18 maja 2018, 21:56:46 - koofel
Gol Kamila Wilczka

Kamil Wilczek strzelił gola dla Brøndby, a jego drużyna zremisowała 2-2 (2-0) w wyjazdowym meczu 35. kolejki duńskiej Superligi z AC Horsens. Reprezentant Polski ma na koncie 15 ligowych trafień w tym sezonie.

18 maja 2018, 20:00 - Horsens (CASA Arena Horsens)
AC Horsens 2-2 Brøndbyernes IF
Kjartan Finnbogason 89, 90 - Benedikt Röcker 40, Kamil Wilczek 41

żółte kartki: Bjarke Jacobsen, Kjartan Finnbogason - Kamil Wilczek, Besar Halimi.

sędziował: Michael Johansen.
widzów: 9604.

Wilczek grał do 79. minuty, gdy zmienił go Hjörtur Hermannsson. Pełne 90 minut w Brøndby zaliczył były obrońca Lecha Poznań Paulus Arajuuri.

Brøndby ma 80 punktów i zajmuje drugie miejsce w tabeli.

STSiak - 18 maja 2018, 22:03:23 - *.play-internet.pl
Dzięki Brendby za upier...kuponu.Nie ma jak to was dobić z super oferty.Mam nadzieje,że za kare co przed chwilą zrobiliście to Midtjyland zdobędzie majstra.Jak można wygrany mecz o mistrza zremisować w minute z drużyną która ma ostatnie miejsce.Szok i nie wierze

STSiak - 18 maja 2018, 22:05:21 - *.play-internet.pl
Po za tym już w Dani wały lecą co Brendby majstra zdobtć nie chce?Bo to jest po prostu nie możliwe.Różne wałki w piłce są ale ten?

Krzychu - 18 maja 2018, 22:06:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chyba miał tam miejsce jakiś sabotaż.

al kapone - 18 maja 2018, 22:11:04 - *.piekary.net
i dobrze tracicie majstra a ja 100 u buka pionki

Borubar - 18 maja 2018, 22:18:28 - *.146.100.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Scenariusz meczu niczym z polskiej Ekstraklasy. Walcząca o mistrzostwo drużyna Brondby, remisuje z ostatnią drużyną, prowadząc do 89 minuty 2:0. W naszej lidze walczącą o mistrzostwo Jaga, ma na koncie dwie porażki z przyszłymi spadkowiczom i to na własnym boisku (0:1 Z Piastem i 2:3 z Sandecją). Niech w tej Kopenhadze przestaną oglądać polską ligę, bo później wychodzą takie sensacje. Wilczek jeśli nie pojedzie na Mundial, to Nawałķę będę klasyfikował niżej w hierarchii trenerów reprezentacji, niż Franka Smudę. Kuriozalna sytuacja wyszła dzisiaj z Kądziorem. Za ten manewr i jeśli na Mundial pojedzie Peszko, to w pierwszym meczu będę kibicował Senegalowi.

Smuda - 18 maja 2018, 22:53:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brøndby dali ciała niczym Lech w rundzie finałowej. Wilczek do Lecha - pasowałby

KCH - 18 maja 2018, 22:54:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mi to przypomina 1997r. i pamiętne Legia-Widzew 2-3.
Mistrzostwo właściwie przegrane, ale z drugiej strony szacunek też dla Midtjylland, bo wygrać 2-0 na wyjeździe z FC Kopenhaga to też sztuka.
STSiak, szkoda że przegrałeś kupon, ale takich meczów o kursach 1.25-1.3 lepiej nie grać, nawet na doklejkę, bo często lubi nie wejść. A boli jak skurczybyk.

Kupon - 18 maja 2018, 23:05:20 - *.255.130.27
Podziwiam bukmacherow nawet w taki piatek potrafia zarobic

znawca - 18 maja 2018, 23:09:06 - *.icpnet.pl
stsiak nikt ci nie kazal na nich stawiac, jak dodajesz byle co to miej pretensje do siebie bo tylko ty decydujesz co masz na kuponie

. - 18 maja 2018, 23:50:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Borubar: Trollu, mogłeś się troszkę bardziej postarać. Jaga przegrała z Sandecją 1:3, nie 2:3.
@KCH: W tym sezonie to nie sztuka...

STSiak - 19 maja 2018, 4:34:22 - *.play-internet.pl
KCH:
Kolejny przykład wczoraj?Frosinone które miało wszystko w swoich łapach do awansu.Remisuje z grającą o nic Foggią.I dzięki temu Parma weszła może to lepiej bardziej zasłużony klub.Ale tak się dać sfrajerztć jak Broendby czy Frosinone

Dragon - 19 maja 2018, 6:32:19 - *.opera-mini.net (*.254.227.28)
Masakra to co odwalilo Broendby.Majac Mistrza w kieszeni oddali tytul w promocji dla Midtjylland. Niestety Broendby bylo dzisiaj czesto wybierana opcja na podbicie kursu na kuponie a tu taki numer.Tak samo zreszta jak BTS lub over 2.5 w meczu Midtjylland z FC Kopenhaga.Buki dzisiaj gora.Coraz czesciej zdarza sie ze druzyny ktore o cos walcza i musza wygrac dany mecz to zawodza na finiszu rozgrywek.A co do Wilczka to jest naprawde w formie i powinien pojechac na MS ale znajac zycie Nawalka szybciej wezmie robiacego tzw atmosfere w szatni bezproduktywnego Peszke niz jego

obserwator - 19 maja 2018, 7:31:03 - *.224.183.185.Tele-Necik.PL
Niech Nawałka oceni który lepszy Teodorczyk czy Wilczek.
Ja mimo wszystko bym wziął Teodora.

ZIENIU - 19 maja 2018, 11:37:55 - *.9.154.100
Ja bym wział Wilczka strzelił w lidze w samym 2018 r prawie 20 goli !! a poziom duńskiej a belgijskiej zbliżony. Poza tym Teo już raz podpadł na zgrupowaniu kadry po tym jak wybiegł z melanżu z haftem w buzi

Nudle - 19 maja 2018, 12:26:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ludzie naprawdę nie macie na co kasy wydawać tylko bukom ją przekazujecie? Do kina z dziewczyną byście poszli lepiej 😉
Ten mecz to lepszy wałek niż Odra Ruch 0:3
Ps.Nie mam kamienicy, nie wyłudzam VAT, nie mam SBckiej emerytury, nie głosuję na PO.

gratulacje - 19 maja 2018, 17:11:52 - *.ip-192-99-70.net
stracenie mistrzostwa w takich okolicznosciach to frajerstwo niesamowite.

LEON - 19 maja 2018, 17:19:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl