12 marca 2022, 16:03:13 - maciejko
Gol Piotra Strączka

Piotr Strączek strzelił gola dla FK Slavoj Trebišov w zremisowanym 2-2 (0-1) meczu 20. kolejki słowackiej drugiej ligi z Partizánem Bardejov. Dla Polaka, który w przerwie zmienił Petera Rypáka, było to drugie ligowe trafienie w tym sezonie.

12 marca 2022, 14:00 - Trebišov (Štadión Slavoja Trebišov)
FK Slavoj Trebišov 2-2 Partizán Bardejov
Piotr Strączek 80, José Casado 90 - Mateo Panadić 32, Adam Brenkus 88

żółte kartki: Peter Rypák, Piotr Strączek, Lukáš Šimko - Mateo Panadić, Michal Dopater, Lukáš Horváth, Dávid Keresteš.

sędziował: Boris Benedik.
widzów: 390.

Na ławce rezerwowych gości mecz spędził Marko Lukáč (w przeszłości juniorzy Legii Warszawa).

Slavoj zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów.

Hhh - 12 marca 2022, 16:25:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl