31 marca 2023, 20:25:53 - gabrielba
Bramka Dawida Kownackiego

Dawid Kownacki strzelił gola dla Fortuny Düsseldorf w zremisowanym 2-2 (2-1) meczu 26. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z HSV. 26-letni napastnik, który rozegrał pełne spotkanie, ma na koncie 12 ligowych goli w tym sezonie.

31 marca 2023, 18:30 - Dusseldorf (Merkur Spiel-Arena)
Fortuna Düsseldorf 1895 2-2 Hamburger SV
Dawid Kownacki 21, Felix Klaus 28 - László Bénes 5, Christoph Klarer 75 (s)

żółte kartki: Jordy de Wijs, Rouwen Hennings, Ao Tanaka, Dawid Kownacki - Miro Muheim, Jonas Meffert, Francisco Montero.
czerwona kartka: Francisco Montero (89. minuta, HSV, za drugą żółtą).

sędziował: Robert Schröder (Dolna Saksonia).
widzów: 52 200.

W 5. minucie László Bénes (HSV) nie wykorzystał rzutu karnego (Florian Kastenmeier obronił).

W drużynie gospodarzy cały mecz zagrał Michał Karbownik, a poza kadrą meczową znalazł się Adam Bodzek.

Fortuna jest na czwartym miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 43 punktów.

Hi men sik - 31 marca 2023, 20:29:25 - *.centertel.pl
Lewandowski
Milik
Świderski
Kownacki
!!!!!!
To powinni być napastnicy powołani na następne zgrupowanie kadry.
Chyba zgoda?

mati - 31 marca 2023, 20:30:31 - *.28.48.77.finalhosting.cz
Santos musi powołać go na następne zgrupowanie. To obok Lewego nasz najlepszy napastnik w tej chwili. Lewandowski, Świderski i bramkostrzelny Kownacki z ławki a nie jakieś Miliki czy Piątki.

ati - 31 marca 2023, 20:32:05 - *.28.48.77.finalhosting.cz
@Hi men sik prawie pełna zgoda, tylko trzeba wykreślić Milika z tej listy.

ADHOC - 31 marca 2023, 20:32:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oby wybrał dobrze następny klub i do kadry z nim!

Adamst - 31 marca 2023, 21:22:47 - *.dynamic.chello.pl
@mati Pewnie Piątek ma jakieś haki i musi być powoływany,a tak na serio to Kownacki przypomina nieco Świderskiego, bo nie jest typową 9, więc idealnie pasuje do Lewandowskiego. Gość jest w najlepszej swojej formie i nie dostaje powołania. Piątek w najgorszej i jest w kadrze. Tylko dlatego, że gra w lepszej lidze? Już Salamon pokazał Bednarkowi ile znaczy lepsza liga.

Stempel83 - 31 marca 2023, 21:32:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przy mizernej formie naszych napastników warto rozważyć powołanie Kownasia na Mołdawię i WO. Cały czas liczę że Buksa wróci do firmy i kontuzje będą go omijać. Jest Świderski i Milik. Na Piątku nie ma co już stawiać, za dwa lata powrót do Esy

zzz - 31 marca 2023, 22:26:09 - *.136.137.19
Ten Santosz to wydmuszka...

Zorro - 1 kwietnia 2023, 0:28:16 - *.25.118.49.ipv4.supernova.orange.pl
Santos niech omija szerokim łukiem takich pulchnych paralitykow, ktorzy nigdy nie strzelili 10 bramek w calym sezonie!!!

Dżon - 1 kwietnia 2023, 0:34:24 - *.centertel.pl
Na tym zdjęciu profilowym na 90minut wygląda jak Adolf.

ben 10 - 1 kwietnia 2023, 10:01:12 - *.220.46.12
52 tys na 2 lidze - tyle co na całej kolejce e-klasy u nas.

FK - 1 kwietnia 2023, 10:25:52 - *.10.208.185
ben10. Mylisz się. U nas średnia ok 90 tys na kolejkę. Po drugie: Sprawdz pozostałe frekwencje w 2 bundeslidze , znajdziesz i te poniżej 10 tys.
Po trzecie: Średnia frekwencja polskiej ekstraklasy jest na 13 miejscu w Europie.
Jak dojdzie do meczu na Śląskim Ruch - Wisła przy 50 tys publice to napiszesz , że ludzi więcej niż na 3/4 stadionach w 1 bundeslidze?

Raffaello - 1 kwietnia 2023, 10:30:30 - *.30.100.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lewandowski Świderski i Kownacki mają grać w ataku reprezentacji Polski. Milik powinien już być skreślony. Nigdy w kadrze się nie sprawdził i wiecznie ma kontuzję. A Piątek po zwolnieniu go z Milanu stacza się coraz bardziej. Co to za napastnik co strzela jedną bramkę na trzy miesiące.

(L) - 1 kwietnia 2023, 11:12:17 - *.zychlin.vectranet.pl
"Napastnik", który nigdy w karierze nie strzelił dwucyfrowej liczby goli, nawet w Polsce W wieku 26 lat udało mu się to po raz pierwszy, w ... II Bundeslidze Żeby nie było, powinien zostać powołany do Kadry, bo jest w formie. Ale z zachwytami radziłbym się wstrzymać

ben 10 - 1 kwietnia 2023, 14:16:02 - *.220.46.12
Mylisz się FK. Ostatnia kolejka e-klasy zgromadziła 70 tys. A ewentualny wyskok frekwencyjny na jednym, oryginalnym meczu na Śląskim to nie jest to samo co stała średnia liczba kibiców w granicach 50 tys. w Dusseldorfie.

ben 10 - 1 kwietnia 2023, 14:24:58 - *.220.46.12
FK mylisz się jeszcze bardziej, bo właśnie sprawdziłem, że na ostatniej kolejce 3 Bundesligi było 88 tys. ludzi (u nas na e-klasie 70 tys.) Nie zmienia to faktu, że najbardziej lubię oglądać A-klasę w towarzystwie kilkudziesięciu koneserów.

Greg41 - 1 kwietnia 2023, 16:04:34 - *.play-internet.pl