17 maja 2019, 19:48:14 - huberts
Drużyna Rafała Kurzawy z Pucharem Danii

Midtjylland, którego zawodnikiem jest Rafał Kurzawa, zdobył Puchar Danii. W meczu finałowym drużyna Polaka pokonała po rzutach karnych 4-3 zespół Kamila Wilczka - Brøndby. Po 120 minutach było 1-1 (1-1, 1-1, 1-1). 26-letni pomocnik nie znalazł się kadrze swojej drużyny na ten mecz, zaś Wilczek rozegrał całe spotkanie i zaliczył asystę przy golu Brøndby.

17 maja 2019, 17:00 - Kopenhaga (Telia Parken)
FC Midtjylland 1-1 pd. k. 4-3 Brøndbyernes IF
Kian Hansen 6 - Dominik Kaiser 21

karne: (0-0 Dominik Kaiser - obroniony), 1-0 Jakob Poulsen, 1-1 Anthony Jung, (1-1 Mads Thychosen - obroniony), 1-2 Kamil Wilczek, 2-2 Marc Dal Hende, (2-2 Josip Radošević - obroniony), 3-2 Awer Mabil, 3-3 Besar Halimi, 4-3 Alexander Scholz.

żółte kartki: Paul Onuachu, Jakob Poulsen - Kamil Wilczek.

sędziował: Peter Kjærsgaard-Andersen.
widzów: 31 430.

Ponadto Paulus Arajuuri (w przeszłości Lech Poznań) rozegrał też cały mecz w barwach Brøndby.

19Kowol04 - 17 maja 2019, 21:02:49 - *.dyn.telefonica.de
Najlepszych graczy się w Pucharze szanuje :-)

fanspor - 17 maja 2019, 22:37:41 - *.dynamic.chello.pl
no jak mógł się znaleźć w kadrze, skoro to jego drużyna i jest jej właścicielem, a właściciele nie grają.

Ciasto - 17 maja 2019, 23:02:04 - *.play-internet.pl
Szkoda Broendby nie wiem po co to Mydjitland się pchało do wygranej w tym pucharze.Lepiej by oddali Broendby bo takto by grali w LE bo w lidze nie mają szans na puchary.A Midjyland i tak by zagrało

Ciasto - 17 maja 2019, 23:03:21 - *.play-internet.pl

Ciasto - 17 maja 2019, 23:04:23 - *.play-internet.pl

LEON - 18 maja 2019, 15:59:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl