remis z armenia i mecz o wszystko z czarnogórą (znając szczęście w barażach włochy albo portugalia - i wtedy będzie śmiesznie :D