18 lipca 2021, 17:58:00 - gabrielba
Gol Kamila Wilczka i debiut Kamila Grabary w FC København

Kamil Wilczek strzelił gola dla FC København w zremisowanym 2-2 (1-1) meczu 1. kolejki duńskiej ekstraklasy z Ålborg Boldspilklub, natomiast Kamil Grabara rozegrał swoje pierwsze spotkanie w zespole gospodarzy.

18 lipca 2021, 16:00 - Kopenhaga (Parken)
FC København 2-2 Ålborg Boldspilklub
Kamil Wilczek 38, Mohamed Daramy 47 - Louka Prip 37, Kasper Kusk 69

żółte kartki: Dawit Choczolawa - Magnus Christensen.
czerwona kartka: Nicolai Boilesen (73. minuta, København, za brutalny faul).

sędziował: Mads-Kristoffer Kristoffersen.

Grabara rozegrał cały mecz, a Wilczek grał do 79. minuty, gdy zmienił go Jonas Wind.

Irtysz_21 - 18 lipca 2021, 18:01:27 - *.84.125.22
Oglądałem, Wilczek nie trafił do pustej z 5 metrów, a Grabara zawalił obie bramki.

Janex - 18 lipca 2021, 18:27:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak było

Kluseczek - 18 lipca 2021, 18:33:04 - *.centertel.pl
Chłopie ty jutro na budowę idziesz robić za 2 tysie a czepiasz się grabary haha

fooy - 18 lipca 2021, 18:37:24 - *.centertel.pl
Grabara to chyba jeszcze większy babolarz niż Majecki.

Zsyt - 18 lipca 2021, 18:37:46 - *.centertel.pl
Kiedy potencjalni rywale Śląska pogoni i rakowa

Badoink - 18 lipca 2021, 18:37:57 - *.adsl.inetia.pl
A Majecki to w ogóle co teraz robi?

sto - 18 lipca 2021, 18:40:02 - *.mbb.telenor.dk
kolejka niespodzianek w Danii, więc spokojnie z ocenami.

fan - 18 lipca 2021, 19:21:18 - *.138.98.28
Grabara puścił 2 babole. Przy pierwszym golu był źle ustawiony i padła bramka po niegroźnym strzale.

@kluseczek - 18 lipca 2021, 19:57:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nawet jakby robił za pół tysia pesos, to co to ma do rzeczy ??

Robert - 18 lipca 2021, 20:25:37 - *.lukman.pl
Więcej wiary w Polaków. Dobry mecz Wilczka. Grabara. Przy pierwszym golu mógł się trochę lepiej ustawić, przy drugim bez szans. Obrona na chaosie. Doceńcie, że Grabara jako nowy w drużynie posadził na ławkę rezerwowego z Euro bramkarza Szwecji

Metin - 18 lipca 2021, 21:01:55 - *.centertel.pl
Olsen był bramkarzem Szwedów, a Johnsson nie powąchał placu, więc posadził ławkowicza, ale jeśli to prawda, że Grabara coś zawalił, to będzie kwestia czasu, jak on będzie grzał

c6743 - 18 lipca 2021, 21:06:24 - *.192.80.165
Może i posadził na ławę Szweda , ale po takich farfoclach to rolę szybko się odwrócą 🙂🙂

Znawca WKS - 18 lipca 2021, 23:16:13 - *.adsl.inetia.pl
FC Kopenhaga. Po co po duńsku piszecie, to polska strona.

Smuda - 18 lipca 2021, 23:44:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skrot jest na YT na kanale 4K-DK Football
Grabara przy 1 bramce babol przy drugiej nie mial zbyt wiele do powiedzenia. Wilczek typowa dla niego bramka, dziubnal pilke nad bramkarzem.

Bartt - 19 lipca 2021, 1:03:11 - *.net.hawetelekom.pl
@Znawca WKS, odkąd pamiętam przyjmuje się, że jeśli nazwa miasta jest też potocznie uważana za nazwę własną klubu (ewentualnie z przedrostkiem AC, FC) to używamy tej nazwy w oryginalnym języku. Dlatego mówimy AC Milan, SSC Napoli, Valencia CF, FC Basel, Club Brugge, 1.FC Koeln, a nie AC Mediolan, SSC Neapol, Walencia CF, FC Bazylea, Club Brugia czy FC Kolonia. Dlatego też FC Kobenhavn jest poprawniejszą formą niż FC Kopenhaga.

Pan37luret - 19 lipca 2021, 6:06:04 - *.eurotel.cz
Jeśli miało by być po polsku to KP Kopenhaga.

I dobrze - 19 lipca 2021, 8:38:12 - *.play-internet.pl
Zaraz Grabowa ręką wyląduje w II lidze Danii na wypożyczeniu po co im ten łamaga ?