24 września 2017, 19:49:34 - euzi
Gol Kamila Wilczka

Kamil Wilczek strzelił gola dla Brøndby w wygranym 2-1 (0-1) wyjazdowym meczu 10. kolejki duńskiej ekstraklasy przeciwko Hobro. Dla Polaka, który wszedł na boisko w przerwie za Besara Halimiego, to pierwszy ligowy gol w tym sezonie.

24 września 2017, 18:00 - Hobro (DS Arena)
Hobro IK 1-2 Brøndbyernes IF
Pål Alexander Kirkevold 42 (k) - Benedikt Röcker 65, Kamil Wilczek 90

żółte kartki: Nicholas Gotfredsen, Vito Hammershøy-Mistrati (Hobro).

sędziował: Peter Kjaersgaard.
widzów: 4546.

Brøndbyernes IF zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów.

endriu - 24 września 2017, 19:53:40 - *.dynamic.chello.pl
zwolniło sie miejsce w kadrze po Miliku i Wilczek ze stepinskim sztrzelaja ;)

Oks Odra - 24 września 2017, 19:57:39 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Kij ze Stępinskim i Wilczkiem ale Przybylski strzelil dwa.Nikt po Miliku płakał nie bedzie

mi(L)ik - 24 września 2017, 20:41:49 - *.40.248.132.threembb.co.uk