[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - I liga - lato 2021
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Arka Gdynia  
01.07

09.07-16.07 Grodzisk Wielkopolski
  06.07 Olimpia Elbląg 5-1
  09.07 Lech Poznań 2-0
  13.07 Górnik Zabrze 2-1
  16.07 SK Sigma Ołomuniec 1-1
  23.07 Hapoel Tel Awiw 3-1

Chrobry Głogów  
05.07
  17.07 Chojniczanka Chojnice 1-3
  21.07 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0
  24.07 Miedź Legnica 0-2

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
30.06
  07.07 Ruch Chorzów 1-1
  10.07 Piast Gliwice 0-2
  17.07 Odra Opole 2-0
  17.07 Górnik II Zabrze 2-0
  24.07 GKS Tychy 2-5

GKS Katowice  
30.06

05.07-10.07 Katowice
  10.07 Sandecja Nowy Sącz 1-0
  14.07 GKS Bełchatów 2-1
  17.07 Zagłębie Sosnowiec 2-2
  24.07 LKS Goczałkowice Zdrój 3-0

GKS Tychy  
05.07

12.07-17.07 Ustroń
  10.07 MFK Karviná 3-3
  14.07 Garbarnia Kraków 2-1
  17.07 Slezský FC Opawa 1-1
  24.07 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5-2

Górnik Polkowice  
28.06
  10.07 Śląsk II Wrocław 0-0
  17.07 KKS 1925 Kalisz 2-3
  21.07 Zagłębie Lubin 2-2
  23.07 Odra Opole 1-1

Korona Kielce  
28.06

05.07-? Kielce
  03.07 Zagłębie Sosnowiec 3-2
  10.07 Widzew Łódź 2-0
  14.07 Ruch Chorzów 1-0
  17.07 ŁKS Łódź 2-2
  23.07 Sandecja Nowy Sącz 2-1

ŁKS Łódź  
29.06

01.07-09.07 Wola Chorzelowska
  03.07 Stal Mielec 2-0
  07.07 Stal Rzeszów 1-4
  14.07 KKS 1925 Kalisz 3-1
  17.07 Korona Kielce 2-2
  23.07 Znicz Pruszków 3-0

Miedź Legnica  
29.06

12.07-16.07 Szamotuły
  07.07 Zagłębie Lubin 1-1
  10.07 KKS 1925 Kalisz 0-1
  16.07 Lech Poznań 0-4
  24.07 Chrobry Głogów 2-0

Odra Opole  
28.06
  10.07 Ruch Chorzów 0-0
  17.07 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-2
  23.07 Górnik Polkowice 1-1
  24.07 Stal Brzeg 0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
07.06
  10.07 Zagłębie Sosnowiec 2-1
  17.07 Wisła Kraków 1-1
  21.07 Chrobry Głogów 0-2
  24.07 Garbarnia Kraków 4-4

Puszcza Niepołomice  
26.06
  30.06 Stal Mielec 1-4
  03.07 Górnik Zabrze 0-3
  07.07 Wisła Kraków 2-3
  17.07 Sandecja Nowy Sącz 2-4
  20.07 Czarni Połaniec 1-1
  23.07 Zagłębie Sosnowiec 0-4
  27.07 ŁKS Łagów 4-2

Resovia  
28.06

07.07-17.07 Sanok
  04.07 Hapoel Beer Szewa 2-1
  07.07 Siarka Tarnobrzeg 3-1
  10.07 FC Košice 3-1
  14.07 Wisła Kraków 2-1
  17.07 Hutnik Kraków 2-1
  24.07 Wieczysta Kraków 4-4

Sandecja Nowy Sącz  
28.06

06.07-10.07 Rybnik-Kamień
  03.07 Piast Gliwice 0-3
  10.07 GKS Katowice 0-1
  17.07 Puszcza Niepołomice 4-2
  23.07 Korona Kielce 1-2

Skra Częstochowa  
05.07
  10.07 Wisła Płock 0-3
  14.07 Odra Wodzisław Śląski 3-0
  18.07 Raków Częstochowa 0-2
  21.07 Áris Lemessoú 0-2
  24.07 Górnik II Zabrze 4-0

Stomil Olsztyn  
28.06
  06.07 Lechia Gdańsk 0-2
  10.07 Chojniczanka Chojnice 1-3
  14.07 GKS Wikielec 3-1
  21.07 Bałtyk Gdynia 2-2
  24.07 Sokół Ostróda 2-0

Widzew Łódź  
28.06

10.07-17.07 Wola Chorzelowska
  07.07 Wisła Płock 2-0
  10.07 Korona Kielce 0-2
  14.07 Hutnik Kraków 4-1
  17.07 Stal Rzeszów 1-1
  24.07 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-0

Zagłębie Sosnowiec  
28.06

05.07-13.07 Wodzisław Śląski
  03.07 Korona Kielce 2-3
  07.07 MFK Karviná 1-3
  10.07 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2
  13.07 ŁKS Łagów 4-1
  17.07 GKS Katowice 2-2
  23.07 Puszcza Niepołomice 4-0

 

Napisz do nas