28 stycznia 2024, 13:28:27 - gabrielba
Trzy gole Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił trzy bramki dla İstanbul Başakşehir FK w wygranym 3-2 (0-2) meczu 23. kolejki tureckiej ekstraklasy z Konyaspor Kulübü. 28-letni napastnik, który rozegrał pełne spotkanie, ma w tym sezonie dziesięć ligowych bramek.

28 stycznia 2024, 11:30 - Konya (Konya Büyükşehir Stadyumu)
Konyaspor Kulübü 2-3 İstanbul Başakşehir FK
Louka Prip 8, 14 - Krzysztof Piątek 67 (k), 79, 90

żółte kartki: Steven N'Zonzi, Soner Dikmen, Deniz Ertaş - Onur Ergün, Emirhan İlkhan.

sędziował: Alper Akarsu (Ankara).

W zespole gospodarzy cały mecz rozegrał Guilherme (kiedyś Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Jagiellonia Białystok), a pełne spotkanie na ławce spędził Jakub Słowik. W drużynie gości poza kadrą meczową był kontuzjowany Patryk Szysz, a do 90. minuty grał Danijel Aleksić (kiedyś Lechia Gdańsk), gdy zmienił go Hamza Güreler.

Başakşehir jest na ósmym miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 30 punktów.

sds - 28 stycznia 2024, 13:31:11 - *.dynamic.inetia.pl
Najwyzsza pora by liga turecka zagoscila w polskiej telewizji. Derby Stambulu, czyli TOP 3 spotkan derbowych na swiecie w polskiej tv to bylby sztos.

Lukop - 28 stycznia 2024, 13:38:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak, szkoda, że tureckiej nie można legalnie obejrzeć w polskiej TV/streamingu. Włączyłem w 30 minucie i do końca pierwszej połowy był niewidoczny, ale wcześniej oddał 2 strzały. Ostatnie pół godziny miał jednak piorunujące. Karny nie był wcale tak prosty, bo bramkarz rywali mu rozkopał punkt na jedenastym metrze, ale Piątek udźwignął to psychicznie. Potem ładny szczupak i gol z boku pola karnego po dalszym rogu. W międzyczasie miał też efektowną akcję na skrzydle, z której mógł mieć asystę. Podbił sobie piłkę nad robiącym wślizg rywalem i wstrzelił ją w pole karne, ale nikt nie zaatakował pola bramkowego. Fajnie, że teraz odżył. Oglądałem wiele jego meczów w Hercie, Fiorentinie i Salernitanie. Część spotkań zupełnie niewidoczny, w innych marnowane setki. Jeżeli utrzyma taką dyspozycję to wcale nie powinno być kontrowersją rozpatrywanie go do gry w kontekście baraży.

KORONIARZ - 28 stycznia 2024, 13:38:22 - *.dynamic.chello.pl
i to jest napastnik do repry a nie milik czy lewy

opos do lu - 28 stycznia 2024, 13:54:29 - *.nat.novanet.is
Tak tak zweryfikowały inne ligi: 34 gole w Serie A, 12 goli w Bundeslidze. Tak bardzo zweryfikowały go. Szkoda że ciebie tak życie nie weryfikuje to byś takich pierdół nie pisał cwaniaczku.

Bergwijn - 28 stycznia 2024, 13:58:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Odbuduj Krzydiu formę to i powołanie na baraże do repry będą 👏

Xxxxxx - 28 stycznia 2024, 13:58:57 - *.satfilm.com.pl
Ooooo Krzychu wielkie gratki Brawoooooooo
Krzychu !!!!!!

se - 28 stycznia 2024, 14:13:41 - *.play-internet.pl
Jeden sezon mu wyszedł i tyle. Potem odbijał się od Bundesligi i od Serie A. Ta Turcja to taki łabędzi śpiew raczej w średniaku ligi. Dobre i to. Liczby w Hercie jeszcze słabe, ale znośne. Powrót do Włoch to kompletny nie wypał. Ostatni sezon 33 mecze i 4 bramki...

brr - 28 stycznia 2024, 14:32:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przecież on nie ma takich złych statystyk... miał oczywiście sezon życia ale dalej jeszcze może postrzelać w niezłej lidze i drużynie ;)
Ma dopiero 28 lat!

Bergwijn - 28 stycznia 2024, 14:46:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oczywiście słowo hat-trick kojarzy się wszystkim z piłką nożną, ale to wywodzi się z całkiem innego sportu. Można zatem powiedzieć że jest zapożyczone. Proszę sobie sprawdzić jeżeli ktoś zaciekawiony. Pzdr

Czop - 28 stycznia 2024, 15:01:59 - *.dynamic.chello.pl
Pią pią pią!

Darek - 28 stycznia 2024, 15:35:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@sds - nie wiem jakie masz to TOP 3 ale tak na szybko przynajmniej jeśli chodzi o atmosferę to Celtic - Rangers, Crvena Zvezda - Partizan, River Plate - Boca Juniors, Spartak - CSKA no i Flamengo - Fluminense to już jest pięć moim zdaniem ciekawszych

l 14 mp - 28 stycznia 2024, 15:56:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Klasa Krzyśka brawo.Obecnie jest lepszy niż to nasze drewno z Barcelony,która wszystko przegrywa.Jak wczoraj u siebie z Villareal 3:5 i nie jest to wina Xaviego.Po prostu Barca ma beznadziejny atak i tyle.

l 14 mp - 28 stycznia 2024, 16:01:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Podejrzewam,że to drewno z Barcelony nawet by nie pomogło Zjednoczonym Chlewiska czy Wichrowi Pierdziszew.Najwyższa pora na koniec kariery.

l 14 mp - 28 stycznia 2024, 16:04:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Podobno gdzieś wyczytałem,że nasze drewno po odejściu z Barcy ma zakończyć kariere w Huraganie Trąbki Wielkie a jak to nie wypali to w Wielkiej Pale Szczytno

Raffaello - 28 stycznia 2024, 18:12:29 - *.play-internet.pl
Dzieci co wy piszecie. Lewandowski to najlepszy napastnik w historii Polski. Ligę Niemiecką wciągał nosem przez wiele sezonów. On teraz już nic nie musi. On chce. A piątek co to za napastnik. W Milanie miał pół roku udane a tak to totalny zjazd.

waluś - 28 stycznia 2024, 18:27:56 - *.dynamic.chello.pl
@Raffaello...chcieć a móc to jest duża różnica...Lewus może tylko chcieć bo już mu nic nie wychodzi no może włosy po tych szamponach kóre tak reklamuje!!!

Gruby - 28 stycznia 2024, 18:47:39 - *.limes.com.pl
W Trąbkach Wielkich jest Orzeł a nie jakiś Huragan ignorancie.

PionneR - 28 stycznia 2024, 22:41:49 - *.dynamic.inetia.pl
I tak jest słaby i drewniany. A jego pistolety powinny być karane.

Piorun - 29 stycznia 2024, 7:58:54 - *.dynamic.chello.pl
Pio run Mój ulubiony napadzior. PiS odsunęli od władzy to i Lewandowski się skończył. Teraz czas na nowego lidera ataku, Milik zawodzi, Buksa i Swiderski to nie ta para kaloszy z młodziaków jeszcze nikt nie odpalił. Zostaje Piątek.

vineta - 29 stycznia 2024, 17:43:20 - *.centertel.pl