5 października 2017, 19:49:01 - dyrovski
O krok od Rosji

W przedostatniej kolejce grupy E eliminacji mistrzostw świata reprezentacja Polski rozgromiła na wyjeździe Armenię 6-1 (3-1) i jest już o krok od awansu na turniej, który w przyszłym roku odbędzie się w Rosji. Trzy gole w dzisiejszym spotkaniu zdobył Robert Lewandowski. Tym samym kapitan "Biało-czerwonych" z 50 trafieniami został najlepszym strzelcem reprezentacji Polski w historii, wyprzedzając Włodzimierza Lubańskiego.

"Biało-czerwoni" od samego początku byli stroną przeważającą i kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. Już w 2. minucie Łukasz Piszczek wziął udział w akcji ofensywnej i z prawej strony "szesnastki" wyłożył piłkę nabiegającemu Kamilowi Grosickiemu, który strzałem bez przyjęcia dał Polsce prowadzenie. Szesnaście minut później było 2-0, a bramkę zdobył Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego nie dał szans Grigorowi Meliksetjanowi. W 24. minucie doszło do kuriozalnej sytuacji - Taron Woskanjan podał do Meliksetjana, a zdezorientowany bramkarz gospodarzy złapał futbolówkę. Sędzia odgwizdał rzut wolny pośredni z pięciu metrów, po którym Grosicki wycofał piłkę do Lewandowskiego. Napastnik Bayernu mocnym strzałem zdobył swojego drugiego gola w tym spotkaniu. W 39. minucie po jednym z nielicznych ataków bramkę udało się strzelić Armenii. Henrich Mchitarjan dośrodkował z rzutu rożnego, a ładnym strzałem głową bezradnego Wojciecha Szczęsnego pokonał Howhannes Hambardzumjan.

W 58. minucie Polska znowu wygrywała trzema golami. Jakub Błaszczykowski znalazł sobie miejsce do oddania strzału z linii pola karnego. Próba skrzydłowego Wolfsburga nie była najmocniejsza, ale Meliksetjan i tak nie zdołał skutecznie interweniować. Sześć minut później hat tricka skompletował Lewandowski. Krzysztof Mączyński podał do Grosickiego, a ten zagrał wzdłuż bramki. Futbolówki do bramki nie udało się skierować Piotrowi Zielińskiemu, lecz stojący przy dalszym słupku Lewandowski nie miał z tym najmniejszego kłopotu. W 75. minucie zaatakowali gospodarze. Drugą asystę w tym spotkaniu mógł zanotować Mchitarjan, który podał do Edgara Malakjana. Rezerwowy reprezentacji Armenii znalazł się sam na sam ze Szczęsnym, ale oddał bardzo słaby strzał i polski golkiper nie miał problemu ze złapaniem piłki. W odpowiedzi z daleka kopnął Mączyński, lecz tym razem Meliksetjan nie dał się zaskoczyć. Po kilku chwilach Meliksetjan obronił niezły strzał Zielińskiego. W 89. minucie Rafał Wolski w zamieszaniu podbramkowym odnalazł się najlepiej i mocnym strzałem dobił Armenię.

5 października 2017, 18:00 - Erewan (Wazgen Sargsjani anwan Hanrapetakan marzadaszt)
Armenia 1-6 Polska
Howhannes Hambardzumjan 39 - Kamil Grosicki 2, Robert Lewandowski 18, 25, 64, Jakub Błaszczykowski 58, Rafał Wolski 89

Armenia: 16. Grigor Meliksetjan - 13. Kamo Howhannisjan, 19. Howhannes Hambardzumjan, 4. Taron Woskanjan, 17. Artak Edigarjan - 10. Gegham Kadimjan (62, 7. Edgar Malakjan), 18. Henrich Mchitarjan, 6. Gor Malakjan, 9. Ruslan Korjan (66, 22. Edgar Manuczarjan), 23. Sargis Adamjan (73, 21. Dawit Manojan) - 11. Tigran Barseghjan.

Polska: 1. Wojciech Szczęsny - 20. Łukasz Piszczek, 15. Kamil Glik, 2. Michał Pazdan (85, 4. Thiago Cionek), 3. Bartosz Bereszyński - 16. Jakub Błaszczykowski, 10. Grzegorz Krychowiak, 8. Karol Linetty (59, 5. Krzysztof Mączyński), 19. Piotr Zieliński, 11. Kamil Grosicki (72, 13. Rafał Wolski) - 9. Robert Lewandowski.

alex - 5 października 2017, 19:50:11 - *.dynamic.chello.pl
No to teraz Ormianie powinni zaliczyć lep na ryj od swoich. I to podwójny!

dssd - 5 października 2017, 19:50:33 - *.8.148.255
i gdzie te cebulaki co już wieszali psy na naszych asach ?

bake - 5 października 2017, 19:50:39 - *.58.120.252
Pojechalismy z nimi jak z podartym swetrem!!!

znafca - 5 października 2017, 19:50:41 - *.police.vectranet.pl
Brawo Panowie, dobry mecz przez całe 90 minut (wcześniej tylko z Rumunią dwukrotnie tak graliśmy).

Ff - 5 października 2017, 19:50:42 - *.206.204.21
Brawo Polska

Abc - 5 października 2017, 19:50:43 - *.15-1.cable.virginm.net
1-6 a ten typ wyzej pisze ze sie udalo
Bk

kokokinel - 5 października 2017, 19:50:44 - *.toya.net.pl
Dobrze, że w reprezentacji mamy takiego polskiego Angulo, co po trzy bramki w meczu strzela!

Ten Lewandowski to naprawdę dobry jest!
A tak na poważnie, to fajnie jakbyśmy doszli do tego ćwierćfinału( półfinał to chyba jednak nierealny) na mundialu. No tylko trochę obronę ogarnąć, ten Cionek wszedł i nogi miękkie, a co dopiero byłoby gdyby miał wyjść na boisku w Rosji

lopez - 5 października 2017, 19:52:38 - *.dynamic.chello.pl
Armenia to poziom Puszczy Niepołomice

Janusz - 5 października 2017, 19:52:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zmieńcie klasyfikację strzelców...

Fafner - 5 października 2017, 19:53:03 - *.13-2.cable.virginm.net
Wiekszego recznika na bramce, w pilce profesjonalnej w zyciu nie widzialem. Armenski bramkarz bohaterem meczu.

CK_MKS - 5 października 2017, 19:53:05 - *.play-internet.pl
Brawo!!! Super mecz, super gra (poza końcówką pierwszej połowy - nie rozumiem, dlaczego tak stanęli, aż mnie serce zabolało )

@@@ - 5 października 2017, 19:53:07 - *.20-1.cable.virginm.net
Czemu Bolacy na trybunach bili się między sobą?

y - 5 października 2017, 19:54:16 - *.146.100.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A dziś w Czarnogórze remis - pewne info.

Angulo - 5 października 2017, 19:54:39 - *.toya.net.pl
Wreszcie ładną piłkę nasi zagrali. Jakbym Górnika w lidze oglądał. Super!

aaa - 5 października 2017, 19:55:18 - *.olsztyn.vectranet.pl
myślałem że ten mecz po wiadomościach puszczą czy coś... a tu już się skończył. wtf.

Kowal - 5 października 2017, 19:55:34 - *.nwrknj.fios.verizon.net
Wszystko ladnie wszytsko pieknie tylko po co Maczynski, Cionek i ten nieszczesny Pazdan . Brawo Lewandowski , Blaszczykowski ,Piszczek , Krychowiak oni robia cala robote !!!!! Bereszynski tez pozytywnie moze cos z niego bedzie , Zielinski jakis taki nijaki , Grosicki to chory czy co blady i oblany potem jak nikt inny w tym meczu , Nawalka mogl troche inne zmiany zrobic a nie swoich synkow promuje !!!! Awans blisko i trudno zeby bylo inaczej skoro mamy strzelca wszechczasow !!!

Fan - 5 października 2017, 19:56:45 - *.dynamic.mm.pl
Szkoda, że straciliśmy tą jedną bramkę albo nie srzeliliśmy siódmej, przy ewentualnej wygranej Czarnogóry z Danią jedną bramką, moglibyśmy sobie nawet pozwolić, gdyby powinęła się noga w Warszawie i przegrać jedną bramką z Czarnogórą, a i tak byśmy awansowali ze względu na taką samą różnicę bramek, ale więcej strzelonych.

zag26 - 5 października 2017, 19:56:48 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo Polska !!! Tak powinniście grac zawsze!!!

bill666333 - 5 października 2017, 19:57:22 - *.centertel.pl
jak lanie z Dania dostaliscie to zapomnieliscie,byliscie jak Puszcza z Niepołomic,w przyszłym roku zjazd formy i każdy wam wleje,będziecie cieńko kwiczeć.

csx - 5 października 2017, 19:57:49 - *.dynamic.chello.pl
Oby Czrnogóra się wkurzyła i wygrała u siebie a potem u nas i utrzą nosa bufonom!

tex - 5 października 2017, 20:01:20 - *.dynamic.mm.pl
Z calym szacunkiem ale ta Armenia to poziom naszej max 1 ligi. Dzisiaj Czarnogóra 3 punkty z Danią a w kolejnym meczu my dostaniemy od Czarnogórców i mamy baraże a w nich np Słowacja albo jaka Portugalia , Hiszpania i papa

Vadim - 5 października 2017, 20:02:05 - *.dip0.t-ipconnect.de
Wynik lepszy niz gra, ale niewazne. Bardzo slaby mecz Armenii.

Erxes - 5 października 2017, 20:02:27 - *.adsl.inetia.pl
Wygrali, ale po wejściu mączyńskiego gra w obronie niesamowicie siadła.

ja - 5 października 2017, 20:05:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ręcznik w bramce armenii to trudno nie wygrać. W niedzielę dostaną za przeciwnika przeciętniaka co walczy i to wystarczy żeby ich pokonać.

ueo - 5 października 2017, 20:05:38 - *.79.58.125
jak tzeba jakis fajny rym walnoąć to Wy , o krok tyle z waz. Trauma po golu cienia to rymyje

Wilczek Ka - 5 października 2017, 20:05:41 - *.28.17.217
Hmmm 65 min. Przewaga czterema bramkami, ciekawe czy mnie wpusci.
Jednak nie, Teo tez nie ma za bardzo co liczyc.
Banany i jablka z korytarza z hotelu chociaz pojem, pogadam z kolegami, potrenuje w "dziadka", z zoną na wakacje zawsze jedziemy na polodniowy-zachod wiec Rosje chetnie zwiedze. Choc moze lepiej wpuscic kogos mlodego/nowego, ktory jeszcze bedzie sie ludzil ustawieniem dwoma napastikami gdy nie ma Arkadiusza.

Aquarius - 5 października 2017, 20:06:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
csx----wypad kmiocie z Polski jak się nie podoba!

Armency slabi

Galata - 5 października 2017, 20:16:10 - *.opera-mini.net (*.146.40.13)
Tomasz Hajtojan i Mati Borekjan...

max - 5 października 2017, 20:17:15 - *.centertel.pl
Co sie liczy bezpośrednio mecze czy gole między dwoma drużynami ?

Martyna - 5 października 2017, 20:18:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hajto i Borek- najgorsi komentatorzy ever

Imesh - 5 października 2017, 20:18:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jedno, co muszę przyznać - tak beznadziejnego bramkarza jak Meliksetjan to już dawno nie widziałem. Aż złapałem się za głowę przy golu Kuby, nawet A-klasowi bramkarze wyjmują takie strzały.
Teraz ściskać kciuki za remis Czarnogórców z Duńczykami i można już otwierać szampany. Bardzo mądry mecz Polaków, obnażyliśmy praktycznie wszystkie słabości Ormian (z ich bramkarzem na czele) i mamy wręcz komfortową sytuację. Dzisiejszym meczem uważam, że nasza kadra jak najbardziej zasługuje na awans i w końcu zagrali jak reprezentacja z pierwszej 10 rankingu FIFA. Oby tak dalej! No i gratulacje dla Lewandowskiego za przejście do historii polskiej piłki kopanej

luka - 5 października 2017, 20:20:02 - *.centertel.pl
Prowadzimy 5:1 a kretyni na trybunie śpiewają:zagraj,zagraj jak za dawnych lat...kto to wymyślił?Niech lepiej żabole nie biorą się za organizowanie dopingu na meczach reprezentacji!

Zbiesiłsię - 5 października 2017, 20:20:17 - *.dynamic.chello.pl
Swoją drogą, jak oni musieli wtedy popić przed pierwszym meczem z Ormianami, ta Armenia taka słaba.

Fan - 5 października 2017, 20:20:19 - *.dynamic.mm.pl
@max
Ani to ani to, przy równej liczbie punktów dwóch zespołów liczy się najpierw różnica wszystkich bramek, następnia ilość strzelonych.

moskaluRTS - 5 października 2017, 20:22:42 - *.dynamic-zab-02.vectranet.pl
Pozdrowienia dla Ormian z S-dza za wywieszenie flagi na armeńskich trybunach !

olo - 5 października 2017, 20:23:31 - *.dynamic.mm.pl
Armenia ma dobrego bramkarza. Wpuszcza z klasą

max - 5 października 2017, 20:23:40 - *.centertel.pl
@Fan -dzięki bo myślałem o meczu Dani z nami to mamy przesrany bilans

Tb - 5 października 2017, 20:24:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo Polacy, coś pięknego. Gratulacje dla Wolskiego za gola.

mgmg - 5 października 2017, 20:26:37 - *.dynamic.chello.pl
Jeżeli dwie drużyny będa miały tyle samo punktów na koniec, liczy sie różnica bramek z meczów bez meczów z 6. drużyną w grupie.
Poprawcie mnie, jeżeli się mylę, ale teraz jest tak
Polska +9
Dania +6
Czarnogóra +3
Czarnogóra może wygrać z Danią, ale ile? Trzema bramkami raczej nie, więc będzie miała +4 lub +5. Z tego wynika, że możemy w niedzielę nawet przegrac jedną bramką (odpukać).
Hę?

fansport - 5 października 2017, 20:27:38 - *.dynamic.chello.pl
brawo, ale to nie był rywal nawet przeciętny, tylko to był rywal bardzo słaby.w niedziele będzie mecz na poważnie, z dużo lepszym przeciwnikiem.

Eagle - 5 października 2017, 20:27:46 - *.204.3.123.sta.dodo.net.au
Czarnogora z Dania na remis, i gitara.
Zrobili swoje, pieknie dzisiaj wypunktowali przeciwnikow.
Dziekujemy

Piotr - 5 października 2017, 20:28:13 - *.146.39.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czym sie podniecacie,klase to pokazali z Dania.nie ma zmiennikow taka jest prawda.

Jasmin - 5 października 2017, 20:28:55 - *.dynamic.chello.pl
słabo bardzo słabo grali wiecej farta niż rozumu bramki albo z wolnych albo po strzałach które bramkarz łapie w kapelusz

xyz - 5 października 2017, 20:30:25 - *.sileman.net.pl
Panowie ostrożnie z tym optymizmem-bramkarz był tragiczny i tyle w temacie, trzy bramki obciążają jego konto - ta kadra awansuje na MŚ ale powoli się kończy a patrząc na rezerwy jakie posiadamy cieszmy się ostatnimi chwilami jakimiś sukcesami

Widzew10 - 5 października 2017, 20:30:48 - *.play-internet.pl
Bez.Przesadyzmu? Nawet jak wygra dzisiaj Czarnogóra z Dania..czy Dania z Czarnogóra..Wystarczy nam remis z Czarnogóra remis mamy na 200%awansbnapewno nie przegrany Czarnogora w Warszawie? Dzisiaj o zwyciestwie nad Armenia zaoewnilismy sobie prawie awans

fachman - 5 października 2017, 20:31:14 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Pytanie do kumatych - czy Bereszynski był uprawniony ? Bo jak nie to walkower ?

Bis - 5 października 2017, 20:32:54 - *.146.163.154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Spodziewałem się łatwego meczu. Jeszcze wczoraj mówłem w rodzinie,że Ormianie nie zagrają na full,by tylko dokopać Polakom,że będzi miło,łatwo i przyjemnie.Ponadto są to koñcowe mecze.Poza tym dwa narody lubią się i nie zrobią sobie krzywdy.Teraz niech gimnastykują się Duńczycy i Czarnogórcy.

Kino - 5 października 2017, 20:38:46 - *.play-internet.pl
Gdzie są spece od dwóch napastników, co to niby jednym Lewym się nie da?

futbolista - 5 października 2017, 20:40:04 - *.bois.qwest.net
gdyby nie mentalnosc graczy z zachodu [ majacych naprawde pod kazdym wzgledem super nauczycieli ], to pan Nawalka bylby z dupcia zimna ! bo polska mysl pilkarska jest do dupci, dobra tylko do wkurzania kibolstwa ! awans juz jest zaklepany, teraz tylko losowanie
by byla Rosja i Niemcy w tej samej grupie !

max - 5 października 2017, 20:40:25 - *.centertel.pl
No są jeszcze spekulacje bo nic pewnego ,dlatego zapytałem o te gole ,co i jak z czym bo gdyby liczyly sie mecze bezpośrednie to przy wygranej Dani dzisiaj nic nam nie daje wygrana z czarnogórą.

Fan - 5 października 2017, 20:40:32 - *.dynamic.mm.pl
@mgmg
Pomieszałes dwia różne paragrafy przy równej ilości pkt dwóch drużyn o kolejności decyduje różnica bramek ze wszystkich spotkań, następnie ilość strzelonych. A jeśli chodzi o baraże, czyli drugie miejsce, zostaje stworzona tabelka wszystkich drużyn z drugich miejsc, nie uwzgledniając pkt zdobytych z ostatnimi drużyndrużynami grup. I 8 najlepszych zespołów gra w barażach po losowaniu par.

zzz - 5 października 2017, 20:40:36 - *.wad.pl
Bramki same się nie strzelały dziś,szczęscie w futnolu przysługuje każdemu czy to San mariono czy niemcy,bez tego nie ma piłki moż sobie klepać od bramkarza do stoperów oprzez cały mecz ale tak się bramki nie strzeli ani okazji nei stworzy nasi je tworzyli,strzelali stąd wynik taki nie inny,trzeba sie cieszyć z wygranej i wypatrywać kolejnych bo znów wracamy na dobre tory,a jak gramy dobrze to szczęście musi nam dopisac tyle w temacie.A jak kots chce ponarzekać to na Wiejską,nie na trybuny i udawac kibica.

marco80 - 5 października 2017, 20:42:16 - *.play-internet.pl
A co na boisku robił Linetty? Miałem wrażenie, że unika gry a jeśli miał juž piłkè to zaraz tracił albo niecelnie podawał. Podsumowując było Ok, ale ten Linetty... Dać szansè innym!!!

@fachman
Nawet jeśli był nieuprawniony to odwołalibyśmy się do honoru/sumienia /wartości zachodnich i Dania oddałaby nam miejsce do Rosji tak jak nasi zachodni wysoce moralni partnerzy z np Celtic-u

VIP - 5 października 2017, 21:13:19 - *.syrion.pl
Jakby grala ta kaleka Milik to pewnie skonczyloby sie remisem

sammy - 5 października 2017, 21:17:46 - *.stansat.pl
Świetna gra Polski. Brawo za granie swojego do końca. Jeszcze parę lat temu w takim meczu bronilibyśmy pewnie 0:1 i wrócili z remisem.

bis - 5 października 2017, 21:44:05 - *.146.1.124.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dania prowadzi. Jeśli wygra, to dla nas nawet lepiej, niż byłoby odwrotnie. Czarnogórcy przyjadą wówczas tylko na wycieczkę. Nie wierzę, by gryźli trawę na Narodowym, na rzecz Duńczyków, którzy im odbiorą dzisiaj wszelkie szanse.

irtek - 5 października 2017, 22:06:31 - *.146.101.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tylko teraz to wytrzeźwiejcie do niedzieli!!!

vbvcvbb - 5 października 2017, 22:14:18 - *.speedtransfer.pl
Scezny 1 shoot, 1 goal

arapi - 5 października 2017, 22:25:03 - *.bb.sky.com
jest dobrze,szczerze,bałem się tego meczu,ale po bramce w drugiej minucie,myślę sobie,czego się obawiałem,chyba tylko tego że za mało browarów na stole,jest dobrze

Aztek - 5 października 2017, 22:34:01 - *.14.0.156
Brawo!
W Szczecinie tylko Lech!

bp - 5 października 2017, 22:40:53 - *.centertel.pl
Tak to miało wyglądać. Pierwsza wyjazdowa wygrana w Armenii. Dodatkowo deklasacja 1-6 to najwyższa porażka Ormian w meczu o punkty na własnym boisku. Jeszcze ten fenomenalny Robert Lewandowski w takim młodym wieku już zapisał się w historii polskiej reprezentacji. 50 bramek to wynik kosmiczny szczególnie że kadra gra około 10 spotkań na rok. Minimum 2 miejsce w grupie i baraże już zapewnione. Zostaje już tylko krok do awansu.

wiem - 5 października 2017, 22:53:28 - *.opera-mini.net (*.13.106.205)
Jeden zawalony mecz z Kazachami przez glupote oszczednosci sil moze zemscic sie na mecie.

bis - 5 października 2017, 23:29:35 - *.146.1.124.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@wiem
Zawalonych meczy było kilka: z Danią i z Armenią u siebie/ mimo wygranej/. Jednak to Polacy, mimo pościgu Duńczyków, byli w sumie najlepsi w tej grupie. Karty zostały rozdane. Przyznają to sami Duńczycy i przygotowują się do baraży.

obserwator - 5 października 2017, 23:42:47 - *.92.249.2
No i gitara, szkoda że jeszcze bez awansu.
W niedzielę minimum 1 pkt. choć obawiam się trochę jakieś głupio straconej bramki.
SZACUN LEWY.

piastówRTS - 6 października 2017, 4:57:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
ORBAN co dalej w tej kwestii???widać po ilośći straconych bramek że tu największy problem liderzy innych grup 3-8 my 12.

marco80 - 6 października 2017, 6:48:42 - *.play-internet.pl

Bydgoszcza - 6 października 2017, 7:35:40 - *.centertel.pl
Yyyy czy ktos potrafi mi wytlumaczyc zmiany nawalki??? Prowadzimy 1-5 i druga zmiana w 70 min a najlepsza byla przy 1-6 w 83' wpuszcza cionka... Fajnie ze gramy ze wygrywamy ale obserwuje te zmiany od dawna... Typ w ogole nie zmienia albo pod koniec meczu... Powoluje mlodych. Dlaczego nie wejdzie dwoch od razu jakis mlodych do ogrywania sie? Przeciez nasz kadra jest juz stara i po rosji polowa bedzie powoli odchodzic... Adaś pobudka, obudź sie!

O B I - 6 października 2017, 7:46:46 - *.205.221.231
Brawo Kuba, brawo Łukasz

małpa - 6 października 2017, 8:08:26 - *.dynamic.chello.pl
polscy dziennikarze już są mistrzami świata:
Borek: "obnażamy Armieńców"
Holecka do Błaszczaka w Wiadomościach: "wygraliśmy z Armenami"

Piciu - 6 października 2017, 8:44:42 - *.icpnet.pl
wygrana z amatorami też cieszy

Pierrot - 6 października 2017, 9:05:53 - *.ap-media.pl
pamietam jak do żony powiedzialem jak trafil z san marino pierwszego gola, ze to bedzie napastnik tak dobrg jak brożek... Przepraszam i odszczekuje PANIE ROBERCIE!!! Ps. Dzieki Broziu za gola z czechami 😊

dars - 6 października 2017, 9:38:27 - *.static.ip.netia.com.pl
Nie ma Milika i są bramki... ;)

tomasz h - 6 października 2017, 9:47:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Troszkę pan Tomasz był małomowny i od razu przełożyło się to na wynik

sbn - 6 października 2017, 10:10:32 - *.opera-mini.net (*.254.163.1)
Oglądałem całą II połowę meczu w Podgoricy, Czarnogórcy zaimponowali mi zachowaniem skrzydłowych po raz pierwssy od dawna nie było to bezmyslnie wrzutki skrzydłowych ale w bieganie w pole karne i to było super taki zawodnik może potrzymać piłkę w polu karnym aż go sfalują a Jovetic ma wykiwac naszych i zatrzymac się przed pustą bramką taki mają plan on jest zdrowy nie ma kontuzji!

Prawy - 6 października 2017, 10:19:21 - *.internetdsl.tpnet.pl
Lewy zagrał poniżej oczekiwań. W 38 minucie to on nieudolnie wybijał piłkę i w końcu piłka wyszła na rzut rożny dla beznadziejnie grającej Armenii. Po tym rzucie rożnym padła bramka na 3:1. WSTYD! Przeceniacie Roberta! Gra z Armenią nie na "ZERO Z TYŁU" to PORAŻKA!

bis - 6 października 2017, 10:37:33 - *.146.36.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Prawy
Nie porównuj Armenii do San Marino czy Gibraltaru/zero z tyłu zawsze/. Owszem obrona polska do poprawy/aż 12 straconych goli/, ale rzut rożny to jeszcze nie gol spowodowany wybiciem piłki na róg, obojętnie przez kogo. Obwinianie za to Lewandowskiego, to kompletna aberracja i odlot.

Knur - 6 października 2017, 10:47:00 - *.adsl.inetia.pl
Wiadomo już z kim ewentualnie zagramy w repasażach??

bis - 6 października 2017, 10:56:49 - *.146.36.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Knur
Piłka nożna, to nie zapasy. W barażach /nie repasażach/zagra Dania. Zdejmij z oczu czarne okulary i spójrz na tabelę. Za 3 dni będzie taka sama kolejność.

kibic - 6 października 2017, 11:19:13 - *.centertel.pl
Jedno jest pewne w rosji nie zagramy z gospodarzem niemcami i brazylia

teczowy ro - 6 października 2017, 12:02:03 - *.zen.net.uk
wlasnie @fachman, czy Bereszynski byl uprawniony do gry ? lol

Daniel - 6 października 2017, 12:39:53 - *.56.136.195.intelly.pl
Tak jak obstawiałem przed meczem z Armenią 3:0 dla Naszych, tak na niedzielę prognozuje wynik 4:0 dla Polaków. Czarnogóra nie pozbiera się do niedzieli, niskie morale i iluzoryczne szanse na baraże. Szkoda mi ich, bo wolałbym Czarnogórców w barażach niż Duńczyków. Z drugiej strony, może niech Dania przejdzie i te baraże, ponieważ bardzo chciałbym ich wylosować na mundialu.
Zdajmy jednak sobie sprawę, że w tych eliminacjach żerujemy trochę na słabościach i zawirowaniach przeciwników - zarówno Rumunów, teraz Ormian, za chwilę Czarnogórców. Sama Dania na początku eliminacji była tylko tłem, zlepkiem niepasujących do siebie elementów, dlatego tak bardzo żałuję, że nie udało się ich w Warszawie upokorzyć i przy stanie 3:0 pokpiliśmy sprawę. Kłopoty innych trzeba jednak umieć wykorzystywać i cieszę się, że reprezentacja do tego dorosła.
W tych eliminacjach został bardzo ograniczony również margines błędu. Jeden remis i jedna porażka, a my nadal nie mamy zarezerwowanych biletów na mundial...

Alex - 6 października 2017, 13:04:46 - *.internetdsl.tpnet.pl
Obyś tylko nie wykrakał tej Danii w naszej grupie na Mundialu. Z góry byśmy byli na straconej pozycji. To nie ta klasa co Armenia i Czarnogóra.

Jaro_KSG - 6 października 2017, 13:42:50 - *.range86-160.btcentralplus.com
dania na Mistrzostwa i tak nie pojedzie!Brawo Nasi!!!

Bronek - 6 października 2017, 14:45:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nasi chyba pojadą do Rosji zapewne Putin się cieszy bo nas lubi.

KaRlus - 6 października 2017, 18:21:43 - *.dyn.telefonica.de
Ciekawe co Hajto przed meczami kurzy i pije? Moze da troche tego sprubowac. Hahaha. Palant jakich malo

Kuba - 6 października 2017, 20:02:17 - *.play-internet.pl
Brawo Polacy.Taki wynik to rozumiem.Lewandowski,Błaszczykowski,Zieliński czy Bereszyński robili różnicę na boisku.Grosicki tylko momentami dobrze grał.Najsłabiej zaprezentował się Linetty i to nie po raz pierwszy.Bezsilny na tle słabszego rywala.Popełnia wiele prostych błędów.Nie wyobrażam sobie żeby na MŚ miał w ogóle wyjść na murawę.

LEON - 6 października 2017, 20:49:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pora mrozić szampany

1962 - 7 października 2017, 8:33:17 - *.dynamic.chello.pl
Błaszczykowski najlepSZym piłkarzem meczu!!!!!!!!!!
Kuba goool
Pozdrowienia dla Glika od elity Gks Jastrzębie!

irerk - 7 października 2017, 8:42:21 - *.internetdsl.tpnet.pl
Kuba- Zieliński robił róznicę ??? chyba u Ciebie na telewizorze , albo na plakacie nad łóżkiem

hoolk - 7 października 2017, 18:35:19 - *.play-internet.pl
A w Rosji.. wojna..3światowa.

Ja - 7 października 2017, 18:55:22 - *.ennet.pl
Takie sobie przemyślenia:
Kibicowanie będzie na 100 % z małą prośbą w hymnie są słowa "KIEDY my żyjemy" a nie jakieś "póki"
i druga prośba do Pań WAGs ubierzcie się jak na mecz przystało, w barwach biało-czerwonych. Jak na kibiców przystało ....

pipek - 7 października 2017, 21:49:57 - *.dynamic.mm.pl
@Martyna Najgorszy komentarz na całym świecie i w całym internecie ;)

pipek - 7 października 2017, 22:06:44 - *.dynamic.mm.pl
Polsat musi załatwić prawa do transmitowania meczów naszych orłów bo nie wyobrażam sobie oglądania i kibicowania naszym z tym cienkim Szpakowskim i Zewłakowem. Ich [Polsatu] narodowym obowiązkiem jest pokazywanie meczów biało-czerwonych i chciałbym żeby tak się stało!!!

17wojo - 16 października 2017, 17:38:25 - *.dynamic.chello.pl